Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasaulio įvairenybės » Peržiūrų: (1628) Komentarų: (0) (05.06.2015 - 19:15)

Kareiviai aptiko Kolumbijos mafijos slėptuvę su daugybę milijonų

2003-iais metais Kolumbijos armijos karinės operacijos džiunglėse metu kareiviai atsitiktinai aptiko narkotikų mafijos slėptuvę, kurioje buvo net 150 milijonų JAV dolerių! Kas vėliau nutiko 19-mečiams vaikinam, kurie netikėtinai tapo turtuoliais?

Pinigai kalnuose

Šią istoriją apie 2003-ųjų metų įvykius papasakojo žmogus, pasivadinęs Chorche Sanbrija:

- Tuo metu vadovavau armijos batalionui, kuris vadinosi „Los cazadoris“ („Medžiotojai"). Mes patruliavome netoli Kakveto kaimelio, kai kelyje pasirodė sunkvežimis. Mano vaikinai jį sustabdė ir patikrino. Jie neapsiriko - buvo gabenama kontrabanda. Tik tai buvo labai neįprasta kontrabanda - aštuonios prostitutės, kiekviena jų su savimi turėjo po keletą pakelių šimto dolerių banknotų. Amerikiečių valiuta Kolumbijos provincijoje yra visiškai įprastas dalykas. Tačiau iš kur tiek daug? Tiesiog ne laisvo elgesio merginos, o vaikščiojančios valiutos keityklos!

Sulaikytosios prisipažino, kad buvo iškviestos aptarnauti „gorilas", kurie gabena narkotikus ir gyvena kempinguose. Štai „gorilos" ir sumokėjo merginoms doleriais už sekso paslaugas. Jų teigimu, valiuta buvo laikoma tiesiog palapinėse. Jau anksčiau teko girdėti apie sunkvežimius, iki viršaus prikrautus valiutos. Atvejis su merginomis tik patvirtino, kad girdėti gandai galėjo būti tiesa!
Šis Kolumbijos rajonas randasi šalia Ekvadoro, kuris yra tikras kokaino gamybos centras. Šioje šalyje prekiautojai narkotikais turi netgi savo oro uostą, ofisus ir visa kitą, kas reikalinga jų veikloje. Vietinėje parduotuvėje ant sienos kabo lapelis, kuriame nurodytos kainos už narkotikus. Būna atvejų, kai vietinė namų šeimininkė už pirkinius atsiskaito narkotikais. Pavyzdžiui, į krepšį įsideda miltų ir cukraus, o vietoje piniginės išsitraukia kokaino maišelį.

Iš prostitučių gauta informacija buvo labai naudinga. Tai buvo tiesioginė užuomina į mafijos stovyklą. Tačiau viską dar reikėjo patikrinti.

Žygis j džiungles

- Mano vadovaujamam 72-jų žmonių būriui buvo duotas įsakymas keliauti į džiungles. Tiems, kurie dar jose nebuvo, tai gali pasirodyti kaip linksma pramoga. Įsivaizduokite, čiulba įvairiausi paukščiai, ištisais būriais aplinkui skraido ryškiaspalvės papūgos! Tačiau netrukus visur esančios makakos pakelia didžiulį triukšmą, o po to ima bombarduoti mus iš savo išmatų suminkytais rutulėliais. Jeigu kuriam nors kareiviui pataiko į galvą, tai net spiegia iš pasitenkinimo!

Tris dienas mes brovėmės per balas, duriančius ir odą deginančius krūmus, atsimušinėjome nuo kraują siurbiančių vabzdžių, nuodingųjų gyvačių ir kitų padarų. Po to įvyko pirmasis kontaktas su narkotikų mafija, pasibaigęs ugnies atidengimu. Vos tik mes žengėme ant pakabinamo tilto, „gorilos" jį susprogdino. Žuvo du mūsų kareiviai, tad likome 70 žmonių prieš 200 mafijos karių. Banditai turėjo kiekybinę persvarą, tačiau jie dar nežinojo, ką sugeba mano vaikinai! Nors batalione tarnavo įvairaus charakterio žmonės, tačiau visi jie buvo tikri profesionalai, bebaimiai vyrukai. Be to, tarpusavyje labai draugiški! Vienu žodžiu, tai buvo puikus samdinių būrys! Po šešias valandas trukusio mūšio mums pavyko išstumti „gorilas" iš jų stovyklos.

Po to Sanbrijos kariai gavo ilgai laukto poilsio. Mafijozų stovykla pasirodė besanti tikru rojaus kampeliu - su dujinėmis viryklėmis maistui ruošti, netgi puikiai įrengtomis dušo kabinomis. Po trijų dienų, kurias kariai praleido stovykloje, įvyko tai, apie ką Sanbrija ir norėjo papasakoti. Vienas karys - Elijus Robinsonas - nuolat kentėjo nuo skrandžio veiklos sutrikimo. Prispirtas reikalo jis nubėgo į tolimąjį

Kareiviai aptiko Kolumbijos mafijos slėptuvę su daugybę milijonų

stovyklos kampą, pritūpė ir į žemę susmeigė pasiimtą su savimi peilį. Pasigirdo garsas, kuris atsiranda metalui atsitrenkus į metalą. Karys mirtinai išsigando. Jis jau nusiteikė mirti, sprogus minai, tačiau sprogimo nebuvo... Robinsonas po truputį ėmė peiliu krapštyti žemę ir pastebėjo dangtį. Nuvalius nuo jo žemes pasirodė į žemę įkasta statinė. Jos viduje buvo 7 milijonai JAV dolerių, rūpestingai supakuotų į polietileno maišelius. Paketai buvo apipilti kokaino milteliais, kurie turėjo apsaugoti pinigus nuo drėgmės. Kokainas ne tik sugėrė drėgmę, bet ir nepaliko jokių abejonių apie pinigų priklausomybę. Pasigriebęs kelis pakelius dolerių Robinsonas nubėgo pas vadą.

- Jis taip tiesiog ir įbėgo į mano palapinę: viena ranka savo kelnes prilaiko, o kitoje laiko kažkokius žalsvus popierėlius, - nusišypsojo Sanbrija. - Akys išpūstos, lūpos virpa. Ištiesė man pinigus ir veblena: „Ten daugybė milijonų, sere!“ Atrodo, kad aptiko ne pinigus, o susidūrė su milžiniška anakonda. Nėra ko stebėtis, juk vaikinui, kurio atlyginimas buvo vos 150 dolerių per mėnesį, toks radinys buvo neregėtas turtas! Po to visi puolė ieškoti „gorilų" slėptuvių. Naujose slėptuvėse taip pat buvo aptiktos statinės - viena po kitos...

Tylėjimo įžadas

- Aš priėmiau sprendimą niekam apie radinį nepranešinėti, - tęsė savo pasakojimą buvęs bataliono vadas. - „Gorilų“ slėptuvėse aptikome daugiau nei 150 milijonų dolerių. Dabar kiekvienas mano kareivis buvo milijonieriumi! Vaikinų gyvenimas staiga pasikeitė. Jie susėsdavo rateliu aplink laužą ir svajodavo apie nuosavus namus, moteris, juos laukiantį naują gyvenimą. Tuo metu armijos malūnsparniai buvo išsiųsti dalyvauti kitoje karinėje operacijoje, todėl mums kurį laiką teko lindėti džiunglėse. Mus ėmė kankinti badas. Atsimenu, kaip vienas kareivis svarstė - ar vėl ant laužo kepti kirmėles, ar bandyti nušauti kokį žvėrį? Kiekvieną dieną vaikinai eidavo į džiungles medžioti beždžionių. Daugelis jų

negalėjo valgyti, nes jos buvo tokios panašios į žmones. Užtat vaikinai turėjo tiek dolerių, kad visų net negalėjo panešti. Po ilgų svarstymų buvo priimtas nelengvas sprendimas: dalį pinigų palikti. Norint su savimi pasiimti kuo daugiau pinigų buvo panaudotos netgi vandens gertuvės. Iš jų išpylėme vandenį, o į vidų sukišome susuktas ritinėliu 100 dolerių kupiūras. Iš viso su savimi pasiėmėme apie 46 milijonus dolerių. Dar 100 milijonų buvome priversti paslėpti džiunglėse.

Netrukus mūsų paimti atskrido armijos malūnsparniai.

- Oho, neblogai jūs čia pasikrovėte! - pastebėjo atskridęs pilotas. Niekas jam nieko neatsakė. Kai jau buvo netoli nusileidimo vietos, Sanbrija savo vyrams pasakė:

- Niekam nė žodžio! Žinoma, jeigu norite gyventi!

Tačiau pagunda buvo pernelyg didelė! Juk šie 19-mečiai savo rankose niekada nelaikė tiek pinigų. Kareiviai, praėjus kelioms valandoms po sugrįžimo į bazinę stovyklą, patraukė į miestą pirkinių. Vienas iš karto nusipirko Fordą - pikapą su tonuotais stiklais ir galinga garso aparatūra. Kitas neatsispyrė pagundai įsigyti naujutėlaitį motociklą.

Ištisas dienas kareiviai taksi važinėjo į miestą ir atgal į stovyklą. Jie pirko brangią avalynę, prašmatnius kostiumus ir skrybėles, brangius laikrodžius. Už pirkinius atsiskaitydavo grynaisiais. Ne vienas kareivis, užsukęs į barą, užsakydavo gėrimų visiems jame esantiems lankytojams. Barmenui palikdavo netgi po 1000 žaliųjų arbatpinigių! Vienas kareivis pabėgo į Venesuelą ir svetimu vardu įsigijo mažoje saloje esančią poilsio bazę.

Karo trofėjus

Savaime suprantama, taip tęstis ilgai negalėjo. Buvo atliktas tarnybinis patikrinimas, inspektorių nurodymu buvo areštuoti operacijoje dalyvavę kariai. Netrukus turėjo įvykti teismo procesas, tačiau Kolumbijos visuomenė ėmė reikšti didžiulį nepasitenkinimą.

- Dauguma kolumbiečių manė, kad kareiviai turi visišką teisę pasilikti sau rastus pinigus. Šie vaikinukai džiunglėse rizikavo savo gyvybe! Juk jie ne specialiai ieškojo pinigų, aptiko juos visiškai atsitiktinai. Reiškia, tai jų trofėjus! - tuomet pasakė kino režisierius Rodrigas Trijana, kuris, remdamasis šiuo įvykiu, pastatė filmą „Tona laimės".

Netrukus kareiviai buvo paleisti. Jiems netgi buvo leista pasilikti pinigus. Tačiau šie turtai daugeliui karių tapo lemtingi. Karių vardai buvo plačiai paviešinti, todėl narkotikų mafijai nebuvo didelio vargo susidoroti su jų pinigus paėmusiais žmonėmis.

Buvęs bataliono vadas dar nelaidoja idėjos pakartoti žygį ir paimti likusius pinigus, tik laukia tinkamo tam momento.

Juk žemėlapį su tiksliomis vietos, kur užkasta šimtas milijonų dolerių, koordinatėmis turi tik jis vienas. J Sanbriją dažnai kreipiasi žmonės, prašydami padėti ieškoti lobių. Dabar tai ir yra jo pagrindinis darbas. Jis neatsisako skraidyti į tolimiausius Kolumbijos rajonus ieškoti lobių. Vyras niekada neužduoda nereikalingų klausimų, tik reikalauja tam tikros dalies nuo aptiktų brangenybių.

Sanbrija priėjo prie žemėlapio, kabančio ant sienos. Jis ranka apvedė netoli Bogotos esantį kalnuotą rajoną ir paslaptingai šyptelėjo:

- Štai jis, mūsų centrinis bankas! Reikia tik parinkti tinkamą raktelį ir nesinervuoti...

reklama

Mįslės ir faktai

Šioje istorijoje: kolumbija, mafija, nepaprasti radiniai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1628 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (393)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (301)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Norvegiška lašiša – toksiškiausias maistas visame pasau...

Keleto mėnesių eigoje prancūzų žurnalistai Nikolia Danielis ir Lui de Barbeirakas tyrė žuvies industriją iš vidaus. Jie keliavo nuo Norvegijos iki Vietnamo, pabuvojo Švedijoje ir Danijoje. Jų tyrimo medžiagą vainikavo filmas,

paranormal.lt
Šampūnas nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo...

Eteriniai aliejai tapo gana įprastas dalykas, šiais laikais. Jie gali pilnai realizuoti savo potencialą pastaraisiais metais. Jie naudojami įvairiais būdais ir įvairioms reikmėms - pavyzdžiui, daugelis žmonių juos naudoja gam

paranormal.lt
Rusijos mokslininkas susileido bakterijų, kad taptų nem...

Rusijos mokslininkas Anatolijus Bruškovas įsitikinęs, kad amžinąjį Sibiro įšalą ištvėrusios 3,5 mln. metų senumo bakterijos saugo nemirtingumo paslaptį. Siekdamas tai įrodyti vyras ėmėsi drąsaus eksperimento: jis pats susileido
paranormal.lt
Cinamonas ir medus...

Medus yra vienintelis negendantis produktas pasaulyje. Jis gali tik susikristalizuoti. Bet tai jo savybių nekeičia. Jei norit minkšto medaus, tai atlaisvinkit dangtelį ir įstatykit indą su medumi į karštą vandenį ir jis pasidar

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Imbiero arbata: nuo inkstų akm...

Imbiero arbatos nauda! Ji gydo nuo virusų, kurie gali sukelti peršalimą, gripą ar pūslelinę. Ji malšina skausmą, labai efektyvi, jei žmogus jau serga peršalimo ligomis, gripu ar turi galvos, raumenų skausmą. Jame gausu antioksid
paranormal.lt
Apie kokias ligas įspėja liežu...

Kinų medicinos žinovo V. Naumavičiaus teigimu, jeigu žmogus į specialistą kreipiasi dėl tokio, rodos, menkniekio, kaip kažkuo nepatikęs liežuvis, vadinasi, jo psichologinė ir fiziologinė būklė yra įtempta.
paranormal.lt
Kai organizmas prašo pagalbos...

Žmogaus organizmas yra sukurtas tobulai. Jame vyksta neįtikėtini procesai. Ir, jei atsiranda problemos, jis mums signalizuoja.Kokie tai signalai ir ką jie reiškia.
paranormal.lt
Ką daryti sušalus?...

Atvėsus orui, pučiant šaltam vėjui atsiranda nušalimų ir kūno atšalimo pavojai. Nušalimų tikimybė didėja apsirengus nepritaikytais šaltam orui ir ankštais drabužiais, nepavalgius, esant mažai kūno masei (mažas poodinis riebalini
paranormal.lt
Atsisveikinkite su ėduonimi ir...

Ar žinote, kad kas dieną naudojamas kokosų aliejaus šaukštas pagerins burnos higieną ir padės kovoti su dantų ėduonimi? Kokosų aliejus yra stiprus savo anti-grybelinėmis, antibakterinėmis ir anti-mikrobinėmis savybėmis, kurios