Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Liaudies medicina ir sveikatos patarimai » Peržiūrų: (1110) Komentarų: (0) (04.10.2016 - 21:56)

Gydomasis badavimas

Iš senovės istorijos žinome, kad badavimas buvo būdingas Rytų religijoms ir antikos civilizacijoms. JIs buvo praktikuojamas ne tik sveikatos sumetimais ir jaunystei išsaugoti, bet ir dvasiai atnaujinti.

Didysis Pitagoras reikalavo, kad jo mokiniai, prieš susipažindami su jo filosofijos mokslo paslaptimis, keturiasdešimt dienų badautų. Jis buvo tos nuomonės, kad tik toks badavimas gali nuskaidrinti protą tiek, kad suprastų jo mokslo esmę. Dabar, kaip ir anksčiau, badavimas ne tik išvalo kūną, padeda susigrąžinti sveikatą, bet ir daro teigiamą poveikį dvasinei žmogaus būsenai.

Badavimas žadina protą

Daugelis žmonių pasakoja, kad sąmoningai ir atkakliai badaujant pas juos plačiai atsiskleidė dvasinio ir intelektualinio tobulėjimo galimybės. Kai aš dabar skaitau knygą, jos turinys įstringa į mano galvą taip aiškiai, tarsi aš tą knygą visą laiką turėčiau prieš akis. Mano atmintis yra fotografinė. Jau po trijų badavime dienų jūs pastebėsite, kaip nušvis jūsų protas. Jūs galėsite logiškiau samprotauti, greičiau daryti optimaliausius sprendimus. Kas anksčiau atrodė rimta problema, dabar darosi aišku ir nesudėtinga. Po badavimo jūs nieko nebijosite, ir tai, kas anksčiai kėlė nerimą, bus lengvai įveikiama. Gydomasis badavimas Manosios badavimo programos įgyvendinimo rezultatas buvo vidinė proto harmonija, aš pasidariau ramesnis, lengviau sutariu pats su savimi ir surandu bendrą kalbą su pasauliu. Apvalydami savo kūną ir dvasią, jūs tampate pranašesnis, pasidarote pozityviai mąstanti asmenybė. Atmintis darosi labai imli ir aštri kaip skustuvas. Jūs pradedate nesunkiai atsiminti vardus ir pavardes, prieš daugelį metų buvusius įvykius. Jums pradeda geriau sektis savišvieta. Juk tai ne pasirengimas gyvenimui, o pats gyvenimas.
Protinis ir dvasinis tobulėjimas – pats didžiausias tikslas, kokį žmogus gali išsikelti. Vadinasi, badavimas daro mums trejopą poveikį: jūs apsivalote fiziškai, protiškai ir dvasiškai. Jūsų smegenys darosi panašios į kempinę, sugeriančią naujus faktus ir žinias. O svarbiausia – jūs įgyjate dvasinę pusiausvyrą bei ramybę, ir todėl gyvenimas tampa nuostabus.

Kokias ligas galima įveikti badaujant

Geriausių rezultatų gydant badu pasiekiama sergant neracionalios mitybos, nejudraus gyvenimo būdo ir užterštos aplinkos sukeltomis ligomis: ateroskleroze ir kraujagyslių ligomis, hipertenzija (padidėjusiu kraujo spaudimu), bronchine astma, inkstų ir šlapimo pūslės uždegimais, akių, odos ligomis (alergija, egzema ir pan.), reumatu, venų varikoze, didelio laipsnio nutukimu.

Kam nereikėtų badauti

Nepatartina badauti žmonėms, sergantiems nervinio pobūdžio ligomis (bulimija, anoreksija, skrandžio opalige), sveikstantiems po operacijų ir infekcinių ligų. Gydytis badu negali vaikai, nėščios ir krūtimi maitinančios moterys, diabetikai.

Kas tuo metu vyksta organizme

Pirmąsias 2-3 dienas – nieko ypatinga: organizmas naudoja anksčiau suvalgyto maisto atsargas ir po truputį valosi. Jei badaujama Ilgiau, jis pradeda ieškoti kitų energijos šaltinių. Tada sunaudoja apmirusias ir pasenusias ląsteles, gleivių perteklių plaučiuose, užkalkėjimus, nereikalingų baltymų sankaupas ligotuose organuose. Suvartojamos kenksmingos žarnyno bakterijos, mikrobai, virusai, todėl pagerėja imuninės sistemos būklė.

Kiek laiko badauti?

Gydymosi laikas ir dažnis priklauso nuo ligos ir paciento būklės. Ilgas gydomasis badavimas gali trukti net keliasdešimt dienų, bet jis turi vykti gydytojui prižiūrint, net ligoninėje, nes po ilgo badavimo prie normalaus maitinimosi galima grįžti labai iš lėto. Tai sudėtingas ir gana pavojingas gydymo laikotarpis, nes netaisyklinga mityba arba per greitas valgymas, net paprastas smaguriavimas gali rimtai sutrikdyti medžiagų apykaitą. Dažniausiai badavimas, kurio galima laikytis namie, trunka vieną ar dvi dienas. Vienos arba dviejų dienų badavimui gydytojo priežiūros nereikia. Pastebėta, kad pabadavus bevelk visada sumažėja apetitas. Be to, nebesinori riebaus, sunkiai virškinamo maisto. Labiau vilioja vaisiai, daržovės, jogurtas, sultys. Todėl badavimas gali būti puiki sveikesniu gyvenimo būdo pradžia.

Naudingi patarimai

Savarankiškai badu gali gydytis ne ilgiau kaip tris dienas. Jei ketini badauti ilgiau, būtina gydytojo priežiūra. Nepamiršk, kad per dažnai ar per ilgai badaudama gali labai susilpninti organizmą.

Geriausia badauti savaitgaliais, kai nereikia anksti keltis ir skubėti į darbą, kai gali kada panorėjusi prigulti.

Jeigu nusprendei pabadauti, iš anksto nusiteik, kad nėra jokio radikalaus būdo alkiui sumažinti. Svarbiausia – stipri valia ir ištvermė.

Badaudama nesikvepink ir nenaudok kvapnių kosmetikos priemonių – stiprūs kvapai ne tik erzina, bet ir padidina alkio jausmą.

Dažniau nei įprasta prauskis po dušu (bet be muilo) -toksinai geriau pasišalina per švarią odą.

Kai badauji, negalima rūkyti. Nepatariama gerti nei vitaminų, nei vaistų. Jei kokių nors vaistų vartoji nuolat, būtinai pasitark su gydytoju.

Tai įdomu

Naudingas badavimo poveikis žinomas nuo senų laikų. Senovės persų ir žydų kariai prieš mūšį badaudavo. Badavimas suteikdavo jiems didesnių galimybių išgyventi – sužeistasis tuščiu skrandžiu ne taip greitai pasiduodavo infekcijai.
Garsus viduramžių gydytojas Paracelsas buvo valomojo badavimo šalininkas. Jis teigė, kad vieną dieną per mėnesį žmogus turi suvalgyti tik obuolį ir gerti šaltinio vandens.

19 a. gydomasis badavimas buvo uždraustas.

Šiuolaikiniai tyrimai įrodo naudingą gydomojo badavimo poveikį gydant daugelį ligų. Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Vokietijoje jau senokai veikia gydymo badu klinikos, kuriose pacientai, prižiūrimi gydytojų, badauja net po šešias savaites. Neseniai ir Lietuvoje atsirado natūraliosios medicinos centrų, kuriuose siūloma panaši paslauga. Beje, Palangos sveikatos mokykloje badautojų grupės renkamos jau ne vienerius metus.
Moterims badauti lengviau. Antropologų duomenys rodo, kad per badmečius išgyvendavo tik 50% vyrų ir net 90% moterų.

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: Gydomasis badavimas, badavimas, liaudies medicina, sveikatos patarimai, terapija

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1110 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Chemoterapijos metu žmogus nuodijamas ar gydomas nuo vė...

Amerikoje didžiausias kiekis žmonių gauna vėžio diagnozę. Dvidešimto amžiaus pradžioje vėžys buvo diagnozuojamas 30 iš 1000 žmonių (Amerikoje). Šiandieną prognozuojama, kad kas antras amerikietis per savo gyvenimą išgirs vėži

paranormal.lt
Galingas receptas nuo juodų taškelių ant veido!...

Skaitytoja Emilia Akbulatova pasidalino savo patirtimi paruošiant kaukę nuo juodų taškelių. Štai ką ji rašo: tas pats efektas, kaip reklamose gaunamas sumaišant želatina ir aktyvuotą anglį!

paranormal.lt
Kodėl organizmui reikia amino rūgščių?...

Amino rūgštys – su baltymais gaunama medžiaga, reikalinga normaliam organizmo funkcionavimui bei smegenų veiklai, rūgštys yra atsakingos ir už informacijos perdavimą iš vienos nervinės ląstelės į kitą. Mitybos specialistė Vaida
paranormal.lt
Šešios mokslu patvirtintos rekomendacijos, kaip išvengt...

Jei manote, kad vėžys yra liga, kuri atsiranda iš niekur ir savo elgesiu jos kontroliuoti negalite – labai klystate. Dauguma vėžio atvejų galima išvengti tiesiog tinkamai maitinantis ir sveikai gyvenant.


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Neįtikėtini faktai: keisčiausi...

Kiekvieno žmogaus gyvenime kartais nutinka tokie keisti sutapimai, kad nenorom kyla klausimas – ar tai iš tiesų atsitiktinumai? Arba koks nematomas scenaristas žaismingai valdo mūsų likimus?
paranormal.lt
Stebuklingas Gvadelupės Mergel...

Kiekvienais metais į Meksiką atvyksta milijonai žmonių, turėdami vieną tiksią – apsilankyti šiauriniame sostinės priemiestyje esančioje bažnyčioje ir savo akimis pamatyti Gvadelupės Mergelės Marijos, kuri laikoma abiejų

paranormal.lt
Ktonų civilizacija po žeme...

Neseniai Kinijos žiniasklaida paskelbė įdomią istoriją. 2003 metų vasario 28 dieną privačioje anglių kasybos šachtoje greta Czisi miesto įvyko avarija. Griūtis užvertė keturiolika ten dirbančių šachtininkų. Gelbėtojai atkasė dvy
paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.