Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Ligos, mutacijos » Peržiūrų: (687) Komentarų: (0) (07.06.2016 - 06:37)

Išsaugokime savo širdį ir kraujotakos sistemą

Spurda širdis, kemšasi kraujagyslės? Oi, betgi aplink tiek daug informacijos: liesa dieta, augaliniai aliejai, “gerieji” angliavandeniai, kuo mažiau sunkiai virškinamos mėsos, o kuo daugiau – vaisių ir daržovių.

Juk tai žinome visi, absoliučiai vis!

Tad, kodėl sergame, kodėl mirštame nuo insultų bei infarktų? Nejau visi šie patarimai tik tam, kad sudaryti iliuziją, jog mumis rūpinamasi?

JAV žinomas širdies ir kraujagyslių chirurgas, turintis 25 metų darbo patirtį, atlikęs daugiau nei 5000 vainikinių arterijų šuntavimo operacijų Dr. Dwight Lundell iliuzijų nebeturi ir apie tikrąsias širdies ir Išsaugokime savo širdį ir kraujotakos sistemą kraujagyslių ligų priežastis bando papasakoti ir visiems pasaulio žmonėms, besidomintiems teisinga savo sveikatos priežiūra.

Norėčiau perduoti keletą jo išsakytų minčių, perpasakodamas savo žodžiais.

“… Autoritetingiausi medicinos daktarai bei profesoriai iki šiol tvirtina, kad širdies ir kraujagyslių ligų atsiradimui tiesioginę įtaką turi aukštas cholesterolio lygis kraujyje ir vienintelis teisingas tokių ligų gydymo būdas – vaistai, mažinantys cholesterolio lygį bei dieta, ribojanti riebius maisto produktus.

Mes (medikai) buvome įsitikinę, jog šios priemonės cholesterolio kiekį kraujuje sumažins, o tuo pačiu sumažės rizika susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. Visus kolegas, kurie nevykdė šių rekomendacijų, mes laikėme beveik eretikais ir tokiu atveju klientas galėdavo netgi pareikalauti pakeisti gydytoją kitu specialistu.

Tačiau problema tame, kad šios rekomendacijos – neveikia! Nei iš medicininės, nei iš mokslinės pusės! Prieš keletą metų atlikti klinikiniai tyrimai įrodė, kad tikroji širdies ir kraujagyslių ligų susirgimo priežastis – arterijų sienelių uždegimas…

Tradicinių dietų rekomendacijos sukėlė pagal savo maštabus su niekuo nesulyginamą nutukimo ir diabeto epidemiją. Nežiūrint į tai, kad apie 25 % JAV gyventojų vartoja ne pačius pigiausius hipolipideminius preparatus ir medicina bando amerikiečių dietoje iki minimumo sumažinti riebalų kiekį, šiais metais nuo širdies bei kraujagyslių ligų amerikiečių mirs daugiau, nei nuo šių ligų mirė pernai.

Amerikos širdies asociacijos statistika rodo, kad šiuo metu nuo širdies ir kraujotakos sistemos sutrikimų kenčia apie 75 milijonai amerikiečių. 20 milijonų serga diabetu, o dar 57 milijonai linkę juo susirgti. Ir šios ligos kiekvienais metais tampa vis “jaunesnės”.

Jei jūsų kraujagyslių sienelėse nėra uždegimo, cholesterolis ant jų kauptis, paprasčiausia, negali. Atitinkamai, tai neiššauks nei infarkto, nei insulto. Be uždegimo cholesterolis paprasčiausia cirkuliuos kraujagyslėse, kaip tai ir turi būti. Cholesterolį “gaudo” uždegimas.

Uždegiminiuose proceso jokio stebuklo nėra – tai normali organizmo reakcija, kai bandoma apsiginti nuo išorinės invazijos, nepriklausomai, ar tai būtų pašalinės bakterijos, toksinai ar virusai. Uždegimas su šiais priešais sėkmingai susitvarko, tačiau jei kas nors mus atakuos nuolat, be pertraukų, paprasti uždegimai pavirs į chroniškus.

Ar normalus žmogus savanoriškai kenks savo organizmui ir nuolat, diena iš dienos save kuo nors nuodys? Žinoma, kad ne.

Problema tame, kad visi seka oficialiosios medicinos teikiamomis rekomendacijomis: maitintis kuo liesiau, visus riebalus keičiant į nesočiuosius riebalus ir mityboje vartoti gana didelį kiekį angliavandenių. Būtent šių rekomendacijų laikymasis ir sukelia širdies bei kraujagyslių ligas.

Įsivaizduokite, kad jūs teptuku pradedate braukyti savo ranką. Iš pradžių jūsų oda į šį veiksmą net nereaguos, tačiau jei jūs tai darysite gana ilgai, jūsų oda po truputį paraus, pradės tinti. O dabar įsivaizduokite, kad šį procesą atliekate diena iš dienos, sakykim, kokius 5 metus.

Sakykime, kad skausmą jūs iškentėte – tačiau rezultate jūs gausite paraudusį, pūliuojantį ir kraujuojantį odos lopinėlį. Tai va, panašiai toks procesas su jūsų kraujagyslėmis vyksta čia ir dabar.

Kur atsirado uždegimas – viduje ar išorėje, nesvarbu, jo eiga bus tokia pati. Man teko matyti tūkstančių arterijų vidų. Serganti arterija taip ir atrodo – tarsi kažkas paėmė šiurkštų šepetėlį ir ją diena iš dienos, braukė. Kelis kartus per dieną, kai mes valgome, mūsų kraujagyslės gauna mikro-traumas į kurias mūsų organizmas reaguoja vienareikšmiškai – uždegimu.

Kai mes valgome dieviškai skanų pyragaitį, tuo momentu mūsų organizmas ruošiasi svetimkūnių intervencijai. Cukrumi bei lengvai įsisavinamais angliavandeniais turtinga dieta, kaip ir riebalai, kurių sudėtyje daug omega – 6 riebalinių rūgščių, jau daugiau nei 6 dešimtmečius lėtai, tačiau garantuotai, nuodija žmonių organizmus.

Kaip mums gali pakenkti paprastas pyragaitis, ko pasekoje mes susergame širdies ir kraujagyslių ligomis?

Įsivaizduokite, kad jūs ant savo klaviatūros papylėte uogienės ir jūs tada suprasite, ką cukrus daro su mūsų kūnu. Lengvai įsisavinami angliavandeniai mūsų kraujuje padidina cukraus lygį. Kasa pradeda gaminti insuliną, kurio pagrindinė užduotis – pristatyti cukrų toms ląstelėms, kurioms trūksta energijos. Jei ląstelė “nealkana”, cukraus ji “nepriima”, kad “nepersisotintų”.

Kai jūsų ląstelės atsisako cukraus, organizmas išskiria dar daugiau insulino ir gliukozės perteklių perdirba į kūno riebalus.

Jūs paklausite, kuo čia dėtas uždegimas? Ogi tuo, kad organizmas cukrų kontroliuoja tik tam tikrame gana siaurame diapazone. Papildomos cukraus molekulės jungiasi su tam tikrais baltymais ir tokiu būdu pradeda “šlifuoti” kraujagyslių sieneles. Būtent tokie pažeidimai karts nuo karto ir sukelia uždegimus kraujagyslių sienelėse. Ir kai jūs per dieną cukraus lygį kraujuje “pakeliate” net keletą kartų, jūs savo švelnų kraujagyslių paviršių šlifuojate tarsi švitriniu popieriumi.

Ir nors jūs uždegimo nematote, tai nereiškia, kad jo nėra. Per 25 metus aš (Dr. Dwight Lundell) turėjau reikalų su 5000 pacientų ir jie visi turėjo vieną bendrą bėdą – uždegimus arterijose.

Bet grįžkime prie pyragaičio. Jis ne tik, kad saldus, jo gamyboje buvo naudojami riebalai, turintys daug omega- 6 riebalinių rūgščių.

Taip, šios omega – 6 riebalinės rūgštys mūsų organizmui yra labai svarbios, nes jos yra ląstelių membranų sudedamoji dalis, tačiau šios riebalinės rūgštys tam tikromis proporcijomis turi “draugauti” su omega – 3 riebalinėmis rūgštimis.

Ir jei šis balansas sutrikdytas, jei jūsų dietoje vyrauja riebalinės omega – 6 rūgštys, ląstelių membranos pradeda gaminti tam tikrą medžiagą, vadinamą citokinais, kuri iššaukia uždegimą.

Mūsų kasdienė mityba šių dviejų riebalinių rūgščių balanso neišlaiko. Balansas dažnai būna 15:1 ar net 30:1 omega – 6 naudai. Žinoma, kad tokiu atveju organizmas sintetina daug citokinų, kurie sukelia uždegiminius procesus. Normalus riebalinių rūgščių balanas, kurį mes pilnai galime išlaikyti – 3:1.

Ir dar, tarsi to būtų maža, nuo tokios mitybos atsiradęs antsvoris apkrauna mūsų organizmo riebalines ląsteles, kurios taip pat pradeda išskirti medžiagas, sukeliančias kraujagyslių uždegimus. Procesas, prasidėjęs nuo nekalto pyragaičio, pavirsta į nepertraukiamą ciklą, kuris ilgainiui be galo padidina riziką susirgti širdies bei kraujagyslių ligomis, diabetu , Alzheimerio liga ir nenormaliai pakelia kraujo spaudimą.

Tokie štai faktai, nuo kurių mes negalime pabėgti. Kuo daugiau vartojame “gatavų” produktų, tuo daugiau žibalo įpilame į mūsų kraujagyslių uždegimų ugnį.

Žmogaus organizmas, paprasčiausiai, maisto, prifarširuoto cukraus ir omega – 6 , saugiai perdirbti nesugeba. Toks “maistas” žmogui nėra tinkamas.

Gyvulinės kilmės riebaluose omega-6 riebalinės rūgštys sudaro mažiau nei 20 % ir tikimybė sukelti uždegimus net kelis kartus mažesnė, nei vartojant “sveikus” augalinius aliejus, kurių sudėtyje vyrauja nesočiosios rūgštys.

Pamirškite visus “mokslinius faktus”, dešimtmečiais mums kaltus į galvą ir teigiančius, kad reikia vartoti kuo daugiau augalinės kilmės riebalų. Šiuolaikinis mokslas neturi jokių įrodymų, kad sotieji riebalai sukelia širdies bei kraujagyslių ligas. Taip pat niekaip neįrodomas tiesioginis ryšys tarp mūsų vartojamų sočiųjų riebalų ir cholesterolio lygio kraujuje. Taip pat mes žinome, kad cholesterolis neturi ryšio su kraujagyslių uždegimais, taiga ir su širdies bei kraujagyslių ligų rizika.

Cholesterolio teorija mus privedė iki to, kad buvo sukurtos dietos be riebalų ar dietos su mažu riebalų kiekiu. Šios dietos mus ir privedė iki uždegimų epidemijos. Kviesdama atsisakyti sočiųjų riebalų ir siūlydama juos keisti nesočiaisiais, tradicinė medicina padarė gigantišką klaidą ir mes pradėjome sirgti kraujagyslių uždegimais, vedančiai iki infarkto, insulto ir kitų mūsų amžiaus ligų – žudikių.”

Šioje istorijoje: kraujotakos sistema, citokinai, cholesterolis, kraujagysliu ligos, diabetas

Šaltinis

Saulius Veržikauskas

reklama

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

PANAŠIOS NAUJIENOS:

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Atnaujinkite savo inkstus tik su vienu ingredientu!...

Maistas mūsų organizme ištirpsta fermentų pagalba ir hormonų endokrininės sistemos. Natrio bikarbonatas gaminamas inkstuose i...

paranormal.lt
Naudingiausi pusryčiai, išvalys organizmą nuo toksinų...

Labai naudinga ir lengva paruošti! Mes pradedama dieną nuo pusryčių (tai daro daugumoje), todėl mūsų dienos aktyvumas priklaus...
paranormal.lt
Vegetariška dieta padėjo jam atsikratyti spuogų!...

Pašalinkite iš savo dietos visus pieno produktus, suvalgykite 10-16 porcijas daržovių ir išgerkite bent 3 litrus vandens per die...
paranormal.lt
Vos per vieną dieną jūs atsikratysite sąnarių skausmo!...

Sąnarių skausmus gali sukelti lūžiai, traumos, sunkus darbas, reumatas, artritas ir kiti veiksniai. Jei norite atsikratyti sąnar...
Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:10:26

Saldainiai be cukr... 2

00:06:16

Soda. Kaip teising... 3

00:10:15

Kraujo valymas nat... 0Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (1546)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (1632)

Ekologiškų produktų, antikvaro, ezoterikos skelbimų portalas
paranormal.lt
debesylas...

Turiu džiovintų debesylo šaknų. Taip pat galiu paruošti didelį kiekį džiovinimui.

...
paranormal.lt
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 10 gr. iki 300 gr. Dar tur...