Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (1502) Komentarų: (0) (15.04.2015 - 22:21)

19 patarimų, kaip tapti milijonieriumi

Kaip tapti milijonieriumi? Sakoma, kad tai nėra ypač sunku. Žinoma, tam reikia pinigų pradinėms investicijoms, laiko, griežtos disciplinos ir truputėlio sėkmės. Jei viso to bus laikomasi, anksčiau ar vėliau finansinė padėtis pagerės ir pajamos viršys išlaidas.

19 patarimų, kurie gali padėti tapti milijonieriumi:

 • Stebėti savo pajamas. Per naktį milijonieriumi netampama. Pajamas reikia palaipsniui didinti ir stebėti, kaip jų pamažu daugėja banko sąskaitoje. Viską darant po kelerių pajamos gali išaugti dvigubai, trigubai ar dar daugiau.
 • Neimti paskolos, jei kyla abejonių, kad ateityje ji atsipirks. Pavyzdžiui, galima imti protingą paskolą automobiliui, jei jo prireiks verslo kelionėms, susitikimams. Turtingieji paskolomis naudojasi tam, kad uždirbtų dar daugiau pinigų. Neturtingieji naudojasi paskolomis, kad galėtų įsigyti daiktus, nuo kurių pardavimo priklauso turtintųjų pelnas.
 • Atsiminti, kad pinigai nemiega.  Pinigai neskaičiuoja laiko, nepaiso tvarkaraščių ir atostogų. Todėl labai svarbu nepraleisti bent menkiausios progos gauti daugiau pinigų. Neįmanoma uždirbti daug, jei dirbama griežtai nustatytomis valandomis ir nė minutės ilgiau. Sėkmė – tai 99 % darbo ir 1 % talento, štai kodėl milijonieriais tampa nebūtinai patys talentingiausi ir sėkmingiausi žmonės. Milijoną uždirbti pasiseka kantriausiems, kurie kryptingai siekia tikslo.
 • Keisti požiūrį į pinigus. Korporacijos „Microsoft“ įkūrėjas Billas Gatesas sakė: „Jeigu gimei vargšu, tai – ne tavo kaltė. Tačiau jeigu miršti vargšas, tai – tavo kaltė“. Daugelis žmonių mano, kad būti turtingu – tai gėda, o vargšu – labai gerai. Reikėtų kuo skubiau atsikratyti tokio požiūrio.
 • Susirasti patarėją milijonierių. Daugelis žmonių gimsta vidutinio arba vargingiausiame visuomenės sluoksnyje, todėl jie mąsto taip, kaip statistinis to sluoksnio atstovas. Tokiems žmonėms reikia gero asmeninio patarėjo iš aukštesnio visuomenės sluoksnio, turtingo ir įtakingo. Toks žmogus gali duoti tikrai vertingų patarimų, ką iki šiol jis darė blogai, ką reikėtų daryti kitaip ir panašiai.
 • Suburti tinkamą komandą. Milijonieriai nėra žmonės individualistai. Atvirkščiai jie pasižymi savybėmis, reikalingomis suburti talentingus žmones bendram tikslui. Norint sukurti pelningą bendrovę, vieno žmogaus nepakanka.
 • Nesekti niekieno pėdomis. Dažnai kalbama apie tai, kad reikėtų daryti taip, kaip darė vienas ar kitas žmogus ir tada ateis sėkmė ir pradės plaukti pinigų srautai. Tačiau dažniausiai pažodžiui laikantis kito žmogaus gyvenimo scenarijaus, vietoj išsvajotos sėkmės ateina nusivylimai, bankrotas ir milžiniški nuostoliai. Kiekvieno kelias į pelningą gyvenimą yra kitoks, todėl reikėtų neprarasti originalumo, kūrybingumo ir nebijoti būti vieninteliais ir nepakartojamais.
 • Klysti ir kilti arba sėkmė dažniausiai nepasiekiama iš pirmo karto. Kai vieną kartą nepasiseka, nereikia nuleisti rankų. Galbūt reikės patirti daugybę nesėkmių, kai galiausiai bus galima mėgauti saldžiais darbo vaisiais.
 • Šeimą kurti vyresniame amžiuje. Nors dauguma milijonierių yra vedę, tačiau skubėti tuoktis ir susilaukti vaikų – neverta. Prasidėjus šeimyniniam gyvenimui laiko verslui liks mažiau. Nebebus įmanoma jam skirti visą savo dėmesį, todėl šeimai kurti tinkamiausias metas, kai pirmasis milijonas jau uždirbtas. Beje, reiktų labai rūpintis savo šeima, nes skyrybos tarp milijonierių gali būti labai brangios. Paskui vėl reikės iš naujo kaupti turtus.
 • Nebijoti svajoti. Gyventi taip, kad į klausimą kiekvieną vakarą prieš užmiegant: „Jeigu tai būtų paskutinė diena Žemėje, ar aš būčiau patenkintas tuo, ką turiu?“, būtų atsakoma teigiamai.
 • Pranešti visuomenei apie savo tikslus ir užmojus. Pavyzdžiui, socialiniuose tinkluose paskelbti, kad planuojate šiais metais išleisti bestselerį. Kitų žmonių lūkesčiai bus lyg motyvacija dirbti ir jų nenuvilti.
 • Būti dėmesingiems savo klientams. Tai reiškia bendrauti su jais tradiciniu ar elektroniniu paštu, padėkoti už bendradarbiavimą ir t. t.
 • Ieškoti kompromisų. Reikia stengtis palaikyti draugiškus santykius su žmonėmis, su kuriais yra darbo, verslo reikalų, o tai dažniausiai reiškia, kad reikia eiti į kompromisus.
 • Naudotis paskutinės minutės pasiūlymais. Beveik visada tokie pasiūlymai būna itin patrauklūs ir padeda sutaupyti nemažai pinigų.
 • Neišlaidauti kavinėse. Žmogus, kuris kas dieną kavinėse geria kavą ar arbatą, per metus išleidžia labai daug pinigų, kuriuos tikrai įmanoma pelningiau investuoti arba paprasčiausiai taupyti.
 • Mažiau kalbėti telefonu, dažniau susitikti akis į akį. Dažniausiai produktyviau yra bendrauti asmeniškai, o ne atsakinėti į elektroninius laiškus. Bendravimas socialiniuose tinkluose taip pat – tik laiko švaistymas. Jį reikėtų išnaudoti didesniems ir svarbesniems tikslams siekti.
 • Nebūti pernelyg emocionaliems. Jausmai gali paskatinti priimti kvailus sprendimus. Labai emocionalūs asmenys paprastai būna neryžtingi, nepasitikintys savimi. Versle jausmams ne vieta. Su meile galima nebent kurti naują produktą.
 • Neužstrigti komforto zonoje. Labai dažnai verslas žlunga, kai žmogus, pasiekęs tikslą (pavyzdžiui, uždirbęs pirmąjį milijoną) užminga ant laurų. Reikia nuolatos kelti naujus tikslus ir jų siekti. Juk iš tiesų visada yra ką pagerinti, ar ne?
 • Nesijaudinti dėl pinigų. Svarbiausias tikslas, įkuriant bet kokį verslą, nėra pinigai, o tai, ko norima iš gyvenimo ir kaip tai pasiekti.
reklama

priekavos.lt Šaltinis

Šioje istorijoje: kaip tapti turtingu, patarimai, mistika, magija, burtai, pinigai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1502 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Moderniosios genetikos tėvas pasisakė prieš abortus...

Ar žinojote, kad šiuolaikinės genetikos tėvas buvo katalikas, priekaištavęs mokslininkams, kurie rėmė abortus? Profesoriaus Jerome‘o Lejeune‘o [sk. Žeromas Ležionas] gyvenimas (1926-1994) vertas dėmesio, o jo kova

paranormal.lt
„Google“ patentavo „apyrankę nuo vėžio“...

Bendrovė „Google“ turi planų gaminti dėvimus įrenginius, kurie galėtų naikinti mūsų organizme šmirinėjančias žalingas struktūras, rašo buzzfeed.com. Neseniai JAV patentų biuro patvirtintoje patentinėje paraiškoje „Google“ apraš
paranormal.lt
Aš neperku pastilių nuo kosulio vaistinėse! Pasigaminu ...

Daugelis žmonių per pirmus peršalimo simptomus, bėga į vaistine ir ieško pastilių, nuo kosulio. Pastilės sumažina skausmą, sumažina peršalimo simptomus. Mes siūlome, ne išleisti daug pinigų ir pasigaminti šiuos saldumynus nami
paranormal.lt
Atnaujinkite savo inkstus tik su vienu ingredientu!...

Maistas mūsų organizme ištirpsta fermentų pagalba ir hormonų endokrininės sistemos. Natrio bikarbonatas gaminamas inkstuose ir kasoje, kad padedu organizmui ištirpinti ir panaudoti maistą, kurį mes valgome.


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Neįtikėtini faktai: keisčiausi...

Kiekvieno žmogaus gyvenime kartais nutinka tokie keisti sutapimai, kad nenorom kyla klausimas – ar tai iš tiesų atsitiktinumai? Arba koks nematomas scenaristas žaismingai valdo mūsų likimus?
paranormal.lt
Stebuklingas Gvadelupės Mergel...

Kiekvienais metais į Meksiką atvyksta milijonai žmonių, turėdami vieną tiksią – apsilankyti šiauriniame sostinės priemiestyje esančioje bažnyčioje ir savo akimis pamatyti Gvadelupės Mergelės Marijos, kuri laikoma abiejų

paranormal.lt
Ktonų civilizacija po žeme...

Neseniai Kinijos žiniasklaida paskelbė įdomią istoriją. 2003 metų vasario 28 dieną privačioje anglių kasybos šachtoje greta Czisi miesto įvyko avarija. Griūtis užvertė keturiolika ten dirbančių šachtininkų. Gelbėtojai atkasė dvy
paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.