Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (623) Komentarų: (0) (05.12.2015 - 00:01)

Ar Indijoje yra įkurta NSO bazė?

Mes esame pripratę, jog žinios apie galimą Žemės gyventojų bendradarbiavimą su nežemiškosiomis civilizacijomis dažniausiai ateina iš JAV. Tačiau prieš kiek laiko atsirado faktai, rodantys, kad su ateiviais taip pat bendrauja ir Indija.

Ežeras atsirado ir išnyko

2004-ųjų metų pabaigoje (rugsėjo -gruodžio mėn.) Himačal Pradėšo rajono (Indija), esančio Himalajų priekalnėse, gyventojai buvo labai sunerimę dėl dažno NSO pasirodymo virš sunkiai pasiekiamuose ledynų. Jų dažnas pasirodymas taip pat sukėlė nerimą Indijos ir Kinijos karinei vadovybei. Spaudoje pasirodė didžiulių cilindrų, šviečiančių purpurine spalva ir naktinio dangaus fone esantiems ledynams suteikiančių šiurpą keliantį vaizdą, nuotraukos.

Dienomis šie cilindrai, kurių ilgis keli šimtai metrų, kybojo virš kalnų viršūnių horizontalioje arba vertikalioje padėtyje, atspindėdami saulės spindulius. Kartais tarsi iš po žemių į dangų pakildavo dideli trikampiai NSO, kuriuos lydėjo nedideli diskai. Kartais ateivių laivai nusileisdavo į priekalnes ir dideliu greičiu praskrisdavo virš kaimų. Po kelių sekundžių jie staigiai pakildavo aukštyn link viršukalnių

ledynų. Indijos geologai tvirtino, kad per pastaruosius pusantrų metų šiame rajone maždaug 100 kvadratinių kilometrų plote ne tik išaugo NSO aktyvumas, taip pat buvo keistų būtybių stebėjimo atvejų. Atsirado versija, kad ateiviai šiame praktiškai nepasiekiamame Himalajų rajone arba kuria, arba įsirengia savo požeminę bazę.

Tai patvirtino ir Indijos malūnsparnių pilotai, patruliavę šiame rajone. Pilotai šią zoną apskrisdavo nedideliame aukštyje, nes žinojo, kad egzistuoja nematoma riba, kurią kirtus sugenda malūnsparnio navigacijos prietaisai ar net variklis. Pilotai labai atidžiai klausė radijo eteryje sklindančių garsų. Atsiradę trikdžiai - aiškus ženklas, jog artėjama prie pavojingos zonos, kurioje įsikūrę ateiviai.
Karinių žinybų atstovai paskelbė: „Yra daug požymių, rodančių, kad aukštai kalnuose yra statoma didelė požeminė bazė. Mes kontroliuojame šių objektų buvimą, tai tikrai yra NSO. Saugumo sumetimais mes daugiau nieko negalime pasakyti".

Ne mažiau susirūpino iš Kinijos žinybos. Pastebėjus didelį skraidančių lėkščių ir Indijos KOP aktyvumą netoliese valstybinės sienos, Kinijos armijos vadovybė prie sienos su Indija pasiuntė tankų brigadą. Tačiau prie valstybinės sienos tankų judėjimą sustabdė didžiulis ežeras, kurio šiame rajone anksčiau nebuvo.

Indijos spaudoje buvo paskelbtas susirūpinimas dėl Kinijos armijos tankų koncentracijos pasienyje ir tuo, jog "... neseniai Kinijos teritorijoje, į vakarus nuo Žado, arti valstybinės sienos buvo sukurtas dirbtinis ežeras ir taip sukeltas pavojus užlieti pasienyje esančius Indijos rajonus".

Kaip pažymi žinomas ufologas Vladimiras Ažaža, tik Indija, tiek Kinija atsisakė tirti incidentą su mįslingu ežeru. Greičiausiai dėl to, jog netrukus šis ežeras lygiai taip pat mįslingai išnyko. Spaudoje buvo reiškiama nuomonė, kad ežeras atsirado dėl to, kad vieną ledyną ištirpdė ateiviai.

Bendras skrydis

Indijos laikraštyje buvo rašoma: „Anot gandų, sklindančių mokslo aplinkoje, ypač besispecializuojančioje kosmoso tyrimuose, ateiviai iš tikrųjų Himalajuose įrengė savo bazę, panašią į tvirtovę. Jų ketinimai yra nežinomi".

Spaudoje buvo atkreiptas dėmesys, kad Indijoje esanti demokratinė santvarka labai skiriasi nuo JAV demokratijos, kuri, atseit, jau ištisus dešimtmečius nuo savo gyventojų slepia
informaciją apie gana plačius kontaktus su ateiviais.

Indijos vyriausybėje opozicija inicijavo debatus, kurie, visų pirma, gali baigtis tuo, kad pasaulio visuomenei bus psichologinis šokas, kai ji vieną dieną sužinos, jog dar XX amžiaus 6-ame dešimtmetyje Jungtinių tautų Saugumo Tarybos šalys (JAV, SSRS/ Rusija, Didžioji Britanija, Prancūzija ir Kinija) pasiekė neskelbiam susitarimą, jog vyriausybiniu lygiu nebus skelbiama informacija apie Žemėje ar jos erdvėje esančius NSO ir ateivius.

Spaudoje taip pat rašoma, kad Indija, nebūdama Saugumo Tarybos nare ir nesuvaržyta susitarimo, gali savo šalies gyventojams skelbti viską, kas žinoma apie ateivių veiklą, ir ne tik Himalajuose. Politiniai apžvalgininkai mano, kad Indija yra tokia atvira ir demokratiška šalis, jog vyriausybei bus sunku išlaikyti paslaptį, žvalgantis į Saugumo Tarybą, kuri, beje, svarsto klausimą dėl Indijos priėmimo į šią Tarybą.

Esant tokiai situacijai Indijos vyriausybė atsidūrė gana sunkioje padėtyje. Iš vienos pusės - demokratijos principas, iš kitos - galimas šalies gyventojų šokas ir panika, sužinojus teisybę apie NSO, iš trečios - būsima narystė Saugumo Taryboje.

Be to, Indija yra labai suinteresuota ekonomiškai bendradarbiauti su Europa ir JAV. Dėl prasidėjusio įvykių Himalajuose aptarimo ne tik Indijos visuomenėje, bet ir karinėje-politinėje sferoje spauda išreiškė nuomonę, jog Indiją galima priversti nutilti, iškėlus klausimą apie šalies branduolinę programą.

Po kiek laiko visa šalis TV naujienų programos metu galėjo pamatyti, kaip didžiuliai NSO skrenda virš kalnų viršūnių, lydimi Indijos KOP naikintuvų.

Tegul ir pagarbiu atstumu. Šis reportažas sukėlė audringus debatus, pagal vieną versiją, naikintuvai saugojo NSO jų skrydžio į rajoną netoli sienos su Kinija metu.

Pagal kitą, labiau įtikinamai atrodančią versiją, ateiviams nereikia jokios apsaugos, jie paprasčiausiai pademonstravo savo galią, leisdami lėktuvams laikytis jiems patiems saugaus atstumo. Šią sensaciją dar pakurstė karinių žinybų atstovai ir kai kurie politiniai veikėjai, pripažinę faktą, jog neseniai įvyko Indijos kontaktas su ateiviais.

Anot artimų vyriausybei šaltinių, joje kilo karšti debatai apie Indijos statuso pasaulinėje visuomenėje problemą. Pavyzdžiui, Indijos užsienio reikalų ministras Natvaras Singas pareiškė, jog Indijai nebuvo būtinybės tapti branduoline valstybe.

Spaudos analitikai šiame pripažinime pamatė teiginį, jog šalies turimas branduolinis ginklas yra nieko vertas, palyginus su ateivių galybe ir technologijomis. Jeigu Indija nebūtų branduoline valstybe, šią ufologinę problemą iš dienotvarkės būtų galima be didelio triukšmo pašalinti.

Ties technologijų riba

Analitikai, artimi Indijos kariniams-politiniams sluoksniams, mano, jog pagrindiniai įvykiai klostosi Ladakcho aukštikalnių slėnyje, esančiame daugiau nei 3 tūkstančių metrų aukštyje. Slėnį supa pačios aukščiausios Himalajų keteros - sunku rasti tinkamesnę vietą bazės kūrimui, kuri būtų paslėpta nuo smalsuolių akių.

Įdomu tai, kad skraidančios lėkštės čia stebimos seniai. Senieji gyventojai pasakoja kraują stingdančią istoriją apie tai, kad Antrojo pasaulinio karo pabaigoje šalia Lamajuro vienuolyno nusileido diskas, iš kurio išlipo žemo ūgio paslaptingos būtybės. Jos neprisileido prie savęs jokių smalsuolių, keletą jų paralyžiavo spinduliais iš rankose laikomų vamzdelių.

Mūsų dienomis būtent Ladakcho slėnyje dažnai nusileidžia NSO ir stebimas didelis Indijos armijos specialiųjų padalinių aktyvumas. Aukšti armijos ir KOP pareigūnai pareiškė, jog visi priekalnėje šalia slėnio esantys rajonai saugumo sumetimais užblokuojami neribotam laikui. Kai kalbama apie oficialų Indijos kontaktą su ateiviais, pirmiausia turimas mintyje Ladakcho slėnis.

Kaip teigiama spaudoje, šaltiniai vyriausybėje mano, jog Indija yra ant supertechnologijų įsisavinimo slenksčio. Ilgalaikis susitarimas su ateiviais įgalins iš jų gauti antigravitacinių kosmoso aparatų technologiją ir priemones, leidžiančias globaliai kontroliuoti aplink Žemę esančią erdvę. Šios realios galimybės XXI amžiuje Indiją pavers supervalstybe.

Indijoje yra istorikų, kurie mano, jog Machabcharatos metu indai jau turėjo aukštąsias technologijas. Tai, pavyzdžiui, gerai aprašyta traktate „Vimanika-šastra“ — iš daugelio tomų sudarytame skraidančių aparatų, vadinamų vimanais, kūrimo ir techninio aptarnavimo vadove. Šis vadovas dar prieš daug amžių yra užrašytas sanskrito kalba.

Entuziastai įsitikinę, kad bendradarbiavimo su ateiviais istorija gali pasikartoti. Maža to, neseniai kažkokie tyrinėtojai, išanalizavę Google Earth programos nuotraukas, Himalajuose pastebėjo neįprastų statinių. Jie yra kaip tik ant Indijos ir Kinijos sienos. Iš išorinio šių pastatų vaizdo galima tvirtai padaryti išvadą, kad šie statiniai neatsirado natūraliu būdu. Daugeliui atrodo reali versija, jog tai ne kas kita, o paslaptinga ateivių bazė, kurią nuo pašalinių akių taip atidžiai sergsti tiek Indija, tiek Kinija.

reklama

Šioje istorijoje: Kinija, Ateiviai, nso, indija

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 623 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (385)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (297)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Motina įkalino duktrą ketvirtį amžiaus...

Sunku patikėti, kad motina galėtų įkalinti savo dukrą daugybei metų. Tačiau jei priežastis – nuolatinis merginos noras vaikščioti po vakarėlius, ieškoti atsitiktinių lytinių santykių ir skirtingų sekso partnerių, tai ga

paranormal.lt
Jei turite vitamino C trūkumą gerkite šį gėrimą!...

Vitaminas C yra stiprus antioksidantas ir odos geras draugas. Jis apsaugo odą nuo tiesioginių saulės spindulių ir stimuliuoja gijimo procesą, pagerina įdegį.
paranormal.lt
Indijos kūdikis laikomas dievo įsikūnijimas...

Indijos mieste Dumri-Isri gimė kūdikis su 8 galūnėmis. Tačiau sužinojęs, kad vaikas gimė su didelėmis komplikacijomis ir išsigimimu, tėvas nelabai nusiminė. Pasak vyro, jo sūnus yra daugiarankio dievo Ganeša įsikūnijimas.

paranormal.lt
Ausų gydymas natūraliais būdais...

Jei jūs kada nors patyrėte skausmą ausyse, tuomet turėtumėte žinoti, kad tai yra labai skausminga. Manoma, kad ausies skausmas yra bakterinės infekcijos ausyje rezultatas, bet jos pagrindinė atsiradimo priežastis yra susergant a

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Žmogaus protu nesuvokiami reiš...

Tai, kad pasaulyje egzistuoja daugybė neatskleistų paslapčių ir protu dar nesuvokiamų reiškinių, manau visi gerai žinome. To net negalėtume įvardyti, kaip kažkokio labai jau ypatingo fakto, o tokių nepaaiškinamų reiškinių yra ne
paranormal.lt
Vandenyne dingę turistai...

Pasitaiko atvejų, kai kelionių jūrų laineriais metu be pėdsakų dingsta kuris nors turistas. Policija negali aptikti jokių prapuolusiojo pėdsakų. Detektyvams lieka tik spėlioti, kas nutiko laive.
paranormal.lt
Dingusių pasaulių žemėlapiai...

Ši istorija apie senovinius žemėlapius tapo žinoma visiems po to, kai 1929-uju metų lapkričio 9 d. Stambulo nacionalinio muziejaus direktorius Halilas Edhemas tvarkė archyvus ir vienoje lentynoje aptiko du geografinio žemėlapio
paranormal.lt
Mistinė T-1 sala...

1946 m. rugpjūčio 11 d. specialios paskirties lėktuvas B-29 „Poliarinė lapė“ iš Ferbankso aviabazėje dislokuoto „Aliaskos lapių“ dalinio pakilo į reguliarų žvalgybinį skrydį virš Šiaurės Ledjūrio. Jo m

paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Šis skanus gėrimas padės norma...

Užsirašykite receptą! Hormonai – jūsų organizmo cheminės būklės pranašas. Jūsų kraujagyslėmis per kraują jie keliauja į audinius arba organus. Hormonai veikia lėtai ir, laikui bėgant, turi įtakos įvairiems procesams.
paranormal.lt
Cholesterolio reabilitacija...

Kodėl patariama nevalgyti vištos odos? Todėl, kad pavydima jums jūsų gražios odos, kurioje yra daug ...cholesterolio. :) Cholesterolio daugiausia organizme yra kepenyse, žarnyne ir ... odoje.
paranormal.lt
Vėžio žudikas: gerkite šias su...

Vėžio žudikas: gerkite šias sultis kiekvieną dieną nevalgius! Geriausias būdas užkirsti kelią vėžiui!

paranormal.lt
Pašalinkite podagrą natūraliai...

Podagra - uždegiminė liga, panašus į artritą, kuris gali sukelti nepakelią skausmą sąnariuose. Aukštas šlapimo rūgšties kiekis kraujyje - podagros pagrindinė priežastis. Kai valgome maisto produktus, kuriuose gausu purino, pavy
paranormal.lt
Kankina kosulys? Čia 5 efektyv...

Aš nuolat kankinuosi nuo kosulio! Kiek vaistų esu išbandęs! Viskas! Užteks! Atėjo laikas pereiti prie natūralių priemonių! Pirma, jie yra 100% natūralūs ir nekenksmingi! Antra, jie yra labai veiksmini ir padeda kur kas greiči