Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Liaudies medicina ir sveikatos patarimai » Peržiūrų: (391) Komentarų: (0) (31.10.2016 - 17:47)

Kaip cukrus gali sugadinti jūsų gyvenimą

Mokslininkus visada domino eksperimentai su laboratorinėmis žiurkėmis, kuomet jos dėl skanėsto vykdo įvairiausias užduotis kurioms yra išdresuotos, tačiau atrodo, kad pasaulyje yra žmonių, artimai stebinčių mūsų pačių elgesį ir analizuojančių žmogaus ir cukraus santykį. Daugumoje vakarų kultūrų (JAV, Kanada, Jungtinė karalystė, Australija ir t.t.) yra rimtų problemų ryšium su priklausomybe cukrui. Jis vartojamas ne tik kaip saldiklis, bet ir kaip gerinantis nuotaiką ar suteikiantis energijos medicininis papildas. Situacija, kai žmogus spaudžia gėrimų automato mygtuką – labai artima situacijai, kai laboratorinė žiurkė paspaudžia svirtį tam, kad gautų savo  apdovanojimą – skanėstą.

Rafinuotas, baltasis cukrus yra lyg dietinis krekas, jis net pūdo dantis lygiai kaip ir metamfetaminas, tik šiek tiek lėčiau. Jei norite sužinoti tikrą baltojo cukraus istoriją, reikėtų perskaityti Weston Price knygą „Nutrition and Physical Degeneration“ arba galite užsukti į svetainę www.ppnf.org.

Ko gero daugelis, stebėdami šią karikatūrą mąsto: „Aš tikrai nesu priklausomas nuo cukraus. Galėčiau bet kuriuo metu nustoti jį vartoti“. Taip manote? Įrodykite! Pažiūrėkime ar galėsite gyventi be cukraus bent dešimt dienų. Tai daugeliui atmerktų akis, nes net jei ir atsirastų kuris, kas išdrįstų dalyvauti Cukrus tokiame eksperimente, neilgai trukus pričiuptų save beslenkantį atgal į virtuvę ir desperatiškai bandantį pasičiupti gazuoto, dideliu fruktozės kukurūzų sirupo (skysto cukraus) kiekiu prisotinto gėrimo butelį, tam, kad nutrauktų savo abstinencijos kančias.

Tiesa ta, kad dauguma Amerikos vartotojų yra tokie priklausomi nuo cukraus ir jog jie taip pat atkakliai tą neigtų, kaip ir narkomanai neigia savo priklausomybę nuo narkotikų. Ir kai tai vyksta, net šių žmonių elgesys visiškai priklauso nuo per dieną suvartojamo cukraus kiekio. Jeigu jie nevartotų cukraus per pusryčius (su kava, blynais ir dribsniais), cukraus per pietus (salotų ir makaronų padažuose, gazuotuose gėrimuose ir greitame maiste) ir cukraus vakarienei (cukraus yra picoje, pomidorų ir kepsnių padaže, taip pat beveik visame restorano maiste), tuomet jie pajustų rimtus abstinencijos sindromo simptomus, prasidėtų nuotaikų svyravimai ir irzlumas. Jie pradėtų lieti savo pyktį ant kitų, dėl pačių menkiausių dalykų; gali net suaktyvėti prakaito liaukų veikla ar prasidėti galvos svaigimas.

Skamba neįtikėtinai? Štai kas nutinka, kai iš gamtos paimi medžiagą ir išgrynini ją iki didžiausio biologinio aktyvumo bei mažiausių cheminių dalelių. Kokainas yra narkotikas, išgaunamas rafinuojant kokos lapus. Opijus – narkotikas, išgaunamas rafinuojant aguonas. Ir cukrus lygiai taip pat yra narkotikas, tik išgaunamas jis rafinuojant cukranendres. Ir kol mes leidžiame laiką „karui prieš narkotikus“, prieš kokainą ir heroiną, mūsų mokesčių mokėtojų pinigai remia cukraus pramonę, padarančią rafinuotą baltąjį cukrų pigiu ir plačiai prieinamu visai populiacijai, taigi kiekvienas gali būti vienodai „užkibęs“.

Rafinuotas baltasis cukrus yra malonumą sukeliantis narkotikas. Jei netikite, įsidėkite šaukštą cukraus į burną ir stebėkite staigiai ateinančius pokyčius. Pajusite kaip šiltas, malonus jausmas verčia jus jaustis saugiais ir laimingais. Neveltui yra tokia maisto rūšis, kuri Amerikoje vadinama „komforto maistu“ (ang. comfort food).

Cukrus yra reikalingas, legalus, pasilinksminimams skirtas narkotikas, kuris yra priimtinas visuomenei. Ir lygiai taip pat kaip ir visi narkotikai, jis nuolatos kenkia žmogaus sveikatai: gadina dantis, trikdo normalias smegenų funkcijas, sukelia širdies sutrikimus ir diabetą bei yra tiesiogiai  atsakingas už nutukimo problemas. Argumentas, jog „gatvių narkotikai nelegalūs, nes yra pavojingi žmonių sveikatai“ yra visiškai niekinis, atsižvelgiant į tai, ką žmogaus organizmui daro cukrus. Jis yra kur kas pavojingesnis nei marihuana, kurią vartoti, be abejo, yra taip pat nelegalu.

Ar neatrodo keista, jog tokioje modernioje visuomenėje, mes kovojame prieš vienus narkotikus (tokius kaip kokainas), o tuo pačiu vartojame kitus (tokius kaip cukrus)? Skirtumas žinoma tas, jog cukraus pramonė turi galingą politinį užnugarį, be to cukrus yra visuotinai naudojamas beveik visų Žemės gyventojų. Narkotikai kuriuos vartoja tik keletas individų (pavyzdžiui heroinas) tampa nelegalūs, tuo tarpu narkotikai kuriuos vartoja visi (pavyzdžiui kofeinas ir cukrus) įgauna teisinę neliečiamybę. Tai bandos taisyklė. Bandos – priklausomos nuo cukraus.

Yra senas išsireiškimas, kad cukrus – tai baltoji mirtis. Perskaitę Nancy Appleton knygą „cukraus laižymo įpročiai“ (ang. Lick the sugar habit) jūs patys tuo įsitikinsite. Kiekvienas amerikietis, per metus suvartoja daugiau nei 150  svarų (~65 kg) cukraus ir kitų saldiklių. Šis skaičius gali gana lengvai išaugti, kai žinai, jog kiekvienoje kolos skardinėje yra 17 arbatinių šaukštelių cukraus. Rašytoja Nancy Appleton pabrėžia, kaip cukraus perteklius gali pakenkti mūsų endokrininei sistemai, ko pasėkoje galima susirgti tokiomis lėtinėmis ligomis, kaip artritas, osteoporozė, diabetas, astma ir hipoglikemija, kurios išsivysto kartu su įprastiniais dantų ėduonimis ir periodonto ligomis. Appleton pripažįsta savo pačios priklausomybę nuo cukraus – šokoladinių saldainių vartojimą, dėl kurio ji kenčia daugybę alergijų, taip pat serga bronchitu, pneumonija ir netgi turi krūties vėžį, sukėlusio didelį kalcio perteklių, dėl kurio organizmas nebegali suvartoti jame esančio milžiniško cukraus kiekio.

Knyga prasideda keliais testais, padedančiais išsiaiškinti ar tikrai esi „cukraholikas“ ir nustatyti su cukrumi susijusias maisto alergijas. Po to Appleton pasiūlo tris skirtingus saldžių produktų mažinimo planus ir pamoko kaip pradėti naują, „becukrį“ gyvenimą (ang. low-sugar life). Geriausia dalis yra tuzinai paprasčiausių, mažai cukraus turinčių ir aromatingų patiekalų receptų, tokių, kaip karšta šparagų sriuba ar moliūgų pyragas.

Nors Appleton turi mokslų daktaro laipsnį ir yra daugybę metų studijavusi maisto medžiagų savybes, ji nesileidžia į smulkius, nuobodžius faktus apie tai, kaip maži cukraus kubeliai veikia mūsų organizmą. Ši knyga, tai lengvai skaitomas, akiratį praplečiantis, sveikos mitybos ir geresnio gyvenimo vadovas.

76 būdai, kaip cukrus gali sugadinti jūsų gyvenimą:

Paruošta su dr. Nancy Appleton, knygos „Cukraus laižymo įpročiai“ autorės, pagalba.

Be to, jog cukraus perteklius apskritai sutrikdo homeostazę, jis taip pat sukelia daugybę kitų reikšmingų fizinių sutrikimų. Žemiau yra iš skirtingų medicininių žurnalų ir mokslinių publikacijų surinktas kai kurių cukraus sukeliamų metabolizmo pakitimų sąrašas.

Cukrus gali nuslopinti mūsų imuninę sistemą ir tokiu būdu sumažinti organizmo gynybą prieš infekcines ligas. 1,2

Cukrus daro didelę įtaką mūsų kūno mineralų sudėčiai: sukelia chromo ir vario trūkumą bei trikdo kalcio ir magnio įsisavinimą. 3,4,5,6

Cukrus gali staiga padidinti adrenalino kiekį kraujyje, taip pat vaikams sukelti hiperaktyvumą, nerimą, dėmesio kontrolės sutrikimus ir dirglumą. 7,8

Cukrus gali reikšmingai padidinti bendrą cholesterolio, trigliceridų ir blogojo cholesterolio kiekį kraujyje bei sumažinti gerojo cholesterolio kiekį. 9,10,11,12

Dėl cukraus sumažėja žmogaus audinių elastiškumas. 13

Cukrumi minta vėžinės ląstelės, todėl jis yra susijęs su krūties, kiaušidžių, prostatos, tiesiosios žarnos, kasos, tulžies latakų, tulžies pūslės, plaučių ir skrandžio vėžio vystymusi. 14,15,16,17,18,19,20

Dėl cukraus gali padidėti gliukozės kiekis kraujyje, tai sukelia staigią hipoglikemiją. 21,22

Cukrus sukelia regos sutrikimus. 23

Cukrus gali sukelti daug virškinimo trakto sutrikimų: skrandžio veiklos sutrikimus, malabsorbcijos sutrikimus pacientams turintiems funkcinį žarnyno motorikos sutrikimą, padidina susirgimo Krono liga ir opiniu kolitu riziką. 24,25,26,27,28

Cukrus gali sukelti priešlaikinį senėjimą. 29

Cukrus skatina alkoholizmą. 30

Cukrus gali seiles padaryti rūgščias, taip pat sukelti dantų ėduonį ir periodonto uždegimą. 31,32,33

Cukrus gali prisidėti prie nutukimo. 34

Cukrus gali sukelti autoimunines ligas tokias kaip artritas, astma, išsėtinė sklerozė. 35,36,37

Cukrus gali įtakoti nekontroliuojamą Candida Albicans augimą (grybelinės infekcijos) 38

Cukrus gali sukelti tulžies pūslės akmenligę. 39

Cukrus gali sukelti apendicitą. 40

Cukrus gali sukelti hemorojų. 41

Cukrus gali sukelti venų išsiplėtimą. 42

Cukrus gali padidinti gliukozės ir insulino kiekį kraujyje geriamųjų kontraceptikų vartotojams. 43

Cukrus gali prisidėti prie osteoporozės vystymosi. 44

Dėl cukraus sumažėja insulino jautrumas. Tai sukelia nenormaliai didelio insulino kiekio išsiskyrimą ir galiausiai cukrinį diabetą. 45,46,47

Dėl cukraus gali sumažėti vitamino E kiekis organizme. 48

Cukrus gali padidinti sistolinį kraujo spaudimą. 49

Cukrus gali sumažinti vaikų aktyvumą ir sukelti mieguistumą. 50

Dėl didelio cukraus vartojimo, gali padidėti galutinai pažengusių glikacijos produktų kiekis (AGEs)(Cukraus molekulės susijungia tarpusavyje ir tokiu būdu naikino kūno proteinus) 51

Cukrus gali trukdyti įsisavinti proteinus. 52

Cukrus gali sukelti maistines alergijas. 53

Nėščioms moterims cukrus gali sukelti toksemija. 54

Dėl cukraus vaikams gali išsivystyti egzema. 55

Cukrus gali sukelti aterosklerozę bei kitus širdies ir kraujagyslių sutrikimus. 56,57

Cukrus gali suardyti DNR struktūrą. 58

Cukrus gali pakeisti proteinų struktūrą, dėl to sutriktų jų poveikis organizmui. Tai gali sukelti negrįžtamus organizmo pakitimus. 59,60

Cukrus, keisdamas kolageno struktūrą gali pasendinti odą. 61

Cukrus gali sukelti kataraktą ir trumparegystę. 62

Cukrus gali sukelti emfizemą. 63

Didelis cukraus vartojimas gali sutrikdyti daugelio organizmo sistemų pastovios terpės palaikymą. 65

Cukrus sutrikdo fermentų veiklą. 66

Cukraus perteklius dažniau pasitaiko žmonėms sergantiems Parkinsono liga. 68

Dėl cukraus ima dalintis kepenų ląstelės, todėl kepenys gali padidėti ir suriebėti. 68, 69

Dėl cukraus padidėja inkstai, tai gali sukelti patologinius jų pokyčius, tokius kaip inkstų akmenys. 70,71

Cukrus gali pažeisti kasą. 72

Cukrus gali sutrikdyti skysčių šalinimą. 73

Cukrus yra priešas numeris vienas žarnyno peristaltikai. 74

Cukrus gali pažeisti kapiliarų sieneles. 75

Dėl cukraus sausgyslės tampa mažiau elastingos. 76

Cukrus sukelia galvos skausmus įskaitant net ir migreną. 77

Cukrus gali sumažinti gabumus mokslui, įtakoti vaikų pažymius sukelti mokymosi sunkumų. 78,79

Cukrus gali sumažinti smegenų bangų dažnį, kas sutrikdo gebėjimą aiškiai mąstyti. 80

Cukrus gali sukelti depresiją. 81

Cukrus padidina podagros riziką. 82

Cukrus padidina riziką susirgti Alzheimerio liga. 83

Cukrus gali sukelti hormonų disbalansą: vyrams padidėja estrogeno kiekis, sunkesnis priešmenstruacinis sindromas, sutrinka augimo hormonų pusiausvyra. 84,85,86,87

Cukrus gali sukelti galvos svaigulį. 88

Dideli cukraus kiekiai organizme padidina laisvųjų radikalų kiekį ir sukelia oksidacinį stresą. 89

Dideli cukraus kiekiai dėl kurių susergama periferinių kraujagyslių ligomis, labai padidina trombocitų sulipimą. 90

Vartodamos didelius cukraus kiekius nėščios paauglės gali žymiai sutrumpinti nėštumo laikotarpį, tai yra labai susiję su didele rizika pagimdyti per mažo gestacinio amžiaus kūdikį. 91,92

Cukrus yra priklausomybę sukelianti medžiaga. 93

Cukrus gali svaiginti beveik kaip alkoholis. 94

Cukrus skiriamas neišnešiotiems kūdikiams gali paveikti jų išskiriamo anglies dioksido kiekį. 95

Mažesnis cukraus vartojimas padidina emocinį stabilumą. 96

Jūsų kūnas, cukrų paverčia į riebalus ir išskiria į kraują, 2-5 karto greičiau nei tą padaro su krakmolu. 97

Dėl greito cukraus įsiurbimo, nutukusiems žmonėms didėja apetitas. 98

Dėl cukraus gali pasunkėti vaikų turinčių dėmesio deficito hiperaktyvumo sutrikimo sindromą būklė. 99

Cukrus neigiamai veikia šlapimo elektrolitų sudėtį. 100

Cukrus gali slopinti antinksčių veiklą. 101

Cukrus, visiškai normaliems individams gali sukelti nenormalius medžiagų apykaitos procesus. Tokiu būdu išsivysto lėtiniai degeneraciniai sutrikimai. 102

Intraveninis maitinimas cukraus prisotintu vandeniu gali trikdyti deguonies patekimą į jūsų smegenis. 103

Cukrus padidina poliomielito riziką. 104

Didelis cukraus kiekis gali sukelti epilepsijos priepuolį. 105

Cukrus gali padidinti nutukusių žmonių kraujo spaudimą. 106

Intensyvios terapijos skyriuose, cukraus sumažinimas gelbsti gyvybes. 107

Cukrus gali sukelti ląstelių lizę. 108

Nepilnamečių reabilitacijos įstaigose, kuriose buvo normuojamas cukraus kiekis, vaikų antisocialinis elgesys sumažėjo iki 44 proc. 109

Naujagimiams cukrus sukelia dehidrataciją. 110

Cukrus gali sukelti dantenų ligas. 111

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: narkotikas, sveika mityba, cukrus, sveikatos patarimai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 391 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (362)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (279)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Pasidarykite patys detoksikacijos - kompresą...

Tai nuostabus organizmo detoksikacijos - kompresas, tai senosios Japonijos receptas. Kompresas padės jūsų pavargusiom kojom, jaustis pavargusiomis, sumažins sąnarių ir galvos skausmą.

paranormal.lt
Medaus ir česnako receptas veiksmingas gydant įvairias ...

Česnakas taip pat gydo nedidelius negalavimus, pavyzdžiui, vabzdžių įkandimus, peršalimą, gripą, karščiavimą, grybelines infekcijas ir keliautojų viduriavimą. Jis veiksmingai kontroliuoja diabeto simptomus, osteoartrito ir pr

paranormal.lt
Mokslininkai: šie du ingredientai išgydo net krūties vė...

Ciberžolė ir juodieji pipirai turi daug gydomųjų savybių, tai vieni iš labiausiai naudojamų liaudies medicinos ingredientų. Tačiau, jei šiuos komponentus sujungti kartu, jie padarys stebuklus. Iš juodųjų pipirų ir ciberžolės išg
paranormal.lt
Vatikanas pradės gydymą homoseksualams kunigams...

Trento mieste esančiame Venturini vienuolyne esą atsiduria vaikus tvirkinę, nuo narkotikų ar alkoholio priklausomi kunigai ir vyskupai, dienraščiui „La Repubblica“ pasakojo iš pareigų 2012-aisiais pasitraukęs dvasininkas M.Bonfa

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda