Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (825) Komentarų: (0) (19.05.2016 - 20:02)

Ateiviai. Tylėjimo suokalbis

2009-ais metais vienas radijo žurnalistas JAV prezidentui Barakui Obamai uždavė klausimą apie kontaktus su ateiviais, informacija apie kuriuos, atseit, saugoma "Paslapčių knygoje" Žaliajame kambaryje, kuriame apsilanko kiekvienas naujai išrinktas šalies prezidentas. Obama juokais atsakė: "Aš galėčiau papasakoti, kas parašyta "Paslapčių knygoje", bet tuomet jus teks nužudyti".

Vakarų šalių spaudą sujaudino ir Rusijos vyriausybės ministro pirmininko Dmitrijaus Medvedevo žodžiai, pasakyti 2012 m. gruodžio 7 d. Pokalbio su žurnalistais metu, apie kurį tarsi atsitiktinai tapo žinoma visuomenei, jis pusiau juokais, pusiau rimtai pasakė, kad Rusijos prezidentui kartu su „branduoliniu lagaminėliu" perduodamas aplankalas su žyme "Visiškai slaptai", kuriame saugomi duomenys apie ateivių apsilankymo Žemėje faktus, o taip pat specialiųjų tarnybų, kurios tiria pranešimus apie ateivius Rusijos teritorijoje, ataskaitos, Kai baigiasi prezidento įgaliojimai, šis aplankalas, atseit, perduodamas naujam prezidentui. Baigiant pokalbį ministras pirmininkas dar pridūrė, kad daugiau informacijos šia tema galima gauti, pažiūrėjus filmą „Vyrai juodais drabužiais".

Rusijos premjero žodžius pacitavo daugelis vakarų šalių leidinių. Vieni buvo įsitikinę, kad Medvedevas paprasčiausiai pajuokavo, kiti mano, kad jis galėjo prasitarti apie tai, kas iš tiesų egzistuoja.

Juokas juokais, tačiau 2011-ais metais nežemiškųjų civilizacijų egzistavimą oficialiai patvirtino FTB, kuris išslaptino dalį dokumentų apie 1947-ais metais įvykusią NSO katastrofą prie Rozvelo. Daug metų buvo manoma, kad nufilmuotas žuvusio ateivio skrodimas ir su tuo susiję dokumentai yra ne kas kita, o falsifikacija. 1947 m. liepos 2 d. JAV pietryčiuose, atseit, dėl gedimo ant žemės nukrito paslaptingas skraidantis diskas. Tiesa, išslaptintuose dokumentuose nepaneigiamų faktų, patvirtinančių šį teiginį, yra mažai. Daugiausia šiuose dokumentuose yra agentų ataskaitų apie gandui liudininkų pasakojimų ir keli dokumentai     su tuometinio FTB direktoriaus Edgaro Huverio parašu, kuriuose nurodoma rinkti informaciją apie tokius gandus ir skundžiamasi kariškiais, kurie neatskleidžia savo paslapčių. Galima sakyti, kad tai tikri „X failai", tik parašyti lakoniška žvalgybos suvestinių kalba. Yra manančių, kad prieš leidžiant visuomenei susipažinti su archyvu, FTB darbuotojai atidžiai pašalino iš jų visas išvadas ir rekomendacijas. Daugelio dokumentų liko tik antraštė, o pats tekstas pašalintas „dėl slaptumo".

Pirmoji informacija apie ateivius Žemėje buvo paskelbta spaudoje ir televizijoje, kai nepriklausoma Didžiosios Britanijos televizijos žurnalistų grupė atliko tyrimą apie XX amžiaus 7-ame dešimtmetyje buvusius dažnus puikių mokslininkų ir talentingų kariškių dingimo atvejus. Visi galvojo, kad jie išvyko į kitas Šalis užsidirbti. Žurnalistai apklausė jų giminaičius bei draugus ir pastebėjo keistą dalyką: išvykusių specialistų laiškai ir atvirutės buvo panašios kaip du vandens lašai. Nors braižas ir skyrėsi, tačiau visų laiškų stilius buvo vienodas, tarsi šie tekstai buvo užrašyti kažkam jį diktuojant. Po kažkurio laiko ryšys su šiais žmonėmis visiškai nutrūkdavo. Televizijos kanalas pagal savo tyrimą paruošė laidą. Netrukus redakciją pasiekė stulbinantys televizijos žiūrovų laiškai, iš kurių žurnalistai sužinojo apie tai, kuo nebuvo įmanoma patikėti: pasirodo, Amerika ir Rusija jau seniai Mėnulyje ir Marse stato bendras bazes, tam ir buvo reikalingi dinge žmonės. Dar daugiau, redakcija gavo, atseit, iš kosminio laivo Marso orbitoje filmuotą medžiagą. Kilo didžiulis sujudimas. Dėl vyriausybės spaudimo ir grasinimo atimti licenciją, televizijos kanalas buvo priverstas pranešti, kad visa tai buvo tik pokštas, o žurnalistus atleisti.

Netrukus šie žurnalistai, prisidengę vienu pseudonimu, parašė daug triukšmo sukėlusią knygą „Alternatyva 003". Daug metų dėl informacijos apie ateivius slėpimo buvo kaltinama daugiausiai JAV valdžia. Daugiausia „utologinių" gandų susiję su JAV prezidentu Dvaitu Eizenhaueriu. Buvo įtariama, Ateiviai. Tylėjimo suokalbis kad būtent jis pirmasis iš pasaulio galingųjų užmezgė „diplomatinius santykius" su ateiviais, 1954-ųjų metų vasario mėnesį Eizenhaueris ilsėjosi Kalifornijoje ir staiga kelioms valandoms dingo iš žurnalistų akiračio. Vėliau prezidento spaudos tarnyba pranešė, kad šalies vadovas lankėsi pas odontologą. Tačiau versiją apie prezidento ryšius su ateiviais patvirtino Viljamas Miltonas Kuperis, kuris tuo metu JAV vyriausybėje dirbo kariniu patarėju. 1989 m. balandžio 26 d. jis JAV senato ir Atstovų rūmų nariams išsiuntė 536 „Kaltinimo peticijos" kopijas. Joje buvo pranešama, kad dar 1954-ais metais Eizenhaueris sudarė sutartį su „pilkųjų" civilizacija - didžianosių ateivių iš planetos, besisukančios aplink Betelgeizės žvaigždę Oriono žvaigždyne. Atvykę į Žemę kosminiais laivais, kuriuos astronomai iš pradžių palaikė asteroidais, jie išsilaipino Holomano karinių oro pajėgų bazėje, o vėliau - Edvardo bazėje, kur ir įvyko iš anksto sutartas Eizenhauerio susitikimas su atskridusiais humanoidais. Be to, Kuperis tvirtino, kad daugelio valstybių vadovai ir kiti įtakingi asmenys su ateiviais užmezgė glaudžius kontaktus.

Buvo sukurta kažkokia „slapta pasaulio vyriausybė", žinoma „Bilderbergo klubo" pavadinimu, kuri įsikūrusi Ženevoje. Ši organizacija tapo slapta po to, kai buvo įslaptinta informacija apie bendradarbiavimą su „Žemės okupantais". Šis klubas, kaip jis pats teigia, atlieka prižiūrėtojo vaidmenį, palikdamas žmoniją nežinomybėje. Dėl to netgi duodami įsakymai nužudyti ar sukompromituoti aplenkusius savo laiką mokslininkus, epochinius atradimus padariusius išradėjus: „ne tą iškasusius" archeologus ir „ne su tais" užmezgusius kontaktus kontaktuotojus. „Kaltinimų peticijoje" buvo pateiktas slaptos tarptautinės vyriausybės narių sąrašas, kuriame paminėti Zbignevas Bzežinskis,
Henris Kisindžeris, Džordžas Bušas, Nelsonas Rokfeleris ir kiti žymūs žmonės.

1991-ais metais Ženevos planetinės sintezės instituto direktorius R. Šnaideris paviešino to paties Miltono Kuperio ataskaitą „Slaptoji vyriausybe", kurioje buvo teigiama, kad 1947-1952 metais vien tik JAV teritorijoje nusileido apie 15 ateivių skraidančių aparatų. Vieni sudužo, kiti dėl įvairių priežasčių buvo priversti nutūpti. Amerikiečių rankose atsidūrė 65 lavonai ir... vienas gyvas ateivis. Ataskaitoje buvo patvirtintas slaptos pasaulinės vyriausybės egzistavimas, kuri sudarė sutartį su „kitų pasaulių" atstovais. Pagal šiuos susitarimus „išrinktieji" gavo kai kurias „pažangias" technologijas mainais už leidimą naudoti žmones tyrimams. Kodėl į klausimą apie tai, ar Žemėje yra ateivių, oficialūs asmenys visada atsako neigiamai? Analitikai siūlo tris teorijas.

1. Nutylėjimo tikslas - netraumuoti Žemės gyventojų tuo faktu, kad Visatoje egzistuoja kitos gyvybės formos. Ši teorija teigia, kad vyriausybei yra žinomas ateivių techninio išsivystymo lygis, kurį palyginus su Žemės civilizacijos lygiu, buvo padaryta išvada, kad kariniu požiūriu baimintis nereikia - konflikto su nežemiškomis civilizacijomis neturi būti.

2. Žemėje istoriškai susiformavo kažkokia „pasaulinė vyriausybė", esanti aukščiau visų šalių ir tautų ir kontroliuojanti finansinius srautus. Ši vyriausybė žino apie NSO, diplomatiniame lygyje kontaktuoja su ateiviais, gauna iš jų kažkokią „techninę pagalbą" mainais į „kuklius" prašymus skirti teritorijas anklavams įkurti, kuriuose galėtų tirti Žemės gyvybės formas.

3. Gali būti, kad „pasaulinės vyriausybės" nariai nenori paskelbti „X failus", bijodami netekti žmonių kontrolės. Jie mano, kad valdžios praradimas bus susijęs su žmonių poreikiu sužinoti apie ateivių socialinę sandarą ir gauti iš jų technologijas, galinčias padėti restruktūrizuoti valstybes ir visuomenę. 1979-ais metais amerikiečių branduolinės energetikos ekspertas akademikas Makembelas pareiškė: „JAV federacinė vyriausybė visą laiką neigė savo dalyvavimą, sprendžiant NSO problemas, tačiau man tapo žinoma, kad šių objektų tyrimo darbai tęsiasi, į juos įtraukti FTB ir CŽV".

Politikų ir astronautų nuomonė

Kaip teigia lakūnė bandytoja Marina Popovič, pirmoji kosmonauto Pavelo Popovičiaus žmona, „NSO mato visi be išimties kosmonautai, tačiau apie tai prisipažįsta tik vienetai".

Amerikiečių astronautas ir lakūnas bandytojas Gordonas Kuperis, kuris du kartus buvo pakilęs į kosmosą 1963-iais ir 1965 -ais metai, tvirtino, kad dar 1951-ais metais, skrisdamas virš Vokietijos naikintuvu F-68 savo akimis matė NSO. 1978-ais metais Kuperis parašė laišką į Suvienytųjų nacijų organizaciją (dabar - Jungtinių tautų organizacija), prašydamas sukurti specialų organą šio fenomeno tyrimui.

Daktaras Edgaras Mitčelas - astronautas, ilgiausiai Mėnulio paviršiuje vaikščiojęs žmogus, pareiškė, kad yra visiškai įsitikinęs tuo, kad Žemę dažnai aplanko nežemiško proto atstovai, tačiau visi šie atvejai vyriausybės buvo nuslėpti.

FTB vadovas nuo jo įkūrimo 1935-ais metais iki 1972-ųjų metų Edgaras Huveris taip išsireiškė apie žinomą 1942-ųjų metų incidentą, kai buvo apšaudytos skraidančios lėkštės virš Los Andželo: „Mes turime išsireikalauti priėjimą prie šių skraidančių aparatų. Los Andžele kariškiai užgrobė šiuo aparatus ir neleidžia mums jų tirti".

1955-ais metais su keistu „šaltojo karo" metams pasiūlymu kreipėsi Ramiojo vandenyno karinių pajėgų vyriausiasis vadas Duglas Makartūras: „Pasaulio nacijos turi susivienyti, nes kitas karas bus tarpplanetinis... Pasaulio nacijos turės sudaryt frontą kovai prieš ateivius iš kitų planetų".

Michailas Gorbačiovas: „NSO fenomenas egzistuoja ir į jį reikia labai rimtai žiūrėti".

Ričardas Niksonas, JAV prezidentas 1969-1974 metais: „Aš vis dar neturiu teisės aptarinėti informacijos apie NSO ir nežemiškąjį protą, kurią turi vyriausybė. Šio klausimo svarstymas tęsiasi".

Verta susimąstyti ar teisingi visų šių žmonių, kurių adekvatumas dėl jų vykdytos ar tebevykdamos profesinės veiklos nekelia jokių abejonių, pasakyti žodžiai.

reklama

Šioje istorijoje: JAV vyriausybė, FTB, nso, Ateiviai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 825 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (356)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (275)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
2 tibetietiški receptai jaunystei išsaugoti...

Kaip tibetiečiai išsaugo jaunystę ir sveikatą? Vienas iš seniausių receptų buvo rastas kažkur Tibeto kalnuose. Paslaptis, kaip išsaugoti jaunystę, esą buvo parašyta molinėse lentelėse. Tik istorikai abejoja, ar iš tiesų vienu

paranormal.lt
Cinamonas ir medus...

Medus yra vienintelis negendantis produktas pasaulyje. Jis gali tik susikristalizuoti. Bet tai jo savybių nekeičia. Jei norit minkšto medaus, tai atlaisvinkit dangtelį ir įstatykit indą su medumi į karštą vandenį ir jis pasidar
paranormal.lt
Pabandykite išsivalyti organizmą «linų sėmenimis»...

Perdirbti ir rafinuoti maisto produktai didina rūgštingumą mūsų kūne, ir tai kenkia mūsų sveikatai, todėl, kad mūsų organai pradeda veikti blogai. Atliekų kaupimas organizme gali sukelti rimtų sveikatos problemų.
paranormal.lt
Gerkite šį gėrimą ryte ir būkite jaunesni!...

Dėl savo gebėjimų atjauninti odą ir visą kūną, visi dermatologai rekomenduoja ciberžolės miltelių naudojimą su antioksidacine dieta. Ciberžolės yra turtingos kurkuminoidų, kurie yra stiprūs antioksidantai.


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.