Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (1026) Komentarų: (0) (03.06.2016 - 21:18)

Amerikietiškos kapinių siaubo istorijos

Jungtinės Amerikos Valstijos, kur daugiausia pasaulyje pastatoma siaubo filmų, taip pat pirmauja pagal miesto legendų, susijusių su numirėliais ar kapinėmis, skaičių.

Viena tokia legenda pasakoja apie jaunuolį, kuris vėlai naktį keliavo namo iš vakarėlio. Kelio pakraštyje jis pastebėjo jauną merginą, apsirengusią ilga balta suknele. Vaikinas sustojo ir pasisiūlė pavėžėti. Pastebėjęs, kad nepažįstamoji dreba iš šalčio, vaikinas pasiūlė jai apsigobti savo švarku. Kai pasiekė merginos namus, vaikinas išlipo iš automobilio ir atidarė dureles merginai išlipti ir tuo metu pastebėjo, kad jo pakeleivė dingusi. Vaikinas nusprendė, kad mergina staigiai iššoko iš automobilio, kai jis sustojo, ir įbėgo į namus. Kitą dieną jaunuolis prisiminė, kad mergina jam negrąžino švarko. Jis vėl nuvažiavo prie merginos namo ir paskambino į duris. Iš namo išėjo merginos mama, kuri papasakojo, kad jos dukra prieš 10 metų žuvo automobilio avarijoje. Ji papasakojo, kaip kapinėse galima rasti jos kapą. Vaikinas nuvyko į kapines, kur ant merginos kapo pamatė savo švarką.

Amerikietiškos kapinių siaubo istorijos

Kitas variantas. Naktį jaunuolis, pavartojęs kiek per daug alkoholio, bandė iš baro grįžti namo. Jis stabdė pravažiuojančius automobilius, tačiau niekas nestojo. Pagaliau sustojo mergina ir pasiūlė pavėžėti. Nepažįstamoji pasisakė savo vardą ir parsivežė pas save į namus. Tuo metu vaikinas tarsi „atsijungė", nieko neatsimena. Atsigavo tik ryte begulintis ant kapo. Antkapyje buvo iškaltas tos pačios merginos vardas.

Kai kuriuose legendos variantuose mergina staiga dingsta iš automobilio prie kapinių, o vairuotojas ant vieno antkapio pastebi savo švarką, kurį neseniai buvo jai paskolinęs. Kartais vaikinas patenka į mirusiosios tėvų namus ir pamato jos nuotraukas, kuriose mergina užfiksuota su ta suknele, kuria buvo apsirengusi, kai ją sutiko.

Amerikietiškos kapinių siaubo istorijos

Dar vienas siaubo istorijos variantas. Jaunuolių grupė išvažiavo pasivažinėti automobiliu, kuris priklausė vieno vaikino tėvui. Pakeliui sutiko merginą, kurią pasisiūlė pavežti. Nepažįstamoji atsisėdo ant galinės sėdynės tarp dviejų vaikinų. Vienoje sankryžoje ir paprašė sustabdyti automobilį ir ją išleisti, tačiau nenaudėliai turėjo kitokių planų. Mergina ėmė rėkti ir netikėtai tiesiog akyse pradėjo irti... Nevykėliai nuotykių ieškotojai, apimti siaubo, iššoko iš automobilio. Jame nebuvo jokio lavono, tik jautėsi supuvusių audinių kvapas. Kai kas netgi nurodo vaiduoklio vardą - Prisikėlimo Merė. Legenda byloja, kad Čikagos gyventoja Merė, 1934-ais metais grįždama iš šokių vakaro, žuvo automobilio katastrofoje. Ji buvo palaidota Prisikėlimo kapinėse. Nuo 1939-ųjų metų Čikagos apylinkėse ėmė rodytis gražios blondinės mėlynomis akimis, apsirengusios pokylio suknele, vaiduoklis. Kartais mergina bando užšokti ant pravažiuojančio automobilio variklio dangčio ir taip sukelti avariją, kartais sustabdo automobilį ir vairuotojo paprašo pavėžėti iki naktinio klubo. Dažniausiai viskas baigiasi tuo, kad mergina ir automobilio vairuotojas naktį praleidžia klube. Prieš aušrą mergina paprašo parvežti ją namo, tačiau nepasako tikslaus adreso, tik nurodo, kad reikia važiuoti šiaurės kryptimi Ankerio aveniu. Kai automobilis važiuoja pro Prisikėlimo kapines, vairuotojas staiga pastebi, kad jo keleivė ima tirpti ir išnyksta ore.

Amerikietiškos kapinių siaubo istorijos Antroji pagal populiarumą siaubo legenda kapinių motyvais pasakoja apie vaiduoklį su kabliu, kuris kapinėse laukia vėluojančių lankytojų, kuriems perrėžia gerkles. Štai viena tokia istorija. Vaikinas su mergina atvažiavo į kapines ir jai papasakojo apie vaiduoklį su kabliu. Išsigandusi mergina paprašė ją parvežti namo. Kai privažiavo prie namo, išlipęs vaikinas pamatė, kad ant automobilio durelių rankenos kabo kablys.

Kita istorija yra žymiai šiurpesnė. Viskas prasidėjo panašiai: jaunuolių porelė atvažiavo prie kapinių, norėdami automobilyje užsiimti seksu. Tuo metu per įjungtą radiją buvo paskelbtas pranešimas, kad iš netoliese esančios psichiatrinės ligoninės pabėgo žmogžudys maniakas. Įsimylėjėliai nusprendė važiuoti iš tos vietos, tačiau automobilio variklis neužsivedė. Vaikinas išlipo iš automobilio ir išėjo ieškoti pagalbos, o mergina paliko sėdėti viduje. Po kiek laiko mergina išgirdo, kad kažkas braižo automobilio stogą. Ji pagalvojo, kad tai medžio, po kuriuo stovėjo automobilis, šakos. Jos mylimasis taip ir nepasirodė, tačiau prie kapinių atvažiavo policijos patrulių automobilis. Pareigūnas priėjo prie merginos, liepė jai išlipti ir eiti į policijos automobilį nesidairant į šalis. Tačiau smalsi mergina atsisuko ir pamatė savo vaikiną: jo kūnas kybojo medyje, gerklė perrėžta nuo vienos ausies iki kitos, o rankų pirštai braukė per automobilio stogą.

Yra dar viena legenda, jau visiškai šiuolaikinė. Vieną naktį pagyvenusios moters bute suskambo telefonas. Pakėlusi ragelį, ji išgirdo savo mirusio vyro balsą. Jis nieko nekalbėjo, tik vaitojo, tarsi iš didelio skausmo. Našlė padėjo ragelį, tačiau netrukus vėl pasigirdo skambutis. Taip iki ryto jai nepavyko sumerkti akių. Iš ryto moteris nukeliavo į kapines ir sužinojo, kad naktį vėjas nutraukė telefono kabelį, kurio gabalai nukrito ant vyro kapo.

O štai dar šiurpesnė istorija. Vaikinas ar mergina kerta lažybų, kad praleis naktį kapinėse esančiame rūsyje. Alternatyvus variantas - pasakojimo herojui reikia atlikti įšventinimo į kažkokią slaptą jaunimo bendriją apeigas. Ryte vaikinas ar mergina aptinkami be plaukais. Niekas taip ir nesužino, kas įvyko   naktį.

Ši legenda turi dar vieną variaciją. Dažniausiai pasakojama apie merginą. Ji turi praleisti naktį ant kapo, ant kurio pastatytas paminklas, vaizduojantis angelą ar pagyvenusią moterį ištiestomis rankomis. Ryte mergina aptinkama negyva, apkabinta akmens statulos. Kartais mirusiosios kūne nėra jokių pažeidimų, o kartais ji klūpo ant kelių prieš statulą sulaužytais šonkauliais.

Juodieji angelai

Du gana šiurpūs pasakojimai susiję su taip vadinamais juodaisiais angelais. Abi šios angelo pavidalo statulos stovi Ajovos valstijoje, tik skirtingose kapinėse.

Viena statula, padengta bronzos ir aukso spalvos dažais, buvo pastatyta 1912-ais metais Ajovos miesto Oklendo kapinėse. Antkapį užsakė Teresė Feldevert, gydytoja-akušerė, emigravusi į JAV iš Juodieji angelai Bohemijos. Paminklą suprojektavo Bohemijoje gyvenęs dailininkas Marijus Borbelas, o pastatytas jis buvo ant kapo, kuriame gulėjo moters vyro ir sūnaus palaikai. Vyras mirė 1891-ais metais, sūnus - 1911-ais metais. Pati Teresė mirė 1924-ais metais ir taip pat buvo palaidota „po angelu". Netrukus paminklo paviršius ėmė pastebimai tamsėti, per keletą metų angelas tapo visiškai juodas. Gali būti, kad taip atsitiko dėl metalo oksidacijos, tačiau buvo nurodomos ir mistinės priežastys. Viename pasakojime teigiama, kad Feldevertų šeima ar tai padarė daugybę nuodėmių, ar tai užsiiminėjo burtais. Neatsitiktinai angelo galva ir sparnai nuleisti žemyn, o ne pakelti aukštyn, kaip yra įprasta. Kitame pasakojime teigiama, kad kitą naktį po Teresės laidotuvių į antkapį trenkė žaibas, todėl paminklas ir pajuodavo. Trečioji versija teigia, kad Teresė ant vyro kapo prisiekė būti jam ištikima, o jeigu sulaužys šį pažadą, tegul angelas pajuoduoja... Matyt, savo pažado moteris taip ir netesėjo. O pačiame šiurpiausiame pasakojime teigiama, kad Teresė nužudė savo sūnų (pagal oficialią versiją jis mirė nuo meningito, būdamas 20-ies metų amžiaus). Angelas pajuodavo, nes negalėjo pakelti jos nuodėmės sunkumo...

Su šiuo paminklu susiję niūrūs prietarai. Pavyzdžiui, jeigu mergina per mėnulio pilnatį naktį pabučiuos juodojo angelo kojas, tai ji po pusmečio mirs. Kita prietaro versija: tas, kuris palies juodąjį angelą Helovino naktį, mirs po septynerių metų. Jeigu kas ryšis pabučiuoti angelą į lūpas, tam akimirksniu sustos širdis.

Juodieji angelai Kaunsil Blafse yra įrengtos Feirvju kapinės, kurios yra vienos iš seniausių apygardoje. Kažkada šioje vietoje buvo indėnų kapinės, vėliau kapinės tapo mormonų bendruomenės nuosavybe. Apie 1919-uosius metus paminklas su angelo statula buvo pastatytas ant Rūtos Anos Dož kapo. Ji buvo generolo Grinvilio Dožo, pilietinio karo veterano ir vyriausiojo Transkontinentinio geležinkelio inžinieriaus, žmona. Rūta mirė 1916-ais metais. Savo mirties išvakarėse ji matė regėjimą, kuriame nuostabaus grožio angelas davė jai indą su nemirtingumo vandeniu. Misis Dož dukros Ana ir Eleonora kreipėsi į garsų amerikiečių skulptorių Danielių Česterį Frenčą, užsakydami išlieti angelo statulą, kuri tiksliai atitiktų priešmirtinį motinos regėjimą. Užsakymas buvo įvykdytas. Angelas rankoje laiko vazą-fontaną, kuri nuolat pripildyta vandens. Po to, kai 1920-ais metais paminklas buvo pašventintas, jame buvo iškaltos citatos iš Biblijos: „Palaimintieji tyri širdimi, nes jie pamatys Dievą"; „Ir parodė man gyvybės vandens upę, švarią, tarsi krištolas, ištekančią iš Dievo sosto"; „Ir trokštantis teateina ir norintis teima gyvybės vandenį veltui“. 1960-ais metais fontanas buvo išjungtas. 1984-ais metais prasidėjo paminklo restauravimo darbai. Panašu, kad per tą ketvirtį amžiaus paminklas ir patamsėjo. Dabar angelo taurėje vėl kunkuliuoja vanduo, o pats antkapis įtrauktas į nacionalinį istorinių paminklų rejestrą.

reklama

Šioje istorijoje: kapinės, angelai, mistika

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1026 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (385)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (297)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Vėžinės ląstelės miršta, kai jūs valgote šiuos 7 produk...

Vėžinės ląstelės miršta, kai jūs valgote šiuos 7 produktus. Atėjo laikas pradėti juos vartoti. Taigi, mokslininkai pataria juos naudoti siekiant stabdyti vystymąsi ir plitimą vėžinių ląstelių.

paranormal.lt
Geriausias paakių kremas: ištrina raukšles visiškai!...

Voratinklis smulkių linijų aplink akis, gali visam laikui sugadinti kiekvienos moters nuotaiką. Paakių oda labai subtilus dalykas, be riebalų, todėl daug greičiau prarandamas jos elastingumas.
paranormal.lt
Geriausia priemonė nuo cholesterolio ir aukšto spaudimo...

Vienuoliai jau senai naudoja šį nuostabų efektyvų metodą. Jie mano, kad šis metodas gali būti taikomas nuo įvairių ligų, taip pat pagerinti imunitetą.
paranormal.lt
Aktyvuota anglis: lieknėjam, valom odą, balinam dantis...

Kiek daug naudos iš tokių mažų tablečių... Apie aktyvuotos anglies naudą esant skrandžio sutrikimui, turbūt daugelis žino. Tačiau, ar visi žino, kad akmens anglis yra nepakeičiama priemonė nuo įvairių odos problemų, viršsvorio

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Žmogaus protu nesuvokiami reiš...

Tai, kad pasaulyje egzistuoja daugybė neatskleistų paslapčių ir protu dar nesuvokiamų reiškinių, manau visi gerai žinome. To net negalėtume įvardyti, kaip kažkokio labai jau ypatingo fakto, o tokių nepaaiškinamų reiškinių yra ne
paranormal.lt
Vandenyne dingę turistai...

Pasitaiko atvejų, kai kelionių jūrų laineriais metu be pėdsakų dingsta kuris nors turistas. Policija negali aptikti jokių prapuolusiojo pėdsakų. Detektyvams lieka tik spėlioti, kas nutiko laive.
paranormal.lt
Dingusių pasaulių žemėlapiai...

Ši istorija apie senovinius žemėlapius tapo žinoma visiems po to, kai 1929-uju metų lapkričio 9 d. Stambulo nacionalinio muziejaus direktorius Halilas Edhemas tvarkė archyvus ir vienoje lentynoje aptiko du geografinio žemėlapio
paranormal.lt
Mistinė T-1 sala...

1946 m. rugpjūčio 11 d. specialios paskirties lėktuvas B-29 „Poliarinė lapė“ iš Ferbankso aviabazėje dislokuoto „Aliaskos lapių“ dalinio pakilo į reguliarų žvalgybinį skrydį virš Šiaurės Ledjūrio. Jo m

paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Šis skanus gėrimas padės norma...

Užsirašykite receptą! Hormonai – jūsų organizmo cheminės būklės pranašas. Jūsų kraujagyslėmis per kraują jie keliauja į audinius arba organus. Hormonai veikia lėtai ir, laikui bėgant, turi įtakos įvairiems procesams.
paranormal.lt
Cholesterolio reabilitacija...

Kodėl patariama nevalgyti vištos odos? Todėl, kad pavydima jums jūsų gražios odos, kurioje yra daug ...cholesterolio. :) Cholesterolio daugiausia organizme yra kepenyse, žarnyne ir ... odoje.
paranormal.lt
Vėžio žudikas: gerkite šias su...

Vėžio žudikas: gerkite šias sultis kiekvieną dieną nevalgius! Geriausias būdas užkirsti kelią vėžiui!

paranormal.lt
Pašalinkite podagrą natūraliai...

Podagra - uždegiminė liga, panašus į artritą, kuris gali sukelti nepakelią skausmą sąnariuose. Aukštas šlapimo rūgšties kiekis kraujyje - podagros pagrindinė priežastis. Kai valgome maisto produktus, kuriuose gausu purino, pavy
paranormal.lt
Kankina kosulys? Čia 5 efektyv...

Aš nuolat kankinuosi nuo kosulio! Kiek vaistų esu išbandęs! Viskas! Užteks! Atėjo laikas pereiti prie natūralių priemonių! Pirma, jie yra 100% natūralūs ir nekenksmingi! Antra, jie yra labai veiksmini ir padeda kur kas greiči