Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (762) Komentarų: (0) (14.08.2016 - 21:11)

Frederikas Valentičius ir NSO: kuo baigėsi susitikimas?

Incidentas su Frederiku Valentičiumi (Frederick Valentich) viso pasaulio ufologų vadinamas unikaliu. Pirmiausia dėl to, kad jis labiausiai išstudijuotas, dokumentuotas ir jo patikimumas nekelia jokių abejonių.

Dingęs lėktuvas

1978 m. spalio 21d. 19-metis Frederikas Valentičius sportiniu lėktuvu „Cessna 182L“ išskrido iš Murabino (aerouostas Melburno apylinkėse, Australija) į už 235 km esančią Kingo salą. Oras buvo puikus. 4-os klasės pilotas Valentičius jau buvo skraidęs daugiau nei 150 valandų. Avarijos atveju lėktuve buvo 4 gelbėjimo liemenės ir radijo švyturys. Pats lėktuvas, nukritęs į jūrą, vandens paviršiuje galėjo išsilaikyti keletą minučių, kurių pakaktų išsigelbėti. Viso skrydžio metu pilotas nuolat palaikė ryšį su Murabino aerouosto dispečeriu.

Frederikas Valentičius ir NSO

19:12 ryšys su lėktuvu nutrūko. Iš karto buvo paskelbtas pavojus. 19:33, kai Valentičius neatskrido į King Ailendą, prasidėjo dingusios lėktuvo paieškos, vykusios iki spalio 25-os dienos. Tačiau nebuvo aptikta jokių dingusio lėktuvo pėdsakų. Radijo švyturys taip pat tylėjo. Numanomame avarijos rajone ant vandens buvo pastebėta riebalinė dėmė, tačiau analizė parodė, kad tai nebuvo aviacinis kuras. Spalio 25-ą dieną dingusio lėktuvo paieškos buvo nutrauktos. Apibendrinant tyrimo rezultatus buvo pranešta, kad nustatyti tikslias lėktuvo dingimo priežastis nėra galimybių. Frederikas Valentičius oficialiai buvo paskelbtas žuvusiu. Tik praėjus 4-iems metams po šio įvykio, 1982-ais metais spaudoje pasirodė paskutinių Valentičiaus pokalbių su aerouosto dispečeriu įrašai, o visa bylos medžiaga, kurią sudaro daugiau nei 500 lapų, buvo paviešinta tik 2012-ais metais. Kas ten buvo taip įdomu?

Keistas „lėktuvas"

19:06. Valentičius klausia dispečerio ar aukštyje, kuriame jis skrenda, yra dar kokių nors lėktuvų be jo paties. Gavęs neigiamą atsakymą, praneša, kad mato didelį lėktuvą, kurio tipo negali apibrėžti.

19:07. Valentičius praneša, kad „lėktuvas“ jau praskrido virš jo. Dispečeris nieko nesupranta ir prašo, kad Frederikas apibūdintų lėktuvą, tačiau pilotui tai padaryti labai sunku, nes nežinomas aparatas skrenda labai dideliu greičiu.

19:08. Keistasis „lėktuvas" priartėja prie Valentičiaus jau iš rytų pusės, keletą kartų praskrenda virš jo pilotuojamo sportinio lėktuvo.

19:09. Valentičius praneša, jog priešais save mato aparatą, kurį apibūdina kaip ilgą objektą, turintį metalinį blizgantį paviršių ir skleidžiantį žalią šviesą.

Frederikas Valentičius ir NSO

Frederikas turėjo hobį - jis domėjosi ufologija ir šia tema buvo surinkęs nemažai medžiagos. Likus kelioms dienoms iki spalio 21-os dienos jis kartu su motina matė danguje dideliu greičiu skrendantį cigaro formos NSO. Ši maža jo biografijos detalė paaiškina tolimesnius piloto veiksmus. Valentičius praneša, kad ima skristi ratu, norėdamas įsitikinti ar NSO iš tiesų juo domisi.

19:10. Frederikas dispečeriui praneša: „Jis mane persekioja. Aš skrieju ratu, objektas sukinėjasi virš manęs“. Po to „lėktuvas" dingsta ir po kelių sekundžių pasirodo pietvakarių kryptimi nuo Valentičiaus.

19:11. Paskutiniai Valentičiaus žodžiai: „Sis keistas lėktuvas vėl skrenda virš manęs. Ir... tai ne lėktuvas". Mikrofonas buvo įjungtas dar 17 sekundžių, tačiau dispečeris girdėjo tik keistą metalo džerškėjimą.

NSO stebėjimas incidento rajone

Vėliau Australijos ufologai rado daugiau ne dvi dešimtis liudininkų, tą dieną buvusių incidento rajone ir tvirtinusių, kad danguje matė žalia spalva šviečiantį objektą.

Trys žmonės tvirtino, jog matė, kaip NSO „medžiojo" sportinį lėktuvą. Ypač įdomus K. Hanseno pasakojimas. Grįždamas savo automobiliu su dviem dukterėčiomis iš medžioklės, vyras kartu su merginomis matė žalią NSO, persekiojantį „Cesną“. Apie tai, ką matė, vyras jau kitą dieną papasakojo bendradarbiams, t.y. žymiai anksčiau nei istorija pateko į spaudą. Rojus Manifoldas likus 20-iai minučių iki incidento virš pietinės Australijos pakrantės nufotografavo objektą, apsuptą žalios spalvos dujų debesimi. Nuotrauką išanalizavę specialistai negalėjo nustatyti, kas tai yra, tačiau nustatė objekto skriejimo greitį - 200 mylių/h.

Valentičiaus laiškas

Iš karto turime pabrėžti, kad tai, kas parašyta žemiau, neturi jokio dokumentuoto patvirtinimo. Tačiau skaitytojų atžvilgiu būtų neteisinga apie tai nepapasakoti. 1982-ais metais ties SSRS-Kinijos siena buvo sulaikytas kažkoks Saryčevas, kuris vadino save geologu. Apieškos metu pas jį buvo
aptiktas futliaras, o jame į vamzdelį susukta plokštelė. Ištraukta plokštelė išsitiesė. Joje buvo parašytas tekstas anglų kalba. Tai buvo Valentičiaus laiškas.

Frederikas pranešė, kad buvo pagrobtas ir nugabentas į laivą, kur jam mainais į jaunystės išsaugojimą 25-iems metams buvo pasiūlyta tam pačiam laikotarpiui tapti tarpplanetinio laivo ekipažo nariu. Valentičius sutiko. Netrukus jis sužinojo, kad laivas skirtas paimti deguonį iš Žemės atmosferos ir jį nugabenti į vieną Saturno palydovą, kurioje ateiviai yra įsirengę bazę.

Apie šį įvykį papasakojo ukrainiečių žurnalistas Somovas, kuris 1982-ais metais tarnavo pasienio kariuomenėje Tolimuosiuose Rytuose ir dalyvavo sulaikant keistąjį „geologą". Žurnalistas pasakojo, kad iš tiesų apieškos metu buvo rastas nežinomos paskirties juodas pailgas futliaras. Daugiau žinoti eiliniam kariui nederėjo.

Fatališkas susitikimas

Nežiūrint į daugybę informacijos, incidentas su Valentičiumi dėl to netapo ne toks mįslingas. Vienintelis dalykas, dėl kurio visi sutinka - Valentičius iš tiesų susitiko su NSO ir šis susitikimas jam baigėsi liūdnai. 1998 m. spalio 21 d. piloto giminės ir draugai pakrantėje pastatė atminimo ženklą. Tik praėjus 20-iai metų po Frederiko dingimo jo tėvai susitaikė su mintimi, kad jų sūnus daugiau nesugrįš.

reklama

Žurnalas "Mįslės ir faktai" №8 2016

Šioje istorijoje: NSO naujienos

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 762 | | Reitingas: 4.0/1 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1



Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (389)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (300)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Geriausias receptas nuo cukrinio diabeto!...

Cukraus lygį dabar lengva kontroliuoti! Cukrinis diabetas yra nepagydoma ir sunki liga, kuri nuneša daug gyvybių kasmet. Be grėsmes paciento gyvybei, diabetas, taip pat sukelia daug sunkių lydinčių simptomų.
paranormal.lt
Kaip atsikratyti akmenų nuo dantų be odontologo...

Pastaruoju metu, daugelis žmonių užduodą klausymą, kaip atsikratyti akmenų nuo dantų namų sąlygomis? Ypač jis svarbus tiems žmonėms, kurie negali sau leisti brangių paslaugų dantų klinikoje.
paranormal.lt
Žuvų taikai: naudingi ar žalingi?...

Žuvų taukai yra labai populiarus maisto papildas, ir juos vartojantys žmonės galvoja, kad jie yra naudingi sveikatai. Bet ar tai tikrai tiesa?
paranormal.lt
Atnaujinkite savo inkstus tik su vienu ingredientu!...

Maistas mūsų organizme ištirpsta fermentų pagalba ir hormonų endokrininės sistemos. Natrio bikarbonatas gaminamas inkstuose ir kasoje, kad padedu organizmui ištirpinti ir panaudoti maistą, kurį mes valgome.


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Kaip grūdintis, kad būtume sve...

Sakoma, kad grūdintis sveika. Vieni, norėdami sustiprinti imuninę sistemą, lipa į eketę, kiti prausiasi tik su šaltu vandeniu arba kiekvieną laisvą valandėlę išnaudoja pasivaikščiojimams ar darbui gryname ore. Dar kiti teigia, k
paranormal.lt
Ar jūsų maiste pakanka vitamin...

Kad būtumėme sveiki, mitybos specialistai rekomenduoja valgyti kuo įvairesnį maistą.
paranormal.lt
Ar tikrai naudinga vietnamieti...

Ar prisimenate, buvo vietnamietiškas balzamas „Žvaigždutė“? Mažas apvalus indelis su raudona žvaigžde ant viršaus. Stipraus kamparo ir mėtų kvapo, be to, visiems gyvenimo atvejams - nuo peršalimo, nuo traumų, inhaliacijoms...
paranormal.lt
Kaip pasigaminti veiksmingą te...

Paprastas receptas, aliejaus pagrindu! Natūralus tepalas nuo psoriazės savo rankomis. Norėčiau pabrėžti, kad šis tepalas negydo psoriazės, o mažina diskomfortą, pavyzdžiui, niežulį, pleiskanojimą. Būtinai išsitirkite save prieš
paranormal.lt
Ciberžolės kaukė veido odai...

Veido kaukė iš ciberžolės. Greita ir naudinga! Jūsų veido išvaizda gali priklausyti nuo daugeli problemų, kurios gali kilti dėl įvairių veiksnių, įskaitant stresą, hormonus ir kt. Dažniausiai odos problemos spuogai, tamsi veido