Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasaulio šeimininkai » Peržiūrų: (645) Komentarų: (0) (07.07.2016 - 09:29)

Kaip atsikratyti nereikalingų žmonių

Pasaulyje vis drąsiau sklando sterilizacijos idėja, kaip dirbtinai atsikratyti nereikalingų žmonių. Jau net politikai, verslininkai, monarchai nevengia kalbėti, jog Žemėje gyvena per daug žmonių ir, nesiimant specialių intervencijų, kaip spręsti šią demografinę problemą, gyventojų skaičius tik didės. Esą dėl žmonių pertekliaus žmoniją ištiks badas, gresia klimato atšilimas ir kitos globalinės katastrofos, todėl būtina imtis “pasaulinio genocido”.

Hilari KLINTON, JAV valstybės sekretorė:

Šiais metais JAV atnaujino reprodukcinės sveikatos sistemos finansavimą per JT Gyventojų fondą, laukiama naujo lėšų skyrimo. JAV Kongresas skyrė daugiau kaip 648 mln. JAV dolerių pagelbėti užsienio šalims. Jie naudojami šeimai planuoti ir reprodukcinės sistemos programoms visame pasaulyje.

Gyventojų priverstinis mažinimas pasaulyje

Michailas GORBAČIOVAS, Buvęs Sovietų Sąjungos prezidentas:

Turėtume aiškiau kalbėti apie seksualinį gyvenimą, kontracepciją, abortus, vertybes, kurios kontroliuoja gyventojų skaičių, nes ekologinė krizė, trumpai tariant, yra gyventojų skaičiaus sukelta krizė. Jei gyventojų skaičius sumažėtų 90 proc., nebeliktų tiek žmonių, kurie galėtų daryti didesnę žalą ekologijai.

Bilas GEITSAS, “Microsoft” įkūrėjas:

Šiuo metu pasaulyje gyvena 6,8 mlrd. žmonių. Jau artėjama prie 9 mlrd. Jei sėkmingai padirbėtume kurdami naujas vakcinas, tobulindami sveikatos priežiūrą, reprodukcines sveikatos paslaugas, galėtume sumažinti tą skaičių 10 ar 15 procentų.

Tedas TERNERIS, CNN įkūrėjas:

Idealiausia būtų, kad gyventų 250-300 mln. žmonių, 95 proc. mažiau, nei dabar yra.

Princas Filipas, Edinburgo hercogas:

Jei galėčiau reinkarnuotis, norėčiau grįžti į Žemę kaip virusas žudikas, kad sumažinčiau gyventojų skaičių.

Deividas ROKFELERIS, Amerikos turtuolis

Neigiama gyventojų skaičiaus augimo įtaka mūsų planetos ekologinėms sistemoms tampa pasibaisėtinai akivaizdi.

Džonas P.HOLDRENAS, Barako Obamos patarėjas mokslo ir technologijos klausimais

Galėtų būti lengviau įgyvendinti moterų, susilaukusių dviejų ar trijų vaikų, sterilizacijos programą, nors operacija yra sudėtingesnė nei vazektomija, taikoma sterilizuojant vyrus. Ilgalaikio veikimo sterilizacijos kapsulė, kurią būtų galima implantuoti po oda ir pašalinti, kai norima pastoti, atveria papildomas galimybes priverstinai reguliuojant vaisingumą. Tą kapsulę būtų galima implantuoti prasidėjus lytinei brandai ir pašalinti gavus oficialų leidimą gimdyti, kai gimdymų skaičius ribotas.

Ruta BEIDER GINSBERG, JAV Aukščiausiojo Teismo teisėja:

Manau, kad priimant abortų įstatymą buvo rūpinamasi gyventojų skaičiaus augimu, ypač tų gyventojų, kurių dabar nebenorėtume turėti per daug.

Piteris SINGERIS, Prinstono universiteto filosofas:

Kodėl negalėtume tapti paskutine karta žemėje? Jei visi sutiktume būti sterilizuoti, nereikėtų jokių aukų - galėtume švęsti savo išnykimą!

Polas ERLICHAS, Džordžo V.Bušo patarėjas mokslo klausimais:

Kiekvienas gimęs žmogus išderina aplinką ir pažeidžia mūsų planetos gyvybę palaikančius mechanizmus.

Jungtinių Tautų gyventojų fondo ataskaita “Žvelgiant į besikeičiantį pasaulį: moterys, gyventojų skaičius ir klimatas”

Kiekvienas žmogus yra susijęs su anglies dvideginiu, ypač turint galvoje visų šiltnamio efektą sukeliančių dujų pusiausvyrą.

