Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (1113) Komentarų: (0) (09.05.2015 - 17:59)

NSO viduramžiais

Gana dažnai mes galvojame, kad NSO būdingas tik mūsų laikams. Tai nėra tiesa. Neatpažinti skraidantys objektai buvo stebimi Senovės Egipte, o terminas "skraidanti lėkštė" pirmą kartą buvo panaudotas viduramžių Japonijoje.

Tekančios saulės šalyje viduramžiais NSO buvo pastebėtas ne vieną kartą. Pavyzdžiui, 1235 m. rugsėjo 24 d. naktį virš generolo Jorucimos armijos danguje ilgai sukiojosi paslaptingi šviečiantys taškai. Generolas neišsigando ir įsakė kareiviams stebėtis šias ugnis. Galiausiai vienas iš pavaldinių padarė išvadą, kad tai vėjas siūbuoja žvaigždes, todėl bijoti nėra ko.

1272 m. rugsėjo 12 d. valdžios nurodymu turėjo būti nukirsta galva visoje apylinkėje žinomam šventikui Nitirenui. Prieš pat bausmės įvykdymą netikėtai danguje pasirodė ryškus ir blizgantis objektas, savo dydžiu prilygstantis Mėnuliui. Valdininkai, išgąsdinti pamatyto reginio, nusprendė pasigailėti paprastų žmonių mėgiamo Nitireno.

Paslaptingi skraidantys objektai viduramžiais buvo pastebėti ne tik Tolimuosiuose Rytuose. Elforto abatijos (Didžioji Britanija) kronikose rašoma, kad 1290-ais metais danguje virš išsigandusių vienuolių pasirodė didžiulis ovalo formos sidabro spalvos kūnas, panašus į diską, kuris lėtai praskrido virš žmonių, sukeldamas jiems siaubą. 1490-ais metais virš vieno Airijos miesto keletą kartų praskrido sidabro spalvos disko formos objektas, palikdamas už savęs ilgą pėdsaką. 1561-ųjų metų balandžio mėnesį virš Vokietijoje esančio Niurnbergo miesto buvo pastebėta daugybė „plytų“ ir „kryžių“, taip pat du didžiuliai cilindrai, iš kurio išskrisdavo raudonos, mėlynos ir juodos spalvos rutuliai. Tuo pačiu metu sukinėjosi du tų pačių atspalvių diskai. Šių objektų veiksmai priminė kovą, nes kartais objektai krisdavo mieto apylinkėse. Sis reginys Niurnbergo gyventojams sukėlė didžiulį siaubą.

Įdomus NSO atvejis aprašytas Kirilo Belozersko - pravoslavų vienuolyno vyresniojo pranešime valdžiai XVII amžiuje. Šiame pranešime rašoma, kad 1663 m. rugpjūčio 15 d. virš Vologdos gubernijos Robozero kaimo (Rusija) danguje pasirodė keistas šviečiantis maždaug 40 m skersmens objektas, kuris žemame aukštyje lėtai skrido pietų kryptimi, skleisdamas didelį garsą. Iš aparato priekinės dalies buvo nukreipti du šviesos spinduliai į šalia kaimo esantį ežerą. Atsidūręs virš vandens aparatas netikėtai dingo, po to vėl pasirodė, tik jau už 500 m į pietvakarius nuo dingimo vietos. Netrukus keistasis aparatas vėl dingo. Šį kartą tam, kad pasirodytų trečią kartą -už 500 m į vakarus. Galiausiai keistasis objektas tarsi patamsėjo ir visiškai išnyko. Prie NSO valtimi bandę priplaukti du valstiečiai pajuto nuo jo sklindantį karštį, o ežero dugnas buvo apšviestas iki 8 m gylio. Keistasis objektas buvo stebimas net 1,5 valandos.

Europoje išliko ne vienas Viduramžiais pastebėtų nežinomų dangaus objektų atvaizdas. Verdeno muziejuje saugomas paveikslas, kuriame pavaizduotas cigaro formos NSO. Paveikslas nutapytas 1034-ais metais. Stokholmo katedroje galima pamatyti paveikslą su penkiomis „skraidančiomis lėkštėmis", kurios danguje pasirodė 1535-ais metais. Hamburge esančiame paveiksle nutapytas didžiulis ugnies kamuolys, virš miesto praskridęs 1697-ais metais. Nemažai įdomių faktų, primenančių istorijas apie trečiojo tipo artimus kontaktus su ateiviais ir žmonių pagrobimus, surinko folkloro tyrinėtojai. Viduramžiais gana paplitusiu pasakų siužetu buvo pasakojimas apie elfų sukeistus vaikus. Kai kuriose pasakose teigiama, kad elfai netgi grobdavo nėščias ar maitinančias motinas. Buvo tikima, kad elfų tikslas buvo išsaugoti ir pagerinti elfų tautą - tai labai primena šiuolaikinių ufologų teiginius apie ateivių pagrobtus žmones.

Viduramžiais Žemutinės Saksonijos pietuose žmonės pasakojo šiurpią istoriją. Buvo teigiama, kad Ainbeko mieste esančioje bažnyčioje, kuri stovi turgaus aikštėje, kartais pasirodo paslaptingas pilkas žmogelis. Su juo nuolat susiduria bažnyčios sargas, kuris apsimeta, kad jo nemato. Žmogelis sargui nedarė nieko blogo. Tačiau kartą sargas, kuris dėl šio mažo išsigimusio žmogelio tapo pajuokų objektu, buvo aptiktas bažnyčioje sulaužytu kaklu. Vieną sekmadienį pamaldų metu naujoje Ainbeko bažnyčioje taip pat pasirodė pilkas žmogelis. Netrukus mieste kilo didelis gaisras, todėl žmonės ėmė galvoti, kad žmogelio pasirodymas buvo blogas ženklas.

Šiose vietovėse vėlesniu laiku surinktų pasakų rinkinyje yra viena pasaka, kurioje įvykiai vyksta viduramžiais. Joje pasakojama, kad viena Žemutinės Saksonijos gyventoja naktį gulėjo lovoje. Staiga užgeso žvakė, tapo visiškai tamsu. Moteris išgirdo atidaromų durų girgždesį. Ji greitai atsikėlė iš lovos, uždegė žvakę ir pamatė atstumiančios išvaizdos nykštuką, kuris rankose laikė jos neseniai pagimdytą kūdikį. Lopšelyje vietoje kūdikio gulėjo keistos išvaizdos išsigimėlis. Moteris ėmė rėkti ir sugebėjo iš nykštuko rankų išplėšti savo kūdikį. Keistasis lankytojas nesuprantamu būdu išnyko, lopšelyje palikęs mažylį. Moteris turėjo daug pieno, todėl nusprendė pamaitinti ir kitą kūdikį, tačiau išsigimėlis pieno nežindo ir netrukus mirė iš bado.

Dabartinėje ufologijoje yra aprašyta nemažai atvejų, kai kontaktai su ateiviais buvo gana teigiamo pobūdžio. Po susitikimų su ateiviais žmonės įgaudavo galių gydyti kitus žmones arba jiems atsiskleisdavo kitas iki tol nežinomas kūrybinis talentas. Panašių įvykių būta ir viduramžiais, netgi bažnytiniame gyvenime. Pasakojama, kad šveicarų nacionalinis šventasis Nikolas fon Fliujė kartą apsinakvojo plyname lauke. Netikėtai danguje kažkas nušvito, vyras pilve pajuto labai stiprų skausmą, tarsi kažkas būtų peiliu jį prapjovęs. Nikolo galvoje pasigirdo balsas, kuris liepė jam grįžti namo į Ranftą. Vyras taip ir padarė, vos tik prašvito. Tais pačiais 1467-ais metais buvęs teisėjas ir kantono tarybos narys priėmė nuosprendį teismo byloje ir pasitraukė į urvą Ranfto slėnyje. Jeigu tikėti tuo, kas pasakojama legendoje, jis ten praleido dvidešimt metų visiškai nevalgydamas jokio maisto. Kartą šventasis Nikolas pamatė danguje keturis laivus, kurie nusileido į Ranfto slėnį. Atsiskyrėlis suprato, kad būtent ten yra vieta, kuri tinkama Viešpaties garbinimui.

Viduramžių padavimuose išliko duomenų apie pačius ateivių skraidančius laivus. Pasakojimuose apie sukeistus vaikus neretai minimi geležiniai paukščiai. Štai kas bylojama viename tų laikų pasakojime: „Garnys - didelis ir stiprus paukštis, skraidantis tik naktimis. Jis vadinamas geležiniu paukščiu, nes turi stiprius sparnus, kuriais nužudo visus, kurie drįsta prie jo prisiartinti. Garnys skleidžia labai stiprų garsą ir labai greitai skrenda. Pakanka išgirsti paukštį netoliese, kaip kitą akimirką jis atsiduria vietoje, iki kurios reikia

eiti visą valandą". Vokiečių ufologas Markas Štromajeris pagrįstai pastebi: „Sis aprašymas labiau tinka metaliniam skraidančiam aparatui nei paukščiui. Tai nepaprastai įdomus padavimas, patvirtinantis hipotezę, kad viduramžiais Europoje aktyviai veikė nežemiškosios civilizacijos atstovai“. Iš tiesų, nė vienoje pasaulio valstybėje tuo metu sunkesnių už orą skraidančių aparatų nebuvo. Taip pat nebuvo ir oro balionų. Geležinis paukštis gali būti nežemiškosios civilizacijos produktas.

Gana įdomias mintis skelbia ukrainiečių rašytojas ir ufologas A.Kulskis. Savo knygoje „Istorijos vaiduokliai“ jis rašo: „Ne vienas dabartiniu metu tyrėjams žinomas faktas liudija tai, jog, kad ir kaip tai būtų keista, katalikų ordinuose buvo praktikuojami tam tikro pobūdžio kontaktai su NSO. Tiesą pasakius, būtų labai keista, jeigu to nebūtų buvę. Ordinų pasekėjai eksperimentavo su subtiliuoju pasauliu. Dabartiniu metu tai faktiškai yra įrodyta!

Beje, šie eksperimentai buvo ilgalaikiai, galima teigti, netgi nuolatiniai. Keistenybės, aptiktos galimybės ir pavojai, atsiradę šių eksperimentų metu, buvo aprašomi slaptuose dienynuose ir apsvarstomi slaptuose susirinkimuose". Tai tarsi kažkokie viduramžių X failai, nors ir kilę šiuolaikinių laikų rašytojo vaizduotėje.

Sprendžiant iš pateiktų faktų, viduramžiai ufologiniu požiūriu visiškai nebuvo atsilikę.

reklama

Mįslės ir faktai

Šioje istorijoje: nso, Ateiviai, Skraidanti lėkštė

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1113 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (355)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (273)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Filmas «Vakcinuoti: nuo sukčiavimo iki katastrofos»...

Filmas "Vakcinuoti: nuo sukčiavimo iki katastrofos". Apie mokslinių tyrimų klastojimą. Vakcina ir autizmas. Rezultate buvo apgauti gydytojai visame pasaulyje ir milijonai vaikų gavo ir toliau gauna sužalojimus.

paranormal.lt
Vegetariška dieta padėjo jam atsikratyti spuogų!...

Pašalinkite iš savo dietos visus pieno produktus, suvalgykite 10-16 porcijas daržovių ir išgerkite bent 3 litrus vandens per dieną. Šis vaikinas pasakoja, kaip vegetariška dieta padėjo jam atsikratyti spuogų!
paranormal.lt
Mitybos rekomendacijos po chemoterapijos...

Onkologas, fitoterapeutas Juozas Ruolia kasdien konsultuoja žmones po onkologinių ligų gydymo. Jis sukūrė mitybos strategiją, kurios rekomenduoja laikytis penkerius metus po vėžio diagnozės bei gydymo. Svarbiausia užduotis &n

paranormal.lt
Kuo naudinga želatina ir kaip ją galima panaudoti...

Želatina – maisto produktas, kuris gali būti lapelių arba grūdelių forma, beskonis ir bekvapis, išgaunamas iš gyvūnų ir žuvų audinių. Žodis želatina kilęs iš lotynų kalbos žodžio „gelatus“, reiškiančio &bdqu


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite