Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistinės vietovės, Anomalinės zonos » Peržiūrų: (410) Komentarų: (0) (31.03.2016 - 22:08)

Ilklio pelkės: ateiviai vietoje vaiduoklių

Šios pelkės plyti tarp Ilklio ir Keilio miestų Vakarų Jorkšyre Anglijoje. Jose gausiai auga mėlynės, gudobelės, erškėčiai, šeivamedžiai ir gervuogės, gyvena driežai, varlės, raudonosios kurapkos, tilvikai, vanagai. Tačiau šios pelkės žinomos ne dėl savo augmenijos ir gyvūnijos, senovės paminklų ar Havorto miestelio, kuriame gyveno rašytojos seserys Šarlotė, Emilė ir Ana Brontės, kaimynystės.

Haliucinacijos pelkėse

Jorkšyro grafystė visada garsėjo paranormalių vietų ir įvykių gausa. Ko gero, niekur kitur nevyksta tiek daug keistų dalykų, kiek jų vyksta grafystės teritorijoje, gal tik išskyrus Bermudų trikampį. Netgi prisiekę pragmatikai pasimeta, kai patenka į keistą ir paslaptingą Ilklio pelkių pasaulį. Šioje vietoje negalima išlikti abejingu. Vietiniai gyventojai seniai kalba, kad šiose pelkėse gyvena mirusiųjų vėlės, Ilklio pelkės: ateiviai vietoje vaiduoklių kurios negali rasti ramybės, o iš nuobodulio gąsdina atsitiktinius lankytojus. Ko gero, daugelis via girdėję apie "Laukinę medžioklę". Taip vadinami vaiduokIiai raiteliai, kurie, lydimii šunų  kauksmo ir lojimo, joja per pelkes, medžiodami nematomą žvėrį. Ilklio pelkės - būtent ta vieta, kur tai galima patiems pamatyti. "Tačiau jau kurį laiką šią vietą pamėgo ir ateiviai.

Pasakojama, kad šiose pelkėse, šalia kurių guli atliekų iš senovinių šachtų krūvos, labai dažnai, dalyvaujant daug liudininkų, realybė pasikeičia į keistenybes, nuo kurių gyslose kraujas sustingsta.

Londone gyvenantis paranormalių reiškinių tyrėjas Artūras Tomplinsonas šį šiurpų gamtos reiškinį apibūdina taip: „Prievarta, nukreipta prieš žmonių psichiką, - štai pelkės „dvasios“ esmė. Amžius po amžiaus čia vyksta vienas ir tas pats! Šokančios melsvos spalvos ugnys, kartais iki šaknų sudeginančios savotiškai gražius meldų sąžalynus. Matomos ir ryškios praėjusių epochų žmonių ir įvykių projekcijos. Didžiuliai juodi ar balti šunys su degančiomis akimis, iš kojų išverčiantys keliautojus ne savo svoriu, o tariamu agresyvumu, arba taikiai išnykstantys, arba sudraskomi į gabalus sprogimų,
po kurių ant takelių lieka krūvos pelenų, į kuriuos galima uždegti degtuką, nes tai yra gryniausia siera..." Visus šiuos „fokusus" Tomplinsonas priskiria pagrindinio pelkių reiškinio - NSO fenomeno, pasireiškiančio išskirtinai pasirinktiems, žmonėms šalutiniam efektui. į šį reiškinį pastaruosius du ar tris dešimtmečius įtraukiami išskirtinai policijos pareigūnai, gelbėjimo tarnybos arba stichinių nelaimių likvidavimo tarnybos aukšti vadovai. Skraidančių lėkščių, kurios neduoda ramybės ufologams, ekipažai leidžia būti nufotografuojami, kaip ir jų keisčiausia techninė įranga. O tai labai nebūdinga uždaram ateivių pasauliui.

Juodas šuo ir rudas nykštukas

Pats įdomiausias atsitikimas nutiko policijos pareigūnui, kuris slepiasi po pseudonimais Aivenas Dou ir Pilypas Spenseris. Šis policininkas ir šiandien dar yra tarnyboje, jis neturi jokių savanaudiškų tikslų ir nėra linkęs apgaudinėti. Paprasčiausiai, nenorėdamas pakenkti savo karjerai, jis nusprendė papasakoti žmonėms tiesą, kaip išsireiškė, „be pagrąžinimų ir kol kas inkognito" . Dou-Spenseris, kaip kartais šį vyrą vadina ufologai, pasakoja nedviprasmiškai: „Pelkėse man atsitiko kažkas neįsivaizduojamo, priverčiančio suabejoti viskuo, kas laikoma normalu. Dabar aš egzistuoju netikėjimo vakuume, bandydamas atsiremti į kokį tvirtą pagrindą ir kas yra nematerialia „holograma" - liūno produktu. Nežiūrint į tai, esu įsitikinęs, kad tai, kas man nutiko, buvo iš tikrųjų, juo labiau, kad turiu nuotraukas, kurios primena, jog visa ši suirutė nebuvo tik haliucinacija".

Ilklio pelkės: ateiviai vietoje vaiduoklių Taigi, 1987 m. gruodžio 1 d. ryte, apie 07:10, Dou-Spenseris, ant kaklo užsikabinęs „Nikon“ fotoaparatą, užtaisytą didelio jautrumo spalvota „Kodak“ fotojuosta, kišenėje turėdamas futliarą su kompasu, patraukė į jam gerai žinomas pelkes, norėdamas nufotografuoti nepaprastai gražius rytinius peizažus ir paukščius, pasipuošusius reto grožio plunksnomis. Jis taip pat planavo pasikelti ant seno karjero keteros, iš kur atsiveria puikus vaizdas į Ilklio miestelį. Tačiau planai ir liko planais. Paskaitykime, ką policijos pareigūnas parašė ataskaitoje Artūrui Tomplinsonui: „Praėjau seną Vait Velso pirties pastatą, po to ėjau šalia drenažo griovio ir miško želdinių, nusileidau į karjerą, kuriame lankiausi daug kartų ir nebuvau pastebėjęs nieko keisto.

Šį kartą mano galvą palietė juodas, kaip bato aulas, ir tokios pat formos debesis. Iš karto pasirodė šuo. Tai buvo didžiulis šuo, kuris artėjo link manęs, neliesdamas letenomis žemės. Aš nespėjau išsigąsti. Po to keletą kartų nuspaudžiau fotoaparato užraktą.

Šuo dingo, paskleisdamas iš vandens kylančios anties garsą. Fotoaparato ieškiklyje pamačiau, kaip šuns vietoje atsirado labai keistas padaras - rudas nykštukas su idealiai apvalia galva, tarsi pripūstomis rankomis ir kojomis. Aš vėl ir vėl spaudžiau fotoaparato užraktą, drebėdamas iš susijaudinimo. O būtybė jau kepurnėjosi ant keteros ir gestais rodė, kad aš pasišalinčiau, nes ji nepatenkinta.

Mane apėmė įkūrus noras sugauti nykštuką ir jį pateikti kaip įrodymą. Aš užbėgau ant keteros. Su nuostaba ir apmaudu pamačiau, kaip tolstantis nykštukas pašoko ir atsiplėšė nuo žemės bei įšoko į išlydo metalo spalvos dėžutę, esančią ant švytinčio disko apvalaus kupolo. Diskas perplėšė juodąjį debesį ir dingo, išrovęs su šaknimis porą medžių, po kuriais ir pasislėpiau.

Aš patraukiau namo į Ilklį. Grįžtant atgal pro mane vėl prabėgo juodas šuo. Jis vėl nieko blogo nepadarė, praskuodė pro šalį ir man už nugaros susprogo, tarsi naujametinė petarda. Mane sukrėtė ir tai, kad šitas beprotiškas pasivaikščiojimas užtruko dviem valandomis ilgiau, nei aš maniau“.

Kosminis vojažas

Dou-Spenseris išryškino nuotraukas ir labai nustebo, pamatęs, kad jose aiškiai matosi tai, ką jis pats matė pelkėse. Jis paskambino Artūrui Tomplinsonui, kuris savo ruožtu kreipėsi į žurnalo „British journal of photography“ fotokorespondentą Džefrį Krolį. Šis specialia kompiuterine programa ištyrė
nuotraukas ir padarė išvadą, kad nėra jokių montažo pėdsakų. Analogišką išvadą padarė ir „Kodak“ kompanijos specialistai.

Ateivis ar rudas nykštukas Įdomu tai, kad per visą šią velniavą patikimo Dou-Spenserio jūrinio kompaso rodyklė pakeitė savo poliariškumą. Ši aplinkybė sudomino fiziką Edvardą Spunerį, Mančesterio universiteto elektronikos ir elektrotechnikos katedros vedėją. Jis paėmė analogišką kompasą ir po eilės nesėkmingų bandymų pagaliau pasiekė, kad kontrolinio prietaiso poliariškumas pasikeistų. Mokslininkas padarė išvadą, kad policijos pareigūno kompasas patyrė kažkokį unikalų išorinį poveikį, kurį sunku sukurti netgi laboratorijoje. Pats silpniausias laukas, kurį savo bandymuose naudojo Mančesterio universiteto fizikai, buvo apie 0,1 teslos magnetinės indukcijos dydžio laukas. Tai didžiulis dydis, kuris natūralų Žemės lauką viršija 2000 kartų. Pakeisti kompaso poliariškumą per atstumą, lauko sąlygomis, neturint gremėzdiškų magnetų, esant šiuolaikiniam technologijų lygiui yra paprasčiausiai nerealu.

Tomplinsonas, turėdamas solidžių ekspertų išvadas, atmetė abejones dėl policijos pareigūno parodymų teisingumo. Jis pasiūlė Dou-Spenseriui atlikti regresinės hipnozės seansą. Vyras be jokio abejojimo sutiko, nes naktimis jį persekiojo įkyrūs sapnai, kuriuose matė bedugnį žvaigždėtą dangų ir keisčiausios konstrukcijos kosminius laivus. Hipnozės seansą atliko žymus britų psichologas ir hipnoterapeutas Džimas Singltonas. Būdamas užhipnotizuotas, policijos pareigūnas papasakojo, kad tą dieną pelkėse, vos tik užsegė fotokameros futliarą, atsidūrė vamzdyje su permatomomis ir ryškiai šviečiančiomis sienelėmis. Vamzdis įlindo į mirksinčio disko dugną. Tik kartą, būdamas plastiškame, keičiančiame formas kambaryje, jis pajuto nemalonius pojūčius nosyje, kai jam buvo atliekama medicininė apžiūra aparatu, įgijusio jo apnuoginto kūno formą. Po to vyrui buvo parodyti du filmai, perspėjantys apie Žemės ateitį: pramonės atliekomis užnuodyti vandenynai, jūros, upės ir ežerai, iki pamatų sugriauti miestai, masinės ir kankinančios žmonių ir gyvulių mirtys dėl bado ir troškulio.

Po to įvyko kosminis vojažas NSO. Policijos pareigūnas apsilankė planetose, kurių gyventojams nieko netrūko. Tai buvo pseudo žmonės, kurių rankos turėjo po tris pirštus, o kojos - po du. Dou-Spenseris mano, kad tai buvo apdovanoti nemirtingumu aukšto intelekto robotai.

Ufologai atkreipė dėmesį į dar vieną įdomią aplinkybę. Už 400 m nuo karjero, kuriame ateiviai pagrobė šio straipsnio pagrindinį veikėją, stovi Kou end Kafo uolos, šalia kurių yra nutiestas asfaltuotas Edinhemo kelias. Per kitus penkerius metus po Dou-Spenserio pagrobimo, į NSO buvo atgabenti dar keturi policininkai, trys gaisrininkai ir du gelbėtojai. Visi pagrobimai vyko pagal vieną scenarijų. Tiktai juodų šunų nebuvo. Tad Ilklio pelkių haliucinacijoms nesvetimas progresas - vietoje vietiniams gyventojams įprastų vaiduoklių ateina neaiškių tikslų vedami ateiviai.

reklama

Šioje istorijoje: Ateiviai, pelkės, ilklio pelkės, nykštukas

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 410 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (361)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (278)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Odos egzemos gydymas avižų vonia. Keista, bet veiksming...

Taigi, mes žinome egzema - labai dažnai pasitaikanti odos liga. Ūmi labai, kuri pasižymi baisiais niežuliais ir raudonais bėrimais ant odos. Rašoma, kad tai labai veiksminga priemonė, kuri sumažina uždegimą ir palengvina ligos
paranormal.lt
Valgomoji soda ir ricinos aliejus gydo 20 sveikatos pro...

Pastaraisiais metais, tradicinė medicina vėl įgauna pagreitį, o poveikis gydant natūraliomis priemonėmis - negali būti ginčijamas. Gausybė tyrimų patvirtino, kad šis receptas yra efektyvesnis nei įprasti vaistai.

paranormal.lt
Kitoks požiūris į česnaką...

Plačiai paplitusi nuomonė, kad žmogaus sveikatai labai naudingas česnakas. Na ir deda jį įsitikinusieji šiuo pusiau mitu savo burnon tiesiogiai ir netiesiogiai, per dešras ir kitokius patiekalus, kad drūtesni ir sveikesni būtų.
paranormal.lt
Atsisveikinimas su sąnarių, kojų, stuburo skausmais šių...

Naudojant šias sultis, kurios susideda iš ciberžolės, imbiero ir ananasų, padės jums sumažinti uždegimą ir padės pasijausti daug geriau. Jei kenčiate nuo spuogų, sinusito, artrito, uždegiminių žarnų ligų, psoriazės, osteoartr


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda