Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Civilizacijos paslaptys » Peržiūrų: (651) Komentarų: (0) (02.02.2016 - 00:22)

Dingusios civilizacijos

Mu, arba Lemurija

Pasak įvairių šaltinių, pirmoji civilizacija susikūrė prieš 78 tūkst. metų milžiniškame žemyne, vadinamame Mu arba Lemurija. Ji egzistavo net 52 tūkst. metų. Šią žmonijos protėvynę sunaikino žemės drebėjimai, vykę maždaug prieš 26 tūkst. metų. Mu civilizacija nesukūrė tokių aukštųjų technologijų kaip vėlesnės civilizacijos, tačiau Mu tautos pasižymėjo gebėjimu statyti milžiniškus akmens statinius, atlaikančius žemės drebėjimus. Šis statybos menas ir buvo didžiausias Mu laimėjimas. Gali būti, kad tais laikais visoje Žemėje buvo kalbama viena kalba ir egzistavo viena valstybė.

Atlantida

Kai Mu žemynas nugrimzdo į vandenyną, susiformavo dabartinis Ramusis vandenynas, o vandens lygis kitose Žemės vietose gerokai nukrito, taigi Lemurijos laikų nedidelės salos gerokai padidėjo. Poseidonijos archipelago salos suformavo visą nedidelį žemyną. Šį žemyną dabartiniai istorikai vadina Atlantida. Atlantida pasižymėjo aukštu technologijų lygiu, pranokstančiu dabartinį. Knygoje „Dviejų planetų gyventojas“, kurią 1884 m. Tibeto filosofai padiktavo jaunam Kalifornijos gyventojui Frederikui Spenseriui Oliveriui, taip pat jos tęsinyje užsimenama apie tokius išradimus ir įrenginius kaip kondicionieriai, išvalantys iš oro nuodingus garus, vakuuminės cilindrinės lempos, liuminescencinės lempos, elektriniai šautuvai, vienabėgis transportas, vandens generatoriai, orlaiviai, varomi antigravitacijos jėgų. Garsus aiškiaregys Edgaras Keisis (Edgar Cayce) kalbėjo apie Antarktidoje naudotus lėktuvus ir kristalus milžiniškai energijai išgauti. Jis taip pat minėjo, kad atlantai piktnaudžiavo valdžia ir todėl jų civilizacija žlugo.

Ramos imperija Indijoje

Laimė, indų Ramos imperijos senosios knygos išliko, kitaip nei Kinijos, Egipto ir Centrinės Amerikos imperijų dokumentai. Dabar imperijos liekanas užgožė džiunglės arba jos glūdi vandenyno dugne. Ir vis dėlto Indija, nepaisant daugybės karų, nusiaubusių šalį, sugebėjo išsaugoti didelę senosios istorijos dalį. Manoma, kad Indijos civilizacija susikūrė apie 500 m.e. metus, likus 200 metų iki Aleksandro Makedoniečio įsiveržimo. Tačiau praėjusiame amžiuje Indo slėnyje, dabartinio Pakistano teritorijoje, buvo rasti Mohendžo Daro ir Harapos miestai. Atradus šiuos miestus archeologai Indijos civilizacijos pradžią nukėlė tūkstantį metų atgal. Mokslininkus nustebino puikiai organizuotos miestų struktūros ir tobulas jų planavimas. O kanalizacijos sistema buvo tobulesnė už mūsų laikais esančiąją daugelyje Azijos šalių.

Gobio dykumos civilizacijos

Daug senovinių Uigūro civilizacijos miestų Atlantidos laikais egzistavo Gobio dykumos vietoje. Tačiau dabar Gobis - negyva, saulės išdeginta žemė, ir sunku patikėti, kad kadaise čia teliūskavo vandenynas. Kol kas jokių šios civilizacijos liekanų nerasta. Kai kuriuose šaltiniuose tvirtinama, kad Lemurijos vyresnieji dar iki kataklizmo, sunaikinusio jų civilizaciją, perkėlė savo centrinę būstinę į negyvenamą aukštikalnę Centrinėje Azijoje, kurią dabar vadiname Tibetu. Čia jie įkūrė mokyklą, žinomą kaip Didžioji Baltoji Brolija.

Aroja ir Saulės karalystė Ramiajame vandenyne

Kai Mu žemynas prieš 24 tūkst. metų nugrimzdo į vandenyną, Ramiojo vandenyno regione vėl apsigyveno įvairių rasių atstovai iš Indijos, Kinijos, Afrikos ir Amerikos. Polinezijos, Melanezijos ir Mikronezijos salose susiformavusi Arojos civilizacija sukūrė daug megalitinių piramidžių, platformų, kelių ir statulų. Naujojoje Kaledonijoje buvo rasta cementinių kolonų, pastatytų nuo 5120 m. pr.m.e. iki 10 950 m. pr.m.e. Velykų salos statulos buvo išdėliotos spirale pagal laikrodžio rodyklę aplink visą salą, o Ponpejo saloje buvo pastatytas milžiniškas akmeninis miestas. Naujosios Zelandijos, Velykų, Havajų ir Taičio salų gyventojai vis dar tiki, kad jų protėviai mokėjo skraidyti ir oru keliaudavo iš vienos salos į kitą.

Senovės Kinija

Senovės kinų dokumentuose aprašomi „dangaus vežimai“ ir nefrito apdirbimas, kurį buvo gerai įvaldę majai. Išties senovės kinų ir majų kalbos atrodo labai panašios. Abipusė Kinijos ir Centrinės Amerikos įtaka yra akivaizdi tiek lingvistikos, tiek mitologijos, religinės simbolikos ir net prekybos srityse. Senovės kinai išrado daug ką: tualetinį popierių, žemės drebėjimo detektorius, raketų technologijas ir spausdinimo būdus. 1959 m. archeologai rado aliuminio juostų, pagamintų prieš keletą tūkstantmečių. Šis aliuminis iš žaliavos išgautas naudojant elektrą.

Eldoradas

Eldoradas ispaniškai reiškia „paauksuotas“. Tai mistinė Pietų Amerikos šalis (arba miestas) iš aukso ir brangakmenių. Legendos apie Eldoradą šimtus metų kurstė lobių ieškotojus. Dar ir dabar tikima, kad Eldoradas yra Kolumbijoje. Pasinaudojant „Google Earth“ mokslininkams pavyko aptikti pėdsakus senovės civilizacijos, kuri gali pasirodyti esanti legendinis Eldoradas! Amazonės aukštupyje, tarp Brazilijos ir Bolivijos, jie aptiko daugiau kaip 200 masyvių statinių liekanų. Palydovinėse nuotraukose jie atrodo tarsi žemėje išraižytos didelės geometrinės figūros, tačiau specialistai mano, kad tai yra kelių, tiltų, griovių, gatvių ir aikščių liekanos. Statiniai apytikriai datuojami III a. pr.m.e. - XIII a.

Ozirio civilizacija

Atlantidos ir Harapos laikais Viduržemio jūros baseinas buvo didžiulis derlingas slėnis. Ten klestėjusi senovės civilizacija, žinoma kaip Ozirio civilizacija, buvo Egipto civilizacijos pirmtakė. Nilas tais laikais tekėjo visiškai kitaip negu dabar ir buvo vadinamas Stiksu. Užuot įtekėjęs į jūrą Šiaurės Egipte, Nilas suko į vakarus, sudarė didžiulį ežerą dabartinės Viduržemio jūros centrinėje dalyje, ištekėdavo iš ežero tarp dabartinės Maltos ir Sicilijos ir prie Heraklio stulpų (Gibraltaras) įtekėdavo į Atlanto vandenyną. Kai Atlantida buvo sunaikinta, Atlanto vandenys pamažu užtvindė Viduržemio jūros baseiną ir privertė žmones persikelti kitur. Ši teorija paaiškina keistas megalitų liekanas Viduržemio jūros dugne. Archeologai įrodė faktą, kad šios jūros dugne yra daugiau kaip 200 nuskendusių miestų. Egipto civilizacija drauge su Mino (Kreta) ir Mikėnų (Graikija) kultūromis - tai vienos didelės senovės kultūros pėdsakai. Ozirio civilizacija paliko milžiniškus seismiškai atsparius megalitinius statinius, naudojosi elektra ir kitokiais patogumais, kurie buvo paplitę Atlantidoje. Ozirio kultūros atstovai turėjo orlaivių ir kitokių transporto priemonių, dažniausiai varomų elektra. Bene geriausias jų aukštųjų technologijų pavyzdys - Balbeke (Libanas) rasta platforma, sudaryta iš iškirstų uolienų blokų, kiekvieno svoris - nuo 1200 iki 1500 tonų.

Tihuanako civilizacija

Kaip jau minėtose civilizacijose, Pietų Amerikoje taip pat buvo išvystyta žemės drebėjimams atsparių statinių statyba. Gyvenamieji namai ir visuomeniniai pastatai buvo statomi iš įprastinių akmenų, bet naudojant unikalią technologiją. Tie statiniai stovi iki šiol. Kuskas, senoji Peru sostinė, kuri tikriausiai buvo pastatyta dar prieš inkus, yra gyvenamas miestas ir po tūkstančių metų.

Majų civilizacija

Majų piramidės Centrinėje Amerikoje turi antrininkių Indonezijos Javos saloje. Sukucho piramidė netoli Surakartos Centrinėje Javoje - nuostabi šventykla su akmenine stela ir laiptuota piramide, kuriai vieta veikiau Centrinės Amerikos džiunglėse. Ji yra beveik identiška piramidėms, rastosioms Vašaktune netoli Tikalio (Gvatemala). Senieji majai buvo puikūs astronomai ir matematikai, Jukatano pusiasalyje tiesę kanalus ir statę miestus-sodus. Kaip nurodė Edgaras Keisis, užrašų apie majų ir kitų senųjų civilizacijų išmintį yra trijose Žemės vietose.

Pirma, tai Atlantida, kurios šventyklos galbūt dar bus rastos po daugybe vandenyno dugno sluoksnių, pavyzdžiui, netoli Floridos. Antra, kur nors Egipto šventyklose, trečia, Jukatano pusiasalyje Amerikoje. Manoma, kad senieji užrašai gali būti po kokia nors piramide, požeminėje patalpoje. Pagal kai kuriuos šaltinius, senosios žinios yra kvarco kristaluose, kuriuose galima saugoti didžiulius informacijos kiekius, panašiai kaip šiuolaikiniuose kompaktiniuose diskuose.

Šambala

Pasak senovės padavimų, Šambala, mitinė utopinė karalystė, yra pasislėpusi Himalajuose. Ši vieta minima religiniuose Tibeto ir indų tekstuose. XVII a. išgirdę apie šią vietą, Vakarų Europos gyventojai leidosi jos ieškoti. Kai kas mano, kad Šambala - paskutinysis per pasaulinę katastrofą išlikusių atlantų prieglobstis. XX a. pirmojoje pusėje Šambalos nesėkmingai ieškojo sovietų ir nacių slaptosios ekspedicijos. Šambalos ieškojo ir iki šiol ieško žmonės, siekiantys neribotos pasaulinės valdžios. Dauguma dabarties budistų tiki, kad Šambala - tai metafora, reiškianti vidinį žmogaus pasaulį, taikingumą.

respublika.lt

reklama

Milda KUNSKAITĖ

Šioje istorijoje: Atlantida, egipto piramidės, eldorada, senovės civilizacijos

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 651 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (386)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (297)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Šios sultys gali sustabdyti astmos priepuolius...

Jei jūs sergate astma, šis straipsnis gali palengvinti jūsų sveikatos būklę. Astma sukelia lėtinis uždegimas ir bronchų sustorėjimas. Tai labai pavojinga būklė, nes ji sukelia sveikatos problemų ir galima uždusimo pavojų. Dau

paranormal.lt
Daktaras Simoncini: vėžio gydymas soda...

Straipsnis apie Italijos gydytoją Tulio Simoncini, kuris sugriovė tradicinės medicinos požiūrį į vėžinius susirgimus, svetainėje buvo publikuotas 2011 m. pavasarį. Kai kurie skaitytojai jo pasigedo, o kai kurie prašė išimti ir d
paranormal.lt
Filmas «Vakcinuoti: nuo sukčiavimo iki katastrofos»...

Filmas "Vakcinuoti: nuo sukčiavimo iki katastrofos". Apie mokslinių tyrimų klastojimą. Vakcina ir autizmas. Rezultate buvo apgauti gydytojai visame pasaulyje ir milijonai vaikų gavo ir toliau gauna sužalojimus.

paranormal.lt
Išvalyti organizmą nuo išmatų-riebalų atliekų...

Valgykite 3 dienas per pietus! Jūs būsite nustebinti tuo, kas nutiks! Šis receptas daro stebuklus! Šis patiekalas padės išvalyti organizmą nuo išmatų-riebalų atliekų, taip padės sumažinti svorį, o šios dietos nauda yra reguli


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Žmogaus protu nesuvokiami reiš...

Tai, kad pasaulyje egzistuoja daugybė neatskleistų paslapčių ir protu dar nesuvokiamų reiškinių, manau visi gerai žinome. To net negalėtume įvardyti, kaip kažkokio labai jau ypatingo fakto, o tokių nepaaiškinamų reiškinių yra ne
paranormal.lt
Vandenyne dingę turistai...

Pasitaiko atvejų, kai kelionių jūrų laineriais metu be pėdsakų dingsta kuris nors turistas. Policija negali aptikti jokių prapuolusiojo pėdsakų. Detektyvams lieka tik spėlioti, kas nutiko laive.
paranormal.lt
Dingusių pasaulių žemėlapiai...

Ši istorija apie senovinius žemėlapius tapo žinoma visiems po to, kai 1929-uju metų lapkričio 9 d. Stambulo nacionalinio muziejaus direktorius Halilas Edhemas tvarkė archyvus ir vienoje lentynoje aptiko du geografinio žemėlapio
paranormal.lt
Mistinė T-1 sala...

1946 m. rugpjūčio 11 d. specialios paskirties lėktuvas B-29 „Poliarinė lapė“ iš Ferbankso aviabazėje dislokuoto „Aliaskos lapių“ dalinio pakilo į reguliarų žvalgybinį skrydį virš Šiaurės Ledjūrio. Jo m

paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Ciberžolės kaukė veido odai...

Veido kaukė iš ciberžolės. Greita ir naudinga! Jūsų veido išvaizda gali priklausyti nuo daugeli problemų, kurios gali kilti dėl įvairių veiksnių, įskaitant stresą, hormonus ir kt. Dažniausiai odos problemos spuogai, tamsi veido
paranormal.lt
Šis skanus gėrimas padės norma...

Užsirašykite receptą! Hormonai – jūsų organizmo cheminės būklės pranašas. Jūsų kraujagyslėmis per kraują jie keliauja į audinius arba organus. Hormonai veikia lėtai ir, laikui bėgant, turi įtakos įvairiems procesams.
paranormal.lt
Cholesterolio reabilitacija...

Kodėl patariama nevalgyti vištos odos? Todėl, kad pavydima jums jūsų gražios odos, kurioje yra daug ...cholesterolio. :) Cholesterolio daugiausia organizme yra kepenyse, žarnyne ir ... odoje.
paranormal.lt
Vėžio žudikas: gerkite šias su...

Vėžio žudikas: gerkite šias sultis kiekvieną dieną nevalgius! Geriausias būdas užkirsti kelią vėžiui!

paranormal.lt
Pašalinkite podagrą natūraliai...

Podagra - uždegiminė liga, panašus į artritą, kuris gali sukelti nepakelią skausmą sąnariuose. Aukštas šlapimo rūgšties kiekis kraujyje - podagros pagrindinė priežastis. Kai valgome maisto produktus, kuriuose gausu purino, pavy