Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistinės vietovės, Anomalinės zonos » Peržiūrų: (444) Komentarų: (0) (10.08.2015 - 15:52)

Ką slepia tylos zona?

Meksikoje yra viena paslaptinga zona, apie kurią sąmoningai nutyli vietinė valdžia ar tie nedaugelis žmonių, kurie atsitiktinai ar sąmoningai joje pabuvojo. Ši zona randasi dykumoje, už 400 km. nuo JAV Teksaso valstijoje esančio El Paso miesto. Įdomu tai, kad ši zona yra toje pačioje platumoje, kaip ir Bermudų trikampis bei Egipto piramidės.

Pati didžiausia šios paslaptingos teritorijos keistenybė yra tai, kad joje nutyla visi radijo imtuvai, televizijos laidų nerodo televizijos imtuvai, bet kurie elektros prietaisai sugenda.

Iš pažiūros tai atrodo įprasta dykuma - smėlis ir kaktusai. Tik štai šioje vietoje meteoritų lietūs vyksta beveik kasdien, dėl stipraus ultravioletinio spinduliavimo mutuoja augmenija ir gyvūnija, gausu nuodingų gyvačių ir, žinoma, dažnai šiose vietose lankosi NSO.

Nors tai ir atrodo keista, kad šioje iš pažiūros atšiaurioje vietoje žmonės gyveno jau priešistoriniais laikais, įrengdami nedideles gyvenvietes aplink retai pasitaikančius šaltinius. Tiesa, dabartiniu metu beveik visi žmonės yra palikę šias vietas ir persikėlę arčiau civilizacijos. Artimiausia gyvenvietė nuo šios bauginančios vietos - už 50 km esantis Sebalo miestelis.

Apie šios zonos keistenybes žmonės žinojo jau labai seniai. Senovinėse knygose aprašyti atvejai, kai iš dangaus krito „karšti“ akmenys, ir žvaigždutės, tarsi be jokios tvarkos judančios dangumi. Rimtai dykumos „keistenybėmis" buvo susidomėta tik XX amžiaus 4-ame dešimtmetyje, kai Meksikos avialinijų pilotai ėmė skųstis, kad tuo metu, kai jie skrisdavo virš dykumos, be jokios prie-

žasties imdavo gęsti lėktuvuose įmontuota radijo aparatūra.

Vėliau zonos „keistenybės“ sukėlė dar daugiau nemalonumų. Pavyzdžiui, 8-ame dešimtmetyje amerikiečiai iš Vait Sendo (White Sand) poligono paleido pirmąją balistinę raketą „Atėnė", ji netikėtai nukrypo nuo kurso, nuskriejo į Meksikoje esančią dykumą ir rėžėsi į jos smėlynus.

Panašūs atvejai ėmė kartotis gana reguliariai, todėl JAV karinė vadovybė nusprendė iš esmės užsiimti keistų reiškinių nelemtoje teritorijoje nagrinėjimu.

Ekspedicijai, kuriai vadovavo mokslininkas Haris de le Pena, pavyko išsiaiškinti, kad prieš milijonus metų toje vietoje, kurioje yra keistoji zona, tyvuliavo vandenynas bei šioje vietoje veikia kažkokia stipri magnetinė jėga, slopinanti radijo bangas.

Vietinių gyventojų pasakojimai yra keistai panašūs. Siame laukiniame dykumos kampelyje jie ne kartą pastebėjo NSO ir aiškiai nežemiškos kilmės į žmones panašias būtybes.

Pavyzdžiui, 1975-ais metais sutuoktiniai Ernestas ir Zozefina Diasai, archeologai-mėgėjai, surengė privačią ekspediciją į šią zoną. Susidomėję neįprastų akmenų ir senovėje gyvenusių gyvūnų liekanų paieškomis jie net nepastebėjo, kad artinasi audra. Kai pastebėjo, teko skubėti. Greitai į automobilį sumetė savo daiktus ir visu greičiu leidosi tolyn nuo liūties, tačiau gruntinis kelias po automobilio ratais akimirksniu pavirto pelke, o pats automobilis su nevykėliais keliautojais ėmė klimpti šlapioje dirvoje.

Staiga netoliese pasirodė dvi aukštos žmoniškos figūros, apsirengusios geltonais apsiaustais ir veidus pridengusios gobtuvais, kurios žmonėms pasiūlė savo pagalbą. Kažkas nepažįstamųjų veiduose buvo neįprasta, ir tai sukėlė Ernestui ir Zozefinai nerimą, tačiau jie neturėjo kito pasirinkimo, todėl mielai priėmė pasiūlytą pagalbą. Nepraėjo nė minutė, o jų automobilis tiesiog iščiuožė iš didžiulės lipnios

masės balos ant tvirto pagrindo! Nepažįstamieji iš karto dingo, tarsi išnyko tarp lietaus lašų, liko tik spėlioti, kur jie dingo šioje beveik lygioje vietovėje...

Vietiniai gyventojai vienas kitą pertraukdami pasakoja, kad virš jų namų labai dažnai šviečia keisti ugniniai kamuoliai, kurie kartas nuo karto keičia savo spalvą, o po to staiga išnyksta. Būna atvejų, kai didžiuliai ryškiai šviečiančių rutulių pavidalo NSO nusileidžia ant žemės ir iš jų išlipa humanoidai, šviečiantys tokia pat keista mirksinčia šviesa.

Keletą kartų jie bandė užmegzti kontaktą su vietiniais fermeriais, tačiau šie, apimti siaubo, pabėgdavo. 1976-ais metais vienam fotografui netgi pavyko padaryti keletą kadrų, į kuriuos pateko paslaptingi NSO, panašūs į didžiules sidabrines kepsnines. Šios nuotraukos keletą dienų neišnyko iš vietinių laikraščių puslapių.

Tačiau ne visi nežemiškieji ateiviai nėra tokie nesugaunami. Retkarčiais „gražūs baltaplaukiai žmonės, ypač mandagūs, tačiau keistai apsirengę" - taip juos apibūdina liudininkai - užsuka į vieną ar kitą rančą, prašydami leisti prisipilti į gertuves vandens, parduoti jiems duonos ar pieno. Nepažįstamieji už produktus moka gryno aukso gabaliukais.

Šie „blondinai“ ispaniškai kalba nepriekaištingai, tačiau kažkas jų balse išduoda nenatūralumą - susidaro įspūdis, kad su jumis kalba kompiuteris.

Pasakojimai apie susitikimus su „skandinaviškos" išvaizdos būtybėmis yra vieni už kitus keistesni. Tačiau ateiviai su pavydėtinu pastovumu pasirodo būtent tuomet, kai keliautojai arba pasiklysta dykumoje, arba patenka į kažkokias ekstremalias situacijas. Praktiškai visais atvejais jie stengiasi atrodyti kaip vietiniai gyventojai, tačiau jų išorė ir vandens gertuvių ar kitos specialios įrangos, būtinos keliauninkams šiose rūsčiose sąlygose, neturėjimas iš karto juos demaskuoja.

Tačiau paslaptingieji „blondinai“ nėra vienintelės neįprastos būtybės šioje vietovėje. Yra pranešimų apie susitikimus su vos kelių dešimčių metrų ūgio būtybėmis. Vietinis verslininkas Rubenas Lopesas pasakoja, kad kartą naktį jis važiavo per dykumą. Automobilio, kuris visiškai neseniai buvo praėjęs techninę apžiūrą, variklis ėmė streikuoti. Lopesas sustojo šalikelėje ir netoliese pamatė keletą žemaūgių figūrų.

Iš pradžių jis pamanė, kad tai pasiklydę vaikai, tačiau paskui įsižiūrėjo, kad jie apsirengę sidabro spalvos kombinezonais, o galvas dengia šalmai. Verslininkas, mirtinai išsigandęs, paspaudė akseleratoriaus pedalą, „nykštukai" išsibėgiojo į įvairias puses. Po to automobilio variklis vėl ėmė normaliai veikti, žmogus sėkmingai sugrįžo namo.

Šioje keistoje dykumoje yra dar viena mįslė, šį kartą ji susiję su archeologija.


Joje randasi labai senų didžiulių akmeninių rūmų griuvėsiai. Mokslininkai linkę manyti, kad tai yra senovinės astronominės observatorijos liekanos, tačiau iki šiol negali nustatyti jos amžiaus. Suprantama, kad pirmykščiai žmonės, šioje vietoje gyvenę prieš keletą tūkstančių metų, observatorijos negalėjo pastatyti.

Tai reiškia, kad tolimoje senovėje kažkokios protingos būtybės šioje vietovėje veikė gana aktyviai! Gali būti, kad jas taip pat domino meteoritų lietūs, kurie labai dažnai stebimi būtent šioje Žemės rutulio vietoje. Būtent šioje vietoje buvo aptiktas meteoritas, kuriame buvo kristalinės struktūros, kurių amžius 7-iais milijardais metų senesnės nei mūsų Saulės sistemos amžius.

Mokslininkai, kurie jau ne vieną dešimtmetį dirba šioje zonoje specialiai vietinių paranormalių reiškinių ir neįprastų gyvybės formų tyrimo laboratorijose, taip ir nesugebėjo pateikti išsamios ataskaitos apie čia vykstančius įvykius. Pavyzdžiui, daktaras Santjagas Garsija, paskyręs daug savo gyvenimo metų „tylos zonos“ tyrinėjimams, išreiškė nuomonę, kad „NSO“ šaltiniu galėjo būti eksperimentinis robotas-žvalgas, kurį šioje vietovėje išbandė JAV armija.

Taip pat yra manoma, kad šioje vietovėje glūdi didžiuliai geležies rūdos klodai, ir būtent tai yra elektromagnetinių bangų slopinimo priežastimi. Be to, mokslininkai nustatė, kad dykumą supančiose kalnuose yra gana nemažai urano.

Kad ir kaip bebūtų, tačiau argumentuotai paaiškinti to, kas čia vyksta, ne pavyksta ir, atrodo, artimiausiu metu to, nepavyks padaryti.

reklama

Mįslės ir faktai

Šioje istorijoje: tylos zona, nso, Meksika

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 444 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (368)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (282)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Mokinys savarankiškai rado būdą, kaip išgydyti ŽIV?...

Kaip ir daugelis mokslu besidominčių mokinių, Andrew Jinas domėjosi žmogaus evoliucijos klausimu. Bet susidomėjimas šį protingą jaunuolį, vieną iš trijų „Intel Science Talent Search“ laureatų, laimėjusių 150 000 JAV dolerių, nuv
paranormal.lt
Gydytojai įspėja: nuo 40 metų reikia nustoti vartoti ib...

Gydytojai dažnai paskiria ibuprofeną savo pacientams, atsižvelgiant galvos skausmą, nugaros skausmus, ar dantų skausmo atveju. Vis dėlto, nepaisant to, kad šios tabletės palengvina skausmą per trumpą laiką, jos nepagydo visiš

paranormal.lt
Pats negražiausias Ugandos vyras tapo aštuntą kartą tėv...

Ugandos gyventojas, oficialiai pripažintas negražiausiu vyru šalyje, tapo tėvu aštuntąjį kartą, praneša „Metro“. 47 metų Godfrey Baguma ir jo 30-metė gražuolė žmona Kate Namanda susilaukė mergaitės. Tai jau šeštasis vaikas šeimo
paranormal.lt
«Šarminės» iš alavijų ir ananasų sultys, kurios valo kr...

Aloe Vera yra vienas iš seniausių gydomųjų augalų ir gamtos antibiotikų pasaulyje. Alavijo gelis gali būti naudojamas tiek išorėje, tiek viduje. Šio augalo gelis: valo kraują, mažina uždegimą, palengvina artrito skausmus, apsau

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa