Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Ligos, mutacijos » Peržiūrų: (486) Komentarų: (0) (07.06.2016 - 06:37)

Išsaugokime savo širdį ir kraujotakos sistemą

Spurda širdis, kemšasi kraujagyslės? Oi, betgi aplink tiek daug informacijos: liesa dieta, augaliniai aliejai, “gerieji” angliavandeniai, kuo mažiau sunkiai virškinamos mėsos, o kuo daugiau – vaisių ir daržovių.

Juk tai žinome visi, absoliučiai vis!

Tad, kodėl sergame, kodėl mirštame nuo insultų bei infarktų? Nejau visi šie patarimai tik tam, kad sudaryti iliuziją, jog mumis rūpinamasi?

JAV žinomas širdies ir kraujagyslių chirurgas, turintis 25 metų darbo patirtį, atlikęs daugiau nei 5000 vainikinių arterijų šuntavimo operacijų Dr. Dwight Lundell iliuzijų nebeturi ir apie tikrąsias širdies ir Išsaugokime savo širdį ir kraujotakos sistemą kraujagyslių ligų priežastis bando papasakoti ir visiems pasaulio žmonėms, besidomintiems teisinga savo sveikatos priežiūra.

Norėčiau perduoti keletą jo išsakytų minčių, perpasakodamas savo žodžiais.

“… Autoritetingiausi medicinos daktarai bei profesoriai iki šiol tvirtina, kad širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimui tiesioginę įtaką turi aukštas cholesterolio lygis kraujyje ir vienintelis teisingas tokių ligų gydymo būdas – vaistai, mažinantys cholesterolio lygį bei dieta, ribojanti riebius maisto produktus.

Mes (medikai) buvome įsitikinę, jog šios priemonės cholesterolio kiekį kraujuje sumažins, o tuo pačiu sumažės rizika susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. Visus kolegas, kurie nevykdė šių rekomendacijų, mes laikėme beveik eretikais ir tokiu atveju klientas galėdavo netgi pareikalauti pakeisti gydytoją kitu specialistu.

Tačiau problema tame, kad šios rekomendacijos – neveikia! Nei iš medicininės, nei iš mokslinės pusės! Prieš keletą metų atlikti klinikiniai tyrimai įrodė, kad tikroji širdies ir kraujagyslių ligų susirgimo priežastis – arterijų sienelių uždegimas…

Tradicinių dietų rekomendacijos sukėlė pagal savo maštabus su niekuo nesulyginamą nutukimo ir diabeto epidemiją. Nežiūrint į tai, kad apie 25 % JAV gyventojų vartoja ne pačius pigiausius hipolipideminius preparatus ir medicina bando amerikiečių dietoje iki minimumo sumažinti riebalų kiekį, šiais metais nuo širdies bei kraujagyslių ligų amerikiečių mirs daugiau, nei nuo šių ligų mirė pernai.

Amerikos širdies asociacijos statistika rodo, kad šiuo metu nuo širdies ir kraujotakos sistemos sutrikimų kenčia apie 75 milijonai amerikiečių. 20 milijonų serga diabetu, o dar 57 milijonai linkę juo susirgti. Ir šios ligos kiekvienais metais tampa vis “jaunesnės”.

Jei jūsų kraujagyslių sienelėse nėra uždegimo, cholesterolis ant jų kauptis, paprasčiausia, negali. Atitinkamai, tai neiššauks nei infarkto, nei insulto. Be uždegimo cholesterolis paprasčiausia cirkuliuos kraujagyslėse, kaip tai ir turi būti. Cholesterolį “gaudo” uždegimas.

Uždegiminiuose proceso jokio stebuklo nėra – tai normali organizmo reakcija, kai bandoma apsiginti nuo išorinės invazijos, nepriklausomai, ar tai būtų pašalinės bakterijos, toksinai ar virusai. Uždegimas su šiais priešais sėkmingai susitvarko, tačiau jei kas nors mus atakuos nuolat, be pertraukų, paprasti uždegimai pavirs į chroniškus.

Ar normalus žmogus savanoriškai kenks savo organizmui ir nuolat, diena iš dienos save kuo nors nuodys? Žinoma, kad ne.

Problema tame, kad visi seka oficialiosios medicinos teikiamomis rekomendacijomis: maitintis kuo liesiau, visus riebalus keičiant į nesočiuosius riebalus ir mityboje vartoti gana didelį kiekį angliavandenių. Būtent šių rekomendacijų laikymasis ir sukelia širdies bei kraujagyslių ligas.

Įsivaizduokite, kad jūs teptuku pradedate braukyti savo ranką. Iš pradžių jūsų oda į šį veiksmą net nereaguos, tačiau jei jūs tai darysite gana ilgai, jūsų oda po truputį paraus, pradės tinti. O dabar įsivaizduokite, kad šį procesą atliekate diena iš dienos, sakykim, kokius 5 metus.

Sakykime, kad skausmą jūs iškentėte – tačiau rezultate jūs gausite paraudusį, pūliuojantį ir kraujuojantį odos lopinėlį. Tai va, panašiai toks procesas su jūsų kraujagyslėmis vyksta čia ir dabar.

Kur atsirado uždegimas – viduje ar išorėje, nesvarbu, jo eiga bus tokia pati. Man teko matyti tūkstančių arterijų vidų. Serganti arterija taip ir atrodo – tarsi kažkas paėmė šiurkštų šepetėlį ir ją diena iš dienos, braukė. Kelis kartus per dieną, kai mes valgome, mūsų kraujagyslės gauna mikro-traumas į kurias mūsų organizmas reaguoja vienareikšmiškai – uždegimu.

Kai mes valgome dieviškai skanų pyragaitį, tuo momentu mūsų organizmas ruošiasi svetimkūnių intervencijai. Cukrumi bei lengvai įsisavinamais angliavandeniais turtinga dieta, kaip ir riebalai, kurių sudėtyje daug omega – 6 riebalinių rūgščių, jau daugiau nei 6 dešimtmečius lėtai, tačiau garantuotai, nuodija žmonių organizmus.

Kaip mums gali pakenkti paprastas pyragaitis, ko pasekoje mes susergame širdies ir kraujagyslių ligomis?

Įsivaizduokite, kad jūs ant savo klaviatūros papylėte uogienės ir jūs tada suprasite, ką cukrus daro su mūsų kūnu. Lengvai įsisavinami angliavandeniai mūsų kraujuje padidina cukraus lygį. Kasa pradeda gaminti insuliną, kurio pagrindinė užduotis – pristatyti cukrų toms ląstelėms, kurioms trūksta energijos. Jei ląstelė “nealkana”, cukraus ji “nepriima”, kad “nepersisotintų”.

Kai jūsų ląstelės atsisako cukraus, organizmas išskiria dar daugiau insulino ir gliukozės perteklių perdirba į kūno riebalus.

Jūs paklausite, kuo čia dėtas uždegimas? Ogi tuo, kad organizmas cukrų kontroliuoja tik tam tikrame gana siaurame diapazone. Papildomos cukraus molekulės jungiasi su tam tikrais baltymais ir tokiu būdu pradeda “šlifuoti” kraujagyslių sieneles. Būtent tokie pažeidimai karts nuo karto ir sukelia uždegimus kraujagyslių sienelėse. Ir kai jūs per dieną cukraus lygį kraujuje “pakeliate” net keletą kartų, jūs savo švelnų kraujagyslių paviršių šlifuojate tarsi švitriniu popieriumi.

Ir nors jūs uždegimo nematote, tai nereiškia, kad jo nėra. Per 25 metus aš (Dr. Dwight Lundell) turėjau reikalų su 5000 pacientų ir jie visi turėjo vieną bendrą bėdą – uždegimus arterijose.

Bet grįžkime prie pyragaičio. Jis ne tik, kad saldus, jo gamyboje buvo naudojami riebalai, turintys daug omega- 6 riebalinių rūgščių.

Taip, šios omega – 6 riebalinės rūgštys mūsų organizmui yra labai svarbios, nes jos yra ląstelių membranų sudedamoji dalis, tačiau šios riebalinės rūgštys tam tikromis proporcijomis turi “draugauti” su omega – 3 riebalinėmis rūgštimis.

Ir jei šis balansas sutrikdytas, jei jūsų dietoje vyrauja riebalinės omega – 6 rūgštys, ląstelių membranos pradeda gaminti tam tikrą medžiagą, vadinamą citokinais, kuri iššaukia uždegimą.

Mūsų kasdienė mityba šių dviejų riebalinių rūgščių balanso neišlaiko. Balansas dažnai būna 15:1 ar net 30:1 omega – 6 naudai. Žinoma, kad tokiu atveju organizmas sintetina daug citokinų, kurie sukelia uždegiminius procesus. Normalus riebalinių rūgščių balanas, kurį mes pilnai galime išlaikyti – 3:1.

Ir dar, tarsi to būtų maža, nuo tokios mitybos atsiradęs antsvoris apkrauna mūsų organizmo riebalines ląsteles, kurios taip pat pradeda išskirti medžiagas, sukeliančias kraujagyslių uždegimus. Procesas, prasidėjęs nuo nekalto pyragaičio, pavirsta į nepertraukiamą ciklą, kuris ilgainiui be galo padidina riziką susirgti širdies bei kraujagyslių ligomis, diabetu , Alzheimerio liga ir nenormaliai pakelia kraujo spaudimą.

Tokie štai faktai, nuo kurių mes negalime pabėgti. Kuo daugiau vartojame “gatavų” produktų, tuo daugiau žibalo įpilame į mūsų kraujagyslių uždegimų ugnį.

Žmogaus organizmas, paprasčiausiai, maisto, prifarširuoto cukraus ir omega – 6 , saugiai perdirbti nesugeba. Toks “maistas” žmogui nėra tinkamas.

Gyvulinės kilmės riebaluose omega-6 riebalinės rūgštys sudaro mažiau nei 20 % ir tikimybė sukelti uždegimus net kelis kartus mažesnė, nei vartojant “sveikus” augalinius aliejus, kurių sudėtyje vyrauja nesočiosios rūgštys.

Pamirškite visus “mokslinius faktus”, dešimtmečiais mums kaltus į galvą ir teigiančius, kad reikia vartoti kuo daugiau augalinės kilmės riebalų. Šiuolaikinis mokslas neturi jokių įrodymų, kad sotieji riebalai sukelia širdies bei kraujagyslių ligas. Taip pat niekaip neįrodomas tiesioginis ryšys tarp mūsų vartojamų sočiųjų riebalų ir cholesterolio lygio kraujuje. Taip pat mes žinome, kad cholesterolis neturi ryšio su kraujagyslių uždegimais, taiga ir su širdies bei kraujagyslių ligų rizika.

Cholesterolio teorija mus privedė iki to, kad buvo sukurtos dietos be riebalų ar dietos su mažu riebalų kiekiu. Šios dietos mus ir privedė iki uždegimų epidemijos. Kviesdama atsisakyti sočiųjų riebalų ir siūlydama juos keisti nesočiaisiais, tradicinė medicina padarė gigantišką klaidą ir mes pradėjome sirgti kraujagyslių uždegimais, vedančiai iki infarkto, insulto ir kitų mūsų amžiaus ligų – žudikių.”

reklama

Saulius Veržikauskas Šaltinis

Šioje istorijoje: kraujotakos sistema, citokinai, cholesterolis, kraujagysliu ligos, diabetas

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 486 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (392)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (301)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Kiek tiesos yra mituose apie plastinę chirurgiją?...

Grožį kiekvienas iš mūsų suprantame skirtingai, tačiau jis yra pakankamai svarbus kiekvienam norinčiam pritapti prie visuomenės, būti pripažintam. Ir nors besikreipiančių į plastikos chirurgus vis daugėja, apie šią sritį vis

paranormal.lt
Sultys kurios valo kepenis ir pašalina riebalus ir toks...

Darykite savo organizmo valymą - tai padės jums pagerinti kepenų veiklą, pašalinti riebalus ir toksinus iš jūsų organizmo. Siūlome jums įdomią pagal sudėtį ir malonaus skonio gėrimą, kuris puikiai susidoroja su užduotimi.
paranormal.lt
Begleivė dieta (2)...

Liga išlieka šiuolaikiniam medicinos mokslui tokia pačia paslaptimi, kaip ir prieš tūkstančius metų žiniuoniui – egzistuoja paslaptinga išorinė jėga, kurios pašaukimas Jums kenkti ir griauti Jūsų gyvenimą. Natūropatija nusipelno
paranormal.lt
Kokosų pienas ir ciberžolė: receptas detoksikacijai...

Šis gėrimas buvo naudojamas šimtmečius, dėl jo naudos, sveikatai. Jis puikiai susidoroja su uždegimais, virškinimo trakto problemomis, taip pat palaiko kepenų funkcija. Ciberžolės turi antibakterinių, raminamųjų savybių, taip p

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Paruoškite imbierą šiuo senu b...

Imbieras - gali būti dar labiau naudingas, nei jūs manote! Pieno produktai yra populiarūs visame pasaulyje. Šie produktai praeina fermentacijos procesą, kuriame bakterijos maitinasi natūraliu cukrumi ir krakmolu esančiame maist
paranormal.lt
Geresnis pasirinkimas už kavą:...

Šiuo metu madingiausia iš žaliųjų arbatų yra mačia, bet sveika gerti ir visų kitų rūšių žaliąsias arbatas. Viename tokios arbatos puodelyje gausu antioksidantų ir priešuždegiminių medžiagų.
paranormal.lt
Kaip grūdintis, kad būtume sve...

Sakoma, kad grūdintis sveika. Vieni, norėdami sustiprinti imuninę sistemą, lipa į eketę, kiti prausiasi tik su šaltu vandeniu arba kiekvieną laisvą valandėlę išnaudoja pasivaikščiojimams ar darbui gryname ore. Dar kiti teigia, k
paranormal.lt
Ar jūsų maiste pakanka vitamin...

Kad būtumėme sveiki, mitybos specialistai rekomenduoja valgyti kuo įvairesnį maistą.
paranormal.lt
Ar tikrai naudinga vietnamieti...

Ar prisimenate, buvo vietnamietiškas balzamas „Žvaigždutė“? Mažas apvalus indelis su raudona žvaigžde ant viršaus. Stipraus kamparo ir mėtų kvapo, be to, visiems gyvenimo atvejams - nuo peršalimo, nuo traumų, inhaliacijoms...