Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (1943) Komentarų: (0) (05.10.2015 - 21:18)

NSO įsiveržimų kronika (I dalis)

Per pastaruosius 60 metų, kai buvo pradėtas tirti NSO fenomenas, pasaulyje susikaupė daug pranešimų, kuriuos sunku įvertinti kitaip, kaip siekį užmegzti tam tikrą kontaktą su žmonėmis. Šiame straipsnyje pateikiami pasikeitimo šviesos signalais tarp žmonių ir NSO.

1954-ųjų metų lapkričio mėnesį Angoloje trys liudininkai, važiuodami automobiliu, pamatė maždaug 50 m aukštyje artėjantį prie jų didelį šviečiantį dubens formos objektą, iš kurio į automobilį buvo nukreipti trys šviesos spinduliai. Išsigandęs vairuotojas pasuko į šalutinį kelią, tačiau NSO nusekė paskui automobilį. Tada vairuotojas nusprendė duoti signalą, uždegdamas ir užgesindamas automobilio lempas. NSO iš karto užgesino visas savo šviesas ir paliko tik vieną spindulį, kuris įsižiebdavo ir

užgesdavo tuo pačiu režimu, kaip ir automobilio lempos. Netrukus NSO pasišalino ir paliko žmones ramybėje.

1967-ųjų metų kovo mėnesį Šamokine (Pensilvanijos valstija, JAV) miškininkas Kersteteris važiavo su žmona automobiliu. Jie pastebėjo virš jų skrendantį objektą, kuriame švietė eilė šviesų. Pora sustabdė automobilį, o vyras kišeniniu žibintuvėliu pasignalizavo - tris trumpus žybsnius ir vieną ilgą. NSO sureagavo ir apatinėmis didesnėmis šviesomis šį signalą pakartojo penkis ar septynis kartus.

1967-ųjų metų liepos mėnesį Niutone (Naujojo Hampšyro valstija, JAV) du buvę radijo ryšio stoties operatoriai pastebėjo švytintį ovalo formos objektą, kurio viduryje ir galuose švietė ugnys. Vienas vyras tris kartus pamirksėjo savo elektriniu šviestuvu, objektas atsakė, tris kartus ryškiai nušvisdamas visomis savo ugnimis. Toks pasikeitimas signalais pasikartojo dar keturis kartus. Vyras pakeitė signalą, dabar jis parodė vieną ilgą ir vieną trumpą žybsnį, objektas atsakė lygiai tokiu pačiu signalu. Viskas pasikartojo, kai vyras davė signalą iš keturių žybsnių. Po to NSO nuskrido. Panašūs atvejai įvyko 1957-ais metais Ilinojaus ir Vajomingo valstijose bei 1969-ais metais kelyje iš Osos į Geteborgą (Švedija).

1970-ais metais lenkų laivo „Kopalnia Walbrzych“ komandos nariai Viduržemio jūroje tarp Valensijos ir Maljorkos salos pastebėjo, kad paskui jų laivą seka didelis objektas su vertikaliu šviesos spinduliu. Iš laivo objekto pusėn buvo pasiųsti penki šviesos ir garso signalai, objektas atsakė penkiais šoninių šviesų blykstelėjimais, lydimais penkiais keistais gaudesiais. Po to objektas išnyko.

NSO signalais keičiasi ir su lėktuvais. 1955-ųjų metų spalio mėnesį San Bernardino (Kalifornijos valstija, JAV) rajone lėktuvo pilotai du kartus mirktelėjo nusileidimo ugnimis, o šalia skridęs NSO atsakė tokiu pačiu signalu. Pilotas mirktelėjo tris kartus, NSO ir vėl pakartojo signalą. Po to objektas pasuko į šoną ir dingo.

1977-ųjų metų sausio mėnesį Kolumbijos aviakompanijos lėktuvas 6 km aukštyje susitiko su dideliu NSO, skrendančiu dideliu greičiu. Lėktuvo pilotas Fereira įjungė nusileidimo ugnis, o NSO žalias savo šviesas pakeitė raudonomis. Kai pilotas išjungė nusileidimo ugnis, NSO šviesos vėl pasidarė žalios.

1988 m. vasario 11 d. parašiuto formos NSO su trimis galingais šviesos šaltiniais tūkstančių liudininkų akyse daugiau nei 3 valandas kybojo 3000 m aukštyje virš Beiros miesto (Mozambikas). Prie objekto artėjančio keleivinio lėktuvo pilotas du kartus įjungė ir išjungė du prožektorius. Objektas, tarsi reaguodamas į signalą, staigiai pakilo aukštyn ir nuskrido pietų kryptimi.

GEPAN (Groupement d’Etude des Phenomenes Aerospatiaux nxn identifies - Neatpažintų aerokosminių fenomenų tyrimo grupė) vadovo Klodo Poero duomenimis iki 1976-ųjų metų buvo užregistruoti šeši atvejai, kai NSO atsakė į jiems siunčiamus šviesos signalus. Kartais liudininkams netgi atrodydavo, kad NSO netgi vykdo jų prašymus. Pavyzdžiui, 1977-ųjų metų rugpjūčio mėnesį Bermudų trikampio rajone Kolumbijos lėktuvas pastebėjo ore NSO. Pilotas per radiją paprašė, kad objektas pakiltų aukščiau, po to nusileistų ir priartėtų prie lėktuvo, jeigu šis pranešimas suprantamas. Pilotas labai nustebo, kai NSO tiksliai atliko visus prašomus manevrus, priskrido arčiau lėktuvo ir kurį laiką skrido šalia.

