Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Kosmosas » Peržiūrų: (1.9K) Komentarų: (0) (04.05.2015 - 20:18)

Nežinomas branduolinis karas

Tai gali atrodyti neįtikėtina, tačiau yra pakankamai svarbūs argumentai teigti, jog šiandiena vyksta branduolinis karas, tačiau daugelis mūsų planetoje gyvenančių žmonių apie tai nieko nežino. Priežastis paprasta: karinių veiksmų teatras yra pakankamai toli nuo mūsų. Jis yra Saulės sistemos pakraštyje, Koiperio juostoje.

Apie viską iš pradžių: 2006 m. sausio 12 d. astronomas-mėgėjas iš Aliaskos Atoku Nakamura fotografavo žvaigždėtą dangų ir užfiksavo nežinomos kilmės blyksnį. Per vėlesnius šio dangaus ploto stebėjimus, kuriuose dalyvavo ir kitų šalių astronomai, buvo užfiksuoti dar trys tokie patys blyksniai. Kompiuteriu apdorojus duomenis paaiškėjo, kad spinduliavimo šaltinis nuo Žemės yra nutolęs 8 milijardus kilometrų ir randasi taip vadinamoje Koiperio juostoje, t.y. toje vietoje, kur yra daugybė planetoidų (nedidelių planetų, kurios yra mažesnės už Marsą, tačiau gana dažnai didesnės už Mėnulį). Spektrografinė analizė aptiko nepaprastą blyksnių parametrų panašumą su 60-300 kilotonų galingumo branduoliniu sprogimu.

Šių stebėjimų dalyviai subūrė iniciatyvinę astronomų-mėgėjų grupę ir apie savo radinį pranešė mokslinei bendrijai, tame tarpe ir didžiausių mūsų planetoje esančių observatorijų vadovybei. Deja, reakcija buvo labai vangi, nes mokslininkai pamanė, kad tai galėjo būti stebėjimo klaida arba duomenys buvo suklastoti.

Iniciatvvinė „Grupė 2006“, į kurią įėjo ne vienos šalies astronomai, nusprendė savarankiškai tęsti stebėjimus, norėdama pateikti naujus įrodymus. 2007-ais metais buvo užfiksuotas naujas blyksnis, 2008-ais metais - dar vienas. Paskutinis pastebėtas blyksnis užfiksuotas 2009 m. gruodžio 9 d. Atoku Nakamura, pagrindinis „Grupės 2006“ koordinatorius, 2009 m. gruodžio 21 d. paskelbė memorandumą, kuriame išdėstė visus jam žinomus faktus. Kaip ir pirmą kartą, spinduliavimo šaltiniai randasi Koiperio juostoje, šie blyksniai atitinka 100 kilotonų ar didesnio galingumo branduolinį sprogimą. Atsižvelgiant į milžinišką Koiperio juostos dydį ir ribotas astronomų-mėgėjų galimybes, galima teigti, kad šių blyksnių galėjo būti kur kas daugiau.

Tačiau pagrindinis dalykas memorandume buvo kitas. Nakamura pareiškė, kad turi duomenų, jog valstybinės observatorijos visiškai neignoravo pirmąjį „Grupės 2006“ pranešimą, o priešingai, vykdo anomalių blyksnių tyrimo plataus masto projektus. Šie projektai savo apimtimi žymiai platesni nei tie, kuriuos vykdo „Grupė 2006“ Vyriausybiniuose projektuose naudojamos ne tik Žemėje esančios observatorijos, bet ir kosminiai aparatai, pavyzdžiui, rentgeno teleskopas Astro-E2, gama teleskopas GLAST, optinis teleskopas Hubble, infraraudonųjų spindulių teleskopas WISE. Tačiau mokslininkai nepateikė jokių, netgi tarpinių duomenų apie šių tyrimų rezultatus. į paklausimus oficialūs asmenys atsako, kad vyksta planingas Saulės sistemos objektų tyrimas, daugiau nieko. Nakamura mano, kad šie projektai yra sąmoningai įslaptinti. Tačiau visiškai išsaugoti paslapties nepavyko. Nakamurai pateko duomenys, kurie liudija tai, kad Koiperio juostoje vyksta didelio masto branduolinis karas, kurio eigą įdėmiai stebi mūsų planetos šalių vyriausybės.

Kas ir su kuo kariauja? Nėra jokių nepaneigiamų duomenų, tačiau egzistuoja hipotezė, kad Koiperio juosta yra apgyvendinta. Koiperio juostos planetos netinkamos tradicinėms gyvybės formoms, tačiau aukšto technologinio lygio civilizacijos gali kolonizuoti iš pirmo žvilgsnio atrodančias be jokios gyvybės planetas, pavyzdžiui tokias, kaip Mėnulis. Pagrindinė problema yra ne deguonis ar vanduo, o energija. Šią problemą gali padėti išspręsti valdoma termobranduolinė reakcija. Turėdama energijos šaltinį civilizacija gali vystytis kur tik panorėjusi. Šiuo atžvilgiu Koiperio juosta yra idealus pasirinkimas. Egzistuoja teiginiai, kuriuos Nakamura pavadino „gana drąsiais“, jog žemiškosios civilizacijos, pasiekusios tam tikrą brandos laipsnį, palieka mūsų planetą - iš pradžių persikelia į Mėnulį, o po to į tolimas Koiperio juostos planetas. Žmonija, kaip rūšis, egzistuoja milijonus metų. Per tą laiką ji išgyveno ne vieną vystymosi ciklą, todėl Koiperio juostoje gali vienu metu egzistuoti ir atlantų civilizacija, ir proegiptietiška skorpionų civilizacija, ir paslaptingoji „ledo tauta“ iš Hiperborėjos. Nieko nuostabaus, kad tarp šių civilizacijų gali kilti konfliktai, kurie sprendžiami lokalių branduolinių smūgių pagalba.

Antroji versija - karas vyksta tarp žemiškųjų civilizacijų sąjungos su nežemiškųjų civilizacijų sąjunga. Pastarąją sudaro netgi ne Saulės sistemos, o iš kitų žvaigždžių sistemų įsiveržusios jėgos. Jei tai tiesa, tai negalima atmesti teiginio, kad mūsų Žemė anksčiau ar vėliau irgi bus įtraukta į šį konfliktą. Mūsų technologijos vargu ar sudomins nežemiškąsias civilizacijas, tačiau gamtiniai ir žmogiškieji resursai gali sudominti. Būtent dėl šios priežasties ir vykdomas plataus masto blyksnių, pastebėtų Koiperio juostoje, tyrimas: oficialūs asmenys nori gauti kiek galima daugiau informacijos, kad verbuotojų atvykimas nebūtų visiška staigmena. Suprantamas noras viską išlaikyti paslaptyje: pats teiginys apie supercivilizacijų egzistavimą gali sugriauti dabartinės valdžios autoritetą ir destabilizuoti visuomenę.

Kad ir kaip viskas yra, „Grupė 2006“ tęsia savarankiškus Koiperio juostoje vykstančių įvykių stebėjimus.

Šioje istorijoje: branduolinis karas, hipotezės, Nakamura, kosmosas, egzistuoja, koiperio juosta, civilizacija

Mįslės ir faktai

reklama

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

PANAŠIOS NAUJIENOS:

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Naują kokosų aliejaus savybę kuri neseniai buvo atrasta...

Atrodo, kad panacėja kovoje su įvairiomis ligomis rasta! Kokosų aliejus daro stebuklus mūsų odai ir plaukams. Bet jūs išskris...

paranormal.lt
Pasitikrinkite skydliaukę namų sąlygomis...

Prieš penkiasdešimt metų, gydytojas Broda Otto Barnes nustatė, kad kūno temperatūra puikus rodiklis nustatyti skydliaukės veiklą...
paranormal.lt
Atsisveikinkite su inkstų akmenimis vos per vieną savai...

Atsisveikinkite su inkstų akmenimis vos per vieną savaitę - nuostabus receptas! Šis receptas daugeliui padėjo išvengti operacij...
paranormal.lt
Veiksmingas gelis, kuris pašalina raukšles, dėmes, stri...

Mes visi žinome didelę naudą sveikatai kokosų aliejaus ir alavijo, tačiau tik nedaugelis žmonių žino, kad jų bendras derinys yra...

NAUJAUSI VIDEO:
00:10:26

Saldainiai be cukr... 2

00:06:16

Soda. Kaip teising... 3

00:10:15

Kraujo valymas nat... 0Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (1720)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (1855)

Ekologiškų produktų, antikvaro, ezoterikos skelbimų portalas
paranormal.lt
Numerologija. Numerologijos paslaugos. Analizės....

Naujausia metodika, apjungianti rytų ir vakarų numerologiją. Tikslu - konkretu - kryptinga. Rusijos ezoterikos centro...

paranormal.lt
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 10 gr. iki 300 gr. Dar tur...