Žakas KUSTO, Prancūzijos ekologas, žymiausias pasaulio okeanografas:

Norėdami stabilizuoti gyventojų skaičių pasaulyje, per dieną turime sunaikinti 350 tūkst. žmonių.

Iš 2009 m. kovą vykusios Jungtinių Tautų Gyventojų padalinio politikos spaudos konferencijos

Ko reikėtų imtis, kad sumažėtų vaisingumas mažiausiai išsivysčiusiose šalyse?

Margaret SENDŽER, Šeimos planavimo federacijos įkūrėja:

Gimstamumo reguliavimas galiausiai išgrynins rasę.

Pirmasis iš “10 naujųjų Džordžijos priesakų”, iškaltų granito monumente Džordžijoje

Te gyventojų skaičius neviršija 500 mln. ir tebūna išlaikyta nuolatinė pusiausvyra su gamta.

Deividas BROERIS, Pirmasis gamtos apsaugos visuomeninės organizacijos “Sierra Club” vykdomasis direktorius:

Už gimdymą turėtų būti baudžiama kaip už nusikaltimą visuomenei, jei tėvai neturi Vyriausybės leidimo. Visi potencialūs tėvai privalėtų vartoti cheminius kontraceptinius preparatus, o Vyriausybė turėtų skirti priešnuodžius piliečiams, kuriuos pasirinko gimdyti vaikus.

Margaret SENDŽER, Šeimos planavimo federacijos įkūrėja:

Didžiausias gailestingumas, kurį šeima gali parodyti savo mažametei atžalai, - tai nužudyti ją.

Nina FEDOROF, H.Klinton patarėja:

Privalome ir toliau mažinti gyventojų skaičiaus augimą pasaulyje; planeta nebegali išmaitinti tiek daug žmonių.

Tomas FERGIUSONAS, Buvęs JAV valstybės departamento Gyventojų reikalų skyriaus pareigūnas:

Visi mūsų darbai turi vieną tikslą - sumažinti gyventojų skaičių. Jei vyriausybės nesielgs, kaip mes patariame, pasinaudodamos švariais metodais, sulauks tokios sumaišties kaip Salvadore, Irane ar Beirute. Gyventojų skaičius yra politinė problema. Kai gyventojų skaičius tampa nebekontroliuojamas, reikia autoritarinio režimo ar net fašizmo, kad jis sumažėtų...

Erikas R.PIANKA, Teksaso universiteto biologijos profesorius:

Mūsų planeta galėtų išmaitinti ne daugiau kaip pusę milijardo žmonių, jie galėtų gyventi ilgai ir sąlygiškai patogiai. Gyventojų skaičių būtina smarkiai ir kuo greičiau mažinti, kad sumažėtų žala aplinkai.

Džonas GILBODAS, Londono universiteto profesorius, šeimos planavimo specialistas:

Jei planetoje gimtų vienu vaiku mažiau, tai turėtų kur kas didesnės reikšmės nei visos kitos priemonės, kurių mes imamės, pavyzdžiui, išjungiame šviesas. Vienas papildomas vaikas prilygsta daugeliui skrydžių aplink pasaulį.

Deivas FORMANAS, Vienas iš aplinkosaugos organizacijos “Earth First” įkūrėjų:

Trys pagrindiniai mano tikslai būtų sumažinti gyventojų skaičių Žemėje iki 100 mln., sunaikinti pramonės infrastruktūrą ir pasirūpinti, kad visame pasaulyje vėl atsirastų dykumų, kuriose gyventų visos joms būdingų gyvūnų rūšys.

V.Radžvilas: “Į humanizmo rūbą įvilkti projektai turės ilgalaikius padarinius”

V.Radžvilas Jei pasaulio galingieji ryžtųsi dirbtinai mažinti žmonių skaičių, pirmiausia nukentėtų ne daugiau nei milijardus gyventojų turinčios Kinija, Indija, ne Jungtinės Amerikos Valstijos ir kitos didžiosios valstybės. Galbūt pirmiausiai nunyktų mažosios tautos, turinčios 3-4 milijonus gyventojų. Ar ne silpnųjų sąskaita būtų tobulinamas, gal net rasiškai gryninamas ir dirbtinai varžomas žmonių prieaugis?

- Gerbiamas filosofe, paradinį humanizmą neva propaguojančiuose Vakaruose vis garsiau skelbiamos idėjos, kad Žemėje esama nereikalingų žmonių. Kokia tokių idėjų kilmė?

- Vadinamoji atliekamų žmonių problema atsiranda modernioje epochoje. Antikoje ir viduramžiais jos nebuvo. Problemą bandyta spręsti įvairiais būdais. Ilgą laiką - pasitelkiant kolonizaciją. Tačiau XIX a. pabaigoje tokios galimybės jau buvo beveik išsemtos. Vėliau, XX a., spręsta dviem būdais: milžiniško masto karais ir įvairiai masiškai naikinant žmones, kaip tai darė totalitariniai režimai. Bet problema nedingo. Įvairūs pokyčiai ją dar padidino. Pasiekimai sveikatos apsaugos srityje faktiškai panaikino reguliatorių - natūralią atranką. Trečiasis pasaulis ėmė sparčiau augti, nes masiškai skiepijami vaikai. Be to, dėl technologijų vis mažiau reikalinga darbo jėga. Atsiranda nereikalingų žmonių. Idėjos akivaizdžiai populiarėja. Naujų būdų jas spręsti nėra. Gal karu, bet tai daugiau teorinė galimybė. Kitas modernus receptas - masinė žmonių sterilizacija.

- Bet ir senovės Spartoje buvo žudomi nereikalingi naujagimiai.

- Sparta - visai kita situacija. Buvo sprendžiamos ne ekonominės ir socialinės problemos, o žiauriai elgiamasi su tais ką tik gimusiais žmonėmis, kurie turėjo visiškai akivaizdžių defektų, todėl buvo nenaudingi. Nuostata žiauri, bet yra pamatinis skirtumas. Antikos pasaulis išskirdavo mažytį procentą likimo nuskriaustų žmonių, o dabar kalbama apie sąmoningą sveikų, normalių žmonių atsikratymą vien todėl, kad nesugebame šiems žmonėms surasti pasaulyje vietos. Reikia kalbėti apie industrinio žmonių naikinimo idėją. Tai mirties lagerių tąsa.

- Ir didžiausias pavojus, kad, priverstinai sterilizuojant, pirmiausiai išnyks mažos tautos. Tarkime, lietuviai.

- Manyčiau, formaliai žvelgiant, didesnis pavojus yra mažoms tautoms, bet nepamirškime svarbios aplinkybės. Sterilizaciją galima masiškai įgyvendinti tik tarptautiniu mastu. Svarbu, kokią paramą gautų ši idėja Jungtinių Tautų Organizacijoje, kituose tarptautiniuose dariniuose. Nemanau, kad mums, lietuviams, kas nors grėstų, kol esame suvereni valstybė. Bet klausimas rimtas - ar bus kada nors legitimuoti būdai atsikratyti nereikalingų žmonių. Sąmonę valdanti galia yra mokslas. Šitokios programos bus pateikiamos kaip tam tikro mokslo pažangos rezultatas, kad suteiktų programoms solidumo. Moraliniai padariniai bus eliminuoti.

- Jei moraliniai padariniai bus eliminuoti, vadinasi, galima be jokios moralės sterilizuoti ir lietuvius ar, tarkime, kokią nors mažą Afrikos tautelę.

- Situacija būtų sudėtinga. Svarbus veiksnys - kai iškyla tokios problemos, jas mėginama spręsti silpnesniųjų sąskaita. Europos šalys gana įtakingos. Tokių programų taikyti savo piliečiams nepradėtų. Bet spaudimas neabejotinai augs. Galima tik spėlioti, kad problema aštrės. Lietuva? Manyčiau, daug kas priklausys, kiek mūsų visuomenė sugebės atsiverti, suvokti tas problemas, pamatyti, kad jos tampa ideologinės ir politinės kovos reikalu. Mūsų požiūris - kad esame pasaulio užkampis ir tai, kas vyksta pasaulyje, neturi mūsų jaudinti. Bet visuomenė gali padaryti labai daug. Aplink mūsų šalį mažų šalių irgi netrūksta. Bet mūsų mąstymui būdingas didelis provincialumas, pasireiškiantis abejingumu idėjoms ir idėjų kovoms.

- Bet kodėl tokioms absurdiškoms idėjoms palaikyti pasitelkiamas mokslas?

- Mokslininko pozicija - tai mokslininko moralinės atsakomybės klausimas. Pasaulyje nuomonės labai išsiskiria. Mokslas turi tą savybę, kad moralės požiūriu abejotinus sprendimus labai moka pateikti įvilkęs į tariamo objektyvumo apvalkalą. Dalis mokslininkų netylės, o dalis dalyvaus programose. Bet kuo brandesnė visuomenė, tuo didesnė tikimybė, kad ir mokslininkai nedemonstruos moralinio abejingumo.

- Tačiau Lietuva dar skurdus kraštas. Gal būtų lengva suvilioti dalį mūsų šviesuolių, kad jie irgi pritartų žmonijos mažinimo programoms.

- Skurdo veiksnio pervertinti nereikia. Pagunda veikia ir klestinčių šalių mokslininkus. Šiame pasaulyje yra daug darbų, už kuriuos mokama labai dosniai. Viską lemia auklėjimas, moralinis klimatas.

- Jei kyla idėja žmones sterilizuoti, vadinasi, moralinis klimatas visai ataušęs. Kaip prognozuotumėte ateitį? Kada prasidės tas naujoviškas genocidas?

- Prognozės? Prognozuoti yra pavojinga. Manau, radikalios idėjos gali sulaukti didelio pasipriešinimo. Bet panašūs planai vis dėlto egzistuoja ir gana atvirai skelbiami. Net politikai pritaria. Dauguma politikų šias idėjas nuoširdžiai remia ir palaiko. Tas rodo, kad tai nėra marginalinės saujelės keistuolių idėjos. Tai jau yra darbotvarkėje. Ne vien amerikiečiai skiria didelį dėmesį. Idėjos populiarios visame Vakarų pasaulyje ir JAV, ir Europos Sąjungoje. Tai paplitęs mąstymo būdas: idėją iškėlė, bet dar nežino, nuo ko pradėti. Galima laukti įvairių netikėtumų. Bus plėtojamos pseudomokslinės rafinuotos idėjos.

- Ar galima tas žmonių mažinimo idėjas susieti su šiuo metu vis drąsiau propaguojama eutanazija?

- Eutanaziją, pastangas ją legitimuoti taip pat galima laikyti tam tikrais paruošimo darbais. Pripratinti prie minties, kad galima techniškai atsikratyti visuomenei jau nenaudingų žmonių. Tie projektai turės ilgalaikius padarinius, nors yra įvilkti į humanizmo rūbą.

- Pasaulis tarsi bėga nuo kančių, nuo mirčių, kad ateityje sėkmingiau pasiruoštų dirbtiniam savęs mažinimui ir naikinimui?

- XX a. sociologai pripažino, kad iš viešosios erdvės sparčiai šalinama tai, kas yra ribinės žmogaus patirtys. Kančia, liga, senatvė, mirtis tampa nematomos, o šito padariniai yra griaunantys. Naikinamas žmonių jautrumas tiems dalykams. Tarsi nebūtų šito blogio formų. Žmonės praranda atjautą ir kai juos pačius ištinka toks pats likimas, jie irgi lieka tokie patys neužjaučiami ir vieniši.

- Ir kai prireiks atjautos Žemės gyventojams, kuriuos ketinama sterilizuoti, niekas to reiškinio net nepastebės. Taip bus visi susvetimėję. Dėkoju už pokalbį.

Parengta pagal dienraštį "Respublika

reklama

Parengė Rolanda STRUMILIENĖ, Olava STRIKULIENĖ Šaltinis

Šioje istorijoje: gyventojų mažinimas

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 645 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (368)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (282)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Melatoninas ir jo gamyba...

Gamta apdovanojo mūsų organizmą įrenginiu, gebančiu priimti šviesos signalus ir paversti signalais, kurie valdo mūsų organizmo ritmus. Centrinė šio įrenginio dalis – epifizis (kankorėžinė liauka) mūsų smegenyse. Jo pagr

paranormal.lt
Šis gėrimas kovoja su vėžiu!...

Šis stiprus gėrimas naudojamas Kinijoje, gydant plaučių vėžį ir kitas ligas. Šis gėrimas kovoja su vėžiu ir prisideda prie naujų sveikų ląstelių regeneracijos!
paranormal.lt
Pienas – sveikatos šaltinis ar ligų sukėlėjas?...

Šiandieną atskleisiu dar vieną mitą apie taip vadinamą labai sveiką ir naudingą produktą - pieną. Jei jūs jį vartojate, galiu jus iš karto nuvilti, nes jis daro daugiau žalos nei duoda naudos.
paranormal.lt
Tulijo Simončini: vėžys tai grybelinis susirgimas, tai ...

Kasmet nuo vėžio pasaulyje miršta aštuoni milijonai žmonių, Vien tik JAV – daugiau nei pusė milijono. Apie 2030 metus tikėtinas mirtingumas – 12 milijonų.


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa