Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Aiškiaregiai, Didieji pranašai » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (11.09.2015 - 20:22)

Kruvinojo Mėnulio pranašystės

Rugsėjo 27 – 28 naktį nepamirškite pakelti akis į dangų, jei bus neapsiniaukę, danguje skaisčiai raudona spalva švies vadinamasis Kruvinasis Mėnulis. Šis gamtos reiškinys toks įspūdingas, kad nuo seniausių laikų žmonėms kėlė pagarbią baimę.

Pranašystės ir senovinės legendos byloja, kad neregėto masto žemės drebėjimai sunaikins žmonių planetą per 4 savaites po to, kai įvyks eilė retų Mėnulio reiškinių.

Du krikščionių dvasininkai, turintys daug pasekėjų Jungtinėse Amerikos Valstijose, teigia, kad ši diena (rugsėjo 28-oji) užbaigs 4 kruvinųjų mėnulių ciklą per pastaruosius 18 mėnesių. Po to apsilankys popiežius JAV ir įspės, kad Jėzus Kristus antrą kartą pasirodys Žemėje, rašo express.co.uk.

Tuo pačiu metu pasaulis, kokį žinome šiandien, bus sunaikintas labai stiprių žemės drebėjimų, itin sustiprės įtampa Viduriniuosiuose Rytuose ir kils III-iojo pasaulinio karo grėsmė.

Tačiau skeptikai mano, kad pamokslininkai be reikalo kelia paniką, kad parduotų daugiau savo parašytų knygų apie pranašystes. Pagal vieną iš šių knygų netrukus gali pasirodyti sukurtas kino filmas.

Kruvinųjų mėnulių tetrada arba serija, įspėjanti apie apokalipsę, prasidėjo 2014 metų balandžio 15 dieną, antroji buvo spalio 8 dieną, trečioji – 2015 metų balandžio 4 dieną.

Ketvirtoji kruvinųjų mėnulių serija, tarp kurių buvo 6 pilnatys, nutiks rugsėjo 28-ąją. Kruvinųjų mėnulių tetrada yra labai retas reiškinys, įvykstantis tik keletą kartų per 2000 metų. Tikriausiai todėl pastoriai Markas Blitzas ir Johnas Hagee yra įsitikinę, kad tetrada yra susiję su reikšmingais istoriniais įvykiais Izraelio valstybei ir žydų tautybės žmonėms. Tarp tų įvykių yra žydų valstybės susikūrimas 1948 metais, 6 dienų Jeruzalės karas ir net žydų ištrėmimas iš Ispanijos 1492-aisiais.

Įdomu tai, kad kruvinųjų mėnulių tetrada sutampa su biblinėmis šventėmis: žydų Velykomis, prasidėjusiomis balandžio 3-ąją, dieną prieš paskutinį kruvinąjį mėnulį ir baigiasi rugsėjo 28-ąją – tai yra pirmąją Palapinių (tabernakulių) šventės dieną.

Rugpjūčio mėnesį pranašautojai apie nelaimes įspėjo, kad rugsėjį žmoniją pražudys milžiniškas asteroidas, kuris gali atsitrenkti į mūsų planetą nuo rugsėjo 22 iki 28 dienos. Tačiau M. Blitzas teigia, kad tai bus ne asteroidas, o Žemės drebėjimas. „Paskutinį kartą, kai įvyko tetrada XX amžiaus pradžioje, mano didžiam nustebimui, ji taip pat sutapo su žydų Velykomis ir Palapinių diena. Sužinojus metus, kada tai įvyko, mano mintys pradėjo dėliotis. Paskutinius du kartus pasirodė kruvinųjų mėnulių serija iš karto po to, kai Izraelis tapo valstybe 1948 metais ir kai Izraelis atgavo Jeruzalę 1967 metais“, – aiškino pastorius ir pridūrė, kad per dešimtmetį žemės drebėjimų skaičius padvigubėjo. „Pranašaujama, kad žemės drebėjimai suintensyvės prieš grįžtant mesijui ir jie primins gimdymo kančias. Didėjantis aktyvumas ir mastas yra ženklai, kad mes artėjame prie rojaus vartų“, – toliau pasakojo dvasininkas.

J. Hagee, Teksaso valstijos bažnyčios, turinčios 20 tūkstančių sekėjų, kūrėjas ir vyriausiasis pastorius, taip pat aprašo panašius dalykus knygoje „Keturi kruvinieji mėnuliai“ (angl. „Four Blood Moons“). Ši knyga tapo „The New York Times“ bestseleriu ir netrukus bus ekranizuota dokumentinėje kino juostoje tokiu pačiu pavadinimu. „Dangus yra Dievo skelbimų lenta. Jis siunčia signalus į Žemę, tačiau mes į juos nekreipiame dėmesio. Dveji kruvinieji mėnuliai 2014 – 2015 metais nurodo dramatiškus įvykius Viduriniuosiuose Rytuose, kurie pakeis visą pasaulį“, – aiškino pastorius.

Kai pasaulis stebėjo kruvinąjį mėnulį balandžio mėnesį, Ukrainos vyriausybė pradėjo pirmąjį puolimą, ketindama susigrąžinti Rusijos separatistų okupuotus pastatus. J. Hagee sakė, kad nuo tada, kai kilo krizė Ukrainoje, baiminamasi, kad jei JAV Ukrainai suteiktų karinę paramą, kiltų trečiasis pasaulinis karas. „Remiantis biblinėmis pranašystėmis, pasaulio istorija artimiausiu metu pasikeis dramatiškai“, – pridūrė prieštaringai vertinamas dvasininkas. Keturių kruvinųjų mėnulių serija astrologijoje yra nekasdienis ir nepaprastas reiškinys.

„Kiekvieną kartą, kai tai nutikdavo per pastaruosius 500 metų, tai sutapdavo su žydų tautos tragedija ir triumfu. Ir vėl Izraeliui ši tetrada yra reikšmingas laikas. Keturių mėnulių serija, nutinkanti tam tikromis dienomis, negali būti atsitiktinė. Ypač svarbus faktas yra tas, kad tarp keturių kruvinųjų mėnulių buvo visiškas saulės užtemimas. Net pats Jėzus evangelijoje pagal Luką pareiškė, kad atsiras ženklų saulėje, mėnulyje ir žvaigždėse. Ir tada ateis išganymo naktis“, – teigė J. Hagee.

Tačiau ne visi krikščionys tiki šiomis pranašystėmis. Yra duomenų, kad kai kurios tetrados neturėjo jokių reikšmingų padarinių žmonijai, todėl baimintis dėl būsimos pasaulio pabaigos neverta. Apokalipsės pranašystės – tema, kuri jaudina minias žmonių. Tai yra verslas, uždirbantis didelius pinigų, todėl nebūtina tikėti kiekvienu, kuris skelbia vienokias ar kitokias tiesas. Galbūt teisingai pasakė profesorius Gary Shogrenas, buvęs pastorius, Aberdyno universitete studijavęs Naująjį Testamentą: „Jūs niekada nesubankrutuosite, prognozuodami apokalipsę“.

priekavos.lt

Turi savo nuomone, gali kažką pasakyti, pasidalinti sveikatos receptu, įnovaciją, pranešk per 5 minutes ir tave pastebės!

reklama

Šioje istorijoje: kruvinasis mėnulis, asteroidas, apokalipsę, drebėjimai, tetrada

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1122 | | Reitingas: 0.0/0 |
PANAŠIOS NAUJIENOS: Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

//Parašykite savo nuomonę, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Ekologiškų produktų, antikvaro, ezoterikos skelbimų portalas
paranormal.lt
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 10 gr. iki 300 gr. Dar tur...
paranormal.lt
Bioenergetinis gydymas ir konsultacijos...

Bioenergetikė, asmeninio tobulėjimo trenerė teikia individualias konsultacijas Kaune. Atlieku auros diagnostika, atst...

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:10:26

Saldainiai be cukr... 1

00:06:16

Soda. Kaip teising... 2

00:10:15

Kraujo valymas nat... 0Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (1302)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (1362)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Ar pagrįstai bijoma skandalingojo E621?...

Prieskonių istorija yra beveik tokio pat amžiaus kaip ir žmogaus egzistencija Žemėje. Jau akmens amžiuje sumedžiojęs žvėrį žmogu...
paranormal.lt
Paruoškite imbierą nuo vėžio, artrito, cholesterolio...

Jis naudojamas plačiai, ypač veiksmingas peršalimo, gripo, kosulio, artrito ir skrandžio ligų atveju. Be to, imbieras gali padėt...
paranormal.lt
„Google“ patentavo „apyrankę nuo vėžio“...

Bendrovė „Google“ turi planų gaminti dėvimus įrenginius, kurie galėtų naikinti mūsų organizme šmirinėjančias žalingas struktūras...
paranormal.lt
Medicinos griovimas...

Ginčai, kur turi būti gydomi žmonės, kuriems reikia neurochirurgo pagalbos, tęsiasi ne pirmus metus. Dabar toks gydymas teikiama...