Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Hipotezės » Peržiūrų: (339) Komentarų: (0) (07.08.2016 - 10:31)

Antižemės teorija

Žmonija jau seniai ieško proto brolių kosmoso tolybėse, bet jmanoma, kad svetima civilizacija slypi ne kur nors nepasiekiamai toli, o visiškai mūsų panosėje. Manoma, kad Žemės orbitoje yra planeta pavadinimu Antižemė arba Glorija.

Apie paslaptingą Žemės antrininkę kosmose žmonės kalba jau nuo seno. Pavyzdžiui, senovės Egipte manyta, kad kiekvienas žmogus turi savo astralinį antrininką, kurį vėliau imta vadinti siela. Iš čia kilo teorija apie Antižemę. Senovės egiptiečių tikėjimas antrininkų pasauliu labai paveikė senovės graikų filosofo Filolajo kosmogoniją. Jis į pasaulio sandaros centrą pastatė ne Žemę, kaip tai darė mąstytojai iki jo, o Saulę, kuriai suteikti vienu metu keli vardai - Dzeuso namai, Dievų motina, Visatos lopšys ir panašiai. Tai yra amžinoji ugnis, duodanti gyvybę viskam ir apšviečianti visą pasaulį, o aplink ją sukasi Žemė, Antižemė, Mėnulis ir dar penkios tuomet žmonėms žinotos planetos: Merkurijus, Venera, Marsas, Jupiteris ir Saturnas.

Antižemės teorija

Vertinant griežtai, apie kažkokį paslaptingą papildomą dangaus kūną pirmasis pradėjo kalbėti kitas pitagorininkas Hiketas, bet būtent Filolajas šią teoriją išplėtojo. Negana to, jis teigė, kad Antižemėje yra gyvybė!

Kad ir kokia fantastiška atrodytų ši teorija, ji visada turėjo rėmėjų. Pavyzdžiui, daugelis praeities astronomų už ją balsavo abiem rankomis. XVII amžiuje pirmasis Paryžiaus observatorijos direktorius Giovanni

Domenico Cassini, kurio vardu pavadintas neseniai į Saturną nusiųstas tarpplanetinis zondas, paskelbė netoli Veneros atradęs objektą ir pavadino jį šios planetos palydovu. Vėliau ir G. D. Cassini tai oficialiai pripažino klaida, nes Venera neturi jokių palydovų, nors iš tiesų iki gyvenimo pabaigos nepalaužiamai tikėjo, kad dangaus skliaute pastebėjo kažkokią keistą nepažįstamą planetą.

XVII a. astronomas Ir matematikas G. D. Cassini atrado keturis Saturno palydovus XVII a. astronomas Ir matematikas G. D. Cassini

Maždaug po šimtmečio, 1740 metais, anglų astronomas ir optikas Jamesas Shor-tas prisijungė prie balsų choro, tikinčio Žemės antrininke. Dar po 20 metų prisidėjo didysis vokiečių astronomas ir kartografas Johannas Tobias Mayeris. Paskui susidomėjimas Žemės antrininke nurimo ir jos ilgą laiką niekas neprisiminė - mokslo gretos nutarė, kad tai tik pramanas, neturintis jokio ryšio su realybe. Vis dėlto susidomėjimas mitine Antižeme vėl sukilo ir šį kartą su didele jėga.

Ramybę sudrumstė rusų mokslininkas Kirilas Butusovas, daugybės fundamentalių radioastronomijos, astrofizikos, geofizikos ir teorinės fizikos tyrimų ir atradimų autorius. Taip pat jis iškėlė daugybę labai drąsių teorijų: jis prognozavo, kad už Plutono yra keletas kosminių kūnų ir kad Uranas turi dešimt palydovų. Jis pirmasis naujųjų laikų istorijoje pradėjo argumentuotai kalbėti apie Glorijos planetos egzistavimą, kurią ir pavadino Žemės antrininke.

Apie milijoną kilometrų nuo Žemės link Saulės yra Lagranžo taškas L1. Jame esantis palydovas dėl Saulės ir Žemės traukos sukasi aplink Saulę tokiu pat greičiu kaip Žemė Raudonos ir mėlynos rodyklės nurodo priešingą magnetiniŲ laukų poveikį Apie milijoną kilometrų nuo Žemės link Saulės yra Lagranžo taškas L1

Butusovas manė, kad už Saulės yra Lagranžo taškas (padėtis tarp dviejų dangaus kūnų, kurioje dar vienas objektas gali ilgai išbūti be papildomų jėgų). Manoma, kad jeigu egzistuoja planeta Nibiru, tai ji yra būtent tokiame taške. Ten pat slypinti ir Glorija. Dėl šios priežasties iš Žemės beveik neįmanoma atpažinti nei vienos, nei kitos planetos. Be to, Žemė ir Glorija aplink Saulę sukasi vienodu greičiu, todėl šios planetos pamatyti neįmanoma - mūsų žvilgsnį uždengia Saulės diskas.

Žinoma, kyla klausimas: kodėl tokiu atveju šio paslaptingo objekto nėra matęs nė vienas astronautas, nes amerikiečiai juk išsilaipino Mėnulyje, iš kurio Antižemė tarsi turėtų būti įžiūrima. Pasirodo, Saulės projekcija kitoje Žemės orbitos pusėje paslepia apie 600 Žemės skersmenų dydžio plotą, o to visiškai pakanka, kad ten galėtų tilpti dar viena planeta. Taigi, kad ją įžiūrėtų, astronautai iš tiesų turėtų nuskristi penkiolika kartų toliau nei Mėnulio orbita.

K. Butusovas mano, kad netiesioginis mūsų planetos antrininkės egzistavimo įrodymas yra specialūs Veneros ir Marso judėjimo ritmo trikdžiai. Šios planetos judėdamos savo orbitomis kartais arba aplenkia apskaičiuotą laiką, arba nuo jo atsilieka. Be to, tada, kai Marsas aplenkia grafiką, Venera nuo jo atsilieka, ir atvirkščiai. Svarbu, kad Marsas ir Venera gali paveikti ir Glorijos judėjimą. Kažkas panašaus jau yra pastebėta, pavyzdžiui, G. D. Cassinio, kuris netoli Veneros pastebėjo kažkokį pjautuvo pavidalo kūną ir nusprendė, kad jis yra šios planetos palydovas.

Padarius prielaidą, kad Glorija ne tik egzistuoja, bet joje dar yra ir gyvybė, ten turi būti ir civilizacija, išsivysčiusi ne prasčiau nei mūsiškė. Galbūt Antižemės gyventojai jau seniai šiuo atžvilgiu mus aplenkę ar net mus stebi. Visos tos skraidančios lėkštės, kurias žemiečiai be perstojo regi, galbūt atskrenda būtent iš šios planetos. Gal antižemiečiai mus taip atidžiai stebi todėl, kad jie tarytum ugnies bijo visokio tipo kataklizmų, galinčių įvykti Žemėje, nes Žemė ir Antižemė tarpusavyje susijusios nenutrūkstama grandine.

Kiekvienas rimtas kataklizmas Žemėje gali atsiliepti ir Glorijai. Jeigu, pavyzdžiui, branduoliniai sprogimai nukreiptų Žemę iš jos orbitos, šios dvi planetos anksčiau ar vėliau susidurtų mirtinu bučiniu ir neišgyventų nė viena. Be to, visiškai nieko gera nežadėtų net ir nedidelis šių planetų suartėjimas. Jeigu Žemė ir Glorija kažkodėl staiga pasirodytų viena šalia kitos, abiejų planetų trauka pasauliniame vandenyne sukeltų tokią didžiulę vandens bangą, kad visa Žemės sausuma liktų po vandeniu. Visai įmanoma, kad kadaise kas nors tokio įvyko, nes legenda apie pasaulinį tvaną negalėjo atsirasti be jokio pagrindo.

Teisybės dėlei pridurtina, kad K. Butusovo teorija turi nemažai priešininkų. Jie savo nuomonę argumentuoja įvairiai. Pirma, jeigu Glorija būtų bent tokios masės kaip Mėnulis, jos poveikis Merkurijaus, Veneros, Marso ir Žemės orbitoms būtų pakankamas, kad mokslininkai galėtų apie ją kalbėti ne tik kaip apie drąsią hipotezę. Antra, priešingi taškai orbitoje yra labai nestabilūs: Glorija joje išsilaikytų tik palyginti trumpą laiką ir jau seniai būtų perėjusi į kitą, taigi neišvengiamai išlįstų iš Saulės priedangos ir būtų mums matoma. Trečia, toks neregimas objektas bet kuriuo atveju negali būti visiškai priešingame orbitos taške vien jau dėl minėto Lagranžo taško, nes per Saulės užtemimą jis turėtų pasirodyti.

"Planetos paslaptys"

reklama

Maris Zarinis

Šioje istorijoje: planetos, Astronomija, antižemės teorija

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 339 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Šis sirupas 10 kartų galingesnis nei penicilinas...

Šis sirupas 10 kartų galingesnis nei penicilinas - žudo bet kokią infekciją ir bakterijas mūsų kūne! Dabar jokia infekcija man nebaisi man!

paranormal.lt
Ar jums tikrai reikia antibiotikų?...

Tarp gydytojų sklando mitas, kad pacientai trokšta antibiotikų, kad ateis ir reketuos, šitų stebuklingų vaistų, nors visai jiems jų nereikia. Mitas tik pusiau mitas, nes tikrai yra, nors ne tiek daug, kaip būtų galima pamanyti.
paranormal.lt
Norvegiška lašiša – toksiškiausias maistas visame pasau...

Keleto mėnesių eigoje prancūzų žurnalistai Nikolia Danielis ir Lui de Barbeirakas tyrė žuvies industriją iš vidaus. Jie keliavo nuo Norvegijos iki Vietnamo, pabuvojo Švedijoje ir Danijoje. Jų tyrimo medžiagą vainikavo filmas,

paranormal.lt
Kuo naudinga želatina ir kaip ją galima panaudoti...

Želatina – maisto produktas, kuris gali būti lapelių arba grūdelių forma, beskonis ir bekvapis, išgaunamas iš gyvūnų ir žuvų audinių. Žodis želatina kilęs iš lotynų kalbos žodžio „gelatus“, reiškiančio &bdqu


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.