Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Hipotezės » Peržiūrų: (945) Komentarų: (0) (20.02.2016 - 22:04)

Kelionės laike: mokslas neigia, tačiau faktai patvirtina!

Laiko mašina - tai terminas, kuris tapo žinomas ir populiarus po to paties pavadinimo Herberto Velso Romano išleidimo 1895-ais metais. Ar tokios kelionės realybėje įmanomos? Oficialusis mokslas šiuo klausimu kol kas pasisako griežtai neigiamai. Tačiau faktai rodo visai ką kitą.

Išslaptinti duomenys

Apie šiuos stebėjimus visuomenei tapo žinoma visai neseniai. Kalbama apie atsitiktinių stebėtojų spontaniškus patekimus į praėjusias epochas, kai viskas buvo matoma tarsi iš šalies, neturint galimybių įsiterpti i tuo metu vykusius įvykius. Apie tai liudija anksčiau slėpti ir neseniai išslaptinti JAV ir SSRS valstybinių archyvų duomenys, sukaupti daugiau nei per 20 metų.

Pavyzdžiui, 1976-ais metais karo lakūnas Viktoras Orlovas, skrisdamas virš tuometinės SSRS teritorijos MiG naikintuvu, ant žemės pastebėjo reginį, kuris jam sukėlė nuostabą ir siaubą. Apačioje vyko mūšis, kurio niekaip nebuvo galima susieti su dabartimi. Savo įspūdžius jis detaliai aprašė ataskaitoje. Istorijos specialistai padarė išvadą, kad sovietų lakūnas kažkokiu nepaaiškinamu būdu pateko į XIX amžiaus Ameriką ir tapo pilietinio karo tarp Siaurės ir Pietų vieno svarbaus mūšio liudininku.

Praėjus 20-iai metų rusų lakūnas Aleksandras Ustimovas skrydžio virš Rusijos teritorijos metu pastebėjo, kad atsidūrė Senovės Egipte. Jis pamatė apačioje vieną neseniai pastatytą piramidę ir kitų piramidžių pamatus, prie kurių buvo matyti daugybė statybose dirbančių pusnuogių žmonių.

1994-ais metais JAV karo lakūnas R. Vitmenas, skrisdamas virš Floridos, netikėtai atsidūrė, kaip jis mano, virš viduramžių Europos teritorijos. Jis pamatė didžiulius laužus, kuriuose buvo deginamos krūvos numirėlių. Panašu, kad lakūnas persikėlė ne tik erdvėje, bet ir laike, patekdamas į epochą, kai Europoje siautėjo maro epidemija...

Tokių atvejų yra suskaičiuota kelios dešimtys. Didžioji dalis, bent jau kalbant apie SSRS, net netapo žinomi šalies vadovybei. Lakūnai manė, jog tokio pobūdžio pranešimai aukšto rango valdžiai gali baigtis tuo, jog bus suabejota jų psichine sveikata, o tada jau skrydžiams - galas. Ta informacija, kuri pateko vadovybei, iš karto tapo įslaptinta, nes generolai nežinojo, ką su ja daryti, ir tuo pačiu metu bijojo ją paskelbti.

Danų fizikas Poksas Heglundas, analizuodamas šiuos ir kitus panašius atvejus, pažymėjo, kad praeities vaizdai buvo matomi apie 20 sekundžių ir tai nepriklausė nuo lėktuvo skrydžio greičio. Be to, nebuvo nė vieno atvejo, kad lakūnas patektų į ateitį.

Spontaniškos kelionės laike

Jeigu atvejus su lakūnais galima kažkiek paaiškinti hipnoze, mistifikacija ar laikinu psichikos sutrikimu, susijusiu su smegenų deguonies badu dideliame aukštyje, tai kitų atvejų niekaip negalima priskirti apgavystėms ar proto aptemimui.

Kalbama ne apie praeities vaizdų stebėjimą, o momentinį fizinį žmonių perėjimą iš vienos epochos į kitą, kurį sukėlė nežinomos jėgos prieš šių žmonių valią ir norą. Pavyzdžiui, 1912-ais metais traukinyje iš Londono į Glazgą viename vagone staiga atsirado išsigandęs pagyvenęs vyras, apsirengęs XVIII amžiaus stiliaus rūbais. Keleiviai kaip galėdami bandė nuraminti keistąjį pakeleivį. „Aš esu Pimpas Dreikas, vežikas iš Četnemo! Kur aš atsidūriau?" -murmėjo žmogus, drebėdamas iš baimės. Kažkas nubėgo pakviesti konduktorių, tačiau kai jie grįžo, žmogaus vagone jau nebuvo... Kaip jo buvimo įrodymas ant sėdynės liko trikampė kepurė ir rimbas, kurį jis prieš tai ilgai gniaužė rankose... Etnografijos specialistai, kuriems buvo parodyti radiniai, neabejodami pareiškė, kad abu šie daiktai iš tiesų yra beveik 200 metų senumo. Vėliau paaiškėjo, kad Četnemo gyvenvietė iš tiesų buvo ir tebėra toje vietoje, kur važiavo traukinys, o bažnytinėje knygoje buvo aptiktas įrašas apie Pimpą Dreiką. Beje, knygos paraštėje buvo parašyta, kad Pimpas Dreikas matė ugnimi ir dūmais alsuojantį „velnio ekipažą", kurio viduje jis netikėtai atsidūrė, o po to taip pat staiga iš jo dingo...

Ateiviai iš ateities

Prieš keletą metų Niujorke buvo areštuotas Endrius Karlsinas. Jam buvo pateikti kaltinimai sukčiavimu. Sis vyras nusipirko akcijų mažiau nei už 1000 dolerių, o po dviejų savaičių biržoje uždirbo 350 milijonų dolerių. Įdomu tai, kad iš pradžių jo atliekamos prekybinės operacijos visiškai nekvepėjo laimėjimu. Valstijos valdžia Karlsiną apkaltino tuo, kad sau naudingą informaciją jis gavo neteisėtu būdu, nes nebuvo jokio kito argumento. Tačiau apklausos metu Karkinas netikėtai pareiškė, kad jis atvyko iš 2256-ųjų metų ir, žinodamas visų metų banko operacijų duomenis, nusprendė praturtėti. Jis kategoriškai atsisakė parodyti savo laiko mašiną, tačiau valdžiai pateikė viliojantį pasiūlymą - pranešti apie keletą būsimų svarbių įvykių, tarp jų - Osamos bin Ladeno buvimo vietą, vaistų nuo AIDS išradimą...

Nepatikrinti šaltiniai teigia, kad kažkas už šį vyrą sumokėjo milijono dolerių užstatą. Karkinas buvo paleistas iš kalėjimo ir dingo, ko gero, visiems laikams...

Kitas keliautojas laike, atseit, atvykęs pas mus iš 2034-ųjų metų, pasivadino Džonu Titoru. Būtent šis žmogus pranešė apie kai kuriuos svarbius įvykius, kurie turi įvykti artimiausioje ateityje. Pavyzdžiui, jis teigia, kad iki 2034-ųjų metų bus atrasti nauji fundamentalūs dėsniai, leisiantys didžiuliu greičiu judėti ne tik erdvėje, bet ir laike. Kaip teigė vyras, iš pradžių jis apsilankė 1975-ais metais, norėdamas pasiimti su savimi vieną iš pirmųjų IBM kompanijos asmeninių kompiuterių, kurio vienos iš svarbiausių detalių buvo prarastos, tačiau pasidarė būtinos jo laiko naujiems modeliams.

Įvykdęs pažadą, Titoras nusprendė pažvelgti į 2000-sius metus, norėdamas susitikti su savo tėvais ir pačiu savimi, kai buvo dviejų metų amžiaus. Būtent čia, sunkiai įtikinęs tėvus, kad yra jų suaugęs sūnus, Titoras pasinaudojo jų kompiuteriu, kreipdamasis į pasaulį, o po to sugrįžo į savo laiką. Pavyzdžiui, jis išpranašavo keletą įvykių, nenurodydamas datų: kinų kosmonauto skrydis, karvių kempinligė, karas Irake ir t.t. Titoras teigia, kad iki 2036-ųjų metų internetas visiškai išstums televiziją ir telefonus, o skrydžiai į kosmosą taps įprastu dalyku...

Keliautojai laike paliko pėdsakų praeityje

Jeigu aukščiau paminėtus faktus galima priskirti nepatikrintiems ar neteisingiems, tai žemiau pateikiamų faktų tokiais pavadinti jokiais būdais negalima. Kalbama apie tai vadinamus laiko artefaktus - daiktus, įrankius, kuriuos aiškiai pagamino žmogus, ir kurie buvo aptikti archeologinių kasinėjimų metu sluoksniuose, kurie priklauso epocha, kai nei žmonių, o juo labiau tokių daiktų būti negalėjo.

Pavyzdžiui, kinų archeologus labai suglumino radinys 400 metų amžiaus kapavietėje, kurios iki tol niekas nebuvo atidengęs. Moteriškas laikrodis su metaline apyranke iš tiesų atrodė taip, lyg beveik pusę tūkstantmečio pragulėjo po žeme. Laikrodžio rodyklės amžiams sustingo, o vidinėje apyrankės pusėje buvo išgraviruotas šveicarų firmos pavadinimas - Swiss. Šios firmos laikrodžiai ir dabartiniu metu populiarūs visose šalyse.

XIX amžiaus 9-ame dešimtmetyje viename gręžinyje JAV buvo aptiktas metalinis daiktas, kuris aiškiai buvo dirbtinės kilmės. Radinio amžius buvo apie 400 tūkstančių metų. Tai buvo moneta iš nežinomo lydinio su hieroglifais ant abiejų pusių, kurių taip ir nepavyko iššifruoti. Yra žinoma, kad šiuolaikinio tipo žmogus mūsų planetoje atsirado maždaug prieš 100 tūkstančių metų, o Amerikos žemyne ir dar vėliau.

Panašiai tuo pačiu metu Aidaho valstijoje dideliame gylyje buvo aptikta daili keramikinė moters statulėlė. Jos amžius siekia apie 2 milijonus metų.

XIX amžiaus 5-ame dešimtmetyje Didžiojoje Britanijoje akmenskaldis aptiko aukso siūlą, tiesiog įmūrytą į akmenį. Šio siūlo amžius daugiau nei 300 tūkstančių metų. Tais pačiais metais JAV buvo rasta tvirtai susilydžiusi su uoliena auksinė grandinėlė. Šio papuošalo amžius yra keli milijonai metų. Negi juo puošėsi dinozaurai?!

Taip pat XIX amžiuje Didžiojoje Britanijoje kasykloje buvo aptikta metalinė vaza su dailiai iškaltu papuošimu - gėlių girlianda. Vazos amžius yra 600 milijonų metų.

Vienu žodžiu, keliautojai laike gerokai pritapnojo įvairiausiose epochose. Galima tik įsivaizduoti kiek tokių, tik kol kas neatrastų daiktų glūdi mūsų planetos gelmėse!

Suprantama, kelionės laike taps kontroliuojamos, kai jos taps atviros. Priešingu atveju koks nors avantiūristas gali užsimanyti pakeisti istoriją, pavyzdžiui, aprūpinant Čingischano armiją patrankomis ir kulkosvaidžiais arba Hitlerį - šiuolaikinėmis raketomis su branduolinėmis galvutėmis...

Mums lieka tik tikėti, kad mūsų palikuonys nesugalvos atlikti rizikingų bandymų su laiku...

reklama

Šioje istorijoje: kelionės laiku

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 945 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Labiausiai paplitę liaudies gydymo metodai nuo artrito...

Išbandykite šias liaudies gydymo priemones nuo artrito, atsikratykite skausmo kartą ir visiems laikams! Liaudies gydymo metodai nuo artrito.

paranormal.lt
Naktinė grožio kaukė: gelis rankoms ir kojoms!...

Pabuskite, kaip princesė! Natūrali kaukė susideda iš natūralių ingredientų, tokių, kaip jogurtas, medus ir citrina, kuri padės gauti lygią ir švelnią odą.
paranormal.lt
Banano gydomosios sąvybės...

Išmeskite vaistus į šiukšlių dėžę: Šis vaisius gydo geriau nei bet kuris kitas vaistas! Kam reikalingi vaistai dabar?
paranormal.lt
Kaip nudažyti plaukus natūraliomis priemonėmis...

Daugelis žmonių kavą gerią, bet nepagalvoja, o gal nežino, kad šis gėrimas turi ir kitų paskirčių. Ją naudoja ir maisto ruošimui, kvepalams, plovikliuose, taip pat kosmetikoje.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.