Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Liaudies medicina ir sveikatos patarimai » Peržiūrų: (2858) Komentarų: (0) (17.07.2016 - 20:03)

Ciberžolė artritui gydyti

Daug žmonių, ypač vyresnio amžiaus, kenčia nuo reumatoidinio ar osteoartrito. Jo gydymui dažnai skiriami nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai, pavyzdžiui, Diclofenac ir kt. Bet tokie vaistai ne tik kad turi minimalų efektą, bet ir daug pašalinių poveikių, kaip virškinimo trakto pažeidimai ir kraujavimas, padidėjusi širdies ir kraujagyslių ligų rizika. Tad kokios alternatyvos?

Dieta ir artritas

Žinoma, visų pirma reiktų pakeisti dietą, atsisakyti produktų kurie skatina uždegiminius procesus kaip dauguma gyvulinių produktų, pieno produktai, perdirbti rafinuoti produktai, baltų miltų gaminiai, saldumynai. Reumatoidinio artrito atvejų yra patartina bent kuriam laikui atsisakyti pieno produktų, taip pat gliuteno turinčių produktų (kviečių, rugių, miežių ir jų turinčių gaminių). Bulviniai (nightshade) augalai taip pat gali būti artrito priežastis, todėl jų taip pat galima kurį laiką nevalgyti ir žiūrėti, ar yra koks pagerėjimas. Bulviniams augalams priklauso bulvės, pomidorai, paprikos ir kiti pipirai, baklažanai, goji uogos ir kai kurie kiti.

Ciberžolė (kurkuma) artritui gydyti

Kurkuminas geriau nei priešuždegiminis vaistas

Dar vienas būdas kaip palengvinti ar net išgydyti artritą yra naudoti priešuždegiminį poveikį turinčius maisto produktus ar atskiras jų sudėtines dalis. Viena iš jų yra ciberžolė (en. tumeric, lot. curcuma) ir jos pagrindinė veikli medžiaga kurkuminas (curcumin). Vienas tyrimas parodė, kad 500 mg kurkumino per dieną buvo naudingiau nei 50mg dažnai naudojamo Diclofenac (šis vaistas taip pat gali būti parduodamas kaip Aclonac, Cataflam, Voltaren): reumatoidiniu artritu sergantys žmonės, naudoję kurkuminą, patyrė didesnį pagerėjimą nei tie, kurie naudojo vaistą ar vaistą kartu su kurkuminu.

Kurkumą galite įsigyti (nereikėtų viršyti €21.00 dydžio, dėl muito mokesčio ) nuolaidos kodas FTK282  Kurkuma 60 kap. yra ir daugiau pasirinkimo.

Imbieras ir sezamo sėklos

Dar vienas geras antiuždegiminis maisto produktas yra imbieras. Jį galima naudoti šviežią arba džiovintus jo miltelius. Taip pat galima naudoti sezamo sėklas, kurios taip pat yra gerai šiai ligai gydyti, ir net geriau nei paracetamolis. Reiktų naudoti 40 gramų per dieną.

Straipsnis parengtas pagal:

Chandran, B. & Goel, A. (2012) A randomized, pilot study to assess the efficacy and safety of curcumin in patients with active rheumatoid arthritis. Phytother Res.  26(11): 1719-25. Retrieved March 9 2012 from

http://www.greenmedinfo.com/blog/turmeric-extract-found-superior-blockbuster-drug-rheumatoid-arthritis

http://www.greenmedinfo.com/blog/eating-sesame-seeds-superior-tylenol-knee-arthritis

Komentarai:

Šiaip rašo:

Gyvūninės kilmės produktai, kad ir pienas neskatina uždegimo, jei jie yra natūraliai užauginti, bet dėl pieno produktų reikėtų išsitirti. Angliavandenių turintys produktai ypač fruktozės pvz.: cukrus ir produktai į kuriuos pridėta cukraus, kaip sultys, gaivieji gėrimai kaip Coca-Cola, taip pat vaisiai, skatina uždegiminius procesus. Apie vaisius reikia žinoti, kad žmogus išvedė vaisius, kuriuose yra vis daugiau ir daugiau fruktozės, kai gamtoje vaisiai beveik neturi fruktozės. Ypač reikėtų vengti fruktozės skystoje formoje. Dėl miltų taip pat reikėtų išsitirti ar nesate alergiškas gliutenui, jei ne tai nereikėtų jo vengti, bet riboti.
Angliavandeniai kaip gliukozė ir fruktozė skatina žmogaus organizmą kaupti riebalus, kurie yra dviejų tipų: poodiniai ir VISCERALINIAI - esantys ant vidaus organų. Tyrimai parodė, kad poodiniai riebalai nėra susiję su širdies ir kraujagyslių ligomis, diabetu ir pan., bet priešingai VISCERALINIAI riebalai yra SIEJAMI su širdies ir kraujagyslių ligomis, 2 tipo diabetu, senatvine silpnaprotyste, Alzhaimeriu, Parkinso ir kitomis ligomis, kurias sukelia nuolatiniai uždegiminiai procesai. Yra parodyta, kad visceraliai riebalai gamina medžiagas, kurios skatina uždegiminius procesus ir šios medžiagos vėliau pasklinda po organizmą ir SUKELIA UŽDEGIMINIUS PROCESUS visame organizme kaip pvz.: artritą, aterosclerozę, 2 tipo diabetą ir pan. (Apie visceralinius riebalus http://en.wikipedia.org/wiki/Abdominal_obesity).
Nors žmogus gali būti lieknas, bet jis gali turėti visceralinių riebalų, o į senatvę pas daugelį žmonių atsiranda pilvas - viseraliniai riebalai, kurie skatina uždegiminius procesus ir gali sukelti pavyzdžiui artritą, todėl nesutinku su autoriumi, kad reikėtų gydyti pasekmes - uždegimą kurkumą, kai reikėtų gydyti uždegimo priežastis - visceralinius riebalus.
Taip pat PER DIDELIS ANTIOKSIDANTŲ IR VITAMINŲ vartojimas nepašalins uždegiminių procesų priežasties ir be to per didelis antioksidantų vartojimas sutrikdo organizmo NATŪRALŲ BALANSĄ tarp uždegiminių ir priešuždegiminių procesų, ir organizmas “nebejaučia” uždegimo ir nesiima atitinkamų priemonių. To įrodymas buvo tyrimas, kuriame parodyta, kad žmonės vartojantys antioksidantus negyvena ilgiau, o netgi gyvena trumpiau, palyginus su tais, kurie nevartojo jų. Geriau ko nors trūkumas, nei jo perteklius, nes reikia atsiminti, kad žmogaus organizmas užaugo ir prisitaikė prie nepritekliaus sąlygų.
Tai kaip atsikratyti visceralinių riebalų? Yra parodyta, kad fiziniai pratimai vandenyje padeda sumažinti visceralinius riebalus, taip pat aš rekomenduočiau ketogeninę dietą (http://en.wikipedia.org/wiki/Ketogenic_diet), kuri yra parodyta sumažina uždegiminius procesus, bei sumažina visceralinius riebalus ir pan., tačiau ketogeninė dieta gali būti per ekstremali ir ne kiekvienas gali jos laikyti, tai siūlyčiau riboti angliavandenių suvartojimą iki 100 gr per dieną, apie 70 gr baltymų ir naudoti gyvulinės ir augalinės kilmės riebalus pavyzdžiui riebią žuvį, avokadus atsisakyti vaisių ir vartoti daugiau daržovių. Kaip žmogus atsikratė visceralinių riebalų ir susitvarkė cholesterolį ir išvengė diabeto, jei suprantate angliškai galite pažiūrėti čia (http://www.youtube.com/watch?v=NqwvcrA7oe8).
Yra atlikti tyrimai, kurie parodė, kad žmogus gali badauti net ir 40 dienų, ir badavimo metu žmogus natūraliai pereina prie ketogeninės dietos. Badaujant pradedami deginti riebalai, organizmas apsivalo ir pan. todėl taip pat siūlyčiau 1 dieną per savaitę badauti, jei turite pilvą ar antsvorio, netgi dvi ir tam kad palengvinti ir alkio jausmą bei su badavimu susijusius nemalonius pojūčius siūlyčiau gerti sūdytą vandenį.

Andy:

Dėl gėrimų kaip coca-cola ir t.t. tai sutinku jie taip pat gali skatinti uždegiminius procesus. Dėl fructozės, tai nemanau, kad fruktoze iš vaisiu yra problema, nemačiau tyrimo kur įrodytu, kad vaisiuose esanti fruktoze yra problema, priešingai, net diabetikams atsisakius vaisiu nebuvo jokios naudos http://www.greenmedinfo.com/blog/fruit-restriction-advice-type-2-diabetics-proven-wrong
Net ir datules kurios turi labai daug cukraus ir fructozės atrodo nėra problema ir priešingai net yra naudingos
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19681613
Net ir izoliuota fructozė yra problema tik tada kai yra naudojamas perteklinis kalorijų kiekis. Ir tik vos keli procentai paverčiami į riebalus, priešingai nei teigia Dr. Lustig populiari video Sugar- the bitter truth, kur remiamasi su gyvūnais atliktais tyrimais. Kai tyrimai su žmonėmis rodo ką kita.

n a recent paper, Dr. Luc Tappy and colleagues labeled acetate, fructose and different metabolites with stable isotope tracers so they could see how fructose is metabolized in the human body. (2) They found that 50 percent ends up as glucose, 25 percent goes to lactate and greater than 15 percent goes to glycogen. The remainder is oxidized directly (to CO2 through the TCA cycle) and a small portion – as low as 2-3% – is converted to fat via de novo lipogenesis.

Dėl gyvuliniu produktu tai vėlgi esu matęs tyrimu, kur gyvuliniai produktai per net per kelias dienas pakeičia žarnyno flora, kur pradeda dominuoti bakterijos gaminančius įvairius metabolitus, kurie gali sukelti uždegiminius procesus.

Dėl ketogeninės dietos tai kai kuriais atvejais ji gali būti naudinga, bet daugelis tyrimu yra gana trumpalaikiai, ilgalaikis efektas nėra gerai ištirtas. Priedo nemaža dalis perėję prie tokios dietos anksčiau ar veliau praranda disciplina ir data prasideda problemos - atpuola i blogus įpročius - pereinama i prie saldumynu ir kitu blogu produktu valgymo, ir vėl priauga svoris, ir tokiu pavyzdžiu yra daugybe.
Yra geru video (kurias parengė Plant positive) su nuorodom į studijas apie low carb dietas,
http://www.youtube.com/playlist?list=PLCC2CA9893F2503B5

Bendrai dauguma veganu, kurie seka augalinio maisto mažai riebalų turinčia dieta yra liekni, tereikia pažiūrėti i Dr. Bernard, dr. McDougall, Dr. Eselstyn, Dr. Campbell ir daugelis kt. Ši video manau daug ką pasako.
http://www.youtube.com/watch?v=2zVxA6yipv4
Tad mano nuomone viceraliniu ir kitu riebalų geriau atsikratyti sekant augalinio maisto dieta/gyvenimo stilių, nei ketogenine dieta. Taip pat sportuoti.

 Šiaip rašo:

Reikėtų pačiam perskaityti straipsnį, o ne pasitikėti ką kiti rašo, taigi straipsnis iš tavo pateiktos nuorodos http://physrev.physiology.org/content/90/1/23.long, kuriame aprašoma kaip metabolizuojama fruktozė, pateikia tyrimus, kurie yra ne fruktozės naudai, negu atrodytų iš jos metabolizmo. Pavyzdžiui:
- It has been long recognized that feeding a high-fructose diet for more than 1 wk increases plasma total- and VLDL-triglycerides in healthy volunteers and in patients with insulin resistance or type 2 diabetes.
- In addition to altering plasma lipid profile, fructose may also modulate intracellular lipid deposition (so-called “ectopic lipids,” i.e., deposition of triglyceride in the cytoplasm of nonadipose cells, such as hepatocytes, muscle fibers, or endocrine cells;
- Several studies have pointed to the deleterious effect of fructose on glucose metabolism and insulin sensitivity.
- In rats, high-fructose feeding has been also shown to be associated with the development of hypertension (aišku žiurkės ne žmonės)
- In view of the compelling evidence that high fructose intake can induce, not only in animal models, but also in humans, a whole range of metabolic and cardiovascular alterations, it is legitimate to wonder whether fructose consumption plays a significant role in the pathogenesis of metabolic diseases in our populations.

Apie kokius straipsnius tu kalbi, kai gyvūninės kilmės produktų naudojimas pakeičia žarnyno fluora, tikiuosi ne apie raudonos mėsos naudojimą, nes žmonės laikantys ketogeninė dieta beveik nenaudoja raudonos mėsos.

Nėra ilgalaikio jos tyrimo, bet iš trumpalaikių tyrimų nematau problemų su ją, nes cholesterolis stabilizuojasi, uždegiminiai procesai sumažėja, pagerėja kraujagyslių funkcija t.y. visi sveikatos markeriai pagerėja.
Plant positive video nežiūriu, nes pats skaitau straipsnius ir darau išvadas, nes jo pateikti tyrimai prieštarauja kitiems.

Atkritimas laikantis veganiškos dietos šiame tyrime buvo didesnis negu Atkinso (http://www.youtube.com/watch?v=eREuZEdMAVo), ir kodėl žmogus turėtų grįžti prie dietos kuri jį padarė nesveiką, akivaizdžiai žmogus trūksta žinių. Ir gal turi kokia statistika kuri parodo kiek atkrenta žmonių laikantis vienos ar kitos dietos, nes pats kažkada sakei, kad veganiškos dietos gali laikytis ne kiekvienas.

Žmogaus, kuris laikosi ketogeninės dietos turi panašų cholesterolį kaip ir veganiškos dietos, tik jis turi daugiau HDL ir mažiau trigliceridų (http://www.youtube.com/watch?v=NqwvcrA7oe8&feature=youtu.be&t=18m7s) ir (https://www.youtube.com/watch?v=J-AAhdX5Nm8). Kaip tai gali paaiškinti?

Čia gali pažiūrėti visą video apie tą žmogų (http://www.youtube.com/watch?v=NqwvcrA7oe8) ir iš tyrimų matyti, kad jis beveik neturi visceralinių riebalų. Taigi ar tikrai ketogeninė dieta nepadeda atsikratyti visceralinių riebalų? Dėl Dr. Bernard, dr. McDougall, Dr. Eselstyn, Dr. Campbell, klausimas kiek jie turi visceralinių riebalų?

Anksčiau užsiminiau apie tai kaip ši dieta padeda sumažinti uždegiminius procesus ir pan. tai čia gali rasti video (http://www.youtube.com/watch?v=GC1vMBRFiwE ir http://youtu.be/4eVZmBMgff0?t=34m4s).

Ir kokia tavo nuomonė apie intermitent fasting? Kaip efektyviai veganinė dieta padeda atsikratyti visceralinių riebalų? Ir Švedijos sveikatos ministerija leido naudoti Atkinso diet’ą svorio kontrolei, kaip nekenksmingą ištyrę 16.000 straipsnių. Tai jie kvaili ar ką?

Andy:

Visiems Paleolistams siūlau pasižiūrėti šitą BBC programa, kur vienam žmogui (apie 39min) sekant tokia daug riebalų turinčia Paleo diet per viena mėnesi žymiai sumažėjo ląstelių jautrumas insulinui, padidėjo kraujo cukrus beveik pakilo iki prediabetines stadijos. Žinoma čia buvo tik du žmones, bet tai rodo, kad tokia high-fat paloe dieta gali turėti liūdnas pasekmes. Šį video ypač reiktu pažiūrėti žmonėms iš homosanitus.lt ir http://www.unimed.lt/ kurie stumia ketogenines dietas
Kai kitas (jo brolis) valgė daug cukraus turinčia dieta ir siurprizas siurprizas, jo ląsteliu jautrumas insulinui pagerėjo. Tad nenuostabu, kad žmones perėja ant 80/10/10 dietos ar McDOugall, ar Dr. Bernard augalinio tipo mažai riebalų turinčios dietos išsigydo diabetą.
http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b03t8r4h/Horizon_20132014_Sugar_v_Fat/
Nežinau ar Lietuvoje ja leist žiūrėti, bet kas gyvenate UK galite pasižiūrėti.

Ir beje blogiausia yra kai yra kombo cukrus ir riebalai, kaip saldumynai (šokoladai, spurgos ir t.t.) kartu turintys daug cukraus ir riebalų vienoje vietoje, kas iš viso sutrikdo apetito reguliacija.

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: artritas, ciberžolė kurkuminas, kurkuminas, artrito gydymas, liaudies medicina, ciberžolė

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 2858 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (361)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (278)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Atsikratykite strijų naudojant šiuos 7 būdus...

Strijų gali atsirasti po svorio padidėjimo, svorio praradimas ar nėštumas. Yra daug losjonų, kremų, chemijos pilingas (odos šveitimas) ar lazerinė chirurgija kuri padeda pašalinti strijas. Sėkmės priklauso nuo odos tonuso, amžia
paranormal.lt
Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydy...

Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydyti? Jos funkcija gaminti hormonus. Sutrikusi skydliaukės funkcija sukelia sveikatos problemų.
paranormal.lt
Šis natūralus kremas pašalina randus per mėnesį...

Išbandykite šį natūralų metodą ir jūs pastebėsite, kad jūsų randai išnyks per labai trumpą laiką. Randai nuo uždegimų, žaizdų ar operacijų gali sudarkyti kūną. Žinoma, tie randai, kurie yra nepastebimi nėra prasmės leisti. Tačia
paranormal.lt
Šampūnas nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo...

Eteriniai aliejai tapo gana įprastas dalykas, šiais laikais. Jie gali pilnai realizuoti savo potencialą pastaraisiais metais. Jie naudojami įvairiais būdais ir įvairioms reikmėms - pavyzdžiui, daugelis žmonių juos naudoja gam


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda