Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Kosmosas » Peržiūrų: (1.8K) Komentarų: (0) (06.12.2015 - 23:58)

Internete pasirodė planetos-žudikės Nibiru nuotraukos

Kaip pranešė ekspertai, ši planeta, savo dydžių viršija Jupiterį , kuri prieš milijoną metų tapo dinozaurų išnykimo priežastimi, o dabar vėl artėja prie mūsų planetos. Internete pasirodė "planetos-žudikės" nuotraukos, kuri keturis kartus didesnė už dujų milžiną.

Nostradamo pasekėjai teigia, kad vadinama "Planeta X" Nibiru šių metų gruodžio mėnesį priartės prie žemės, kuri prives prie katastrofiškų padarinių žmonijai. Pasak mėgstančių įvairias sąmokslo teorijos gerbėjų, nepaisant to, kad susidūrimas "Planetos X" su žeme nėra, tačiau gravitacijos trauka kosminio kūno, prives prie milžiniškų cunamių ir "ugnies lietaus" kartu artėjančių meteoritų į mūsų planetą.

Yra ir kitokia nuomonė šiuo klausymu, mėgėjai tyrinėtojai, kurie mano, kad Nibiru praskries šalia žemės kitų metų balandi. Bet ir tie kalba apie tai, kad pasaulio vyriausybės žino apie ateinančią apokalipsę, todėl slapta ruošiasi nelaimei. Kaip įrodymas apie artėjančią "pasaulio pabaigą" pastebimas padidėjimas stichinių nelaimių mūsų planetoje, didelis kiekis krentančių ar praskriejančių šalia kometų ir asteroidų, kurie skrieja šalia žemės, taip pat faktas, kad NASA visą tai slepia nuo gyventojų.

Kaip minima ankščiau NASA ir Europos kosminė agentūra pripažino, kad yra pasirengusi "avariniam planui", jei žemei grėstu susidūrimas su kitais kosminiais kūnais.

Gandai apie artėjančią "Planeta X" Nibiru pasirodė tinkle, po to kai keletas mokslininkų mėgėjų, pastebėjo ją saulės spinduliuose pateiktoje NASA nuotraukoje. Pasak jų, objektas juda sudėtinga trajektorija, todėl sunku ją pastebėti prieš šviesą, bet galima pagauti "Planeta X" saulės atspindį.  Dauguma mokslininkų netiki artėjančia "Planeta X", todėl prašo netikėti ir nelaukti artėjančios pasaulio pabaigos.

Priminsime, kad dar viena Saulės sistemos planeta, kuri buvo minima Biblijos ir iš senovės graikų astronomų darbų, buvo aptikta 1979 metais, NASA zondo.

NASA mokslininkas: neegzistuojanti Nibiru planeta sugeba kelti masinę paniką

N. Lieder pasaulio pabaigą sukeliančią planetą iš pradžių vadino „Planeta X“ ir vėliau savo pasakojimus sujungė su rašytojo Zecharia Sitchino knygos „Dvyliktoji planeta“ istorija. Pasak Z. Stichino (1920-2010), senovės šumerai rašė apie gigantišką planetą, vadinamą Nibiru – „dvyliktąją planetą“ Saulės sistemoje, jeigu į skaičiavimus kaip planetos įtraukiamos visos kitos planetos (įskaitant Plutoną, Mėnulį ir Saulę) kurios orbita yra ištęsta ir kuri pro Žemę praskrenda kas 3600 metų. Šumerų tvirtinimu, žmonės iš tiesų išsivystė Nibiru planetoje, tačiau paskutinį kartą skrendant pro Žemę,

kolonizavo mūsų planetą.

Istorikai ir kalbų mokslininkai tvirtina, kad Z. Stichinas stipriai suklydo versdamas senovinius tekstus. Šumerai iš tiesų tikėjo kosmologija ir planetų galia; tačiau jie manė, kad buvo ne 12, o 5 planetos ir netikėjo, kad žmonės į Žemę peršoko iš vietos, vadinamos Nibiru. Be to, astronomai nurodė, kad tokia planetos orbita, kokią Z. Stichinas nubraižė planetai Nibiru, yra neįmanoma: joks dangaus kūnas negali išsilaikyti stabilioje orbitoje visą laiką būdamas toliau už Plutoną ir kartą per 3600 metų apskriedamas per Saulės sistemą. Toks kūnas arba būtų išmestas už Saulės sistemos ribų, arba būtų pritrauktas arčiau.

Dauguma sąmokslo teoretikų neatsižvelgia į faktą, kad kometa skrenda ne mūsų kryptimi, o kai kurie tvirtina, kad jos trajektorija keisis. „Kai kuriuose tinklalapiuose siūloma idėja, kad kometą lydi milžiniškas NSO, kontroliuojantis jos orbitą“, sakė D. Morrisonas. Ir iš tiesų, koks gi skirtumas, jeigu Eleninas šiuo metu skrieja ne į mūsų pusę – juk jis bus atvairuotas kai to prireiks.

Tiesos ir melo atsijojimas

D. Morrisonas pateikė kelis patarimus žmonėms, kurie domisi astronomija ar nerimauja dėl galimo susidūrimo. „Jei šis pasakojimas būtų tiesa, jis būtų aprašinėjamas normalioje žiniasklaidoje, o ne kažkokiuose mažai lankomuose tinklalapiuose. Be to, ne kiekvienas žmogus, tvirtinantis esąs

mokslininku ar NASA darbuotoju, toks ir yra. Tačiau melą nuo tiesos atskirti nėra paprasta“.

Nibiru sąmokslo teorijos yra tokios nesąmoningos, kad D. Morrisonas netgi abejoja, kad jomis tiki jų sumanytojai. Daugelis tinklalapių pardavinėja knygas apie Nibiru, vaizdo įrašus ir netgi „išgyvenimo rinkinius“, todėl D. Morrisonas mano, kad jų kūrėjai sąmoningai naudojasi žmonėmis, kurie nesugeba patikimų šaltinių atskirti nuo melagingų. „Tai ypač didelė problema jauniems žmonėms, todėl aš labai pykstu ant tų, kurie tokias pasakas skleidžia vaikams“, tvirtino mokslininkas.

Tad belieka jums patiems spęsti, kas ir kaip..... Turite nuomone?  Dalinkitės komentaruose ar forume.

Turi savo nuomone, gali kažką pasakyti, pasidalinti sveikatos receptu, įnovaciją, pranešk per 5 minutes ir tave pastebės!

reklama

Šioje istorijoje: kosmosas, NASA, Nibiru, planeta X

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1876 | | Reitingas: 0.0/0 |
PANAŠIOS NAUJIENOS: Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

//Parašykite savo nuomonę, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Ekologiškų produktų, antikvaro, ezoterikos skelbimų portalas
paranormal.lt
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 10 gr. iki 300 gr. Dar tur...
paranormal.lt
Bioenergetinis gydymas ir konsultacijos...

Bioenergetikė, asmeninio tobulėjimo trenerė teikia individualias konsultacijas Kaune. Atlieku auros diagnostika, atst...

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:10:26

Saldainiai be cukr... 1

00:06:16

Soda. Kaip teising... 2

00:10:15

Kraujo valymas nat... 0Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (1334)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (1401)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
„Google“ patentavo „apyrankę nuo vėžio“...

Bendrovė „Google“ turi planų gaminti dėvimus įrenginius, kurie galėtų naikinti mūsų organizme šmirinėjančias žalingas struktūras...
paranormal.lt
Pėdų vonia su Epsom druska ir obuolių actu...

Po chroniško nuovargio ir nerimo, skausmas kojose dar vienas bėda, kuris gali tapti problema. Tiesiog padėjus kojas ant žemės, g...
paranormal.lt
Kas atsitinka su jūsų organizmu, kai valgote lašinius: ...

Tai bent! Artėjant šalčiui, gydytojai primina žmonėms veiksmingą ir nebrangų būdą apsaugoti organizmą nuo infekcijų.

...
paranormal.lt
N.V. Ševčenkos visų ligų gydymo metodas...

Paimti ne mažiau kaip 30-40 mililitrų nerafinuoto būtinai saulėgrąžų aliejaus ir 30-40 mililitrų 40 laipsnių alkoholio, plakti b...