Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistinės vietovės, Anomalinės zonos » Peržiūrų: (606) Komentarų: (0) (13.03.2015 - 19:39)

Bermodų trikampio paslaptys

Bermudų trikampio, esančio tarp Bermudų salų, Majamio Floridoje ir Puerto Riko, plotas yra daugiau nei milijonas kvadratinių kilometrų.

Šios akvatorijos dugno reljefas yra gerai ištirtas. Visų nurodytų vietų šelfuose buvo atlikta daugybė gręžinių, ieškant naftos ir kitų naudingųjų iškasenų. Vandens temperatūra, tėkmė įvairiais metų laikais, druskingumas ir oro masių judėjimas virš vandenyno - visi šie gamtiniai duomenys įrašyti į specialius katalogus. Sis rajonas nelabai kuo skiriasi nuo kitų panašių geografinių vietovių.

Bus kalbama apie vietovę, kuri tradiciškai (gal pelnytai, gal ne) laikoma pačia baisiausia planetos vieta. „Čia be pėdsakų dingo daugybė laivų ir lėktuvų, dauguma jų - po 1945-ųjų metų. Šiame rajone žuvo daugiau nei tūkstantis žmonių. Tačiau paieškų metu nepavyko rasti nė vieno lavono ar nuolaužos".

Šiais žodžiais prasideda paslaptingojo Bermudų trikampio aprašymas, kurį pateikia amerikiečių rašytojas Č.Berlitcas. Dabartiniu metu šiuos žodžius su malonumu cituoja hipotezės, kad tarp Floridos, Kubos ir Bermudų salų egzistuoja kažkokia mįslinga vieta, kitaip tariant - anomali zona, tiek šalininkai, tiek priešininkai.

Paslaptingos šviesos ir keistos avarijos

Jūrininkai Bermudų trikampį vadina įvairiai - „mirties trikampiu", „jūra, nešančia nelaimes", „Atlanto kapinynu". Ne vieną amžių keliautojai šiame rajone netikėtai patekdavo į keistus štilius arba nuožmias audras. Dar Kristoforas Kolumbas, atsidūręs šioje vandenyno dalyje, laivo žurnale rašė, kad komanda pastebėjo ant vandens ypatingas dėmes, kurios skleidė šviesą. Šie paslaptingi šviesuliai - šviesios dėmės ant vandens, padengtos puta, - ir šiandien yra gana dažnai matomos. Kartais švytėjimas būna toks stiprus, kad jis matomas netgi iš kosmoso. Amerikiečių astronautai, startavę kosminiu laivu „Apollo-12“, valdymo centrui pranešė, kad starto metu Bermudų trikampio rajone pastebėjo keistą mirgėjimą. Keisti štiliai, vandens sūkuriais ir netikėtai kylančios audros - apie visa tai pasakoja drąsuoliai, pabuvoję pavojingoje zonoje. Taip pat pasakojama apie keistus visų prietaisų gedimus, beprotiškai besisukančias kompasų rodykles, vietinius oro sąlygų pasikeitimus, kurie suglumindavo lėktuvų pilotus. Apie mįslingus pasikeitimus supančioje aplinkoje perspėdavo paslaptingas geltonas rūkas, uždengiantis horizontą.

Bermudų trikampis kartais kelia realų fizinį pavojų neatsargiems keliautojams jūroje ir danguje, nes čia yra viena vieta iš dviejų Žemėje, kur kompaso rodyklės rodo ne į mūsų planetos magnetinį polių. Dėl šios priežasties laivai ir lėktuvai gali judėti neteisinga kryptimi, o įgula apie tai net neįtaria. Gali būti, kad netgi jūrų gyventojams nejauku šiose vietose: žvejai ne kartą matė keistą vaizdą - aukštyn pilvais plaukiojančias žuvis.

Hipotezės ir prielaidos

JAV nacionalinės vandenyno ir atmosferos bendrijos atstovai paskelbė pranešimą: „Visi JAV KOP ir KJL bei kranto apsaugos bandymai paaiškinti visus šiuos dingimus nėra panašūs į tiesą". Ričardas Vaineris, populiarios knygos „Velnio trikampis" autorius, rašė: „Ten vyksta mistiniai, keisti dalykai. Aš tikiu, kad juos ne visada galima paaiškinti žmonių ir prietaisų klaidomis, mechanizmų gedimais, oro kaprizais ir magnetinėmis anomalijomis". NSO eksperto Džono Voleso Spenserio, parašiusio ne mažesnio populiarumo sulaukusią knygą „Prieš dingimą", aiškinimai atrodo dar labiau fantastiški. Spenseris teigia, kad vandenyno dugne ateiviai iš kosmoso įkūrė savo koloniją. Jis rašo: „Savo moksliniams tyrimams šios aukšto intelekto būtybės naudoja dingusius laivus, lėktuvus ir jų ekipažus. Žinoma, mano hipotezė atrodo beprotiška, tačiau tai, ko gero, vienintelis paaiškinimas visiems šiems mįslingiems atvejams". Teorijų, mininčių ateivius, kai kalbama apie Bermudų trikampį, atsiranda vis daugiau.Daugelis teigia, jog didesnė tikimybė, kad visus šiuos laivus ir lėktuvus greičiau pagrobė NSO, nei jie patys nuskendo.

Apie NSO dažniausiai kalbama po tyrimų, kuriuos atlieka jūrų departamento komisijos. Vieno klausymo metu nuskambėjo tokie žodžiai apie dingusius amerikiečių bombonešius: „Jie dingo, tarsi išskrido į Marsą". Gana dažnai minimas vieno radijo mėgėjo pranešimas, kuris per radiją išgirdo vieno piloto iš dingusių penkių bombonešių išsigandusį balsą: „Nesek paskui mane, jie atrodo kaip ateiviai iš kosmoso". Sis pranešimas sudomino Jeilio universiteto absolventą Čarlžą Berlitcą. Jis buvo tiesiog užburtas legendų apie Atlantidą ir vieną iš šių legendų pritaikė Bermudų trikampio fenomenui paaiškinti. Berlico teorija teigia, kad kažkada Atlantidoje buvo milžiniško dydžio saulės kristalas, kuris dabar yra atsidūręs vandenyno dugne. Teorijos autorius tvirtina, kad šis kristalas siunčia klaidingus signalus laivams ir lėktuvams bei kartais juos įtraukia į vandenyno gilumą.

Vaiduokliai

Savo liūdną šlovę Bermudų trikampis įgijo dar 1840-ais metais, kai netoli Nasau uosto - Bahamų salų sostinės - buvo aptiktas dreifuojantis prancūzų burlaivis „Rozalija". Laive buvo pakeltos visos burės, jame buvo visa reikalinga įranga, tačiau pačios įgulos laive nebuvo. Po apžiūros buvo nustatyta, kad laivas yra puikios būsenos, nėra jokių pažeidimų, krovinys sveikas. Tačiau kur dingo komanda? Laivo žurnale nebuvo jokių įrašų, leidžiančių paaiškinti tai, kas nutiko.

Terminą „Bermudų trikampis" kažkada sugalvojo amerikiečių rašytojas Vincentas Gėdis, knygos apie jūrų paslaptis autorius. Jis rašė: „Nubrėžkite liniją nuo Floridos iki Bermudų salų, po to iki Puerto Riko bei atgal į Floridą per Bahamas. Šiame trikampyje dažniausiai ir skęsta laivai". Korespondentai pasistengė, kad terminas „Bermudų trikampis" taptų bendriniu, aprašant daugybę laivų dingimų ar nuskendimų. Tiesa, tai nepaaiškina daugelio paslapčių, susijusių su mįslingu ir pavojingu „trikampiu". Kaip pavyzdį galima pateikti britų fregatą „Atlanta", kuri 1880 m. sausio mėnesį iš Bermudų salų išplaukė į Angliją. Laivo ekipažą sudarė 290 žmonių, iš kurių dauguma buvo jauni stažuotojai.

Laivas dingo vandenyne be jokių pėdsakų, paieškos nedavė jokių rezultatų. Šeši Didžiosios Britanijos KJL laivai patruliavo zonoje, kur dingo „Atlanta", vienos mylios atstumu vienas nuo kito. Paieškos truko keturis mėnesius, tačiau jokių katastrofos pėdsakų nebuvo aptikta.

1881-ais metais krovininis laivas „Elena Ostin" Bermudų trikampyje susidūrė su laivu-vaiduokliu - škuna su plazdančiomis vėjyje burėmis. Šio keisto laivo triume buvo aptiktas didelis raudonmedžio krovinys, tačiau jokių komandos pėdsakų nebuvo. Krovininio laivo kapitonas negalėjo patikėti tokia sėkme. Jis nusprendė paliktą laivą prisirišti buksyru ir pasiuntė į jį keletą žmonių. Netikėtai ėmė pūsti labai stiprus vėjas. Laivai nutolo vienas nuo kito, škuna išnyko iš akių. Praėjus dviems dienoms „Elena Ostin" vėl pamatė škuną, dreifuojančią jūroje. Anksčiau į ją pasiųsti jūreiviai buvo aptikti negyvi. Tačiau istorija su paslaptingu laivu tuo nesibaigė. „Elenos Ostin" kapitonas nusprendė žūtbūt įsigyti škuną su brangiu kroviniu. Tačiau vėl, kaip ir pirmą kartą, kilo audra, paslaptingasis laivas su naujais žmonėmis, kuriuos buvo pasiuntęs kapitonas, vėl dingo iš akių. Šį kartą jau visiems laikams.

Pirmąja paslaptinga istorija XX amžiuje buvo JAV aprūpinimo laivo „Ciklonas" dingimas 1918-ais metais. Kovo 4 d. šis inžinerinės minties šedevras išplaukė iš Karibų jūroje esančio Barbadoso į Norfolką. Kai „Ciklonas", kuriuo plaukė 309 komandos nariai ir buvo gabenamas vertingas mangano

 rūdos krovinys, dingo, visi nusprendė, kad laivas nuskendo, užplaukęs ant vokiečių minos arba buvo paskandintas iš povandeninio laivo - juk vyko Pirmasis pasaulinis karas. Tačiau kai atsirado galimybė susipažinti su vokiečių kariniais archyvais, šią prielaidą teko atmesti. Detalus dokumentų tyrimas parodė, kad laivo kelyje nebuvo nei minų, nei vokiečių povandeninių laivų. Laivo dingimo dieną buvo puikus oras, bangavimas jūroje nedidelis, pūtė silpnas vėjas. Visa tai atmeta prielaidą, kad laivas galėjo nuskęsti audros metu. KJL vadovybė pranešė: „Laivo „Ciklonas" dingimas yra vienas iš keisčiausių įvykių mūsų laivyno istorijoje".

Bėgant laikui rajone, vadinamame Bermudų trikampiu, buvo užfiksuojama vis daugiau labai keistų įvykių. 1925-ais metais dingo amerikiečių krovininis laivas, plaukęs iš Čarlstono į Havaną. Kitais metais į paskirties punktą neatplaukė kitas krovininis laivas. 1931-ais metais kartu su visu ekipažu dingo norvegų krovininis laivas. Paskutinį kartą šis laivas buvo pastebėtas į pietus nuo vienos iš Bahamų salų. 1932-ais metais į pietus nuo Bermudų vandenyne buvo aptikta škuna „Džonas ir Merė“. Jos burės buvo tvarkingai susuktos, tačiau pačiame laive nebuvo nė vieno žmogaus. 1944-ais metais kubiečių krovininis laivas „Rubikonas" buvo aptiktas dreifuojantis prie Floridos krantų. Jame buvo tik šuo. Visi šie laivai buvo visiškai skirtingi - skyrėsi gabenamas krovinys, laivų dydis ir amžius. Tačiau visi šie atsitikimai turi vieną bendrą bruožą - nė vienas laivas nepasiuntė SOS signalo, nors siųstuvai buvo visuose laivuose. Be to, šių laivų dingimo metu šiuose rajonuose nebuvo jokių audrų. Jokia, net pati kruopščiausia paieška Bermudų trikampio vandenyse nepaaiškino šių laivų ir jų ekipažų dingimo priežasties. Išimtį sudaro tik japonų krovininis laivas „Raifuku Maaru“. 1924-ųjų metų žiemą iš laivo, tuo metu plaukusio tarp Bahamų ir Kubos, buvo išsiųstas kraują stingdantis pranešimas. Paskutiniai radiogramos žodžiai buvo tokie: „Pavojus nepaprastai didelis... Greičiau... Mes negalime išsigelbėti". Niekas taip ir nesužinojo, koks tai buvo pavojus. Dar keisčiau yra tai, kad laivas, nuskubėjęs gelbėti laivo „Raifuku Maaru“, tame rajone, iš kurio buvo pasiųstas pavojaus signalas, nieko neaptiko - nei laivo nuolaužų, nei žmonių kūnų. Tai buvo dar viena Bermudų trikampio auka...

Galima ir toliau tęsti pasakojimą apie paslaptingus laivų dingimus (ir žūtis?) šiame rajone, nes nuo XX amžiaus pradžios tokių įvykių buvo apie 15. tačiau netikėtai Bermudų trikampyje ėmė dingti lėktuvai.

1945-ųjų metų gruodžio pradžioje iš JAV Fort Loderdeilo karinės jūrų bazės Floridoje pakilo penki bombonešiai „Evenger". Atgal į bazę negrįžo nė vienas iš penkių lėktuvų.

O štai įvykiai, nutikę jau po Antrojo pasaulinio karo. 1953 m. vasario 2 d. kiek šiauriau nuo Bermudų trikampio skrido anglų karinis transporto lėktuvas - iš viso 39 žmonės. Netikėtai nutrūko radijo ryšys su lėktuvu, numatytu laiku lėktuvas į bazę negrįžo. J numatomos katastrofos vietą buvo pasiųstas laivas „Vudvordas“, tačiau jis nieko neaptiko -pūtė stiprus vėjas, jūroje buvo nedidelis bangavimas. Tačiau nebuvo pastebėta jokių tepalo dėmių, nuolaužų...

Šį sąrašą, kurį sudaro apie 50 laivų ir lėktuvų, užbaigia keleivinio laivo „Anita“ žūtis. 1973-ųjų metų kovo mėnesį laivas su anglių kroviniu išplaukė iš Norfolko uosto ir turėjo atplaukti į Hamburgą. Bermudų trikampio rajone laivas pateko į labai stiprią audrą, tačiau, taip ir nepadavęs SOS signalo, greičiausiai, nuskendo. Po kelių dienų jūroje buvo aptiktas vienintelis gelbėjimo ratas su užrašu „Anita“.

Dėl visko kalti burbulai?

2001-ais metais buvo paskelbtas dar vienas, jau kažkelintas Bermudų trikampio paslapties įminimas. Pagal naująją versiją, laivai Bermudų trikampyje ir kitose vietose skęsdavo dėl metano burbulų. Daugybė burbulų, kylančių į viršų, sumažina vandens tankį, todėl laivas nebegali jame išsilaikyti.

Briusas Denardas iš Monterėjaus karinės jūrų mokyklos (Kalifornija) nusprendė patikrinti šią hipotezę, nes ji, iš pirmo žvilgsnio, prieštarauja sveikam protui - juk burbulai ir jų apimti vandens srautai turi suteikti laivui impulsą, nukreiptą aukštyn. Eksperimentas buvo atliekamas su kamuoliuku, kurio tankis toks, kad jis vandens paviršiuje vos laikėsi. Iš apačios buvo paduodamas oras. Kamuoliukas iš karto skęsdavo.

reklama

Šioje istorijoje: Bermudų trikampis

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 606 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (392)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (301)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Chemoterapijos nebereiks, jei gersite šias sultis...

Chemoterapijos nebereiks daugiau, jei gersite šias namie pagamintas sultis, kurios labai efektyviai naikina vėžines ląsteles! Nebrangus gydymas nuo vėžio. Mes primygtinai rekomenduojame jums pabandyti šias sultis. Jos puikiai

paranormal.lt
Šampūnas nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo...

Eteriniai aliejai tapo gana įprastas dalykas, šiais laikais. Jie gali pilnai realizuoti savo potencialą pastaraisiais metais. Jie naudojami įvairiais būdais ir įvairioms reikmėms - pavyzdžiui, daugelis žmonių juos naudoja gam

paranormal.lt
Rusijos mokslininkas susileido bakterijų, kad taptų nem...

Rusijos mokslininkas Anatolijus Bruškovas įsitikinęs, kad amžinąjį Sibiro įšalą ištvėrusios 3,5 mln. metų senumo bakterijos saugo nemirtingumo paslaptį. Siekdamas tai įrodyti vyras ėmėsi drąsaus eksperimento: jis pats susileido
paranormal.lt
Moteriai ant nugaros išaugo auglys krūties dydžio...

46 metų Dubline gyvenanti moteris į ligoninę atvyko su įspūdingo dydžio augliu, kuris kabojo jai ant nugaros. Auglys buvo krūties dydžio. Moteris turėjo jį pastaruosius dešimt metų.


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Imbiero arbata: nuo inkstų akm...

Imbiero arbatos nauda! Ji gydo nuo virusų, kurie gali sukelti peršalimą, gripą ar pūslelinę. Ji malšina skausmą, labai efektyvi, jei žmogus jau serga peršalimo ligomis, gripu ar turi galvos, raumenų skausmą. Jame gausu antioksid
paranormal.lt
Apie kokias ligas įspėja liežu...

Kinų medicinos žinovo V. Naumavičiaus teigimu, jeigu žmogus į specialistą kreipiasi dėl tokio, rodos, menkniekio, kaip kažkuo nepatikęs liežuvis, vadinasi, jo psichologinė ir fiziologinė būklė yra įtempta.
paranormal.lt
Kai organizmas prašo pagalbos...

Žmogaus organizmas yra sukurtas tobulai. Jame vyksta neįtikėtini procesai. Ir, jei atsiranda problemos, jis mums signalizuoja.Kokie tai signalai ir ką jie reiškia.
paranormal.lt
Ką daryti sušalus?...

Atvėsus orui, pučiant šaltam vėjui atsiranda nušalimų ir kūno atšalimo pavojai. Nušalimų tikimybė didėja apsirengus nepritaikytais šaltam orui ir ankštais drabužiais, nepavalgius, esant mažai kūno masei (mažas poodinis riebalini
paranormal.lt
Atsisveikinkite su ėduonimi ir...

Ar žinote, kad kas dieną naudojamas kokosų aliejaus šaukštas pagerins burnos higieną ir padės kovoti su dantų ėduonimi? Kokosų aliejus yra stiprus savo anti-grybelinėmis, antibakterinėmis ir anti-mikrobinėmis savybėmis, kurios