Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Paranormalūs reiškiniai » Peržiūrų: (1076) Komentarų: (0) (03.05.2015 - 16:02)

Paranormalūs laivai vaiduokliai

Legendos apie laivus vaiduoklius yra paplitusios visame pasaulyje. Paranormalūs laivai vaiduokliai manote, kad visos tokios istorijos atkeliavo iš gilios senovės, labai klystate. Pranešimų apie vagojančius vandenynus laivus vaiduoklius be įgulos gaunama ir mūsų dienomis.

„Ledi Lavibond“

(„Lady Lovibond“)

Garsiausias Anglijos vandenyse, netoli vadinamųjų Gudvino seklumų klaidžiojantis laivas vaiduoklis - tristiebė škuna „Lady Lovibond“, sudužusi 1748 m. vasario 13 dieną. Visi laive buvę žmonės nuskendo. Buvo manoma, kad nelaimė buvusi nulemta, mat laive buvo kapitono sužadėtinė, o pagal paplitusį jūreivių prietarą, moteris laive - nelaimės pranašas. Kas 50 metų „Lady Lovibond“ vasario 13 dieną pasirodo Gudvino seklumų rajone. Per pirmąjį laivo vaiduoklio pasirodymą 1798 m. jį, kaip pasakojama, matė mažiausia dviejų laivų įgulos. Vaiduoklis atrodė taip tikroviškai, kad vieno laivo kapitonas pamanė, jog jo laivas tuoj tuoj susidurs su škuna. „Lady Lovibond“ pasirodė ir 1848 bei 1898 metais, 1948 metais jo niekas negalėjo matyti dėl rūko.

© Wikipedia nuotr.

„Skrajojantis Olandas“

(De Vliegende Hollander)

Tai garsiausias laivas vaiduoklis. Pagal legendą 1641 m. kapitonas Van der Dekenas plaukė iš Ost Indijos, o laive buvo jauna pora. Kapitonui patiko mergina, jis nužudė jos išrinktąjį ir jai pasipiršo, bet mergina iššoko į jūrą. Bandydamas apiplaukti Gerosios Vilties kyšulį, laivas pateko į stiprią audrą. Prietaringi jūreiviai siūlė pralaukti audrą kokioje nors įlankoje, bet kapitonas keletą nepatenkintųjų nušovė, o paskui prisiekė, kad niekas iš įgulos neišlips į krantą, kol jie neapiplauks kyšulio, net jei tam prireiks amžinybės. Tuo baisus piktžodžiautojas užtraukė savo laivui prakeiksmą. Dabar jis, nemirtingas, nepažeidžiamas, bet negalintis išlipti į krantą, yra pasmerktas iki pasaulio pabaigos klaidžioti pasaulio jūromis. Nors, pagal kai kurias versijas, jis turi šansą atgauti ramybę: kartą per dešimtmetį Van der Dekenas gali grįžti į krantą ir pamėginti rasti tą, kuri laisva valia sutiks tapti jo žmona.

„Marija Selestė“

(„Mary Celeste“)

„Marijos Selestės“ istorija yra, ko gera, paslaptingiausia laivybos istorijoje. Daugelis garsių rašytojų savo kūriniuose aprašė tai, kas, jų manymu, nutiko garsiajam laivui.

1872 m. lapkričio 10 d. brigantina „Marija Selestė“, statinėse gabenusi spiritą, išplaukė iš Niujorko į Genują. Brigantinos įgulą sudarė 8 žmonės, laive buvo kapitono žmona ir dukra. Laivas buvo rastas be įgulos 1872 m. gruodžio 4 dieną už 400 mylių nuo Gibraltaro sąsiaurio. Pagal paskutinį įrašą laivo žurnale laivas prieš 10 dienų pasuko į rytus, o buvo rastas plaukiantis į vakarus. Baldai kajutėse buvo savo vietose, lovos tvarkingai paklotos, drabužiai kabojo ant pakabų. Kajutkompanijoje viskas atrodė taip, tarsi žmonės būtų ką tik išėję. Ant pietų stalo buvo išdėliotos lėkštės, puodukai, peiliai ir šakutės. Prie iliuminatoriaus stovėjo siuvamoji su nebaigtu siuviniu. Ant grindų mėtėsi žaislai. Stalo stalčiuje buvo medinė, perlamutru inkrustuota dėžutė, kurioje, be brangenybių, buvo rastas storas banknotų pluoštas, taigi dėl to visiškai atpuola piratų užpuolimo versija. Keista ir tai, kad jūreiviai nepasiėmė pypkių, su kuriomis niekada nesiskirdavo. Brigantina buvo nutempta į Gibraltaro uostą, buvo pradėtas tyrimas, kuris užsitęsė 11 metų, bet taip nieko ir nebuvo išsiaiškinta.

„Marlborough“

Į paskutinį reisą išplaukusiame burlaivyje „Marlborough“ buvo 23 įgulos nariai ir keletas keleivių. Iš Naujosios Zelandijos vykdamas į Angliją burlaivis, prikrautas šaldytos avienos ir vilnos, 1890 m. dingo. Paskutinį kartą jis buvo pastebėtas Ramiajame vandenyne tarp įeigos į Magelano sąsiaurį ir Horno rago - rajone, kurį jūreiviai ne be priežasties vadina „laivų kapinėmis“. Buvo manoma, kad laivas sudužo į uolas. Be štai po 23 metų, 1913 metų spalį, netoli Ugnies žemės „Marlborough“ pasirodė vėl - laivas plaukė iškėlęs visas bures! Laivas atrodė neliestas, viskas buvo savo vietose, net įgula buvo ten, kur jai derėjo būti plaukiančiame laive, savo postuose. Skeletai buvo su skarmalais, kuriais virto jų drabužiai. Sargybos žurnalas buvo apaugęs samanomis ir įrašų nebebuvo įmanoma perskaityti. Skeletų rasta dešimčia mažiau negu žmonių prieš 23 metus. Dėl blogų orų buvo neįmanoma laivo vaiduoklio nuvilkti į uostą. „Marlborough“ daugiau niekas nematė, matyt, jis nuskendo per audrą.

„Kerol A.Diring“

(„Carrol A.Deering“)

Laivas, grįždamas iš Pietų Afrikos, 1921 m. plaukė pro Hateraso kyšulį (Šiaurės Karolina) ir užplaukė ant Daimond Šoulz seklumos, kur dažnai duždavo laivai. Kai atskubėjo pagalba, paaiškėjo, kad laivas tuščias. 11 žmonių įgula dingo. Nebuvo rasta navigacinės įrangos ir laivo žurnalo. Vėliau buvo nustatyta, kad šioje vietoje drauge su įgulomis dingo dar 9 laivai.

„Urang Medan“

(„Ourang Medan“)

1947 m. birželį buvo gautas signalas SOS iš Olandijos laivo „Ourang Medan“. Kartu su signalu buvo pasiųstas pranešimas: „Visi karininkai, taip pat kapitonas, guli negyvi šturmano kabinoje ir ant tiltelio“. Po to sekė neiššifruojama taškų ir brūkšnių serija. Iškart po jos dar vienas trumpas pranešimas: „Aš mirštu“. Po kelių valandų prie „Ourang Medan“ prisiartino laivas „Silver Star“. Keli įgulos nariai nusileido į olandų laivą. Pasirodė, kad anksčiau perduotas pranešimas buvo teisingas: visi įgulos nariai buvo negyvi. Ant kūnų neaptikta jokių prievartos žymių. Daugumos negyvėlių veidai buvo pasukti į saulę, atsimerkę ir išsižioję. Vėliau liudytojai matytą vaizdą apibūdino kaip siaubo išraišką, sustingusią negyvėlių veiduose. Laivo šuo taip pat buvo rastas negyvas. Laivo nepavyko nutempti į uostą: iš apatinių denių ėmė kilti dūmai, ir vėliau laivas sprogo su tokia jėga, kad korpusas iškilo virš vandens paviršiaus. Kas iš tiesų įvyko tą dieną, iki šiol lieka paslaptis. Pagal vieną iš versijų komanda buvusi nunuodyta: įgulos mirties priežastimi galėjo tapti arba gamtinės dujos, pakilusios iš jūros dugno, arba nežinomas krovinys, buvęs laive, galbūt cheminis arba biologinis ginklas. Be to, pasirodė, kad „Ourang Medan“ nebuvo užregistruotas nė viename Olandijos uoste.

„Iron Mountain“

Suprantama, kad laivas gali dingti arba nuskęsti bekraščiame vandenyne, bet kaip laivas be pėdsakų gali dingti upėje? 1872 m. birželį laivas „Iron Mountain“ iš Viksburgo Misisipės upe plaukė į Pitsburgą. Numatytu laiku jam neatplaukus, buvo išsiųstas vilkikas. Po kelių paieškos dienų laivas taip ir nebuvo rastas, o dalis krovinio plūduriavo vandenyje. Laivas tiesiog dingo.

„High Aim 6“

Viena iš paslaptingų mūsų laikų „jūrinių“ istorijų yra susijusi su Taivano laivu „High Aim 6“, kuris 2003 m. sausį buvo aptiktas be žmonių prie Australijos šiaurės vakarų pakrantės. Laivas išplaukė iš uosto 2002 m. pabaigoje. „High Aim 6“ triumai buvo pilni pašvinkusio tuno. Įgulos dingimą buvo bandoma aiškinti įvairiomis priežastimis: ją galėjo paimti į nelaisvę piratai, tačiau nepaliestas krovinys ir neapgadintas laivas tarsi paneigia šią versiją. Pasak meteorologų, orai šiame jūros rajone jau ilgai buvo palankūs, o paties laivo būklė gera. Patikrinus laivo inžinieriaus skambučius, tyrėjai padarė išvadą, kad įgula pakėlė maištą, o kapitonas buvo nužudytas. Kitų žinių apie laivo įgulos likimą ir jo šeimininką iki šiol nėra. Ir vargu ar atsiras.

„Bel Amica“

Italijos pakrantės apsaugos tarnyba tuščią škuną aptiko prie Sardinijos krantų 2006 m. Burlaivio kajutėse mėtėsi prancūziški jūrlapiai, Liuksemburgo vėliava, egiptietiško maisto likučiai ir lentos su pavadinimu „Bel Amica“. Italų pareigūnai nustatė, kad laivas nebuvo registruotas nė vienoje šalyje. Kadangi laivas per klaidą buvo palaikytas senoviniu, ši istorija sukėlė visuomenės susidomėjimą. Bet greitai paaiškėjo, kad tai - šiuolaikinė jachta, priklausanti žmogui iš Liuksemburgo, kuris neregistravo jos, tikriausiai norėdamas išvengti mokesčių.

„Kaz II“

Ir dar viena mįslinga istorija. 2007 m. netoli Australijos krantų buvo rastas tuščias katamaranas „Kaz II“. Kai jis buvo aptiktas, varikliai dar veikė, o kajutėje gulėjo įjungtas nešiojamasis kompiuteris. Trijų „Kaz“ gyventojų taip niekas ir nerado. Pagal oficialią versiją vienas iš trijų jūrų keliautojų nuėjo žvejoti, neišsilaikė ir įkrito į jūrą. Antrasis šoko į vandenį jo gelbėti. Trečiasis, pamatęs, kad draugams reikia pagalbos, įjungė variklį ir nuėjo nuleisti burės, rėja trenkė jam per nugarą ir jis taip pat įkrito į vandenį, ten visi trys ir žuvo.

Parengta pagal dienraštį „Vakaro žinios“

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: laivai vaiduokliai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1076 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (368)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (282)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Gydomieji grybai jūsų namuose...

Rimtai juos domėtis buvo pradėta XIX amžiaus pabaigoje Anglijoje. Buvo nustatyta, jog šis grybas – tai ne kas kita, kaip visiškai skirtingų, vienas kitam padedančių mikroorganizmų simbiozė: mielių grybelių, skatinančių cukraus r
paranormal.lt
Arbatų nauda tavo sveikatai...

Arbatą rekomenduojama gerti ištisus metus. Kadangi šio gėrimo paruošimo būdai – įvairūs, ir skirtingai ruošta arbata pasižymi skirtingomis ypatybėmis ir poveikiu organizmui. Vėlyvą rudenį ir artėjančią žiemą vertėtų rinktis šild
paranormal.lt
Vatikanas pradės gydymą homoseksualams kunigams...

Trento mieste esančiame Venturini vienuolyne esą atsiduria vaikus tvirkinę, nuo narkotikų ar alkoholio priklausomi kunigai ir vyskupai, dienraščiui „La Repubblica“ pasakojo iš pareigų 2012-aisiais pasitraukęs dvasininkas M.Bonfa
paranormal.lt
Ciberžolė artritui gydyti...

Daug žmonių, ypač vyresnio amžiaus, kenčia nuo reumatoidinio ar osteoartrito. Jo gydymui dažnai skiriami nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai, pavyzdžiui, Diclofenac ir kt. Bet tokie vaistai ne tik kad turi minimalų efekt


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa