Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Hipotezės » Peržiūrų: (1659) Komentarų: (0) (17.03.2016 - 17:43)

Neįtikėtini įrodymai, kad gyvenate praėjusiame gyvenime

Ar kada nors pagalvojote, kad galbūt šioje Žemėje gyvenate nebe pirmą kartą? Mintis, kad sielos reinkarnuojasi gyvuoja daugiau nei 3000 metų. Apie tokią galimybę diskutavo ir senovės indai, graikai, keltų druidai, ir kt. Tikėjimas, kad mūsų sielos pasmerktos gyventi septynias, aštuonias ar net devynias dešimtis kartų Žemėje, kankina ir slegia. Tačiau galbūt iš tiesų mes jau kažkada čia gyvenome?

Koks jūs buvote praėjusiuose gyvenimuose? Kokioje šeimoje augote, ką dirbote, ką mylėjote, dėl ko kentėjote? Kaip labai tai skyrėsi nuo dabartinio gyvenimo? Galbūt buvote kitos rasės, lyties, socialinės klasės atstovas? Kai kas tiki, kad praėjusiame gyvenime buvo visai kitoks sutvėrimas, pavyzdžiui, šuo, gazelė, o gal žuvis.

9 neįtikėtini įrodymai, kad gyvenate jau nebe pirmą kartą Tikintys tuo, kad gyvenimas yra ne vienas, teigia, kad nuo praėjusių gyvenimų priklauso daugybė dabartinės mūsų asmenybės aspektų (fizinių, emocinių, intelektualinių ir psichologinių). Štai keletas iš jų.

9 neįtikėtini įrodymai, kad gyvenate jau nebe pirmą kartą:

  • Déjà vu. Tikriausiai daugelis yra patyrę keistą déjà vu jausmą. Jis gali atsirasti staiga, bet kuriuo metu. Tuomet atrodo, kad viskas, kas vyksta jau kažkada buvo. Psichologas Arthuras Funkhouseris suskaidė šį fenomeną į smulkesnius aspektus: déjà vécu (įvykis, kuris jau buvo patirtas ar išgyventas), déjà senti (tai, ką jau jautėte, prisiminimus galėjo sukelti balsas arba muzika), déjà visité (tokia pažįstama vieta, kad atrodo, jog čia jau buvote). Nors mokslininkai ir psichiatrai tvirtina, kad galima rasti neurologinį šio fenomeno paaiškinimą, tačiau kiti yra įsitikinę, kad šie neaiškūs jausmai yra prisiminimai iš praėjusių gyvenimų. Kaip kitaip būtų galima paaiškinti tą jausmą, kai įžengiate į namą, kurio anksčiau niekada nesate matę, atpažįstate kiekvieną detalę. Jūs žinote, kas bus kitame kambaryje arba, kai užlipsite laiptais į viršų. Galbūt praėjusiame gyvenime čia buvo jūsų namai?
  • Keisti prisiminimai. Kartais tėvai pastebi, kad vaikai pasakoja savo vaikystės prisiminimus, kurių negalėjo turėti šiame gyvenime. Gal tai laki vaiko vaizduotė, nesusipratimas arba sapnas, palaikytas realybe? O gal jie prisimena kažką, kas nutiko praėjusiame gyvenime? Žmogaus atmintyje yra daugybė klaidų ir neatitikimų. Tikriausiai daugelis iš mūsų turime tokių prisiminimų, apie kurių realų egzistavimą negali paliudyti nei šeimos nariai, nei artimiausi draugai. Iki šiol neatsakyta į klausimą – ar tai atminties klaidos, ar prisiminimai apie praėjusius gyvenimus.
  • Sapnai ir košmarai. Pasikartojantys sapnai ir košmarai taip pat laikomi įrodymu apie praėjusius gyvenimus. Ar šiuos sapnus sukelia prisiminimai apie kažką svarbaus iš praėjusių gyvenimų? O gal tai tiesiog keisti smegenų žaidimai? Ar gali būti, kad košmarai – tai praėjusių gyvenimų traumų atspindžiai?
  • Baimės ir fobijos. Iš kur kyla jūsų baimės ir fobijos? Gyvačių, vorų, aukščio baimės žmogaus psichikoje yra dalis evoliucionavusio išlikimo instinkto. Daug žmonių kenčia nuo baimių, kurios yra visiškai iracionalios. Jie bijo vandens, paukščių, skaičių, veidrodžių, tam tikrų spalvų ir t. t. Žmonės gali turėti pačių keisčiausių fobijų. Psichologų konsultacijose galima prieiti ir kitokių išvadų, tačiau daugelis tiki, kad priežasčių reikia ieškoti praėjusiuose gyvenimuose. Galbūt vandens baimė reiškia, kad praėjusiame gyvenime žmogus mirė paskendęs? Galbūt raudonos spalvos baimė reiškia, kad praėjusiame gyvenime žmogus žuvo, kai jį nutrenkė raudonas automobilis?
  • Trauka svetimoms kultūroms. Tikriausiai pažįstate žmonių, kurie yra grynakraujai lietuviai, tačiau su entuziazmu žavisi Ispanijos, Japonijos ar kitų šalių kultūra. Galbūt pažįstate žmonių, kurie tapatina save su kitomis epochomis, pavyzdžiui, Renesansu ar II pasauliniu karu. Kartais trauka svetimoms kultūroms tampa kone apsėdimu ir tai gali reikšti tik vieną – neišsitrynusius prisiminimus apie praėjusius gyvenimus.
  • Aistros. Gyvenime reikia turėti aistrų, tačiau kai kurios aistros sekina ir tampa apsėdimu. Iš kur kyla tos aistros (knygoms, menui, antikvariniams dirbiniams, madai, sodininkystei, teatrui, automobiliams, lėktuvams, paranormaliems reiškiniams ir pan.)? Intensyvus domėjimasis tam tikrais dalykais gali būti visiškai natūralus, tačiau kartais gali būti susijęs su praėjusios gyvenimo patirtimis.
  • Nekontroliuojami įpročiai. Kartais aistros tampa nekontroliuojamais įpročiais, kurie kenkia žmonių visuomeniniams gyvenimui ir labai išskiria iš kitų. Tai žmonės, kenčiantys nuo obsesinio – kompulsinio sutrikimo, linkę kaupti daiktus. Tai gali būti vyras, kuris turi 10 kartų išjungti šviesą, prieš išeidamas iš kambario. Arba moteris, kuris namuose laiko senų laikraščių krūvas, nes negali jais atsikratyti. Visi turi nors vieną bjaurų įprotį, nuo nagų kramtymo iki liežuvavimo ir nuolatinio atidėliojimo. Taip pat tai apima ir priklausomybę nuo televizoriaus ar socialinių tinklų. Kai kurie tyrėjai mano, kad šie įpročiai yra susiję su praėjusiais gyvenimais.
  • Nepaaiškinami skausmai. Ar jūs jaučiate skausmą, nors gydytojai neranda jokios priežasties? Gali būti, kad taip yra dėl polinkio į hipochondriją (psichologinį sutrikimą, kai žmogus įsivaizduoja, kad serga įvairiomis ligomis). Tačiau tie paslaptingi skausmai, spazmai, diskomfortas gali būti dėl kančių, kurias teko patirti praėjusiuose gyvenimuose.
  • Gimimo žymės. Tai vienas akivaizdžiausių įrodymų apie praėjusius gyvenimus. Ne tik gimimo žymės rodo praėjusius gyvenimus, bet ir kitokie fiziniai bruožai, anomalijos ir deformacijos. Pasaulyje žinomas atvejis, kai Indijoje berniukas teigė, prisimenantis, kad praėjusiame gyvenime buvo vardu Maha Ram, žuvęs nuo kulkos į krūtinę. Berniukas turėjo gimimo žymių, kurios atitiko vietą, į kurią pataikė mirtina kulka. Buvo išsiaiškinta, kad toks vyras iš tikrųjų gyveno ir mirė nuo šautinių žaizdų krūtinėje.
reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: prisiminimai, gyvenimas, Déjà vu

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1659 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (392)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (301)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Kiek tiesos yra mituose apie plastinę chirurgiją?...

Grožį kiekvienas iš mūsų suprantame skirtingai, tačiau jis yra pakankamai svarbus kiekvienam norinčiam pritapti prie visuomenės, būti pripažintam. Ir nors besikreipiančių į plastikos chirurgus vis daugėja, apie šią sritį vis

paranormal.lt
33 metų vyras teigia storosios žarnos vėžį išsigydęs ka...

D. Hibbittui buvo diagnozuotas III stadijos storosios žarnos vėžys. Po gydymo Christie ligoninėje (Mančesteris, JK) vėžys grįžo, ir 2013 m. liepą teko atlikti dar vieną operaciją. Be to, buvo paskirtas papildomas chemoterapijos
paranormal.lt
Bananų receptas nuo kosulio: bronchitas išnyksta tarsi ...

Bananų kokteiliai visada skanu! Patikrinkite unikalų receptą iš bananų, kuris ne tik skanus, bet padės jums susidoroti su bronchitu ir kosuliu!

paranormal.lt
Nustatyta: kaip vėžys pradeda plisti žmogaus organizme...

Vokietijos mokslininkai nustatė, kaip vėžinės ląstelės organizme iš pirminio auglio plečiasi į kraujotaką. „Nature“ publikuotame tyrime teigiama, kad antriniai navikai, vadinami metastazėmis, prasibrauna pro mažas kraujagysles n

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Paruoškite imbierą šiuo senu b...

Imbieras - gali būti dar labiau naudingas, nei jūs manote! Pieno produktai yra populiarūs visame pasaulyje. Šie produktai praeina fermentacijos procesą, kuriame bakterijos maitinasi natūraliu cukrumi ir krakmolu esančiame maist
paranormal.lt
Geresnis pasirinkimas už kavą:...

Šiuo metu madingiausia iš žaliųjų arbatų yra mačia, bet sveika gerti ir visų kitų rūšių žaliąsias arbatas. Viename tokios arbatos puodelyje gausu antioksidantų ir priešuždegiminių medžiagų.
paranormal.lt
Kaip grūdintis, kad būtume sve...

Sakoma, kad grūdintis sveika. Vieni, norėdami sustiprinti imuninę sistemą, lipa į eketę, kiti prausiasi tik su šaltu vandeniu arba kiekvieną laisvą valandėlę išnaudoja pasivaikščiojimams ar darbui gryname ore. Dar kiti teigia, k
paranormal.lt
Ar jūsų maiste pakanka vitamin...

Kad būtumėme sveiki, mitybos specialistai rekomenduoja valgyti kuo įvairesnį maistą.
paranormal.lt
Ar tikrai naudinga vietnamieti...

Ar prisimenate, buvo vietnamietiškas balzamas „Žvaigždutė“? Mažas apvalus indelis su raudona žvaigžde ant viršaus. Stipraus kamparo ir mėtų kvapo, be to, visiems gyvenimo atvejams - nuo peršalimo, nuo traumų, inhaliacijoms...