Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Paranormalūs reiškiniai » Peržiūrų: (3086) Komentarų: (0) (03.05.2015 - 15:18)

Paranormalūs reiškiniai jūsų namuose

Ar jūsų namuose buvo įvykių, į kuriuos atkreipėte dėmesį, tačiau negalite jų paaiškinti? Gal tai buvo uždarytų durų bilsnojimas, vos girdimas, nežinia iš kur atsklindantis triukšmas ar savaime užsideganti šviesa?

Vis dėlto vaiduoklis, poltergeistas ar koks kitas reiškinys, kurį galima apibūdinti kaip paranormalų – pasitaiko itin retai ir tikrai nebus lengva nustatyti, ar keistenybės, vykstančios jūsų namuose, susijusios su nematomo, vadinamo subtiliojo pasaulio sutvėrimais. Tačiau jei įtariate, kad keisti įvykiai, kvapai ar vaizdai gali būti su jais susiję, gal būt pravers šis sąrašas.

Nepaaiškinamas triukšmas

Tai gali būti žingsniai, smūgiai, stuksenimas, drėskimui ar kritimui būdingi garsai. Kartais jie pasigirsta retai ir būna vos girdimi, o kartais garsūs ir girdimi dažnai.

Durų varstymas

Buto, spintos ar spinlelių durų atidarymo ir uždarymo kartais nė nepastebime, nors kartais varstomos durys skleidžia specifinius garsus. Tačiau jei tikrai žinote, kad durys buvo uždarytos, ir niekas kitas negalėjo jų atidaryti, tačiau randate jas atviras – tai tikriausiai jau bus ženklas, kad jūsų namuose yra nekviestų svečių.

Dingstantys ir atsirandantys daiktai

Jei niekaip nerandate kokio nors daikto, kuriuo nuolat naudojatės, ir esate tikri, kad padėjote jį į įprastą vietą, bet jo ten nėra – dar nieko nereiškia, nes gal kaip tik šį kartą jį padėjote kur nors kitur. Tačiau jei po kurio laiko daiktą rasite būtent įprastoje vietoje – tai ženklas, į kurį negalima nekreipti dėmesio. Beje, dingę daiktai gali atsirasti ir po kelių dienų, ir po kelių savaičių – tarsi juos kas nors buvo paėmęs, o po kurio laiko gražino į vietą.

Nepaaiškinami šešėliai

Atsitiktinai keistus šešėlius dažniausiai pastebime vadinamuoju šoniniu matymu – atrodo, tarsi kažkas šmėstelėjo. Kartais tie šešėliai gali priminti žmogaus siluetą, o kartais jų forma būna nenusakoma.

Keistas gyvūnų elgesys

Katės, šunys ir kai kurie kiti naminiai gyvūnai labai jautrūs svečiams iš subtiliojo pasaulio, todėl jei jie ėmė elgtis neįprastai – vadinasi, kažką mato ar užuodžia. Pavyzdžiui, šunys gali aploti žmogaus akiai nematomus sutvėrimus, pasišiaušti ar susigūžti prieš (mūsų požiūriu) nežinia ką ar net užsispyrusiai neiti į kurį nors kambarį.

Jus kažkas stebi

Nejaukų pojūtį, jog esate stebimas, gali sukelti bet kas. Tačiau jei šis pojūtis kyla tik kurioje nors konkrečioje būsto vietoje, tai gali šį tą reikšti.

Rečiau pasitaikantys, tačiau reikšmingi požymiai

Psichokinetiniai reiškiniai: Jei durys ar langai atsidaro ir užsidaro jums matant, jei šviesa įsijungia ir išsijungia pati, jei prisukamas vaiko žaislas nei iš šio, nei iš to ima veikti – akivaizdu, kad vyksta kažkas nepaaiškinama. O kai kurie žmonės pasakoja, kad gulėdami lovoje jautė, kaip kažkas nematomas prisėda ant jos krašto…

Jus kažkas liečia: Jausmas, kai kažkas nematomas prisiliečia prie jūsų – liečia ranką, glosto plaukus ar net stumteli – visai kas kita, negu jausmas, kad esate tiesiog stebimas. Beje, tas kažkas gali jūsų ir neliesti – jis tiesiog praslinks greta, o žmogus pajus vėjo šuorą.

Riksmas ir šnabždesiai: Prislopinti balsai, šnabždesiai ar šūksniai, o kai kada – nežinia iš kur pasigirdusi muzika taip pat ženklas, kad netoliese gali būti kažkokia nematoma esybė. Kai kurie žmonės girdi savo vardą, kurį ištaria nežinia kas. Be abejo, jei tą patį vienu metu mato ir girdi keli žmonės – tai kur kas svaresnis požymis, kad jus aplankė svečiai iš nematomojo pasaulio.

Karštis ar šaltis: Nepaaiškinamas šaltis laikomas klasikiniu vaiduoklio buvimo požymiu, tačiau bet koks atvejis, kai staiga nei iš šio nei iš to smarkiai pakilo arba nukrito temperatūra, gaali būti laikomas ženklu, kad netoliese yra vaiduoklis.

Neįprasti kvapai: Kvepalų ar odekolono kvapas, kurio jūs niekada neturėjote, pasklidęs be jokios regimos priežasties, gali būti tik įžanga. Tuo pat metu gali vykti ir kiti nepaaiškinami reiškiniai, pavyzdžiui, pasirodyti nesuprantami šešėliai, pasigirsti balsai ar prasidėti psichokinetiniai procesai. Beje, kvapai gali sklisti ne tik malonūs, bet ir itin atstumiantys ar net šlykštūs.

Nenuginčijami įrodymai

Yra reiškinių, kurie gali būti laikomi pakankamai svariais įrodymais, kad susidūrėte su nematomojo pasaulio būtybėmis.

Daiktų judėjimas: Tai gali būti lėkštės, kurios nežinia kodėl ima slinkti per stalą, paveikslai, kurie nežinia kodėl krenta nuo sienos, užsitrenkiančios durys ar keičiantys vietą baldai.

Fizinis kontaktas: jei ant jūsų kūno atsirado įbrėžimų ar nubrozdinimų, nors tikrai žinote, kad nesusižeidėte, jei pajutote, kad jus stumdo ar gavote smūgį – vadinasi, jus atakavo nekviestas svečias. Tačiau taip nutinka itin retai.

Užrašai ir pėdsakai: Įtikinamu įrodymu laikomi ir tie atvejai, kai gaunate laišką – aptinkate užrašą ant popieriaus, rankų antspaudus ar kojų pėdsakus.

Pasirodo patys: Kartais neprašyti svečiai gali net pasirodyti. Tai gali būti žmogaus figūros pavidalą įgavęs rūkas ar permatoma figūra, kuri dingsta vos tik ją pastebėsite. Tačiau pamatyti dvasią ar kokį nors kitą sunkiai suvokiamą ojektą pavyksta labai retai. Dar rečiau pasirodo tokios figūros, kurių tikrumu sunku suabejoti, o išduoda jas tai, kad dingsta tiesiog kiaurai sieną.

Atmeskite viską, ką tik galite, ir kvieskite ekspertus

O dabar atmeskite viską, ką galite kaip nors racionaliai paaiškinti. Ir dar kartą apsvarstę, ką matėte ar pajutote, atmeskite dar kartą.

Triukšmą galėjo sukelti kaimynai ar net pelės, durys galėjo atsidaryti dėl to, kad sugedo jose įstatytas mechanizmas, daiktų galėjote nerasti dėl to, kad pamiršote, kur juos pasidėjote paskutinį kartą, o neįprastus šešėlius sukūrė pravažiuojančio automobilio žibintų šviesa.

Gali būti ir taip, kad kai kurie neva reiškiniai – tik jūsų vaizduotės vaisius. Žinoma, jei neįprastus reiškinius stebėjote ne vienas, įtikinti save tuo bus gerokai sunkiau. Taip pat ir tuo atveju, jei meistrai nerado jokių defektų, dėl kurių, tarkime, durys, pačios varstosi, arba pataisė mechanizmą, bet fenomenas niekur nedingo…

Tuomet belieka viską fiksuoti. Pavyzdžiui: „Gegužės 1 dieną 22 valandą sėdėjau ant sofos žiūrėdamas televizijos laidą, ir tuo metu vonioje savaime užsidegė šviesa. Nuėjau ir išjungiau“, „liepos 5 dieną 21 valandą 17 minučių buvau virtuvėje ir vėl išgirdau žingsnius koridoriuje, bet ten nieko nebuvo“.

Bandykite keistus reiškinius užfiksuoti fotoaparatu ar vaizdo kamera, o garsus įrašyti į diktofoną. Tai bei jūsų užrašai pravers, jei nuspręsite kreiptis į ekspertus. Bet neįprastų reiškinių ekspertus kvieskite tik tada, kai įsitikinsite, kad kai kurių dalykų niekaip racionaliai negalite paaiškinti. Ir nors tikimybė, kad jūsų būste iš tikrųjų apsigyveno ar lankosi nekviesti svečiai iš nematomojo anapusinio pasaulio, daugiau negu menka, jei situacija ypatinga ir baiminatės, kad kyla pavojus sveikatai, geriau nedelsti.

Belieka vienas klausimas – kaip pasirinkti tuos paranormalių reiškinių tyrinėtojus ir neapsigauti?

Parengta pagal Paranormal.about.com ir Magov.net

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: Dvasios, paranormalūs reiškiniai, vaiduokliai, poltergeistas

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 3086 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (356)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (275)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Jei turite vitamino C trūkumą gerkite šį gėrimą!...

Vitaminas C yra stiprus antioksidantas ir odos geras draugas. Jis apsaugo odą nuo tiesioginių saulės spindulių ir stimuliuoja gijimo procesą, pagerina įdegį.
paranormal.lt
Sumaišykite šiuos ingredientus ir pamiršite apie vėžį i...

Šiame straipsnyje, pasidalinsime dar vienu metodu, kuris padės išvengti ir kai kuriais atvejais net išgydyti vėžį. Šis stiprus derinys iš 3 maistinių medžiagų, sukurtas Caroline Anderson. Tačiau, straipsnio autoriai nusprendė da
paranormal.lt
Kaip imuninė sistema reaguoja į maistą: virškinimas, ps...

Tai jūsų sveikatos pagrindas ir daugelis procesų, vykstančių jūsų organizme, prasideda šiame organe, dar žinomame kaip žarnynas. Taigi kaip žarnynas gali tapti „pralaidus“? Medicininiškai vadinamas padidėjusiu žar

paranormal.lt
Kazimieras Petraitis: Priešvėžinė mityba...

Kol perkūnas netrenks, – mužikas nepersižegnos. Taip sako lyg tai rusų liaudies patarlė. Ir tikrai taip. Kol aš pats nesusirgau vėžiu, apie sveikatą galvojau mažiausiai. Tačiau 2010 metai man tapo kardinalaus posūkio me


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.