Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Paranormalūs reiškiniai » Peržiūrų: (3.6K) Komentarų: (0) (03.05.2015 - 15:18)

Paranormalūs reiškiniai jūsų namuose

Ar jūsų namuose buvo įvykių, į kuriuos atkreipėte dėmesį, tačiau negalite jų paaiškinti? Gal tai buvo uždarytų durų bilsnojimas, vos girdimas, nežinia iš kur atsklindantis triukšmas ar savaime užsideganti šviesa?

Vis dėlto vaiduoklis, poltergeistas ar koks kitas reiškinys, kurį galima apibūdinti kaip paranormalų – pasitaiko itin retai ir tikrai nebus lengva nustatyti, ar keistenybės, vykstančios jūsų namuose, susijusios su nematomo, vadinamo subtiliojo pasaulio sutvėrimais. Tačiau jei įtariate, kad keisti įvykiai, kvapai ar vaizdai gali būti su jais susiję, gal būt pravers šis sąrašas.

Nepaaiškinamas triukšmas

Tai gali būti žingsniai, smūgiai, stuksenimas, drėskimui ar kritimui būdingi garsai. Kartais jie pasigirsta retai ir būna vos girdimi, o kartais garsūs ir girdimi dažnai.

Durų varstymas

Buto, spintos ar spinlelių durų atidarymo ir uždarymo kartais nė nepastebime, nors kartais varstomos durys skleidžia specifinius garsus. Tačiau jei tikrai žinote, kad durys buvo uždarytos, ir niekas kitas negalėjo jų atidaryti, tačiau randate jas atviras – tai tikriausiai jau bus ženklas, kad jūsų namuose yra nekviestų svečių.

Dingstantys ir atsirandantys daiktai

Jei niekaip nerandate kokio nors daikto, kuriuo nuolat naudojatės, ir esate tikri, kad padėjote jį į įprastą vietą, bet jo ten nėra – dar nieko nereiškia, nes gal kaip tik šį kartą jį padėjote kur nors kitur. Tačiau jei po kurio laiko daiktą rasite būtent įprastoje vietoje – tai ženklas, į kurį negalima nekreipti dėmesio. Beje, dingę daiktai gali atsirasti ir po kelių dienų, ir po kelių savaičių – tarsi juos kas nors buvo paėmęs, o po kurio laiko gražino į vietą.

Nepaaiškinami šešėliai

Atsitiktinai keistus šešėlius dažniausiai pastebime vadinamuoju šoniniu matymu – atrodo, tarsi kažkas šmėstelėjo. Kartais tie šešėliai gali priminti žmogaus siluetą, o kartais jų forma būna nenusakoma.

Keistas gyvūnų elgesys

Katės, šunys ir kai kurie kiti naminiai gyvūnai labai jautrūs svečiams iš subtiliojo pasaulio, todėl jei jie ėmė elgtis neįprastai – vadinasi, kažką mato ar užuodžia. Pavyzdžiui, šunys gali aploti žmogaus akiai nematomus sutvėrimus, pasišiaušti ar susigūžti prieš (mūsų požiūriu) nežinia ką ar net užsispyrusiai neiti į kurį nors kambarį.

Jus kažkas stebi

Nejaukų pojūtį, jog esate stebimas, gali sukelti bet kas. Tačiau jei šis pojūtis kyla tik kurioje nors konkrečioje būsto vietoje, tai gali šį tą reikšti.

Rečiau pasitaikantys, tačiau reikšmingi požymiai

Psichokinetiniai reiškiniai: Jei durys ar langai atsidaro ir užsidaro jums matant, jei šviesa įsijungia ir išsijungia pati, jei prisukamas vaiko žaislas nei iš šio, nei iš to ima veikti – akivaizdu, kad vyksta kažkas nepaaiškinama. O kai kurie žmonės pasakoja, kad gulėdami lovoje jautė, kaip kažkas nematomas prisėda ant jos krašto…

Jus kažkas liečia: Jausmas, kai kažkas nematomas prisiliečia prie jūsų – liečia ranką, glosto plaukus ar net stumteli – visai kas kita, negu jausmas, kad esate tiesiog stebimas. Beje, tas kažkas gali jūsų ir neliesti – jis tiesiog praslinks greta, o žmogus pajus vėjo šuorą.

Riksmas ir šnabždesiai: Prislopinti balsai, šnabždesiai ar šūksniai, o kai kada – nežinia iš kur pasigirdusi muzika taip pat ženklas, kad netoliese gali būti kažkokia nematoma esybė. Kai kurie žmonės girdi savo vardą, kurį ištaria nežinia kas. Be abejo, jei tą patį vienu metu mato ir girdi keli žmonės – tai kur kas svaresnis požymis, kad jus aplankė svečiai iš nematomojo pasaulio.

Karštis ar šaltis: Nepaaiškinamas šaltis laikomas klasikiniu vaiduoklio buvimo požymiu, tačiau bet koks atvejis, kai staiga nei iš šio nei iš to smarkiai pakilo arba nukrito temperatūra, gaali būti laikomas ženklu, kad netoliese yra vaiduoklis.

Neįprasti kvapai: Kvepalų ar odekolono kvapas, kurio jūs niekada neturėjote, pasklidęs be jokios regimos priežasties, gali būti tik įžanga. Tuo pat metu gali vykti ir kiti nepaaiškinami reiškiniai, pavyzdžiui, pasirodyti nesuprantami šešėliai, pasigirsti balsai ar prasidėti psichokinetiniai procesai. Beje, kvapai gali sklisti ne tik malonūs, bet ir itin atstumiantys ar net šlykštūs.

Nenuginčijami įrodymai

Yra reiškinių, kurie gali būti laikomi pakankamai svariais įrodymais, kad susidūrėte su nematomojo pasaulio būtybėmis.

Daiktų judėjimas: Tai gali būti lėkštės, kurios nežinia kodėl ima slinkti per stalą, paveikslai, kurie nežinia kodėl krenta nuo sienos, užsitrenkiančios durys ar keičiantys vietą baldai.

Fizinis kontaktas: jei ant jūsų kūno atsirado įbrėžimų ar nubrozdinimų, nors tikrai žinote, kad nesusižeidėte, jei pajutote, kad jus stumdo ar gavote smūgį – vadinasi, jus atakavo nekviestas svečias. Tačiau taip nutinka itin retai.

Užrašai ir pėdsakai: Įtikinamu įrodymu laikomi ir tie atvejai, kai gaunate laišką – aptinkate užrašą ant popieriaus, rankų antspaudus ar kojų pėdsakus.

Pasirodo patys: Kartais neprašyti svečiai gali net pasirodyti. Tai gali būti žmogaus figūros pavidalą įgavęs rūkas ar permatoma figūra, kuri dingsta vos tik ją pastebėsite. Tačiau pamatyti dvasią ar kokį nors kitą sunkiai suvokiamą ojektą pavyksta labai retai. Dar rečiau pasirodo tokios figūros, kurių tikrumu sunku suabejoti, o išduoda jas tai, kad dingsta tiesiog kiaurai sieną.

Atmeskite viską, ką tik galite, ir kvieskite ekspertus

O dabar atmeskite viską, ką galite kaip nors racionaliai paaiškinti. Ir dar kartą apsvarstę, ką matėte ar pajutote, atmeskite dar kartą.

Triukšmą galėjo sukelti kaimynai ar net pelės, durys galėjo atsidaryti dėl to, kad sugedo jose įstatytas mechanizmas, daiktų galėjote nerasti dėl to, kad pamiršote, kur juos pasidėjote paskutinį kartą, o neįprastus šešėlius sukūrė pravažiuojančio automobilio žibintų šviesa.

Gali būti ir taip, kad kai kurie neva reiškiniai – tik jūsų vaizduotės vaisius. Žinoma, jei neįprastus reiškinius stebėjote ne vienas, įtikinti save tuo bus gerokai sunkiau. Taip pat ir tuo atveju, jei meistrai nerado jokių defektų, dėl kurių, tarkime, durys, pačios varstosi, arba pataisė mechanizmą, bet fenomenas niekur nedingo…

Tuomet belieka viską fiksuoti. Pavyzdžiui: „Gegužės 1 dieną 22 valandą sėdėjau ant sofos žiūrėdamas televizijos laidą, ir tuo metu vonioje savaime užsidegė šviesa. Nuėjau ir išjungiau“, „liepos 5 dieną 21 valandą 17 minučių buvau virtuvėje ir vėl išgirdau žingsnius koridoriuje, bet ten nieko nebuvo“.

Bandykite keistus reiškinius užfiksuoti fotoaparatu ar vaizdo kamera, o garsus įrašyti į diktofoną. Tai bei jūsų užrašai pravers, jei nuspręsite kreiptis į ekspertus. Bet neįprastų reiškinių ekspertus kvieskite tik tada, kai įsitikinsite, kad kai kurių dalykų niekaip racionaliai negalite paaiškinti. Ir nors tikimybė, kad jūsų būste iš tikrųjų apsigyveno ar lankosi nekviesti svečiai iš nematomojo anapusinio pasaulio, daugiau negu menka, jei situacija ypatinga ir baiminatės, kad kyla pavojus sveikatai, geriau nedelsti.

Belieka vienas klausimas – kaip pasirinkti tuos paranormalių reiškinių tyrinėtojus ir neapsigauti?

Parengta pagal Paranormal.about.com ir Magov.net

Šaltinis

reklama

Turi savo nuomone, gali kažką pasakyti, pasidalinti sveikatos receptu, įnovaciją, pranešk per 5 minutes ir tave pastebės!

Šioje istorijoje: Dvasios, paranormalūs reiškiniai, vaiduokliai, poltergeistas

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 3611 | | Reitingas: 0.0/0 |
PANAŠIOS NAUJIENOS: Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

//Parašykite savo nuomonę, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Ekologiškų produktų, antikvaro, ezoterikos skelbimų portalas
paranormal.lt
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 10 gr. iki 300 gr. Dar tur...
paranormal.lt
Bioenergetinis gydymas ir konsultacijos...

Bioenergetikė, asmeninio tobulėjimo trenerė teikia individualias konsultacijas Kaune. Atlieku auros diagnostika, atst...


Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:10:26

Saldainiai be cukr... 1

00:06:16

Soda. Kaip teising... 2

00:10:15

Kraujo valymas nat... 0Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (1345)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (1415)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Soda ir medus naujas bandymas prieš vėžį...

Tiesa, vėžio ląstelės veši cukruje, bet šis derinys veikia, kaip "Trojos arklys". Šiame mišinyje cukrus tarnauja ta...

paranormal.lt
«Šarminės» iš alavijų ir ananasų sultys, kurios valo kr...

Aloe Vera yra vienas iš seniausių gydomųjų augalų ir gamtos antibiotikų pasaulyje. Alavijo gelis gali būti naudojamas tiek išor...
paranormal.lt
Metodas palengvina kelio sąnarių skausmą vos per porą d...

Atsiradus kelio sąnarių skausmams tikrai erzina kiekvieną, bet tai gali lemti sveikatos įvairūs veiksniai. Bet nepriklausomai nu...
paranormal.lt
Pats negražiausias Ugandos vyras tapo aštuntą kartą tėv...

Ugandos gyventojas, oficialiai pripažintas negražiausiu vyru šalyje, tapo tėvu aštuntąjį kartą, praneša „Metro“. 47 metų Godfrey...