Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (434) Komentarų: (0) (06.08.2015 - 16:17)

NSO, nutraukęs futbolo rungtynes

1954 m. spalio 27-oji Florencijoje buvo saulėta ir graži diena. Nusimatė labai įdomus futbolo mačas tarp vienos geriausių to metų komandos "Fiorentina" ir ne mažiau tituluojamos "Pistoiese". Stadione susirinkę sirgaliai karštai palaikė savo mėgiamas komandas. Netikėtai antrojo kėlinio viduryje žaidimas nutrūko. Žiūrovai ir žaidėjai apmirė, tarsi užburti, visų žvilgsniai nukrypo į dangų, kuriame buvo matyti neatpažinti skraidantys objektai.

Kubietiški cigarai

Iš pradžių stadione pasidarė visiškai tylu, tačiau netrukus temperamentingieji italai ėmė rėkti, gestikuliuoti, į kažką rodyti pirštais. Žaidėjai taip pat užmiršo apie mačą ir išplėtę akis žiūrėjo į keistą skraidantį aparatą.

Vėliau Ardiko Manjinis, futbolo sirgalių numylėtinis, vietinė legenda, 1954-ųjų metų pasaulio čempionato dalyvis prisiminė: „Aš prisimenu viską nuo pat pradžių iki pabaigos. Virš stadiono labai lėtai skrido kažkas panašaus į kiaušinį. Visi žiūrėjo aukštyn. Dangus nušvito sidabrine spalva. Mes

buvome sukrėsti, nes anksčiau nieko panašaus neteko matyti. Mes buvome šoke".

Visi - ir žaidėjai, ir žiūrovai - buvo tarsi užhipnotizuoti nepaprasto reginio. Teisėjui teko nutraukti rungtynes. Vėliau jie ataskaitoje parašė, kad „žiūrovai kažką pamatė danguje".

Tarp daugybės žiūrovų stadione buvo ir Džidži Bonis, vienas iš ištikimiausių „Fiorentinos" gerbėjų. Jis taip pat paliko savo prisiminimus apie šį įvykį: „Aš puikiai atsimenu šį nepaprastą reginį. Virš stadiono danguje pasirodė kažkokiu objektai.

Iš pradžių jie judėjo labai greitai, o po to kažkaip iš karto sustojo. Labiausiai jie priminė kubietiškus cigarus. Vos tik juos pamačiau, man iš karto gimė asociacija būtent su kubietiškais cigarais. Žinau apie ką kalbu, nes mano senelis dievino kubietiškus cigarus ir visada jų sau užsisakydavo. Štai dėl to aš ir prisiminiau juos. Man atrodo, kad virš stadiono pakibo objektas iš kitos galaktikos. Kaip kitaip būtų galima paaiškinti šį reiškinį?! Bet kokiu atveju, tai buvo nežemiškos kilmės daiktas. Aš tuo esu tvirtai įsitikinęs“.

Dar vienas liudininkas, futbolininkas Romolas Tučis įsitikinęs: „Tą dieną mes tapome paties netikėčiausio reginio savo gyvenime liudininkais. Nieko įspūdingesnio, bent jau man, anksčiau neteko matyti. Tuomet visame pasaulyje visi tik ir kalbėjo apie ateivius, apie NSO, o mes visa tai matėme tikrovėje, savo akimis“.

Įvykį Artemijaus Frankio stadione negalima paaiškinti masine haliucinacija - keletą dienų NSO buvo pastebimi virš daugelio Toskanos miestų. Liudininkai tvirtino, kad ryškios baltos šviesos spindulys kabojo ore virš Prato miesto, į šiaurę nuo Florencijos.

Angelų plaukai

Robertas Pinotis, Italijos nacionalinio NSO tyrimo centro prezidentas yra labai daug išnagrinėjęs medžiagos, susijusios su neatpažintais skraidančiais objektais. Jis parašė ne vieną knygą apie ateivius. Jo namai Florencijos centre primena senovinį archyvą: jie tiesiog prigrūsti italų filmų apie ateivius afišomis, laikraščių iškarpomis ir nespalvotomis nuotraukomis, kuriose užfiksuotos

skraidančios lėkštės.

Ar reikia sakyti, kad Robertas šventai tiki nežemiškųjų civilizacijų egzistavimu? Jis pasiryžęs bet ką padaryti, kad tik įrodytų, jog jos tikrai egzistuoja. Istorija apie futbolo rungtynes Florencijoje - tiesiog balzamas sielai. Pinotis pažįsta daug šio įvykio liudininkų. Jis apie šį atsitikimą pasakoja su tokiu užsidegimu, tarsi pats buvo tuo metu stadione ir savo akimis matė ore „kubietiškus cigarus". Tikriausiai, daug ką atiduotų, kad būtų galėjęs tapti šio įvykio liudininku.

„Žaidėjai ir žiūrovai buvo tiesiog sukrėsti, kai pamatė šį objektą virš stadiono, - pasakoja Pinotis. -Tuomet laikraščiai rašė apie marsiečių antplūdį. Dabar mes žinome, kad buvo ne taip. Tačiau mes galime padaryti išvadą, kad su šiuo fenomenu susijusios protingos būtybės, turinčios aukšto išvystymo technologijas, aiškiai nežemiškos kilmės".

Pinotis žino ir tai, kad ant stadiono tuomet krito kažkokia keista balta medžiaga. Kaip sakė liudininkai - „sidabrinis švytėjimas".

Specialistai šią substanciją vadina „angelų plaukais". Problema yra tai, kad per gana trumpą laiką ji visiškai suyra.

Pats Pinotis šį keistą reiškinį stebėjo, būdamas dešimties metų amžiaus: „Tiesiog baltos dienos viduryje ant Florencijos namų stogų iškrito kažkokia medžiaga, panaši į sniegą. Po valandos ji visiškai ištirpo. Niekas taip ir nežino, kokį ryšį keista balta substancija turi su NSO".

Žinoma, dešimtmečio berniuko fantazija gali gerokai įsiaudrinti, jis gali sniegu palaikyti bet ką, tačiau reikia prisiminti, kad visa tai vyko ne žiemą, o spalio mėnesį, kai Italijoje dar būna gana šilta.

Liudininkai iš Venecijos

Liudininkai, apibūdindami baltą medžiagą, tvirtina, kad ji panaši į medvilnę ar voratinklį. Deja, jos surinkti neįmanoma, nes medžiaga tiesiog suyra rankose, nepalikdama jokių pėdsakų. Tačiau atsirado žmonių, kurie nusprendė bet kokiais būdais išsiaiškinti, kas tai buvo.

Vienas jų - dabar jau miręs Florencijos laikraščio „La Nazione“ korespondentas Džordžijus Batinis. 2003-iais metais Italijos TV programoje „Keliautojas" jis papasakojo, kad tą dieną šimtai žmonių skambino į redakciją, norėdami papasakoti apie paslaptingą reiškinį.

Pats Batinis tuo metu buvo darbe. Redakcijos pastatas buvo pačiame miesto centre, pro jos langus dangaus nesimatė, nes jį užstojo šalimais stovintys pastatai. Tuomet Batinis, genamas smalsumo,

užlipo ant stogo. Tačiau jam nepasisekė - NSO virš miesto jau nebebuvo. Nuo tuomet Batinis užsikrėtė idėja suprasti ar iš tiesų egzistuoja nežemiškasis protas ir ar gali NSO ant žemės barstyti baltus „miltelius".

Batinis išmaišė Italiją skersai ir išilgai, dažnai keliaudavo ir į kitas šalis - į tas vietas, iš kurių ateidavo pranešimai apie naujus ateivių vizitus. Būtent Batiniui pavyko surasti du liudininkus iš Venecijos, kurie šią įžymiąją 1954-ųjų metų spalio mėnesio dieną pirmieji pastebėjo NSO. Tai buvo tikra sensacija. Pasirodo, spalio 27 dieną ponai Liutečis ir Lastručis, kurie išėjo į viešbučio balkoną, norėdami pasigrožėti šventojo Morkaus aikštės Venecijoje vaizdais, danguje pastebėjo skraidančius objektus, kurie paliko keistą baltą pėdsaką.

Objektai dideliu greičiu skrido vienas paskui kitą. Po to iš paskos skridęs objektas susilygino su priekyje buvusiu objektu. Tada jie pasuko ir nuskrido Florencijos kryptimi. Po kiek laiko tūkstančiai žmonių apstulbusių žmonių Florencijoje stebėjo reginį, apie kurį jau papasakota aukščiau.

Šiandien nuomonių apie tai, kas yra „angelų plaukai" yra ne viena. Ufologas iš JAV Čarlzas Menis tvirtina, kad tai yra kažkokie šių objektų materializavusios energijos likučiai. Kai jie suyra, tai sugrįžta atgal į savo matavimą arba j kitą erdvės ir laiko kontinuumą.

Anglų ufologas Brlnslis Trenčas tvirtina, kad „angelų plaukai“ - tai tarsi ektoplazma, atsirandanti spiritizmo seansų melu.

Entomologai (mokslininkai, tirianys vabzdžius) teigia, kad čia nėra jokios paslapties, o pluoštinė medžiaga - tai tik vėjo nešiojama atitrūkusių voratinklių masė. Savo teorijai patvirtinti jie pateikia trikampiškuosius gaubtatinklius voriukus, kuie, nors ir neturėdami sparnu, sugeba, judėti oru gana originaliu būdu. Voras paprasčiausiai pasuka savo kūną pavėjui ir išleidžia ilgą ploną siūlą. Vos ik vėjas pakelia jį į orą, jis tvirtai įsikimba siūlo ir tokiu būdu įveikia gana tolimus atstumus.

Savaime suprantama, kad nė vienas save gerbiantis ufologas niekada nesutiks su šia versija, todėl jie yra pasiryžę ir toliau tęsti savo tyrimus. O kol kas ši paslaptis nėra įminta.

reklama

Mįslės ir faktai

Šioje istorijoje: Florencijoja, nso, Italija, futbolas

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 434 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (385)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (297)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Natūrali kaukė, kuri atėmė plastikos chirurgų žadą!...

Atrodysite jauniau po 5 minučių: natūrali kaukė, kuri atėmė plastikos chirurgų žadą! Jums reiks tik 5 minučių, kad pasigaminti šią nebrangią kaukę, kuri padarys jūsų odą švarią ir sumažins raukšles.

paranormal.lt
Nugalėk cholesterolį ir padidėjusį kraujospūdį šiuo gėr...

Šiuolaikinėje vakarų mityboje yra gausu riebalų, druskos ir cukraus. Tai faktas, kad visi šie dalykai yra nesveiki, kurie prisideda prie daugelio sveikatos problemų. Deja, ši maisto kultūra išplito visame pasaulyje, kuri yra dau
paranormal.lt
Kaip atstatyti pažeistus inkstus, naudojant tik 1 arbat...

Inkstai - gyvybiškai svarbus organas mūsų kūne. Pagrindinė jo funkcija yra užtikrinti hormonų ir fermentų veiklą, kad suskaidyti maistą ir paversti jį cheminėmis medžiagomis, kurią galėtume naudoti, kaip energiją.

paranormal.lt
«Šarminės» iš alavijų ir ananasų sultys, kurios valo kr...

Aloe Vera yra vienas iš seniausių gydomųjų augalų ir gamtos antibiotikų pasaulyje. Alavijo gelis gali būti naudojamas tiek išorėje, tiek viduje. Šio augalo gelis: valo kraują, mažina uždegimą, palengvina artrito skausmus, apsau

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Žmogaus protu nesuvokiami reiš...

Tai, kad pasaulyje egzistuoja daugybė neatskleistų paslapčių ir protu dar nesuvokiamų reiškinių, manau visi gerai žinome. To net negalėtume įvardyti, kaip kažkokio labai jau ypatingo fakto, o tokių nepaaiškinamų reiškinių yra ne
paranormal.lt
Vandenyne dingę turistai...

Pasitaiko atvejų, kai kelionių jūrų laineriais metu be pėdsakų dingsta kuris nors turistas. Policija negali aptikti jokių prapuolusiojo pėdsakų. Detektyvams lieka tik spėlioti, kas nutiko laive.
paranormal.lt
Dingusių pasaulių žemėlapiai...

Ši istorija apie senovinius žemėlapius tapo žinoma visiems po to, kai 1929-uju metų lapkričio 9 d. Stambulo nacionalinio muziejaus direktorius Halilas Edhemas tvarkė archyvus ir vienoje lentynoje aptiko du geografinio žemėlapio
paranormal.lt
Mistinė T-1 sala...

1946 m. rugpjūčio 11 d. specialios paskirties lėktuvas B-29 „Poliarinė lapė“ iš Ferbankso aviabazėje dislokuoto „Aliaskos lapių“ dalinio pakilo į reguliarų žvalgybinį skrydį virš Šiaurės Ledjūrio. Jo m

paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Šis skanus gėrimas padės norma...

Užsirašykite receptą! Hormonai – jūsų organizmo cheminės būklės pranašas. Jūsų kraujagyslėmis per kraują jie keliauja į audinius arba organus. Hormonai veikia lėtai ir, laikui bėgant, turi įtakos įvairiems procesams.
paranormal.lt
Cholesterolio reabilitacija...

Kodėl patariama nevalgyti vištos odos? Todėl, kad pavydima jums jūsų gražios odos, kurioje yra daug ...cholesterolio. :) Cholesterolio daugiausia organizme yra kepenyse, žarnyne ir ... odoje.
paranormal.lt
Vėžio žudikas: gerkite šias su...

Vėžio žudikas: gerkite šias sultis kiekvieną dieną nevalgius! Geriausias būdas užkirsti kelią vėžiui!

paranormal.lt
Pašalinkite podagrą natūraliai...

Podagra - uždegiminė liga, panašus į artritą, kuris gali sukelti nepakelią skausmą sąnariuose. Aukštas šlapimo rūgšties kiekis kraujyje - podagros pagrindinė priežastis. Kai valgome maisto produktus, kuriuose gausu purino, pavy
paranormal.lt
Kankina kosulys? Čia 5 efektyv...

Aš nuolat kankinuosi nuo kosulio! Kiek vaistų esu išbandęs! Viskas! Užteks! Atėjo laikas pereiti prie natūralių priemonių! Pirma, jie yra 100% natūralūs ir nekenksmingi! Antra, jie yra labai veiksmini ir padeda kur kas greiči