Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Hipotezės » Peržiūrų: (468) Komentarų: (0) (19.09.2015 - 20:32)

Laiko iškraipymai - informacijos erdvė į paralelinius pasaulius

Mokslininkams ir eiliniams tyrinėtojams neduoda ramybės kiti matavimai.... Jie nuolat kelia klausymą: Ar iš tiesų egzistuoja praeitis ir ateitis? Jeigu egzistuoja, kaip galima į jas persikelti?

Yra žinoma, kad visko, kas egzistuoja, pagrindą sudaro du dydžiai - erdvė ir laikas, kurie neatsiejamai susiję vienas su kitu. Erdvė turi tokias savybes, kad ji gali įsiminti tai, kas vyksta, t.y. būti savotišku informacijos nešėju. Ši savybė galėtų mums padėti pažvelgti bent į praeitį, tačiau mokslininkams iki šiol nepavyksta suprasti šio reiškinio esmės, todėl mums lieka tik stebėti.

Apie paralelinių pasaulių egzistavimą mokslininkai spėliojo jau senovėje. Po Einšteino darbų tai, apie ką anksčiau buvo kalbama neoficialiai, tapo atvira. Tad koks tai reiškinys, kokia jo esmė ir iš kur

tuščioje vietoje staiga atsiranda įvairūs objektai, primenantys rūką su vaizdu jame?

Mokslininkai mano, kad taip vadinamuose paraleliniuose pasauliuose gali egzistuoti begalinis Žemės planetos antrininkų skaičius. Kiekviena tokia planeta, nors ir nedaug, bet skiriasi viena nuo kitos, nes tai susiję su priežasties-pasekmės ryšiu ir daugybe būtent pasekmių variantų, galinčių kilti iš vienos priežasties. Pavyzdžiui, numetus kamuolį ant grindų, variantų, į kurią pusę jis atšoks, bus gana daug ir kiekvienas jų galėtų vykti paralelinėje realybėje, o tai reiškia, kad būtent tiek egzistuoja paralelinių pasaulių. Įvykiai šiuose pasauliuose gali vystytis skirtingai, nežiūrint į tai, kad laikas kiekviename jų vienas ir tas pats. Viename pasaulyje žmonijos ten gali ir nebūti dėl kokio nors kataklizmo ar įvykio, sutrukdžiusio atsirasti gyvybei. Kitame pasaulyje civilizacija galėjo nužengti žymiai toliau už mūsų dabartinę ir gal net rado būdą keliauti tarp pasaulių.

Dažniausiai pasitaikantis reiškinys, apie kurį tvirtina liudininkai - žmonės mato iš niekur atsirandančius įvairius objektus. Tais objektais gali būti žmonės ar į mus panašios būtybės, o taip pat ir negyvi daiktai. Užfiksuoti atvejai, kai buvo stebimi ištisų miestų pasirodymai. Liudininkai teigia, kad vienais atvejais tai būdavo megapoliai su šiuolaikine infrastruktūra, o kitais atvejais minimi senoviniai statiniai ir žmonės, apsirengę atitinkamais rūbais. Specialistai padarė išvadą, kad šie reginiai gali demonstruoti konkrečios vietovės praeitį ar ateitį arba dvi paralelinės realybės persidengia tarpusavyje. Tyrinėtojai mano, kad šiuo atveju šio reiškinio nereikia painioti su fantomo pasirodymu - miestai, kurie kažkada egzistavo ir išnyko dėl įvairių aplinkybių.

Šie objektai atsiranda vietovėse su anomaliais geofiziniais duomenimis, pavyzdžiui, tektoninių lūžių zonose. Tokioje vietoje paprastai būna labai skurdi augmenija ir praktiškai nėra paukščių. Plyšiai tektoninėse plokštėse rodo labai didelį magnetinio lauko aktyvumą, kas savo ruožtu gali sukelti paralelinių pasaulių persidengimą. Su analogiškais reiškiniais galime susidurti kiekvienas mūsų, netgi sėdint namuose ir žiūrint televizorių. Priimant analoginį signalą iš televizijos bokšto, neretai galima pamatyti, kaip vieno kanalo vaizdas perdengia kitą kanalą. Analogiškas atvejis gali būti ir su analoginiu radijo ryšiu. Žmonėms kol kas nėra žinomos visos magnetinio ir elektromagnetinio laukų savybės, todėl iki visiško šio reiškinio esmės atskleidimo dar labai toli.

Jeigu tektoniniai lūžiai nebūna labai dažnas reiškinys, tai magnetinės Žemės linijos susikerta labai tankiai, praktiškai kas keletą metrų. Šie susikirtimai taip pat yra magnetinių anomalijų šaltiniais, tačiau dažniausiai generuoja nedidelės apimties objektus. Tokias vietas galima aptikti netgi savo bute su paprasčiausiu magnetiniu rėmeliu, be to, šių linijų susikirtimo vietas dėl kažkokios priežasties labai mėgsta katės - jos miega būtent tokiose vietose. Reikia pažymėti, kad magnetinių linijų susikirtimas, skirtingai nuo tektoninio lūžio, beveik nedaro jokios neigiamos įtakos patalpos energetikai. Tačiau jeigu pastatas pastatytas virš lūžio, gyventojai neturės ramybės ir ilgai neužsibus šioje vietoje.

Tuo pačiu metu kai kurie tyrinėtojai teigia, kad aukšto išsivystymo kitų planetų civilizacijos, kurių atstovai periodiškai lankosi mūsų planetoje, gali turėti žinių, leidžiančių persikelti iš vieno pasaulio į kitą. Kas žino, gal jie patys yra tos pačios Žemės, tik esančios paraleliniame matavime, gyventojai. Kaip įrodymą galima pateikti faktą, jog iki šiol nėra žinoma, kaip turi atrodyti ateiviai. Paplitęs stereotipas apie dideles ištemptas galvas, mažas burnas ir visiškai pliką odą gali būti paprasčiausias prasimanymas. Nors negalima atmesti teiginio, kad tai iš tiesų yra kitos Žemės gyventojai, tik žymiai toliau nužengę evoliucijos keliu.

Senųjų civilizacijų, egzistavusių daugiau nei prieš dešimt tūkstančių metų, palikti artefaktai patvirtina, kad taip iš tiesų gali būti. Iki mūsų laikų išlikusiuose piešiniuose ant Egipte ir Peru stovinčių piramidžių sienų, taip pat rašytiniuose šaltiniuose minimi iš debesų nužengę dievai. Ypatingą susidomėjimą kelia tas faktas, kad šios būtybės savo skraidymo aparatais galėjo akimirksniu išnykti ir vėl atsirasti, kiekvieną kartą tai buvo palydima ryškia šviesa. Šie požymiai labai būdingi erdviniams portalams, tad negalima atmesti teiginio, jog kažkada seniai egzistavusios atlantų ar hiperborėjiečių rasės ne žuvo. o parėjo į kitą matavimą.

Gal būt tuo yra paaiškinamas ir NSO aktyvumas anomaliose zonose. Bermudų trikampis, tektoninių plokščių lūžio vietos ir daugelis kitų vietų su anomaliomis savybėmis visada turi vienodus požymius - šiose vietose nebeveikia jokie elektroniniai prietaisai, o mechaninių prietaisų veikimo logiškai nebegalima paaiškinti. Tai aiškinama ypač galingų magnetinių laukų egzistavimu, reiškia, jog ten gali būti įėjimai į paralelinius pasaulius.

Pasirodantys reginiai dažnai yra vieno ir to paties pobūdžio ir faktiškai primena kažkokiame informacijos nešėjuje išsaugotą ir nuolat atkuriamą įrašą. Apie tai, kad erdvė gali įsiminti įvykį ir paskui jį atkurti, žinoma labai seniai. Pavyzdžiui, mokslininkams specialia ultragarsine įranga pavyko nuo senovės Egipto kapavietės sienos nuskaityti dviejų žynių pokalbį. Būtent tuo ir galima paaiškinti tokių vaizdų atsiradimą anomaliose magnetinėse zonose, nes praktiškai kiekvienos rūšies informacija išsaugoma magnetiniame nešėjuje.

Neretai toli praeityje vykusių įvykių vaizdai pasirodo tose vietose, kur yra kalnų iškasenos. Ekspertai įrodė, kad šiuo atveju šios iškasenos ir yra tais informacijos nešėjais, kuriuose ir įrašomas įvykis.

Video: Laiko iškraipymai (Rusų k.)

Specialistai mano, kad optinės iliuzijos,  vadinamos miražais, yra panašaus pobūdžio, nors visiems žinoma, kad tai yra tik saulės spindulių lūžimo tarp skirtingos temperatūros oro sluoksnių efektas. Tai galima būtų priimti kaip paaiškinimą, tačiau kaip paaiškinti šioje vietoje gana seniai buvusių objektų pasirodymą? Liudininkai ne kartą susidūrė su situacija, kai po kelių dienų ar net mėnesių objektas vėl pasirodo, o kai kurie miražai egzistuoja ištisus šimtmečius, Gali būti, kad šiuo atveju yra tas pats efektas, kaip ir nutolusių galaktikų atveju, kurios gali jau ir nebeegzistuoti, nors mes ir po milijonų metų matome nuo jų atsklidusią šviesą. Neatmetama galimybė, kad fotonai, kaip ir kristalinė struktūra, gali išsaugoti informaciją apie įvykį ir periodiškai ją atkurti, esant atitinkamoms sąlygoms. To įrodymas -pasikartojantys miražai, kurie pasirodo vienoje ir toje pačioje vietoje, dažniausiai dykumoje. Visais kitais atvejais tai yra atmosferiniai optiniai reiškiniai.

Mokslininkams dar teks nemažai pasidarbuoti, siekiant atspėti vaizdų atsiradimo ore mįslę, nes šių vaizdų atsiradimo priežastys gali būti pačios įvairiausios. Įvairių svarbių įvykių vietose pasirodantys vaizdai ar nežinomi ir nepaaiškinami vizualiniai efektai pirmiausia stebina vaizduotę savo nepaprastumu. Gali būti, kad kada nors mes sugebėsime suprasti, kokią informaciją šie vaizdai perteikia, ir gal tada bus atskleista judėjimo erdvėje ir laike paslaptis.

reklama

Šioje istorijoje: paralelinis pasaulis, miražai, video, laiko iškraipymai, būtybės, erdvė

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 468 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (356)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (275)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Mokslininkai: kodėl pervertiname genus ir genetika...

Genai atrasti ne vakar, tačiau pastarųjų metų pasiekimai šioje srityje keičia žaidimo taisykles iš esmės. Mokslininkai kelia perdėto tikėjimo genetika klausimą – tiek filosofine, tiek ir praktine prasme.
paranormal.lt
Mokinys savarankiškai rado būdą, kaip išgydyti ŽIV?...

Kaip ir daugelis mokslu besidominčių mokinių, Andrew Jinas domėjosi žmogaus evoliucijos klausimu. Bet susidomėjimas šį protingą jaunuolį, vieną iš trijų „Intel Science Talent Search“ laureatų, laimėjusių 150 000 JAV dolerių, nuv
paranormal.lt
Mokslininkai: šie du ingredientai išgydo net krūties vė...

Ciberžolė ir juodieji pipirai turi daug gydomųjų savybių, tai vieni iš labiausiai naudojamų liaudies medicinos ingredientų. Tačiau, jei šiuos komponentus sujungti kartu, jie padarys stebuklus. Iš juodųjų pipirų ir ciberžolės išg
paranormal.lt
Pabandykite išsivalyti organizmą «linų sėmenimis»...

Perdirbti ir rafinuoti maisto produktai didina rūgštingumą mūsų kūne, ir tai kenkia mūsų sveikatai, todėl, kad mūsų organai pradeda veikti blogai. Atliekų kaupimas organizme gali sukelti rimtų sveikatos problemų.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.