Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Astrologija, Horoskopai, Zodiako ženklai » Peržiūrų: (2061) Komentarų: (0) (11.06.2015 - 14:47)

9 būdai kaip Taro kortos gali padėti atrasti savo antrąją sielos pusę

Ar esate vieniši ir ieškote meilės? Ar žinojote jog Taro kortos gali padėti priartėti prie trokštamų meilės santykių padėdamos suprasti ko iš tiesų ieškote santykiuose ir kaip tai rasti?

Štai 9 praktiški būdai kaip pasitelkti Taro kortas ieškant savo antrosios sielos puselės ir asmeniškai jums tobulų santykių!

1. Išsiaiškinkite kokių norite santykių

Kai nežinai į kokį uostą plaukti joks vėjas nebus palankus. Labai svarbu pradedant bendravimą aiškiai žinoti kokių trokštame santykių, koks santykių modelis asmeniškai mums būtų idealus ir kokio mums reikia partnerio tokiems santykiams. Aš gaunu daug laiškų ir klausimų santykių tema ir pastebiu jog tai, kaip moterys apibūdina trokštamus santykius ar svajonių vyrą yra labai panašu, visos kartoja tas pačias standartines frazes, tačiau beveik nėra tą standartą atitinkančių santykių, nes iš tiesų kiekviena

9 būdai kaip Taro kortos gali padėti atrasti savo antrąją sielos pusę

asmenybė yra unikali ir jos poreikiai santykiuose taip pat unikalūs, o laimės receptas receptas vis kitoks.

Taro kortos gali padėti aiškiau suprasti ko ieškote santykiuose, kad būtų lengviau atpažinti kai tai rasite ar suprasti jog besimezgantys santykiai yra visai ne tai, ko jums iš tiesų reikia. Tam pakaks nedidelio trijų kortų išdėstymo. Traukite 3 kortas užduodami tokius klausimus:

  1. Kaip aš siekiu išreikšti save santykiuose?
  2. Ko man reikia iš mylimojo, kas jį daro tobulai tinkamu man?
  3. Koks santykių modelis man būtų idealus?

2. Identifikuokite kas jums kliudo rasti savo antrąją sielos puselę

Taigi jūs jau žinote koks žmogus jums geriausiai tiktų ir kokie turėtų būti idealūs santykiai, tačiau vis dar esate vieniši! Sekantis žingsnis yra suprasti kas gi jums kliudo rasti idealų partnerį ir kodėl iki šiol nepavyko sukurti laimingų santykių.

Ištraukite vieną Taro kortą, kuri atskleis kas buvo didžiausia kliūtis praeityje ar kokią pamoką galite išmokti iš ankstesnių, nepavykusių santykių. Jei iškristų apversta korta, tai gali būti ženklas jog pamoka iki šiol neįsisavinta ir ją dar gali tekti pakartoti. Tuo svarbiau suprasti ką sako ši korta, kad išvengtumėte skausmingos santykių situacijos kartojimo ateityje.

Traukite antrą kortą, kuri atskleis kas šiuo metu jums yra didžiausia kliūtis ir neleidžia sukurti laimingų meilės santykių.

Ir galiausiai giliai apmąstę pirmų dviejų kortų žinią traukite trečią kortą, kuri parodys kelią, patars kaip įveikti kliūtis laimingiems meilės santykiams.

3. Geriau pažinkite savo tobulą antrąją pusę

Kiekviena Taro korta turi savitą asmenybę ir charakteristikas, tad jos gali padėti geriau suprasti koks žmogus būtų jums tinkamiausia pora ir lengviau jį rasti/atpažinti.

Ištraukite vieną kortą, kuri atskleis koks žmogus būtų jums tobula antroji pusė.

Jei ištrauksite Dvaro Kortą, sužinosite koks tai žmogus, įskaitant jo ar jos amžių ir brandos lygį, asmenybės tipą. Pavyzdžiui Skeptrų Pažas simbolizuotų žmogų, kuris yra jaunas (arba labai jaunatviškas), spontaniškas, linksmas ir kupinas seksualinės energijos.

Jei ištrauksite Didžiųjų Arkanų kortą ji jums atskleis kokį gyvenimo etapą šiuo metu išgyvena jūsų išrinktasis ar išrinktoji. Pavyzdžiui Mirties korta rodytų žmogų, kuris išgyveną dideles permainas savo gyvenimą (skyrybas ar artimo žmogaus netektį) ir netrukus bus pasirengęs naujai pradžiai nuo švaraus lapo. O Atsiskyrėlio korta gali sufleruoti jog jūs ieškote žmogaus pasinėrusio į dvasines paieškas, išmintingo mokytojo.

Skaičių korta parodys ką veikia, kuo užsiėmęs jums tinkamiausias žmogus, jo situaciją. Pavyzdžiui Monetų 8 rodys jį atsidavusi savo darbui, o Taurių 9 pasinėrusį į malonumus. Tai puiki užuomina kokioje aplinkoje galite sutikti šį žmogų ar kas jį domina, kaip rasti bendrą kalbą.

4. Išryškinkite savo privalumus

Ką papasakoti apie save pirmo tik susipažinus su patraukliu žmogumi? Kuo jį ar ją sudominti, kaip geriausiai atskleisti save. Ką pasakoti apie savo darbą, gyvenimo būdą, vertybes, įsitikinimus, pomėgius? Mes gyvename labai sparčiu tempu ir tenka pripažinti jog dažnai knygą vertiname pagal viršelį, neskiriame daugiau laiko išties pažinti žmogaus. Todėl pirmas įspūdis, ta pirmoji informacija, kurią apie save suteiksite yra tarsi jūsų reklama nulemsianti ar žmogus susidomės ir panorės pažinti jus geriau.

Taro kortoms gali padėti identifikuoti ką geriausio galite pasiūlyti potencialiam partneriui, galiausiai ko ieškotų toks žmogus, kuris jums būtų ideali pora. Tai būtų tarsi geriausių jūsų savybių reklamos strategija ir tinkamiausias masalas jūsų auksinei žuvelei pagauti.

Taigi ištraukite vieną kortą, kuri atspindės ką geriausio ir svarbiausio galite pasiūlyti santykiuose ir kaip visų pirma save pristatyti. Tai aišku nebus pilnas jūsų asmenybės vaizdas, tik aktualiausia informacija padėsianti jūsų idealiai antrajai pusei atpažinti jog jūs esate kaip tik tas žmogus, kurio jis ar ji ieško. Tai jokiu būdu ne „klaidinanti reklama“, tai jūsų geriausia savybė ar savybė, kuri bus svarbi kitam žmogui.

Jei ištraukėte Monetų 7, vadinasi jūsų privalumas tas, kad ieškote ilgalaikių santykių ir esate atkakli ir ištverminga, nusiteikusi dėti tiek pastangų, kiek prireiks, kol jos duos saldžius vaisius. O gal ištraukėte Monetų 2 ir jūsų stiprybe yra organizaciniai sugebėjimai bei lankstumas leisiantis jums rasti laiko savo užimtoje dienotvarkėje pasimatymams ir bendrai veiklai su nauju mylimuoju. Arba jei ištraukėte Taurių 6 galbūt jūs mokate kurti jaukumą ir harmoniją aplink save, dažnai rodysite dėmesį mylimam žmogui mielomis smulkmenomis.

5. Sužinokite kada rasite meilę

Laikas yra lemtingas faktorius. Per anksti priėjus prie tinkamo žmogaus jis ar ji, o gal ir jūs patys galite būti dar nepasiruošę santykiams, o pavėlavus ir praleidus progą ji gali nebepasikartoti. Taro kortos gali parodyti jūsų pasirengimą užmegzti savo tobulus santykius, ar jūs kaip asmenybė tam jau pribrendote, užaugote į idealią antrąją pusę savo idealiai antrajai pusei ir kada galite tikėtis jūsų kelių susikirtimo.

Ištraukite vieną Taro kortą, kuri atskleis kada bus palankiausias laikas meilei ir didžiausia tikimybė rasti ir atpažinti savo antrąją pusę bei pradėti santykius. Jei korta teisinga padėtimi „oras tinkamas skrydžiui“ ir beliko sulaukti kortos rodomo laikotarpio. Jeigu korta apversta, pirmiausia reikia įveikti kažkokią kliūtį jūsų santykiams. Tokiu atveju labiau įsigilinkite į 2 žingsnelyje išryškėjusias kliūtis ir labiau ties jomis padirbėkite. Arba apversta kortos padėtis gali reikšti jog kažkas jus užlaikys ir kortų rodomas laikas gali būti kur kas vėliau. Pavyzdžiui jei kortos sako jog tinkamiausias laikas rasti tikrąją meilę bus pirmomis pavasario savaitėmis, galbūt tai ne šių metų pavasaris.

6. Susidarykite tikrosios meilės paieškų veiksmų planą

Taro kortas galite pasitelkti ir ieškodami naujų santykių. Tiesiog ištraukite 3 kortas, kurios padės geriau suprasti ką jums reikia padaryti ar nuveikti, kad rastumėte jums tinkamiausią žmogų ir užmegztumėte santykius. Atkreipkite ypatingą dėmesį į kortas, kurios gali nurodyti kaip ieškoti savo išrinktojo ar išrinktosios, pavyzdžiui Monetų 3 ar Šventikas gali rekomenduoti pasinaudoti pažinčių agentūros paslaugomis, Taurių 3 ar Taurių 10 siūlytų ieškoti naujų pažinčių per draugus ir šeimos narius, Žvaigždė ar Skeptrų 8 rekomenduotų internetines pažintis, o Kardų Pažas greituosius pasimatymus (speed dating). Arba galite pasikliauti atsitiktinumu jei iškris Fortūnos Ratas.

Taip pat atsižvelkite į kortas, kurios gali parodyti kur rasite savo antrąją pusę. Pavyzdžiui Skeptrų 4 rodytų vestuves ar kažkokią šventę, Taurių 3 gali reikšti susitikimą pramogų vietoje – bare ar klube, Monetų 8 ragintų dairytis kandidato į išrinktuosius darbe, o Monetų 6 ragintų užsiimti socialine veikla ar labdara.

7. Eikite į sėkmingus pasimatymus

Prieš eidami į pasimatymą pasikonsultuokite su Taro kortomis, kad žinotumėte kaip jums pasirengti, ką akcentuoti (ar ko vengti), kaip save pristatyti. Pavyzdžiui jei ištrauktumėte Imperatorę ar Monetų 9 itin svarbu skirti dėmesio savo išorei ir išvaizdai. O ištraukus Žynės kortą vertėtų kai kuriuos dalykus pasilaikyti sau ir išlikti truputį paslaptingai, daugiau klausytis nei kalbėti. Taip pat galite ištraukti kortą ir įvertinti kaip praeis pasimatymas ir ko reikėtų pasisaugoti (jei yra perspėjančių ženklų).

8. Pasirinkite tinkamiausią kandidatą

Jei laikantis ankstesnių patarimų užmezgėte net ne vieną pažintį Taro kortos padės įvertinti kiekvienos galimybės privalumus ir trūkumus, bei priimti geriausią sprendimą. Ištraukite po 3 Taro kortas kiekvienam kandidatui į jūsų širdį ir atskleiskite santykių su jais teigiamą pusę, neigiamą pusę ir tikėtiną santykių rezultatą. Ištraukite paskutinę kortą, kuri parodys ką jums reikia žinoti ar į ką atsižvelgti, kad priimtumėte teisingiausią sprendimą.

9. Sudarykite savaitės ar mėnesio meilės prognozę

Jeigu jums patinka naudoti Taro kortas ateities pranašavimui, ištraukite po kortą kiekvienai savaitei ar mėnesiui. Taip pamatysite kada jus gali kliudyti Amūro strėlės bei ko tikėtis kiekvienu periodu santykių sferoje. Jei Taurių Tūzas, rodantis meilės gimimą nekrenta, galite paprašyti kortų patarimo į ką sutelkti dėmesį kiekvieną savaitę, kas jums padėtų artėti prie trokštamos lemtingos pažinties ir meilės.

Aš pakankamai detaliai aprašiau išdėstymus ir jei sugebate interpretuoti kortas galite jais pasinaudoti patys. Jei neturite Taro kaladės, galite panaudoti automatinį būrimą svetainėje užduodami savo klausimus ir nekreipdami dėmesio į numatytas kortų pozicijas. O jei norėtumėte, kad jums kortas išdėliočiau ir interpretuočiau aš, galite užsisakyti glaustą Taro analizę jei jums aktualus tik vienas ar du punktai iš šio sąrašo, arba išsamią Taro konsultaciją, jei reikia individualiai jūsų situacijai pritaikyti visą šiame straipsnyje aprašytą procesą ir norėsite aptarti kortų įžvalgas bei drauge sukurti meilės paieškų strategiją.

reklama

Būrėjos žurnalas

Šioje istorijoje: meilės prognozė, kada rasite meilę, antroji sielos puselė, sėkmingas pasimatymas, idealus partneris, idealūs santykiai, tikroji meilė

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 2061 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (350)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (269)

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite
paranormal.lt
Išvalykite žarnyną nuo gleivių...

Išsivalę nuo gleivių, išmatų ir kitų parazitų žarnyne, mes galime atsikratyti daugelį ligų. Per 70 metų (gyvenimo trukmė) mūsų žarnynas perdirba apie 100 tonų maisto produktų ir 40 tūkstančius litrų skysčio. Pasekmė, ant pilv

paranormal.lt
Pašalinkite gleives iš plaučių...

Atėjo laikas peršalimo ligoms, bronchitui ir pneumonijai! Jei jūs kenčiate nuo kosulio, tada šis receptas padės jums! Kai žmogus kenčia nuo nepraeinančio kosulio, jam sunku dirbti, pastovus skausmas krūtinėje, galvoje ir žino

paranormal.lt
5 natūralios kaukės paakių oda...

Oda aplink akis yra labai plona ir jautri. Joje pasirodo pirmieji senėjimo požymiai. Oda tampa nebe tokia elastinga, dažnai kamuoja patinimas, atsiranda smulkių raukšlelių, tamsių ratilų. Todėl šiai veido sričiai reikėtų skirti