Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Aiškiaregiai, Didieji pranašai » Peržiūrų: (346) Komentarų: (0) (13.08.2015 - 15:31)

Aiškiaregys Keiro - „Titaniko“ statytojui išpranašavo katastrofą

Vienu ryškiausių 19 a. pab.-20 a. pr. chiromantu ir aiškiaregiu laikytas Viljamas Džonas Vorneris, įsimintas Keiro vardu, kad yra „chiromantijos“ trumpinys. Jį išgarsino ir praturtino jo garsūs klientai – rašytojai, politikai ir karališkieji asmenys. Šis aiškiaregys „Titaniko“ statytojui išpranašavo, kad tasai nuskęs pirmojo savo reiso metu.

 Viljamas Vorneris gimė Airijos Brėjaus kaimelyje, esančiame prie pat Dublino. Jo motinos turėjo prancūziško ir graikiško kraujo, kas jai teikė pietietiško kolorito. Vėliau kai kurie istorikai dėl to ją apibūdino kaip „čigonę-cirkininkę“, nes taip buvo įdomiau skaitytojams. Anksti netekęs tėvų, Vorneris persikėlė į Londoną, kur rado darbą teatre. Ten ir paaiškėjo, kad jaunuolis turi gyvą fantaziją ir

vaizdingai pasakoja neįtikėtinas istorijas neužmiršdamas į siužetus įpinti ir save.

Pagal jo vieną versiją, vaikystėje jį pagrobė čigonų taboras, kuriame jis praleido kelis metus, kol pavyko pabėgti. Pagal kitą versiją, Vorneris yra kilmingos graikų giminės palikuonis. Būtent tada Vorneris pradėjo save tituluoti grafu Liudviku Chamonu.

Vėliau likimas jį nubloškė į britų koloniją Indijoje. Jaunuolis atsidūrė Bombėjuje, kur dirbo Apolo-Bunder uoste. Ten jis sutiko savo pirmąjį guru, kažkokį indų brahminą, pasiėmusį Vornerį į gūdų kaimelį Maharaštroje, kur būsimasis pranašas krimto astrologijos, astronomijos, numerologijos ir chaldėjų burtų pradmenis. Už ypatingus talentus, jam leido studijuoti senovinę išminties knygą, kurios puslapiai buvo iš žmogaus odos, o raidės išlietos iš aukso ir kitų brangiųjų metalų. Iš jos Keiro mokėsi burti iš žmogaus delno.

Mokslai Indijoje truko dvejus metus, o tada jis grįžo į Viktorijos laikų Londoną ir pradėjo chiromanto karjerą. Čia jis save vadino Liudviku Chamonu ir greitai tapo aukštuomenės salonų svečiu. Kažkur 1890-ais viename prestižiniame restorane buvo nužudytas turtingas verslininkas, o nužudymo vietoje liko kruvinas žudiko pėdsakas. Delno atspaudas aiškiai matėsi ant durų. Ir čia reikalo ėmėsi Keiro. Jis paprašė tardytojo leidimo atspaudo apžiūrėjimui. O tada užtikrintai jam pareiškė: „Jis priklauso jaunam blondinui su pilkomis ar žydromis akimis. Greičiausia, tai nužudytojo giminaitis“.

Aišku, apie tai netrukus paskelbė visi Londono laikraščiai. Tačiau policija atmetė tą versiją, tačiau Anglijoje prabilo apie naują Nostradamą. Taip chiromantas Keiro gavo plačią ir garsią klientūrą. Tarp salono lankytojų buvo Markas Tvenas, aktorė Sara Bernar, šokėja Mata Hari, Oskaras Wilde, operos dainininkė ir Mopasano meilužė Blanš Ruzvelt, JAV prezidentas Stivenas Groveris Klivlendas, Velso princas, vėliau tapęs Anglijos karaliumi, Eduardas VII.

Keiro noriai priiminėjo pas save, o taip pat lankė turtingus klientus. Jis įdėmiai ir ilgai tyrė žmogaus delną, o tada taip pat ilgai ir nuodugniai pasakojo apie tojo būsimą gyvenimą bei mirtį. Tačiau tuo pačiu chiromantas reikalavo, kad klientas būtinai įvertinto jo darbą, palikdamas užrašą svečių knygoje. Pamatę paties Anglijos karaliaus įrašą, gausiai sumokėdavo net sveikiausią protą turintys jo salono lankytojai. O pasiturinčios moterys vyko net iš Amerikos. Iš Prancūzijos atvyko pati Mata Hari, su kuria Keiro labai ilgai kalbėjosi. Išėjusi iš chiromanto visa ašarodama, Mata Hari pasakė: „Tai bus vėliau, o dabar aš laiminga“. Įdomu, ką ji galvojo sušaudymo 1917-ais metu?

Keiro nepasigailėjo ir Vilamo Piri, garsaus airių laivų statytojo ir inžinieriaus, dalyvavusio „Titaniko“ statyboje: „Ach ir prisisrėbsi su savo laineriu“. Tačiau ponas Piri nepaisė Keiro žodžių, nes iki pirmojo ir paskutinio „Titaniko“ reiso dar buvo likę visi keturi metai.

Beje, vos prieš metus iki „Titaniko“ išplaukimo pas Keiro atėjo garsus anglų žurnalistas naujos žurnalistikos bangos atstovas Viljamas Stedas, kuriam chiromantas paskelbė: „Bergždžiai kausitės dėl savo gyvybės vandenyno bangose“. Ir po metų Stedas kartu su kitais keleiviais nuskendo plaukdamas „Titaniku“. Žurnalistas nepatikėjo chiromantu ir apie tai parašė viename savo tekstų. Belieka tik spėlioti apie jausmus, užplūdusius jį paskutinėmis jo gyvenimo minutėmis.

Liūdną ir greitą gyvenimo pabaigą Keiro išpranašavo ir Markui Tvenui, kuris apie chiromantą parašė taip: „Keiro akimirksniu perkando mano charakterį, su įžeidžiančiai ir skaudinančiomis detalėmis išvardijęs daugelį mano trūkumų ir kvailų įpročių. Tačiau aš linkęs ir toliau juos pasilikti sau, todėl daugiau neatvirausiu su pašaliniais“.

Ne mažiau sarkastiškai apie Keiro pranašavimus atsiliepė ir Oskaras Wilde, kuriam aiškiaregys pranešė: „Tu pats save išsiųsi į tremtį“. Netrukus Oskaras pateko į kalėjimą už homoseksualizmą, o vėliau pabėgo į Prancūziją, kur ir mirė. Tiesa, Markui Tvenui aiškiaregys klaidingai nurodė mirties datą dar 1901 m., - ir rašytojas, neskubėdamas mirti, užmėtė pranašautoją sarkastinio turinio telegramomis: „Linkėjimai iš ano pasaulio. Markas Tvenas“.

20 a. 3-me dešimtm. Keiro išbūrė Velso princui Eduardui VIII, kad tasai atsisakys sosto ir visų savo karališkų privilegijų vardan meilės. Ir po dešimties metų karalius tikrai atsisakė karūnos, tuo nustebindamas visą pasaulį, kad vestų dukart išsiskyrusią amerikietę Volis Simpson.

Tačiau 3-me dešimtm. Keiro reputacija staigiai krito. Nepadėjo netgi knygos išleidimas, kur chiromantas prisipažino savo slaptais ryšiais su Mata Hari, - atseit, anglų žvalgybos tikslais. Ir atseit slaptų tarnybų pavedimu jis 1904 m. lankėsi Rusijoje, kur susitiko su caru Nikolajum II. Tada airių pranašas susitiko ir su Grigorijumi Rasputinu, kuriam Keiro išpranašavo greitą kankinio mirtį. Vis tik publikos dėmesys Keiro pranašystėms mažėjo.

Tik moterys nesiliovė domėtis savo ateitimi. Tuo metu Paryžiuje apsireiškė kažkokia amerikietė, pasisiūliusi bendradarbiauti su juo. Ji pasirodė esanti knygų leidyklos savininke. Ji pasiūlė Keirui parašyti knygą apie chiromantiją ir savo gyvenimą. Airis, kurio finansai dainavo romansus, džiugiai sutiko tapti rašytoju. Jo triūsą anglakalbės moterys įvertino 250 tūkst. dolerių, kas tuo metu atrodė neišsemiamais turtais. Ir Keiro išvyko į JAV, kur tikėjosi rasti gerbėjų.

Ir jų atsirado tarp biznierių, kuriems ne ypač sklandžiai klostėsi reikalai. Keiro noriai ir su viltimi ėmėsi burti biznieriams, nurodydamas į kokius verslus verta investuoti lėšas. Keiro nustatė prieinamus honorarus, o premijinius už sėkmingus investavimus – beprotiškus. Tačiau verslininkai tebėjo pas jį, prisimindavo jo ankstesnes sėkmingas ir tikslias pranašystes.

Tačiau viskas žlugo per vieną akimirką, kai trinktelėjo 1929-ųjų finansinė krizė. Visi Keiro klientai nuskurdo. Ir pranašui teko traukti į Holivudą, kur uždarbiavo rašydamas scenarijus. 4-ame dešimtm. jis vedė jauną moterį rusišku vardu Lena, kuri vedusi ėmė save vadinti grfiene Lena Chamon. Keiro mirė 1936 m. spalį, palikdamas nemažai neatskleistų paslapčių.

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: Keiro, katastrofos, titanikas, Aiškiaregys

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 346 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (361)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (278)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Geriau susilaužyti koją nei pažeisti kelio kremzlę...

Parkritus turbūt geriau susilaužyti koją nei pažeisti kelio kremzlę. Kremzlė, priešingai nei kaulai, nesugis ir neataugs, rodo naujas tyrimas, rašoma sciencemag.org. „Sąnarių keitimo operacijas darantiems chirurgas nėra pagrind
paranormal.lt
Atsargiai vartokite vaistus!...

Anot mokslų daktaro Vytauto Stonkaus, oficiali statistika byloja, kad dažniausiai žmonės miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų bei vėžio, bet naujausi tyrimai parodo, kad jas pralenkia šiuolaikinės medicinos pasekmės. Iš prigi
paranormal.lt
Ausų gydymas natūraliais būdais...

Jei jūs kada nors patyrėte skausmą ausyse, tuomet turėtumėte žinoti, kad tai yra labai skausminga. Manoma, kad ausies skausmas yra bakterinės infekcijos ausyje rezultatas, bet jos pagrindinė atsiradimo priežastis yra susergant a
paranormal.lt
Geriausia priemonė nuo cholesterolio ir aukšto spaudimo...

Vienuoliai jau senai naudoja šį nuostabų efektyvų metodą. Jie mano, kad šis metodas gali būti taikomas nuo įvairių ligų, taip pat pagerinti imunitetą.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda