Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (424) Komentarų: (0) (30.01.2016 - 16:03)

CŽV atskleidė slaptus failus apie ateivių pasirodymus

Ilgus metus neigusi, kad kaupia duomenis ir tikrina liudijimus apie ateivių apsilankymus Žemėje, JAV centrinė žvalgybos valdyba staiga atsivėrė. Agentūra prisiima kaltę bent dėl pusės visų ateivių pasirodymų 1950–1960 metais: „Tai buvome mes.“ Tačiau tarp paviešintų dokumentų yra ir tokių, nuo kurių „X failų“ agentui Foksui Mulderiui plaukai ant sprando pasišiauštų.

Be to, CŽV parengė 10 patarimų, kaip tirti pranešimus apie ateivių pasirodymus.

Spėjama, kad šį žingsnį paskatino kandidatės į JAV prezidentus Hillary Clinton pažadas rinkėjams išsiaiškinti viską apie NSO. Praėjus kelioms savaitėms po kandidatės kalbos, CŽV „Tweeter“ paskyroje (yra ir tokia) pasirodė žinutė: „Pažiūrėkite į mūsų X failus. 5 dokumentai Mulderiui ir penki – Scully.“

  Tai nuoroda į garsaus serialo „X failai“ herojus. Mulderis tiki ateiviais, Scully – moksliškai griauna iliuzijas. Atrodo juokinga, tačiau išties visi pateikti dokumentai yra realūs. Tiesiog CŽV pasivargino iš krūvos dar 1978 m. paviešintų agentūros tirtų susidūrimų su ateiviais atvejų (ten dokumentų tiek, kad velnias koją nusilaužtų) atrinkti 5 liudijimus, kuriems galima rasti logišką paaiškinimą ir 5, kurie… Na, tokie, kaip šie.

Skraidanti lėkštė virš Rytų Vokietijos

Iš Rytų Vokietijos su žmona ir šešiais vaikais pabėgusio Ocsaro Linke's istorija 1952 m. pakėlė ant kojų Vakarų Berlyno žvalgybos skyrių. Vyras kartu su vienuolikmete dukra Gabriella davęs priesaiką teisėjui papasakojo, kaip susidūrė su ateiviais: „Grįžtant motociklu namo su dukra netoli Eselbacho man sprogo padanga. Toliau einant pėstiems dukra parodė už 140 metrų nuo mūsų esantį keistą daiktą. Buvo prietema, tad pamaniau, jog tai stirna.

Nuėjau pažiūrėti ir artėdamas pamačiau, kad klydau. Už 40 metrų nuo manęs du žmonės, apsirengę blizgančiais lyg metalas kostiumais, pasilenkę žiūrėjo į kažką ant žemės. Priėjęs visai arti pamačiau žemą tvorelę, už kurios stovėjo apvalus 13–15 metrų skersmens daiktas…“

Išgirdę dukters riksmą ateiviai įšoko į skraidančią lėkštę, toji pradėjo vis greičiau suktis ir išskrido. O.Linke pripažįsta, kad pamanė, jog jam pasivaideno, tačiau lėkštės vietoje liko lygus apvalus griovys, o tai jau negalėjo būti sapnas.

Jis teigė, kad daugybė ten gyvenančių žmonių matė šį skraidantį aparatą, tačiau kalbėti bijojo, „nes sovietams nepatiko, jei kas pernelyg domėjosi jų darbais“.

Dūmų juosta virš Barselonos

„Eidamas į darbą laikraštyje kirtau Jose Antonio aveniu. Tą akimirką pamačiau apie 2000 metrų aukštyje didžiuliu greičiu lekiantį objektą, kuris paliko plačią dūmų uodegą. Jis nebuvo panašus į lėktuvą, nė vienas oro uostas nepatvirtino, kad kažkas panašaus ten skrido. Nepriminė ir vadinamųjų „skraidančių lėkščių“ – nesisuko, nemirgėjo šviesomis, o lėkė tiesia linija, palikdamas dvi dūmų juostas, kurios tuoj susiliejo į vieną.

Kolegos darbe matė dūmus, bet nematė paties objekto. Redakciją netrukus užplūdo liudininkų skambučiai, o vienas pažįstamas nufotografavo dūmų juostą“, – 1952 m. gegužės 21 d. rašė kažkoks Valentinas Garcia, o CŽV susidomėjo ir šiuo pranešimu.

Skraidantys diskai virš Maroko

1952 m. vasarą skraidančios lėkštės tiesiog užpuolė Maroką. Du liudininkai liepos 7 d. pranešė matę danguje virš Mekneso švytinčią dėmę, kuri skriejo gerokai greičiau už visus lėktuvus. Objektas skriejo be garso, tačiau už jo liko balkšvų dūmų juosta.

Liepos 15-osios rytą dokų darbuotojai Taurirte 30 sekundžių stebėjo baltų liepsnų apgaubtą diską, kuris netrukus išnyko. O liepos 16 d. skraidančią lėkštę virš Kasablankos pamatė buvęs pilotas Andre Assorinas.

Ateivių žvalgai virš urano kasyklų Konge

Tais pačiais 1952 m. dar Belgijai priklausiusioje Kongo dalyje urano kasyklas saugojęs pilotas (pristatytas kaip „vadas Pierre“) naikintuvu mėgino sugauti du keistus skraidančius objektus, kurie, atrodo, čia kažką žvalgė.

20 minučių virš kasyklų išdarinėję keisčiausius viražus diskai galiausiai tiesiog nuskriejo į šalį, tačiau pilotui pavyko apžiūrėti vieną iš 120 metrų atstumo.

„Tai buvo 12–15 metrų skersmens disko formos skraidyklės. Išorinis jų korpusas sukosi labai greitai ir buvo apimtas liepsnos, tačiau pro skyles buvo matyti, kad vidinė dalis lieka visiškai stabili.

Diskai judėjo labai tiksliai ir lengvai, akimirksniu keisdami aukštį ir kryptį, dažnai nusileisdami iš 1000 į 20 metrų aukštį“, – nurodė pilotas.

Pierre buvo įsitikinęs, kad diskuose negali būti gyvų pilotų, nes tokio pagreičio ir karščio žmogus tiesiog neištvertų. Gaudynes teko nutraukti po 15 min., kai abu diskai, pasiekę 1500 km/h greitį, nulėkė į šalį.

CŽV dokumente nurodoma, kad pilotas rekomenduojamas kaip patikimas ir atsakingas, o jo viršininkai patvirtino daugelį raporte minimų faktų.

Tiesa vis dar kažkur anapus…

Visų pateiktų dokumentų čia neatpasakosime. Jei įdomu, pasiskaitykite angliškai čia, tačiau, be liudininkų parodymų, ten yra ir ataskaitų iš būtent ateivių reikalus tyrusių grupių posėdžių.

Kai kada gana akivaizdu, kad liudininkai pasakojo apie reaktyvinį lėktuvą ar istoriją tiesiog išsigalvojo. CŽV pripažįsta, kad daugybę paslaptingų istorijų 1950–1960 m. „įkvėpė“ legendinis žvalgybinis lėktuvas „U-2“.

Daugelis tų laikų pranešimų apie neįprastus reiškinius danguje sutapo su to lėktuvo skrydžiu labai dideliame aukštyje. Tačiau ieškantieji neįmintų paslapčių naujuose failuose irgi ras daugybę klausimų be atsakymų.

Stephenas Bassettas, kovojančios, kad JAV valdžia pripažintų ateivių lankymosi Žemėje faktą, organizacijos „Paradigm Research Group“ direktorius, sako: „Pastarieji pranešimai CŽV portale gali reikšti tam tikrą agentūros strategiją. Atrodo, kad CŽV naudojasi serialo „X failai“ grįžimu į ekranus tam, kad neįkyriai liaudžiai primintų, jog agentūra praeityje išties tyrė ateivių lankymosi Žemėje faktus. Ilgalaikis to slėpimas padarė neigiamą paslaugą agentūros įvaizdžiui, tad šis paviešinimas gali reikšti naują ryšių su visuomene strategiją.“

O jei jums kyla klausimas, kodėl dabar skraidančių lėkščių žmonės tiek nebemato, galime labai paprastai paaiškinti: tam, kad matytų, reikia žiūrėti į dangų, o ne į kompiuterio ar telefono ekranus…

lrytas.lt

reklama

Arnoldas Lukošius

Šioje istorijoje: Ateiviai, slapti failai, čžv

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 424 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (367)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (282)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydy...

Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydyti? Jos funkcija gaminti hormonus. Sutrikusi skydliaukės funkcija sukelia sveikatos problemų.
paranormal.lt
Moderniosios genetikos tėvas pasisakė prieš abortus...

Ar žinojote, kad šiuolaikinės genetikos tėvas buvo katalikas, priekaištavęs mokslininkams, kurie rėmė abortus? Profesoriaus Jerome‘o Lejeune‘o [sk. Žeromas Ležionas] gyvenimas (1926-1994) vertas dėmesio, o jo kova

paranormal.lt
Cinamonas ir medus...

Medus yra vienintelis negendantis produktas pasaulyje. Jis gali tik susikristalizuoti. Bet tai jo savybių nekeičia. Jei norit minkšto medaus, tai atlaisvinkit dangtelį ir įstatykit indą su medumi į karštą vandenį ir jis pasidar
paranormal.lt
Atsikratykite strijų naudojant šiuos 7 būdus...

Strijų gali atsirasti po svorio padidėjimo, svorio praradimas ar nėštumas. Yra daug losjonų, kremų, chemijos pilingas (odos šveitimas) ar lazerinė chirurgija kuri padeda pašalinti strijas. Sėkmės priklauso nuo odos tonuso, amžia

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda