Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (5241) Komentarų: (0) (30.07.2015 - 06:38)

Kokią ateitį pranašauja delno linijos ir veido raukšlės

Yra galių, kurias suprasdamas žmogus pasijustų ne tik sveikesnis, bet ir laimingesnis. Ar iš delno linijos galima išsiaiškinti, kiek ilgai gyvens žmogus? O ką sako raukšlės? Kokią įtaką turi žvaigždės žmogaus gimimui?

Prancūzų kardiologas, mitybos ekspertas, visame pasaulyje pripažintas prevencinės medicinos specialistas daktaras Fredericas Saldmannas knygoje „Geriausias vaistas – jūs pats“ atkreipė dėmesį, kad pirmoji taisyklė norint tapti puikiu tyrėju – stebėti ir mąstyti be išankstinio nusistatymo. Tirdamas, ar seni metodai (kai kuriems iš jų – ne vienas tūkstantis metų) bent iš dalies yra pagrįsti, mokslininkas padarė daug netikėtų išvadų.

Vienuolikos milžiniško populiarumo sulaukusių knygų autorius, siūlo lengvai prieinamus būdus, kaip panaudoti savo sveikatos kapitalą. Jis klausia: ar ne per dažnai ir be ypatingos priežasties aliname save vaistais, nepaisydami šalutinio poveikio? Juk mūsų organizmas, nors dažnai to nežinome arba nepaisome, turi neįtikėtinų galių.

F. Saldmannas nesileidžia į teorinius išvedžiojimus, o paprastai ir sąmojingai, pasitelkęs išsamias žinias (jo literatūros saraše – daugiau kaip 200 rekomenduojamų knygų ir straipsnių), dešimtyje teminių skyrių išdėsto pagrindines sveikatos taisykles, dalijasi savo atradimais, pastebėjimais ir pateikia gausybę konkrečių pavyzdžių.

Autorius anaiptol nenusiteikęs prieš savo kolegas medikus ar vaistininkus, nors kai kuriems iš jų vien knygos pavadinimas turėtų nepatikti.

Tačiau F. Saldmannas nelinkęs ginčytis. Jo vieninteliai priešai – keletas plačiai paplitusių klaidingų įsitikinimų, o daugiausia – žalingi įpročiai. Jo ginklai – savistaba ir prevencija. Tikslas – sureguliuoti visas sveikatai įtaką darančias sritis – mitybą, svorį, alergijas, miegą, seksualumą, senėjimą.

Pateikia knygos ištrauką.

„Imkime vaistinius augalus. Jie nuo amžių naudojami Afrikoje, Indijoje ar Azijoje. Laikui bėgant vyrų ir moterų kartos buvo gydomos tokiais būdais net nesuvokiant priežasties. Daugybę metų vaistų pramonė eina šių gydomųjų augalų keliu, atskleisdama jų paslaptį ir įrodydama arba paneigdama, kad jie iš tikrųjų veiksmingi.

Nūnai paaiškėjo, kad kelios protėvių naudotos priemonės yra tinkamos gydyti vieną kitą ligą. To nė nežinodami mūsų protėviai instinktyviai aptiko augalo ir ligos sąsają. Kitais atvejais rezultatai nuvylė. Kad ir kaip būtų, tyrimai atliekami ir šiandien.

Šitaip nusiteikęs mėginau suprasti, ar parapsichologijos praktikoje esama tikro mokslo. Iš pradžių tik bandžiau sužinoti,

Ateities pranašystės: delno linijos

Chiromantija Kinijoje ir Indijoje buvo užsiimama jau prieš penkis tūkstančius metų. Šios disciplinos adeptų tikslas – interpretuojant delno linijas nustatyti, kaip jos susijusios su asmeniu, ir numatyti jo ateitį.

Chiromantija teigia, kad yra daug linijų: gyvenimo linija – pati svarbiausia, ji gali daug ką atskleisti apie mūsų gyvenimą, net išsiskyrimus (tai atspindi delno grioveliai). Chiromantai padalija delną

proporcingomis dalimis ir pranašauja, kada tie išsiskyrimai įvyks. Linija prasideda tarp nykščio bei smiliaus ir baigiasi Veneros kalvoje ties nykščio pagrindu.

Antroji linija, vidurinė, – galvos linija, esą atitinka protinius gebėjimus. Širdies linija pateikia žinių apie asmeninį gyvenimą. Be to, yra likimo ir laimės linija. Ar šioje praktikoje slypi bent kiek mokslinės tiesos, ar tai tėra šarlatanizmas?

Į tyrimą įsikinkė daug mokslininkų komandų. Prof. Newrickas iš Didžiosios Britanijos (Newrick et al., 1990) tyrė ryšį tarp gyvenimo linijos ilgumo ir realios žmonių gyvenimo trukmės. Jo metodas buvo efektyvus: jis atliko šimtą autopsijų ir palygino gyvenimo linijos ilgumą su asmens mirties data. Visiškai netikėtai jam pavyko nustatyti jų ryšį.

Tyrime dalyvavo 27–105 metų 63 vyrai ir 37 moterys. Newrickas, kaskart dėdamas delną ta pačia pozicija, rūpestingai išmatavo kiekvienos linijos ilgumą. Jis pastebėjo, kad dešiniosios rankos linijos sutampa dažniau nei kairiosios.

Akivaizdu, jog šimto asmenų pavyzdys yra tik pirmas žingsnis ir būtina ištirti gerokai daugiau asmenų, kad būtų galima patikrinti gautus duomenis. Šia linkme buvo atlikta ir daugiau tyrimų. Kaip pavyzdį pateiksiu naują indų (Madan, 2011) tyrimą, kuriame dalyvavo trys šimtai trisdešimt šeši 3–6 metų vaikai. Nustatytas ryšys tarp dantų ėduonies atsiradimo ir didžiojo piršto atspaudų piešinio.

O ar esama atitikmens tarp raukšlių atsiradimo ir gyvenimo trukmės?

Mokslininkų tyrimais buvo nustatyta: jeigu raukšlių atsiranda dešimt metų vėliau, gyvenama dešimt metų ilgiau. Šiems tyrimams iliustruoti pakanka prisiminti faktą, kad tabakas smarkiai pagilina veido raukšles, suteikia joms pilkšvą atspalvį ir gerokai sumažina gyvenimo trukmę dėl ankstyvų širdies bei kraujagyslių ligų ir vėžio.

Vadinasi, ir be delno linijų yra būdų numatyti gyvenimo trukmę. Užtenka stebėti, kokiu greičiu žingsniuoja senyvas žmogus, kad nuspėtume jo gyvenimo trukmę.

Prof. Rachel Cooper (Cooper et al., 2010) objektyviai, nenaudodama krištolinio rutulio, ieškojo kitų ženklų, pranašaujančių gyvenimo trukmę. Ji nustatė glaudžius pagyvenusių asmenų gyvenimo trukmės ir įvairių fizinių parametrų ryšius. Tai rankos paspaudimo stiprumas, ėjimo greitis ir pakilimo nuo kėdės staigumas. Apskritai imant, kuo asmuo greičiau ir vikriau juda, tuo jo raumenys stipresni, o vidutinė jo gyvenimo trukmė ilgesnė.

Parodyk rankas

Dažnai rankos gali papasakoti gyvenimo istoriją. Fizinio, prastai apmokamo darbo atstovų rankos labai skiriasi nuo laibų pianisto rankų. Rankos daug patikimiau nei veidas atskleidžia žmogaus amžių. Jeigu veidą tepamės kremais nuo saulės, išsiugdykime tokį pat įprotį tepti jais ir rankas, nuolat veikiamas saulės spindulių.

Nagai liudija

Kai kurias ligas galima nuspėti iš rankų, ypač nagų.

Štai keletas pavyzdžių: Pirštų deformacija – ženklas, kurį visuomet būtina vertinti labai rimtai, nes tai reikšmingas tokių sunkių ligų kaip plaučių vėžys signalas. Nagai būna vos išgaubti, kaip laikrodžio ciferblatas. Nagai išsigaubia dviem kryptimis – į plotį ir į aukštį. Nagų konsistencija nepakinta, pasikeičia tik jų forma.

Svarbus rodiklis – nagų spalva: jeigu nagai įgauna neryškų violetinį atspalvį, nedelsdami eikite pas gydytoją. Ši spalva sako, kad kraujas nėra pakankamai aprūpinamas deguonimi.

Priežastys gali būti kuo įvairiausios: kvėpavimo nepakankamumas, susijęs su lėtinėmis plaučių ligomis, plaučių vėžiu arba širdies bei kraujagyslių ligomis, kai širdies pompa ne iki galo atlieka savo darbą.

Abejonė pasitvirtins atkreipus dėmesį į lūpų spalvą. Jeigu ji – tolygaus violetinio atspalvio, diagnozė aiški. O baltos dėmės po nagais didelio pavojaus sveikatai nekelia.

Smiliaus ilgumas ir prostatos vėžys

Neseniai atlikti britų tyrimai atkreipė dėmesį į faktą, kad smiliaus ilgumas – prostatos vėžio prevencijos veiksnys. Jeigu vyrui mažiau nei 60 metų ir jo smilius ilgesnis nei bevardis, pavojus vystytis prostatos vėžiui sumažėja 87 proc.

Jeigu vyrui per 60 metų, rizika sumažėja iki 33 proc. Pasirodo, smiliaus ilgis susijęs su hormonų lygiu nėštumo metu. Kuo berniukus mažiau veikia testosteronas, tuo smilius bus ilgesnis – taip padidinama apsauga nuo prostatos vėžio.

Grafologija: būdas diagnozuoti ligas

Grafologija naudojama mėginant suprasti psichologines asmens savybes – tiriama jo rašysena. Kai kurie personalo samdos kabinetai naudoja šią techniką, kad labiau perprastų individą prieš samdydami jį į darbą.

Kyla klausimas – ar įmanu iš rašysenos nustatyti kai kurių ligų atsiradimą ir ar pasitvirtina, kad grafologija – patikima technika asmens charakteriui ir jo psichologijai apibūdinti.

Tenka pripažinti, kad šiais laikais lengviau iš plauko nustatyti asmens genetinį kodą (turint omeny, kad per dieną jų iškrinta apie penkiasdešimt), nei gauti rašysenos pavyzdį. Be to, tekstai ir elektroniniai laiškai neleidžia iš jų formos išspausti nieko asmeniško. Ką gi, akivaizdu, kad žmogaus, sergančio Parkinsono liga, drebulys atsispindės ir parašytame tekste.

Tačiau grafologijos tyrimai vis dėlto skiriasi nuo kitų tyrimų. Prancūzijoje tokį tyrimą atliko prof. Mouly (Mouly et al., 2007) Lariboisière’o ligoninėje. Tyrimas iškėlė aikštėn faktą, kad grafologija praverčia nustatant, ar asmuo linkęs į savižudybę.

Šio tyrimo autoriai išrinko 40 asmenų, mėginusių nusižudyti, ir 40 asmenų, a priori nekeliančių jokio psichologinio pavojaus. 80 išanalizuotų laiškų parodė, kad kontrolinės grupės ir „savižudžių“ grupės asmenų rašysenos turi tik jiems būdingų skirtumų.

Pažymėtina, kad grafologinė ekspertizė naudojama ir teisėtvarkoje, nustatant oficialaus teksto, pavyzdžiui, testamento, autentiškumą, – tai įrodo, kad esama rimto pagrindo tirti rašyseną.

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: pranašystės, chirologija, medicina, ateities nuspėjimas, chiromantija.burtai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 5241 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (392)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (301)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Mokslininkai aptiko sėklas, kurios gali išgydyti vėžį...

Vėžys - mūsų laikų maras, mokslininkai leidžia milijonus dolerių bandymams rasti vaistus nuo mirtinos ligos. Šiame straipsnyje mes pateiksime jums tyrimo rezultatus, kuriuos atliko Kentukio universiteto ekspertai. Jų rezultatai
paranormal.lt
Šios sultys gali sustabdyti astmos priepuolius...

Jei jūs sergate astma, šis straipsnis gali palengvinti jūsų sveikatos būklę. Astma sukelia lėtinis uždegimas ir bronchų sustorėjimas. Tai labai pavojinga būklė, nes ji sukelia sveikatos problemų ir galima uždusimo pavojų. Dau

paranormal.lt
Jei turite vitamino C trūkumą gerkite šį gėrimą!...

Vitaminas C yra stiprus antioksidantas ir odos geras draugas. Jis apsaugo odą nuo tiesioginių saulės spindulių ir stimuliuoja gijimo procesą, pagerina įdegį.
paranormal.lt
Nustatyta: kaip vėžys pradeda plisti žmogaus organizme...

Vokietijos mokslininkai nustatė, kaip vėžinės ląstelės organizme iš pirminio auglio plečiasi į kraujotaką. „Nature“ publikuotame tyrime teigiama, kad antriniai navikai, vadinami metastazėmis, prasibrauna pro mažas kraujagysles n

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Imbiero arbata: nuo inkstų akm...

Imbiero arbatos nauda! Ji gydo nuo virusų, kurie gali sukelti peršalimą, gripą ar pūslelinę. Ji malšina skausmą, labai efektyvi, jei žmogus jau serga peršalimo ligomis, gripu ar turi galvos, raumenų skausmą. Jame gausu antioksid
paranormal.lt
Apie kokias ligas įspėja liežu...

Kinų medicinos žinovo V. Naumavičiaus teigimu, jeigu žmogus į specialistą kreipiasi dėl tokio, rodos, menkniekio, kaip kažkuo nepatikęs liežuvis, vadinasi, jo psichologinė ir fiziologinė būklė yra įtempta.
paranormal.lt
Kai organizmas prašo pagalbos...

Žmogaus organizmas yra sukurtas tobulai. Jame vyksta neįtikėtini procesai. Ir, jei atsiranda problemos, jis mums signalizuoja.Kokie tai signalai ir ką jie reiškia.
paranormal.lt
Ką daryti sušalus?...

Atvėsus orui, pučiant šaltam vėjui atsiranda nušalimų ir kūno atšalimo pavojai. Nušalimų tikimybė didėja apsirengus nepritaikytais šaltam orui ir ankštais drabužiais, nepavalgius, esant mažai kūno masei (mažas poodinis riebalini
paranormal.lt
Atsisveikinkite su ėduonimi ir...

Ar žinote, kad kas dieną naudojamas kokosų aliejaus šaukštas pagerins burnos higieną ir padės kovoti su dantų ėduonimi? Kokosų aliejus yra stiprus savo anti-grybelinėmis, antibakterinėmis ir anti-mikrobinėmis savybėmis, kurios