1989-ųjų metų gegužės mėnesį Ispanijos televiziją parodė laidą, kurioje dalyvavo aviakompanijos „Iberia“ pilotas Ignacijus Lorencas. Jis papasakojo apie įvykį, kuris nutiko 1988-ais metais skrydžio į

Alikantę metu. Prie lėktuvo dideliu greičiu priartėjo nežinomas šviečiantis objektas, savo forma primenantis milžinišką akį, ir sustojo 10 m atstumu nuo lėktuvo. Po to objektas lėktuvą lydėjo 5-6 minutes. Pilotas, norėdamas užmegzti ryšį su keistu objektu, ėmė mirksėti borto šviesomis, o po to kreipėsi radijo ryšiu, prašydamas, kad objektas duotų kokį nors signalą, jeigu suprato prašymą ir yra draugiškai nusiteikęs. Objektas ėmė mirksėti savo šviesomis.

Vienas įdomus įvykis nutiko 1972-ųjų metų rugpjūčio mėnesį prie Brigų gyvenvietės (Latvija). Informacija apie šį įvykį perduota į Centrinę anomalių reiškinių komisiją. Vienas iš trijų liudininkų, kurie pastebėjo skrendantį nežinomą objektą, kurio dydis buvo 3 kartus didesnis už matomą Mėnulio dydį, balsu ėmė duoti komandas: „Sustok“ , „Skrisk arčiau“ , „Sustok“, „Skrisk atgal“, „Sustok". Objektas įvykdė kiekvieną šią komandą. Liudininkų apklausa leidžia manyti, kad pasakojimas apie šį įvykį yra falsifikacija.

Ypač didelį susidomėjimą kelia atvejai, kai žmonės kažkokiu būdų iš anksto sužinodavo tikslius duomenis apie NSO pasirodymo vietą ir laiką, o po to ši informacija visiškai pasitvirtindavo. Pati garsiausia tokia istorija įvyko Fatimos kaime (Portugalija), kuris nuo sostinės Lisabonos nutolęs apie 130 km.

1917 m. gegužės 13 d. trys berniukai iš šio kaimo ganė avis ir pamatė virš žemės kybantį permatomą

Video: NSO - Įsiveržimas į Žemę

rutulį. Iš jo išėjo šviesiais rūbais apsirengusi būtybė ir vaikams pasakė, kad atskris į šią vietą 13-omis mėnesio dienomis tuo pačiu laiku ir kalbės su jais. Birželio 13, liepos 13 ir rugpjūčio 13 dienomis kartu su vaikais į šią vietą susirinkdavo tūkstančiai žmonių, norėdami pamatyti šį „stebuklą", tačiau niekas nieko nepamatė, išskyrus kažkokį baltą debesėlį. Tačiau vaikai tvirtino, kad būtybė pasirodė ir su jais kalbėjo bei pažadėjo spalio 13 dieną padaryti didelį stebuklą. Rugsėjo 13 dieną nurodytu laiku susirinko jau apie 30 tūkstančių žmonių, jų akyse nusileido šviečiantis rutulys, kuris po 10 minučių pakilo ir nuskrido. Vaikai vėl tvirtino, kad kalbėjo su keista būtybe.

Pats įdomiausias įvykis įvyko spalio 13 dieną, kai laukti stebuklo susirinko jau 70 tūkstančių žmonių. Tarp jų buvo ir reporteriai, ir aukšti dvasininkijos atstovai, netgi vyriausybės atstovai. Lijo lietus. Nurodytą valandą danguje pasirodė greitai besisukantis diskas, šviečiantis įvairiomis šviesomis. Diskas zigzago formos trajektorija nupikiravo į minią, kuri puolė ant kelių, ir skutamuoju skridimu praskrido virš jos, o nuo disko žmones pasiekusios karšto oro bangos išdžiovino jų rūbus.

Daugiau ......

reklama

Mįslės ir faktai ir paranormal.lt

Šioje istorijoje: nso, Ateiviai, JAV

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1943 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (356)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (275)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Prieš skiepus įkurta asociaciją «Objektyviai apie skiep...

LR Sveikatos apsaugos ministerijos siekiais įvesti baudas vaikus neskiepijantiems tėvams pasipiktinę žmonės buriasi į asociaciją kovai už teisę rinktis.

paranormal.lt
Lunatizmas...

Medicinoje lunatizmas vadinamas somnambulizmu - tai gana paplitęs ir praktiškai nepaaiškintas reiškinys, kuris faktiškai būdingas tik žmonėms. Medikų teigimu, reguliariai per miegus vaikšto apie 2,5 procento visų planetos gyv

paranormal.lt
Arbūzas - neįtikėtinas poveikis kraujospūdžiui. Aš neži...

Artėjant vasarai, kasmet, mano labiausiai mėgstamas skanėstas namuose - arbūzas. Tai nuostabus produktas ir naudingas. Visada žinojau, tai nuostabus, puikus būdas atsigaivinti, tačiau nežinojau, kad jis pagerina inkstų sveikatą
paranormal.lt
Sultys kurios «sugrąžina žmones iš ano pasaulio»...

Šį gėrimą vertą pabandyti! Sultys kurios gelbsti žmones nuo mirties! Šis gėrimas buvo populiarus dešimtmečius, o jo paruošimui reikia vos dviejų minučių!


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.