Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (716) Komentarų: (0) (19.11.2015 - 19:16)

Kur lankosi NSO ir kas domina ateivius?

Niekas negali patvirtinti, kad ateivių susidomėjimas žemės gyventojų kariniais - strateginiais, moksliniais ir pramoniniais objektais visiškai išnyko. NSO kartais yra pastebimi virš slaptų bazių ir poligonų, didelių atominių elektrinių, kosminių raketų paleidimo aikštelių. Galima pasakyti, kad pastaruoju metu ateivių interesų ratas žymiai išsiplėtė. Jie ir seniau buvo pastebėti virš Didžiojoje Britanijoje esančio Stounhedžo ar Naskos dykumos piešinių. Tačiau pastaruoju metu jie matomi praktiškai virš bet kokios įžymios vietos - istorinės, architektūrinės, archeologinės - kurioje susirenka daug turistų su fotoaparatais

Jų padarytų nuotraukų dėka atsirado įrodymai, kad atvykę svečiai domisi įvairiais turistiniais maršrutais. NSO buvo pastebėti virš Didžiųjų piramidžių Gizoje ir Karalių slėnio Luksore (Egiptas), virš Saulės šventyklos Kuske ar senovinės inkų šventyklos Maču Pikče (Peru), virš Eifelio bokšto

Paryžiuje, Maskvos Kremliaus... Su kuo susijęs toks susidomėjimo pasikeitimas? Žinoma, tai gali būti ir atsitiktinumas - jei visur skraido, tai gali praskristi ir virš tokių vietų. O gal NSO pasirodo būtent žmonių susikaupimo vietose? Tokį klausimą galima užduoti, kalbant apie piramides. Ar ateivius šios vietos domina kaip žmonių traukos vietos ar, atvirkščiai, piramidės buvo pastatytos kaip tik tose vietose, kurias dar tolimoje senovėje pasirinko ateiviai, padėję atsirasti mūsų civilizacijai?

Profesorius oftalmologas ir keliautojas Ernstas Muldaševas yra visiškai įsitikinęs, kad visos mūsų planetoje esančios piramidės, tame tarpe ir milžiniški megalitiniai statiniai, pastatyti įvairiuose žemynuose, sudaro vieną pasaulinę sistemą. Savo knygoje „Ieškant Dievo miesto" jis rašo, kad tai suderinta sistema. O ten, kur nėra matomų piramidžių ar kitų didelių pastatų (dirbtinių ar natūralių), jie yra arba po vandeniu, kaip Bermudų trikampyje, prie Australijos ar Japonijos krantų, arba po žeme, kaip Sevastopolyje ar Bosnijoje. Visos šios sistemos pagrindas - Himalajuose esantis šventasis Kailašo kalnas, irgi esantis piramidės formos. Muldaševas mano, kad šios pasaulinės sistemos amžius yra apie 850 000 - 1 000 000 metų. Kam ši sistema reikalinga? Profesorius mano, kad ji „reguliuoja subtiliąją mūsų planetos energiją ir taip ją padaro labiau prieinama žmonėms".

Vėliau Muldaševas pareiškė mintį, kad žmonės laiko energijos pagalba kilnojo didžiules sunkenybes ir netgi skraidė. Tai, kaip mano profesorius, įrodė rusų mokslininkas Nikolajus Kozyrevas. Juk ir senovėje buvo megalitiniai įgaubti akmeniniai „Kozyrevo veidrodžiai". O „akmuo yra susikristalizavęs laikas", t.y. akmuo „gali priimti, stabilizuoti ir perduoti laiko energiją".

Kad ir kaip būtų, jau nuo 1970-ųjų metų pradžios prie akmeninių senovės paminklų iš visų pasaulio šalių patraukė įvairiausių ezoterikų grupės, kurios, kaip rašė Bredas Staigeris žurnale „Fate", ieškojo dvasinio nušvitimo. Netgi atsirado turistinės firmos, kurios organizavo tokio pobūdžio keliones. Tiesa, nežinia, kas sudarinėjo turistinius maršrutus NSO, tačiau daugeliu atveju jie aiškiai sutampa su mūsų maršrutais.

Ką šiose vietose, be aukštosios kosminės energijos, gauna žmonės? Ogi aukštąją kosminę informaciją iš tų pačių tolimųjų pasaulių gyventojų.

Bredas Staigeris rašo, kad daugelis žmonių, kurie buvo pagrobti ateivių ar turėjo su jais kitokių kontaktų, prie „šventų vietų" susitikdavo su ypatingomis būtybėmis, kurie žmonėms bandė perduoti vieningą viso egzistuojančio sampratą. Panašiai, kaip kiekviename į dalis išskaidytos hologramos gabaliuke išlieka viso daikto vaizdas arba kaip kiekvienoje biologinės ląstelės DNR išsaugomas viso organizmo informacinis kodas, taip kiekvienas iš mūsų esame dalimi vieningos žmonijos, o žmonija - dalis Žemės gyvojo organizmo, o pati Žemė - dalis vieningos Visatos. Žmonija, jeigu suvoks savo ryšį su visu supančiu pasauliu, žengs žingsnį ant aukštesnio dvasinio išsivystymo laiptelio. Gali būti, kad tuomet mes nustosime skirstytis į rases, tautas, etnines grupes, politines partijas ir klases - taip besiskirstydami mes savyje pražudome vienybės pojūtį. Dvasinis auklėjimas -- skirtingai nuo „maitinimo" techninėmis idėjomis, link kurių mes taip godžiai veržiamės, - ir yra ta veikla, kurią šiuo metu vykdo ateiviai. Štai dėl to jie ir skraido tenai, kur susirenka daug žmonių (arba, atvirkščiai, į nuošalias vietas, kuriose galima sutikti vienišus keliautojus).

Praeityje dvasiniu auklėjimu užsiėmė ir pagarbą mus supančiai gamtai, žemei skiepijo genties seniūnai, burtininkai, žyniai ir kiti išrinktieji, kurie savo išmintį perdavė iš kartos į kartą. Dabar mes visa galva patekome į vartojimo apynasrį ir, pajudėję technokratinio vystymosi kryptimi, visiškai užmiršome apie sielą. Ateiviai iš kitų planetų mano, jei mūsų nepavyks nukreipti teisingu keliu, mes paprasčiausiai žūsime - kiekvienas atskirai ir visi kartu. Gali būti, kad net pakenksime kaimyninėms civilizacijoms. Štai todėl mūsų rūpesčiai - ir jų rūpesčiai. Bent taip jau tikina ateiviai tiems, su kuriais jie kalba. Gali būti, jie su mumis irgi bendrauja - bando „transliuoti" į mūsų galvas kažką palaimingo ir universalaus, kai pakimba virš aršaus mitingo ar susirėmimų arba tose vietose, kur istorinėse vietose susirenka ekskursantų pulkai. Gal kartais ką nors pasirinktinai pagrobia (taip, kad niekas to net nepastebi) ir „pataiso smegenis"? Arba, galimas dalykas, išmetą savo „desantą", kuris panašus į mus kaip du vandens lašai?

Šia tema galima fantazuoti kiek norima, tačiau žmonės, tikinantys, kad susitiko su ateiviais, atkakliai tvirtina, jog teigiamai mūsų atžvilgiu nusiteikę ateiviai stengiasi mus atvesti į protą.
Pasirodo, štai kur šuo pakastas. Peržiūrėjus paskutinių metų ufologinius biuletenius, galima aptikti gana nemažai įdomių pranešimų ir nuotraukų.

Pavyzdžiui, Puerto Riko gyventojas fotografavo Čičen Itcos piramidę Jukatane (Meksikoje). Nuotrauka kelia asociacijas su kita nuotrauka, kurią 2005-ais metais prie Kukulkano piramidės padarė turistas iš Argentinos Alechandro Gabrielis Garsija. 2006 m. balandžio 14 d. Heisenas Fernandesas fotografavo senovinę aikštę Antigvoje (Gvatemala), o vėliau paaiškėjo, kad prie ugnikalnio miesto pakraštyje „pozavo" NSO.

Selbyje, vienoje iš vaizdingiausių Jorkšyro (Didžioji Britanija) vietovių, kurioje lankosi nemažai turistų, 2006-ųjų metų gegužės mėnesį į fotoaparato objektyvą pateko kažkoks daugiau nei keistas objektas, tarsi dviaukštis. Nuotraukos autoriai Džodi Holden ir Raselas Keletas yra ufologinės organizacijos „NSO medžiotojai" nariais. Beje, 2005-ais metais daugiau nei 15% visų Didžiojoje Britanijoje NSO stebėjimo atvejų vyko būtent Jorkšyre!

2006 m. kovo 23 d. Aleksas Astua nufotografavo NSO prie Hefreno piramidės Gizoje (Egipte). Tais pačiais metais birželio 17d. ši nuotrauka buvo išspausdinta ufologiniame leidinyje „The Journal Of Hispanic Ufology". Šioje nuotraukoje objektas atrodo sferinis, nors prieš 47 sekundes darytoje kitoje nuotraukoje jis atrodė ovalo formos.

Maskvoje virš vienos metro stoties G.O. nupaveikslavo 5 NSO vienu metu! Rusijos ufologai tvirtina, kad tai tikrai nėra vienetinis atvejis. Galima sakyti, kad ateiviai, kaip ir visi žmonės, lanko visas pasaulio šalių sostines - Paryžių, Londoną, Vašingtoną, Tokijų ir kitas.

Suprantama, galima kruopščiai analizuoti kiekvieną nuotrauką, tikrinti įvairias versijas. Tačiau ne tai esmė. Esme yra ta, kad NSO skrenda tenai, kur renkasi žmonės. Arba atvirkščiai...

reklama

Mįslės ir faktai ir paranormal.lt

Šioje istorijoje: nso, Ateiviai, Piramidės

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 716 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (351)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (270)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Alyvmedžio lapelių arbatą turi didelės gydomąsias savyb...

Alyvmedis - senovinis augalas, kuris buvo naudojamas tiek maiste, tiek kaip gydymo priemonė. Jis yra žinomas dėl savo gydomųjų savybių gydant tam tikras ligas dėl veikliosios medžiagos Oleuropeino. Alyvmedžio lapai naudingi gyd
paranormal.lt
Kas vyksta po mirties?...

„Gali prireikti šiek tiek jėgos, kad tai įveiktum, – sako laidotuvių biuro darbuotoja Holly Williams, pakeldama Johno ranką ir švelniai sulenkdama ją per alkūnę, riešą ir pirštus. – Paprastai kuo šviežesni p

paranormal.lt
Gerkite šį gėrimą, numesite svorį, sureguliuosite skydl...

Jei skydliaukė negamina pakankamai hormonų, jos būklė tampa, kaip žinoma hipotiroidizmas. Hormonai yra labai svarbūs, jie reguliuoja širdies ir smegenų funkcijas, cholesterolio kiekį kraujyje, kvėpavimą ir kūno temperatūrą.
paranormal.lt
Kaip atstatyti pažeistus inkstus, naudojant tik 1 arbat...

Inkstai - gyvybiškai svarbus organas mūsų kūne. Pagrindinė jo funkcija yra užtikrinti hormonų ir fermentų veiklą, kad suskaidyti maistą ir paversti jį cheminėmis medžiagomis, kurią galėtume naudoti, kaip energiją.


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite
paranormal.lt
Išvalykite žarnyną nuo gleivių...

Išsivalę nuo gleivių, išmatų ir kitų parazitų žarnyne, mes galime atsikratyti daugelį ligų. Per 70 metų (gyvenimo trukmė) mūsų žarnynas perdirba apie 100 tonų maisto produktų ir 40 tūkstančius litrų skysčio. Pasekmė, ant pilv

paranormal.lt
Pašalinkite gleives iš plaučių...

Atėjo laikas peršalimo ligoms, bronchitui ir pneumonijai! Jei jūs kenčiate nuo kosulio, tada šis receptas padės jums! Kai žmogus kenčia nuo nepraeinančio kosulio, jam sunku dirbti, pastovus skausmas krūtinėje, galvoje ir žino