Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasaulio šeimininkai » Peržiūrų: (327) Komentarų: (0) (20.05.2016 - 21:52)

Kokią ateitį kuria pasaulio bankininkai

Pasaulio finansų sistema – pasaulinės ekonomikos skeletas. Jeigu anksčiau, Karlo Markso laikais, jo žymioji formulė skelbė „prekės-pinigai-prekės“. Tai dabartiniame pasaulyje ji atrodo jau kitaip: „pinigai-prekės-pinigai“. Pinigai, kurie kažkada buvo sugalvoti kaip instrumentas, aptarnaujantis prekių apyvartą, iš pradžių patys pavirto preke, o paskui iš pagalbinio instrumento pavirto svarbiausia gamybos priemone, kalbant to paties Markso terminais. Rezultatas: jeigu anksčiau pasaulio pinigai atspindėjo pasaulio prekių apyvartos situaciją, tai šiandien pasaulio ekonomika tampa finansinio pasaulio atspindžiu.

Ir štai šita finansinė sistema, dar neseniai demonstravusi visus stabilumo požymius, pradėjo aktyviai demontuotis ir destabilizuotis. Kas svarbiausia – tai daro patys jos kūrėjai ir šeimininkai.

Kodėl Šveicarija atsisakė indėlių paslapties principo, kodėl Kipras atsisakė savo gerovės pagrindų pagrindo ir apšvarino Kipro bankų indėlininkus?

Kokią ateitį kuria pasaulio bankininkai

Kodėl „nepriklausomi“ žurnalistai pradėjo demaskuoti ofšorų paslaptis ir traukti į dienos šviesą tų pačių Vakarų politikams nemalonius reikaliukus? Juk visa tai griauna pasaulio finansų sistemos pagrindus.

Kodėl tie, kurie valdo pasaulį ir lemia pasaulio finansų situaciją, pradeda griauti savo pačių sukurtą sistemą?

Išsiaiškinkim.

Kiekvienas architektas žino, kad statinys turi tvirtumo ribą. Ir geriausiai tą ribą žino būtent statinio kūrėjas. Dėl to nėra ko stebėtis, kad dabartinės finansinės sistemos kūrėjai ir beneficiarai pradėjo ardyti savo statinį plytą po plytos. Statinys ardomas nelaukiant, kol jis pats sugrius. Šis demontažas jau akivaizdžiai pastebimas, atgarsiai, tokie kaip neigiamos kreditų ir indėlių palūkanos, jau skverbiasi į žiniasklaidą.

Dabartinė pasaulio ekonomika, kurios pagrindą sudaro pinigai iš oro, nesusieti su niekuo, išskyrus biudžeto poreikius, traška per visas siūles. Ir geriausiai apie tai žino patys bankininkai. Dėl to, tuo metu kai įvairaus plauko liberalūs „ekonomistai“ saldžiai suokia per TV apie tai, kad „viskas puiku“, pasaulio bankininkai ruošiasi naujam pasaulio vystymosi etapui. Pamėginkime suprasti – kokiam.

Pagrindinis postulatas, kurio laikosi Vakarai – nelygybė. Nelygybė įvairiuose lygmenyse – tautoje, kur sena aristokratija vis tiek išliko aristokratais, o nauji „išsišokėliai“ gali turėti daug pinigų, tačiau nebus prileisti prie valdžios. (Ryškiausias tokios nelygybės tautos viduje pavyzdys – britų Lordų Rūmai. Tai parlamentas, kurio vietas nariai paveldi iš savo tėvų). Nelygybė viešpatauja ir tarp tautų, ji leidžia sumažinti gyvenimo lygį vienose šalyse, kad jis pakiltų kitose.

Sistema, kurią Vakarai puoselėja jau ne vieną šimtmetį, pagrįsta plėšimais. Be plėšikavimo ji paprasčiausiai negali egzistuoti. Iš pradžių antikos vergai, paskui negrai, airiai, indėnai vergai. Be vergų ir plėšimo „puikioji ekonomika“ pradeda buksuoti it kosėti. Net dabartiniame ekonomikos modelyje be kinų ir azijiečių prekių, kurias pagamino centus uždirbantys pusiau vergai, prekių gausa vakarietiškame vartojimo rojuje nebūtų tokia didžiulė.

Plėšti šiandien nebeliko ko. Rusija ir Kinija, kaipo ir daug kitų šalių, atsisako duoti Vakarams tą dalį savo klestėjimo, kurios jiems reikia, kad galėtų padoriai maitinti savo „auksinį milijardą“. O be plėšimo sistema egzistuoti negali. Dėl to pasaulio bankininkai pradeda ruoštis pasaulinės ekonomikos paradigmos pokyčiams.

Pokyčių, kuriuos jie įgyvendina, esmė yra paprasta. Visos planetos gyventojų laukia atsisakymas nuo aukšto gyvenimo lygio, žmogaus teisių ir visų kitų „išradimų“, kurie padėjo Amerikai kovoti su komunizmu.

Bankininkai turi tris scenarijus kaip išeiti iš aklavietės. Pirmas – globalinis karas, kurio liepsnose sudegs kreditoriai, o skolininkai taps dar skurdesniais. Visiškas didžiosios dalies pasaulio pramonės ir infrastruktūros sugriovimas, didžiulių žmonių masių žūtis, kas suteiks galimybę iš naujo užkurti kredito mašiną ir pradėti atkūrimą, kontroliuojant pasaulį karine jėga. Antras scenarijus – beveik visų pasaulio regionų paskandinimas chaose. Išskyrus kelis „savus“ regionus.

Rezultatas – tamsa ir viduramžiai didžiojoje planetos dalyje, pramonės bei infrastruktūros sunaikinimas ne per globalinį karą, o per seriją „Sirijų-Libijų“. Valdžia galiausiai vėlgi lieka tų pačių bankininkų rankose. Trečias scenarijus – visuomenės demontažas, Žmogaus teisių jų dabartiniu pavidalu panaikinimas, smarkus vartojimo lygio sumažinimas Vakaruose, perėjimas prie naujos liberalaus totalitarizmo formos. Šis scenarijus mažiausiai naudingas bankininkams ir gresia didžiausiais sukrėtimais Vakarų visuomenei, kuri tokiu atveju pergyvens itin rimtą kataklizmą. Kuris ir taps pateisinimu įvesti totalitarizmui, vartojimo sumažinimui ir perėjimui į naują „šviesų pasaulį“.

Norint keliais žodžiais ir labai paprastai paaiškinti prasmę kelių iš aklavietės, į kurią pasaulio bankininkai taip greitai įvedė žmoniją, tai pasakyti reikėtų štai ką. Kadangi nei globalinis karas, nei pasaulinio masto chaosas jiems nesigauna, tai jiems teks ruoštis dirbtiniams kataklizmams savo pačių parapijoje. Kad jų pagalba smarkiai apkarpytų laisves ir žmonių pajamas.

Šis momentas pakankamai įdomus, ties juo verta stabtelėti atskirai. Prieš 100-200 metų politinė kova vyko dėl visuotinių turtų paskirstymo, kadangi būtent tai suteikė laisvę. Fabrikanto ir dvarininko laisvės buvo visiškai kitokios, nei darbininko laisvė, būtent dėl to, kad pastarasis nedarė jokios įtakos visuomeninio produkto paskirstymui. Šiandien, kai eilinio vakariečio pajamas reikia smarkiai apkarpyti, tai daroma pradėjus nuo puolimo prieš teises ir laisves – t.y. atbuline tvarka. Akivaizdu, kad po teroro aktų ir pabėgėlių, prie kurių prisidėjo Vakarų valdžia (pasaulio bankininkai jai už nugaros), paprastų europiečių ir amerikiečių laisvės tapo jau pakankamai smarkia apkarpytos. O juk tai tiktai pati pradžia.

Norisi atskirai atkreipti dėmesį į tai, kad būsimas ekonomikos kataklizmas yra rūpestingai rengiamas būtent Europoje. Nulinis procentas kreditams jau sukėlė ir dar sukels galingą paklausą nekilnojamam turtui ir viskam kitam. O toliau viskas vyks kaip visada, kai suorganizuojamos krizės. Išpūs burbulą, pridalins begalę kreditų, o paskui staigiai „uždarys krautuvėlę“, kaip tai buvo padaryta 2011 metais Amerikoje. Pamenate, kai atseit vienas nemokus subipotekos vartotojas sugriovė pasaulio rinkas? Europoje kredito procentų apskritai nebus, o Danijoje bankai jau patys moka tiems, kurie paėmė ipoteką. Baigsis visa tai neregėto masto krize. Tai akivaizdu. Kam to reikia – klausimas retorinis, mes į jį jau atsakėme.

Susumuokime. Pasaulis įžengė į nestabilumo zoną visose sferose. Tiksliau pasakius – jį ten įnirtingai stumia. Su retomis išimtimis blogai bus visur. Priklausomai nuo trijų scenarijų realizavimo – blogai bus įvairiu laipsniu, įvairia seka ir ne tuo pačiu metu. Viena galima pasakyti tiksliai – vartotojiška visuomenė suvaidino savo vaidmenį ir bet kokiu atveju bus išmontuota. Žlungant dabartinei sistemai, niekam jau neberūpės gyvenimo lygio atkūrimas, atsiras svarbesnių problemų. Nugalėjus bankininkams, o ši pergalė turi būti visuotinė ir totali, dekoracijos jiems bus daugiau nebereikalingos. Kam jiems tos „žmogaus teisės“, tasai „aukštas gyvenimo lygis“ ir kitos kvailystės, jeigu dabar jie gali daryti viską, ką tik nori ir niekas visoje planetoje nedrįs netgi cyptelėti?

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: sistema, Finansai, NPT, pasaulio bankininkai, finansų sistemos, bankai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 327 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (355)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (273)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Išvalykite storą žarną greitai su šiomis 8 priemonėmis!...

Yra keletas būdų, kaip išvalyti storąja žarną. Jūsų storojoje žarnoje toksinų gali būti kilogramai. Štai, kaip ją reikia išvalyti!

paranormal.lt
Filmas «Vakcinuoti: nuo sukčiavimo iki katastrofos»...

Filmas "Vakcinuoti: nuo sukčiavimo iki katastrofos". Apie mokslinių tyrimų klastojimą. Vakcina ir autizmas. Rezultate buvo apgauti gydytojai visame pasaulyje ir milijonai vaikų gavo ir toliau gauna sužalojimus.

paranormal.lt
Galingas receptas nuo juodų taškelių ant veido!...

Skaitytoja Emilia Akbulatova pasidalino savo patirtimi paruošiant kaukę nuo juodų taškelių. Štai ką ji rašo: tas pats efektas, kaip reklamose gaunamas sumaišant želatina ir aktyvuotą anglį!

paranormal.lt
Medus ir svogūnas - efektyviausia priemonė nuo kosulio...

Medaus ir svogūno mišinys yra tradicinis liaudies vaistas nuo kosulio, kuris buvo naudojamas šimtmečius. Šie ingredientai yra lengvai prieinami ištisus metus. Be to, šio natūralaus vaisto sudėtyje nėra pavojingų cheminių medžiag

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite