Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Astrologija, Horoskopai, Zodiako ženklai » Peržiūrų: (1106) Komentarų: (0) (27.08.2016 - 16:20)

Ekstrasensai: aukso ar sidabro papuošalai gali sukelti ligas

Daugelis nešioja papuošalus iš aukso ir sidabro, bet ne visi susimąsto, ar tie juvelyrikos dirbiniai jiems tinka. Priešingai – ne tik netinka, bet gal ir neigiamai atsiliepia jo savijautai ir būsenai. 

„Ekstrasensų mūšio“ dalyvė Jelena Jasevič tvirtina, kad toli gražu ne visiems žmonėms galima nešioti aukso papuošalus. Nepaisant šio tauraus metalo naudingų savybių, jis daro ir  neigiamą poveikį.  Tuo tarpu 14-o „Ekstrasensų mūšio“ finalininkė Merilin Kerro iš Estijos taip pat pritaria, kad auksas vieniems gali suteikti energijos, nešti sėkmę, o kitiems -  priešingai: pritraukti vien nemalonumus.  Be to, žinoma ekstrasensė papasakojo, kokie pavojai slypi aukso papuošaluose. Tokiais atvejais tauriojo metalo energija tampa griaunanti

Anot ekstrasensės Merilin Kerro, auksas išsiskiria iš kitų tauriųjų metalų milžiniška energija, kuri suderinama tik su maždaug 15 proc. žmonių visame pasaulyje. Išeina, kad daugumai žmonių auksinius papuošalus paprasčiausiai negalima nešioti.

aukso ar sidabro papuošalai

М. Kerro tvirtinimu, aukso papuošalai tinka išimtinai padoriems, sąžiningiems, garbingiems, kilniaširdiškiems žmonėms. Tada aukso žiedai, auskarai, apyrankės, sagės ir kiti papuošalai daro teigiamą įtaką žmogaus energijai, nukreipia ją geriems ir kilniems darbams. Mat tada auksas sustiprina visas teigiamas žmogaus charakterio savybes. Ir tuo pačiu padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų ar įgyvendinti idėjas bei saugo jį nuo bėdų ir nelaimių. Todėl žinoma ekstrasensė pataria nešioti aukso papuošalus tik aktyviems, atkakliai tikslo siekiantiems, užsispyrusiems ir būtinai turintiems daug gerų ketinimų žmonėms. „Bet jokiu būdu negalima nešioti  dirbinių iš aukso  piktiems, pavydiems, linkusiems į agresyvumą ir konfliktiškumą žmonėms. Be to, auksas nemėgsta godžių ir šykščių žmonių. Jei toks žmogus nuolat nešioja ne vieną ir ne du papuošalus iš aukso, tai galų gale jis liks pries suskilusios geldos“, - įspėjo Merilin Kerro. Jos įsitikinimu, tiems žmonėms, kurių tamsus, sujauktas ir nuodėmingas vidinis pasaulis, auksas niekada neatneš sėkmės, džiaugsmo ir laimės. Jei žmogui nuolat kyla piktos, niūrios, kerštingos mintys, tai jo nešiojamas aukso papuošalas tik dar labiau sustiprins norą padaryti kam nors blogo. Tokiais atvejais tauriojo metalo energija tampa griaunanti ir žlugdanti. Įdomu tai, kad galų gale viskas atsisuka prieš patį šeimininką...

Be to, ekstrasensė Merilin pataria vengti nešioti ir kitų, svetimų žmonių aukso papuošalus. Pavyzdžiui, jei jums atiteko ar kaip nors kitaip paveldėjote, tarkim, žiedą iš savo senelės ar prosenelės, kurį iki tol nešiojo jūsų mama, tai reikia žinoti, kad išvien su šiuo papuošalu jūs perimsite ir buvusių žiedo šeimininkių energiją. O jei kuri nors iš jų padarė blogų dalykų gyvenime, vadinasi, susikaupė nemažai neigiamos energijos. Tai reiškia, kad apskritai nereikia laikyti savo namuose tokį žiedą, o kuo greičiau atsikratyti jo. Žinia, auksas išsaugo visą informaciją apie savo šeimininką. Todėl, jei žmogus nešioja svetimą papuošalą iš aukso ir nieko nežino apie jo buvusį ankstesnį savininką, gali pasmerkti save nesibaigiančioms bėdoms, nesėkmėms ir nelaimėms. Arba priešingai – sulaukti ankstesnio jo šeimininko palaikymo ir jis gali tapti savotišku angelu sargu. Taip pat Merilin Kerro kategoriškai nerekomenduoja nešioti aukso papuošalų tiems, kurie dažnai patiria neigiamas emocijas, galvoja apie piktus kėslus, blogus darbus, visko pavydi kitiems arba nusiteikę kam nors atkeršyti.   

Gali baigtis negalavimais ar net rimtomis ligomis

Ekstrasensė J. Jasevič  taip pat sutiko pasidalinti savo įžvalgomis  mėgstantiems nešioti aukso ir sidabro papuošalus. „Nepaisant to, kad sidabras pasižymi stipriomis magiškomis savybėmis, jį nešioti patartina taip pat ne kiekvienam.  O aukso  dirbinių turi vengti nešioti nervingi žmonės, nuolat patiriantys stresą, įtampą, gyvenantys didmiesčiuose. Mat tokiems žmonėms auksas tampa papildomu dirgikliu ir daro akivaizdžiai neigiamą įtaką. Tai yra sustiprina ligas, daro poveikį jų paūmėjimui“, - teigė ekstrasensė. Anot jos,  ir tiems žmonėms, kurie linkę kaupti savyje ne tik pyktį, pagiežą ar neapykantą, bet ir apmaudą, nuoskaudą bei yra jautrūs aplinkinių daromai įtakai, juvelyrikos dirbiniai iš aukso tik kenkia. Tai yra gali baigtis negalavimais ar net rimtomis ligomis. Labiausiai kenčia centrinė nervų sistema, galinti privesti prie nesibaigiančių stresų, nervinių protrūkių ir ilgai trunkančios bei gilios depresijos. Ekstrasensės J. Jasevič tvirtinimu, aukso dirbiniai nedaro neigiamos įtakos tik tiems žmonėms, kurių gyvenimas teka, palyginti, ramia vaga, nėra įtemptas ir nereikalaujantis daug nervų ir išgyvenimų.

Tuo tarpu sidabro dirbiniai labiau tinka kūrybiškoms, energingoms ir idėjų nestokojančioms asmenybėms. Kadangi sidabras turi savybę „sugerti“ jausmus ir emocijas to žmogaus, kuris ir  nešioja tą papuošalą. Be to, šis metalas pasižymi stipriomis apsauginėmis savybėmis.  „Todėl patariu nešioti sidabro papuošalus žmonėms, norintiems apsisaugoti nuo nužiūrėjimo, užkerėjimo ar užkeikimo“, - tvirtino J.Jasevič.  Jos teigimu,  užtat šis metalas niekada netaps sėkmės fortūna valdingiems, gana agresyviems, kategoriškiems, racionaliems, pedantiškiems, pasižymintiems analitišku mastymu, logišku apskaičiavimu žmonėms.  Ekstrasensės pastebėjimais, tokie žmonės gana dažnai pameta arba kažkur palieka  juvelyrikos dirbinius iš sidabro. Tai – ženklas ir įrodymas, kad šis taurus metalas nenori būti su jais.

Reikia labai kruopščiai rinktis juvelyrikos dirbinius

Ekstrasensė J. Jasevič turi daug ką pasakyti ir mėgstantiems vienu metu nešioti aukso bei sidabro papuošalus. Anot jos, tokie žmonės daro labai didelę klaidą. Mat susijungus dviems skirtingoms energijoms ir atsiradus jos pertekliui,  įvyksta „trumpas sujungimas“, kuris dažnai baigiasi neigiamomis pasekmėmis. Sidabro papuošalai pasižymi energija, nukreipta į žmogaus vidinį pasaulį ir padeda atsiskleisti jo jausmams, emocijoms bei įkvepia naujų idėjų ir padeda išpildyti norus. Tuo tarpu auksas – priešingai: nukreipia energiją į išorę ir stumia žmogų siekti vien materialinės naudos. Todėl šioms dviems skirtingoms energijoms sąveikaujant tarpusavyje, žmogus nepajėgia atskleisti nei savo vidinio pasaulio, nei gauti kažko materialaus.

„Sidabras ir auksas – nesuderinami. Juk auksas spinduliuoja judėjimo energiją, persikūnijimą, jėgą ir galingumą. Jis yra norų, poreikių, siekių, geismo „kaitiklis“.  Tuo tarpu sidabras – priešingai: jo turėtojas tampa labiau subalansuotas, ramus ir harmoningas“, -  teigė ekstrasensė. Anot jos, todėl jokiu būdu negalima  vienu metu nešioti aukso ir sidabro dirbinių, nes šiems metalams susitikus, žmoguje susimaišo dvi priešingos energijos, o tai gali privesti prie išsibalansavusios psichikos, kitų įvairių susirgimų, dažnos nuotaikos kaitos, nesėkmių lavinos.

Be to, ekstrasensė J. Jasevič pataria apskritai labai kruopščiai rinktis juvelyrikos dirbinius ne tik iš skirtingų metalų, kadangi jie gali skleisti tiek teigiamą, tiek ir neigiamą energiją.  Todėl, nors ir labai prie širdies, bet tikrai reikia atsisakyti netinkančio juvelyrikos dirbinio, kuris ne tik nesuteiks laimės ar džiaugsmo, bet gali net sugriauti gyvenimą. „Norint sužinoti, ar jums tinka vienas ar kitas  papuošalas, tai padaryti visai paprasta.  Tiesiog reikia  jį „pasimatuoti“. Tai yra, jei tik užsimovus žiedą ar užsidėjus apyrankę ar grandinėlę su kulonu jaučiatės gerai,  neatsirado jokių neigiamų emocijų, vadinasi, pasirinkote jums tinkantį papuošalą. Todėl toks papuošalas iš sidabro jums gali tapti stipriu sėkmės talismanu ir saugikliu nuo negandų bei bėdų. Todėl rinkitės papuošalus pagal savo temperamentą ir gyvenimo būdą, tada tikrai jausitės gerai ir jums viskas seksis“, - patikino ekstrasensė J. Jasevič.

Priima į save pagrindinį neigiamos energijos smūgį bei jėgą

Tuo tarpu  14-to  „Ekstrasensų mūšio“ sezono nugalėtojas Aleksandras Šepsas papasakojo savo gerbėjams, kodėl geriau nešioti ne papuošalus iš tauriųjų metalų, o apsauginius amuletus ir papuošimus.

Tikėtina, jūs jau gerokai anksčiau atkreipėte dėmesį į tai, kad žmonės gana dažnai nešioja apsaugines puošmenas ant riešo: apyrankes iš siūlo, virvutes, keliaraiščius. Pasirodo, kad šie, iš pirmo žvilgsnio niekučiai, gali apsaugoti savo šeimininką nuo blogos akies ar užkerėjimo.

Anot A.Šepso, pats stipriausas apsauginis amuletas yra izralietiškas, pagamintas ir natūralios vilnos ir raudonos spalvos siūlas, užrištas ant riešo.  „Šis paprastas, iš pirmo žvilgsnio net skurdžiai atrodantis „papuošalas“ yra  milžiniškas sėkmės talismanas, pasižymintis apsauginėmis savybėmis ir galintis apsaugoti savo šeimininką nuo neigiamo, piktavalių žmonių daromo poveikio“, - tvirtino Aleksandras.  Anot jo, vilnonį raudoną siūlą reikia nešioti ant kairės rankos riešo. Tiesa, prieš užsirišant siūlą reikia įmerkti jį į šventintą vandenį ir pasakyti žodžius, saugančius nuo nužiūrėjimo ar užkeikimo: „Siūlais surišta mano siela bus apsaugota, o mano mintys pavirs poelgiais. Šiuo siūlu aš save surišiu, nuo piktos akies apsisaugosiu ir nebūsiu kito pykčio auka“.  O paskui belieka užsirišti siūlą ant kairės rankos riešo ir jo nebenusiimti.

Ekstrasenso Aleksandro Šepso tvirtinimu, natūralios vilnos raudonas siūlas iš Jeruzalės, ne tik apsaugo nuo nužiūrėjimo ar užkeikimo, bet ir suteikia magiškos jėgos. „Šį siūlą galima palyginti su sidabrinio smeigtuko energija ir jėga, kuri laikoma ypatingai stipriu sėkmės talismanu.  O siūlas, nuolat nešiojamas ant riešo, taip pat priima į save didžiausią neigiamos energijos smūgį bei jėgą, neleisdamas pereiti ir tuo pačiu pakenkti žmogui“, - patikino Aleksandras.

Jo teigimu, jei nešiojamas siūlas ant riešo nutrūko, tai – ženklas, kad šis apsauginis amuletas sugėrė į save neigiamą energiją anksčiau, nei ji būtų pasiekusi žmogų. „Taigi, jei kas nors mėgins jus užkeikti ar užkerėti, tai siūlas, sugėręs į save visą neigiamą energiją, anksčiau ar vėliau nutrūks. Todėl tuo raudonas siūlas ir panašus į sidabrinį smeigtuką. Tai yra, pastarasis, apsaugojęs savo šeimininką nuo stipraus neigiamos energijos pliūpsnio, pradeda juoduoti ar rūdyti. Todėl, jei  sutrūko ar pametėte raudoną siūlą, žinokite, kad jis atliko savo misiją, nes apsaugojo jus nuo mėginimo užkerėti ar prakeikti“, - teigė Aleksandras.

Tačiau ekstrasensas Aleksandras Šepsas įspėja, kad demonstratyviai nešiojamas raudonas siūlas ant riešo gali kelti ir pavojų. Mat, tai ir ženklas, kad toks žmogus yra labai lengvai pažeidžiamas ir jautrus išoriniam poveikiui. Tai reiškia, kad tokį  žmogų nesunku ir nužiūrėti ar užkerėti. Todėl A. Šepsas pataria nerodyti  siūlo ant riešo, paslėpti jį po rankove, kad neišprovokuotų piktavalių žmonių ketinimų.

Beje, siūlas ant riešo turi ir kitų magiškų savybių. Praktikuojantys magai įsitikinę, kad jis padeda numalšinti rankų ir sąnarių skausmus, normalizuoti kraujo spaudimą. 

reklama

Sniegė Pilypienė Šaltinis

Šioje istorijoje: ligos, ekstrasensai, aukso papuošalai, Aleksandras Šepsas, Jelena Jasevič, sidabras, Merilin Kerro

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1106 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (350)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (269)

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite
paranormal.lt
Išvalykite žarnyną nuo gleivių...

Išsivalę nuo gleivių, išmatų ir kitų parazitų žarnyne, mes galime atsikratyti daugelį ligų. Per 70 metų (gyvenimo trukmė) mūsų žarnynas perdirba apie 100 tonų maisto produktų ir 40 tūkstančius litrų skysčio. Pasekmė, ant pilv

paranormal.lt
Pašalinkite gleives iš plaučių...

Atėjo laikas peršalimo ligoms, bronchitui ir pneumonijai! Jei jūs kenčiate nuo kosulio, tada šis receptas padės jums! Kai žmogus kenčia nuo nepraeinančio kosulio, jam sunku dirbti, pastovus skausmas krūtinėje, galvoje ir žino

paranormal.lt
5 natūralios kaukės paakių oda...

Oda aplink akis yra labai plona ir jautri. Joje pasirodo pirmieji senėjimo požymiai. Oda tampa nebe tokia elastinga, dažnai kamuoja patinimas, atsiranda smulkių raukšlelių, tamsių ratilų. Todėl šiai veido sričiai reikėtų skirti