Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (1479) Komentarų: (0) (18.07.2016 - 10:51)

Atsargiai, portalai!

Žemėje yra vietų, kuriose, kaip teigia anomalių fenomenų tyrinėtojai, yra įrengti vartai į kitus matavimus. Apie šias vietas jau tolimoje senovėje sklandė legendos, pasakojančios apie nepaprastus pasaulius, esančiu "anoje pusėje", ir būtybes, iš tenai patenkančias į mūsų pasaulį...

Paskutinio teismo dienos vartai

Senoviniame Derbento mieste aptiktas paslaptingas grotas, kuris, archeologų teigimu, yra ne kas kita, o Bab el-Kyama (iš arabų kalbos - „Paskutinio teismo dienos vartai"). Tai viskas, kas liko iš X amžiuje pastatytos mečetės. Senovės sufijai tvirtino, kad tai yra įėjimas į anapusinį pasaulį, ir čia galima išgirsti Alacho balsą.

Kasinėjant senovinį frygų miestą Jerapolį Turkijos pietvakariuose italų archeologų grupė, vadovaujama profesoriaus Frančesko d'Andrijos, aptiko taip vadinamus Plutono vartus, kurie, anot padavimų, veda į mirusiųjų karalystę. Per konferenciją, vykusią Stambule, profesorius papasakojo, kad atradimas buvo padarytas, dirbant šalia terminio vandens šaltinio.

Atsargiai, portalai! Kalbama apie Plutono šventyklą, kuris Senovės Romos mitologijoje buvo garbinamas kaip mirusiųjų pasaulio valdovas. Į šį pasaulį buvo galima patekti pro vartus. Tai buvo urvas, užpildytas nuodingu oru. „Ši erdvė užpildyta rūku, tokiu tankiu, kad neįmanoma matyti žemės. Bet kurie gyvūnai, patekę į vidų, miršta akimirksniu. Aš įmečiau ten keletą žvirblių, kurie paskutinį kartą įkvėpė ir krito negyvi" - rašė Senovės Graikijos istorikas Strabonas.

Plutono šventykla veikė iki IV amžiaus, t.y. vėlyvojoje Antikos epochoje. Tai buvo piligrimų lankoma vieta. Buvo manoma, kad apsiprausus baseine ir įsitaisius miegoti nakčiai šalia šventyklos, galima pamatyti ateitį. Ir daugelis tikrai matė regėjimus, nes nuodingosios dujos sukeldavo žmonėms haliucinacijas.

Mūsų dienomis iš šventyklos išliko tik požeminio statinio fragmentai su baseinu ir išoriniai laiptai.

- Žmonės galėjo stebėti šventas apeigas nuo laiptų, tačiau negalėjo prisiartinti prie vartų, - komentuoja profesorius d'Andrija. - Prieš juos galėjo stovėti tik šventikai.
Be to, pernelyg prisiartinti prie vartų žmonėms, greičiausiai, buvo pavojinga. Netgi kasinėjimų metu tiesiog mokslininkų akyse žuvo keletas paukščių, priartėjusių prie „vartų į pragarą".

„Dievų šalis"

Netoliese Peru esančio Puno miesto stovi Hai Marko kalnas, kuriame, anot padavimų, yra „vartai į dievų šalį". Uolos paviršiuje matomas veido formos atvaizdas (7 x 7 m dvdžio) su nedideliu įdubimu centre. Legenda byloja, kad kažkada šioje vietovėje gyvenę inkai galėjo praeiti pro šiuos „vartus" ir anoje pusėje bendrauti su dievais. Daugelis inkų po tokios kelionės, atseit, tapdavo nemirtingais.

Padavime pasakojama, kad vienas inkų žynys vardu Aramis buvo „visų septynių slėnių Dievų rakto" sergėtoju. Šis raktas atrodė kaip blizgantis metalinis diskas. Jis iš tiesų savo dydžiu atitiko skylę „vartuose". Kai atėjo konkistadorai ir ėmė plėšti indėnų žemes, Aramis surinko išlikusius gentainius ir kartu su jais išėjo pro „vartus". Taip pat tikima, kad vieną dieną vartai atsivers ir iš anapus ateis dievai, kurie bus panašūs į saulę...

Mūsų amžininkai, kuriems teko pabuvoti šioje vietoje, pasakoja, kad, pridėjus delną prie „vartų", jaučiamas keistas dilgčiojimas. Vieni girdėjo malonią muziką, primenančią religinę, kitiems kilo haliucinacijos...

Ypač nuodugniai „vartus" tyrė mokslininkas Kataras Mamani. Tyrinėtojui šioje vietoje pavyko užfiksuoti daugybę keistų objektų: kadruose buvo matomi ugnies diskai, rutuliai ir dar kažkas panašaus į plazmos tirščius. Pats Mamani mano, kad tai buvo protaujančios substancijos, priklausančios gyvybės formoms, besiskiriančioms nuo mums įprastų. Jis ne tik fiksavo jas prietaisais, bet ir matė savo akimis.

Atsargiai, portalai!

Kai Mamani pirmą kartą apsilankė prie uolos, pastebėjo, kad oras prieš ją sutankėjo. Po to priešais „vartus“ ėmė atsirasti ugnies dribsniai ir rutuliai. Jie atsitrenkdavo į uolą, nuo ko ji pasidengdavo suodžiais ir toje vietoje atsirasdavo keisto blizgančio skysčio lašeliai. Palietęs šiuos lašelius, mokslininkas pajuto kažką panašaus į elektros iškrovą. Vėliau jis matė mėlynus kristalinius objektus, kurie jo akyse ėmė keisti formą.

Atliekant stebėjimus naktį, šalia kalno sustiprėjo anomalus aktyvumas. Aplinkui skraidė rutulio formos NSO, ore kildavo žybsniai, kuriuos lydėjo elektros išlydžių traškesys.

Po to tiesiog ant pačių „vartų“ iškilo didžiulis seno žmogaus veidas... Žibintas, kuris apšvietė tyrinėtojų stovyklą, nukrito ir nuriedėjo žemyn. Kai jį pakėlė, pasirodo, jis buvo įkaitęs iki baltumo.

Beje, ufologai mano, kad Mamani portalas (dabar jis taip vadinamas tyrinėtojo garbei) yra susijęs su Titikakos ežeru, kurio apylinkėse dažnai stebimi neatpažinti skraidantys objektai - dažniausiai tai būna mėlynos spalvos sferos ir ryškiai balti diskai.

Lėkštės" virš Sedonos

Yra manoma, kad dar vienas portalas randasi Sedonos rajone (JAV, Arizonos valstija). Siame rajone labai dažnai matomi NSO. Daugiausiai anomalių reiškinių vyksta už 15 km nuo miesto. Tyrinėtojui Hariui Hartui pavyko padaryti nemažai nuotraukų ir nufilmuoti keletą siužetų. Nufilmuotuose kadruose matyti ryškiai geltonos ar oranžinės spalvos lašo formos objektai; grupės mėlynų ugnių, kurios sudaro „figūras", primenančias drugelius; aiškios formos fantomus iš rūko.

Haris Hartas teigia, kad portalo atidarymą galima pastebėti. Prieš jį susiformuoja neįprastas rūkas. Portalo atsidarymo vietoje erdvė išsikreipia, ore galima matyti mirgėjimus. Į portalą gali reaguoti prietaisai - kompasai, magnetometrai.

„Velnio irštva"

Ohajo valstijoje auga miškas, kuriame yra tunelis, kuriuo nuteka lietaus vanduo. Vietiniai gyventojai jį pavadino „Velnio irštva“. Teigiama, kad šiuo tuneliu galima patekti tiesiai į pragarą. Pragarą saugo demonas, kuris vadinasi Žmogumi-šešėliu (Shadow Man). Jis atrodo panašus į žmogų, tačiau tamsus, tarsi būtų šešėlyje...

„Ši vieta - viena iš labiausiai žinomų, tačiau mažiausiai pastebimų iš tų, apie kurias pasakojama miesto legendose, - rašo tinklaraštininkas Rikas Findersas. - Yra teigiama, kad satanistų grupė šią vietą panaudojo susitikimams, kad savotiškoje altoriaus patalpoje galėtų atlikti savo apeigas... Jos, panašu, buvo sėkmingos, nes, kaip teigiama legendoje, jiems pavyko atidaryti „portalą į pragarą".

Vieni mano, kad tai tik vietinis folkloras, o kiti teigia, kad ši vieta iš tiesų yra nelaba. Pasakojama, kad naktimis iš tunelio girdimi kažkieno šauksmai, vyksta kiti nepaaiškinami dalykai.

Režisierius Deividas Skotas apie „Velnio irštvą" sukūrė filmą.

- Tai viena iš baisiausių vietų, kur man teko kada nors apsilankyti, - tikina Skotas. - Režisieriaus nufilmuotuose kadruose matoma, kad tunelio sienos aprašinėtos skaičiais 666 ir kitais velnio simboliais.

Vienuolyno salos paslaptys

Gali būti, kad dar vienas „praėjimas į paralelinį pasaulį" yra Vienuolyno saloje Dniepropetrovske. Kaip teigia vietinis tyrinėtojas O. Sopilniakas, sala yra ištisinė anomali zona: po paminklu Ševčenkai laikas keičia savo tėkmę ir atsiranda elektromagnetinio lauko svyravimai, po klomba bažnyčios kieme guli iš sidabro ir aukso išlieta plokštė, kurios viduje yra kažkokia paslaptinga biologinė medžiaga, o pačiame salos centre paslėptas žydrasis Žinių kristalas, kuriame saugoma visa informacija apie pasaulį... Visa tai tyrinėtojas sužinojo iš V. Vorobjovo, kuris vadovavo mokslinio tyrimo grupei, tyrusiai Vienuolyno salą XX amžiaus paskutiniame dešimtmetyje. Šios grupės sudėtyje buvo ekstrasensų ir mokslininkų, buvo naudojama įvairi aparatūra. Tyrimai buvo atliekamas keletą metų. Tačiau tyrimus teko baigti, kai ekstrasensų komanda nusprendė vieną naktį atlikti ritualą, kuris turėjo padėti jiems užmegzti kontaktą su čia gyvenančiomis anapusinėmis būtybėmis. Po šio ritualo šių žmonių niekas daugiau nematė - jie dingo be jokių pėdsakų...

Praėjus dviem dešimtmečiams po šių įvykių Sopilniakas pabandė vėl surinkti grupę salos tyrimams atlikti. Tyrinėtojams pavyko Vienuolyno saloje aptikti retus žolinius augalus, taip pat nustatyti zonas, kurių vengia gyvūnai ir paukščiai, ir kuriose, manomai, vyksta kažkokios anomalijos.

Kiek dar yra tokių vietų ir ar kada nors pavyks įminti jų paslaptį? Gal tenai iš tiesų yra erdvės ir laiko išsikreipimo taškai? Jeigu tai yra tiesa, tai reikia prisiminti, kad tokios „ekskursijos į kitus matavimus" nėra nepavojingos -nėra jokių garantijų, kad, praėjus portalą, pavyks sugrįžti atgal. Jei taip nutiks, tai kitiems žmonėms niekas nieko ir nepapasakos.

reklama

Vertė žurnalas "Mįslės ir faktai"

Šioje istorijoje: paralelinis pasaulis, Vartai, anapusinis pasaulis, Portalai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1479 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (385)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (297)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Vaisius, kuris žudo vėžį per kelias minutes!...

Mokslininkai padarė vieną iš didžiausių atradimų, kuris teikia vilties milijonams žmonių. Šis preparatas yra vadinamas “EBC-46”, kuris gali būti naudojamas, kaip natūralus ir veiksmingas vėžio gydymui.
paranormal.lt
Geriausias paakių kremas: ištrina raukšles visiškai!...

Voratinklis smulkių linijų aplink akis, gali visam laikui sugadinti kiekvienos moters nuotaiką. Paakių oda labai subtilus dalykas, be riebalų, todėl daug greičiau prarandamas jos elastingumas.
paranormal.lt
Alergija saulės šviesai moterį privertė gyventi visiško...

Anna Lyndsey (43 m.) turėjo gerą darbą, nuosavą būstą Londone ir buvo įsimylėjusi. Bet prieš 10 metų jos gyvenimas tiesiogine šio žodžio prasme aptemo – šviesa tapo jos pragariškų skausmų priežastimi. Nuo to laiko britė

paranormal.lt
Labai galingas preparatas skirtas sąnarių ir kaulų gydy...

Skaudantys kaulai ir sąnariai dažnai sukelia įvairius lėtinius uždegimus ar kitų ligų vystymąsi. Norėdami išspręsti šią problemą, turime sutepti sąnarius, išvengti jų trinimasi, stiprinti kaulus ir mažinti jų uždegimą.


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Žmogaus protu nesuvokiami reiš...

Tai, kad pasaulyje egzistuoja daugybė neatskleistų paslapčių ir protu dar nesuvokiamų reiškinių, manau visi gerai žinome. To net negalėtume įvardyti, kaip kažkokio labai jau ypatingo fakto, o tokių nepaaiškinamų reiškinių yra ne
paranormal.lt
Vandenyne dingę turistai...

Pasitaiko atvejų, kai kelionių jūrų laineriais metu be pėdsakų dingsta kuris nors turistas. Policija negali aptikti jokių prapuolusiojo pėdsakų. Detektyvams lieka tik spėlioti, kas nutiko laive.
paranormal.lt
Dingusių pasaulių žemėlapiai...

Ši istorija apie senovinius žemėlapius tapo žinoma visiems po to, kai 1929-uju metų lapkričio 9 d. Stambulo nacionalinio muziejaus direktorius Halilas Edhemas tvarkė archyvus ir vienoje lentynoje aptiko du geografinio žemėlapio
paranormal.lt
Mistinė T-1 sala...

1946 m. rugpjūčio 11 d. specialios paskirties lėktuvas B-29 „Poliarinė lapė“ iš Ferbankso aviabazėje dislokuoto „Aliaskos lapių“ dalinio pakilo į reguliarų žvalgybinį skrydį virš Šiaurės Ledjūrio. Jo m

paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Šis skanus gėrimas padės norma...

Užsirašykite receptą! Hormonai – jūsų organizmo cheminės būklės pranašas. Jūsų kraujagyslėmis per kraują jie keliauja į audinius arba organus. Hormonai veikia lėtai ir, laikui bėgant, turi įtakos įvairiems procesams.
paranormal.lt
Cholesterolio reabilitacija...

Kodėl patariama nevalgyti vištos odos? Todėl, kad pavydima jums jūsų gražios odos, kurioje yra daug ...cholesterolio. :) Cholesterolio daugiausia organizme yra kepenyse, žarnyne ir ... odoje.
paranormal.lt
Vėžio žudikas: gerkite šias su...

Vėžio žudikas: gerkite šias sultis kiekvieną dieną nevalgius! Geriausias būdas užkirsti kelią vėžiui!

paranormal.lt
Pašalinkite podagrą natūraliai...

Podagra - uždegiminė liga, panašus į artritą, kuris gali sukelti nepakelią skausmą sąnariuose. Aukštas šlapimo rūgšties kiekis kraujyje - podagros pagrindinė priežastis. Kai valgome maisto produktus, kuriuose gausu purino, pavy
paranormal.lt
Kankina kosulys? Čia 5 efektyv...

Aš nuolat kankinuosi nuo kosulio! Kiek vaistų esu išbandęs! Viskas! Užteks! Atėjo laikas pereiti prie natūralių priemonių! Pirma, jie yra 100% natūralūs ir nekenksmingi! Antra, jie yra labai veiksmini ir padeda kur kas greiči