Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Paranormalūs reiškiniai » Peržiūrų: (1127) Komentarų: (1) (26.07.2015 - 14:33)

Paranormalūs reiškiniai tai tik nepažintos visatos sritys

Žmonės trokšta ištrūkti iš niūrios kasdienybės, o domėjimasis paranormaliais reiškiniais suteikia jiems šią galimybę. Tačiau pasaulyje nėra nieko paranormalaus, yra tik nepažintos visatos sritys, – mano teologas, paskaitininkas ir fantastas Gabrielius E.Klimenka. Neseniai knygynus pasiekė jo knyga „Paranormalių mitų griovėjas“, skirta paranormalių reiškinių analizei.

– Kas lėmė, kad būdamas teologu atkreipėte dėmesį į paranormalius reiškinius?

– Paranormaliais reiškiniais susidomėjau dar vaikystėje, kokioje penktoje klasėje, kai laikraštyje perskaičiau žinutę, kad Voroneže nusileido skraidanti lėkštė, o iš jos išsilaipinusius ufonautus stebėjo nemenkas būrelis žmonių. Tada pradėjau domėtis šia paslaptinga pasaulio puse, ir keistais dalykais susidomėjau dar gerokai prieš tapdamas teologu.

Teologijos studijos labiau nulėmė domėjimosi pobūdį. Pasidariau gana skeptiškas. Pradėjau nagrinėti paranormalius reiškinius iš kritiškos pozicijos, nors iki tol daug metų tikėjau viskuo, ką skaičiau apie paranormalius reiškinius, vakarais stebėdavau dangų norėdamas pamatyti NSO, lankydavausi kapinėse tikėdamasis išvysti vaiduoklį, bandžiau kviesti dvasias spiritizmo seansų metu.

– Kaip apibrėžtumėte, kas tai yra paranormalus reiškinys?

– Esu linkęs manyti, jog pasaulyje nėra nieko paranormalaus, yra tik nepažintos visatos sritys. Panašiai, kaip kokiam bušmenui lėktuvas gali būti apipintas paslaptimi, tačiau mums jis yra kasdienis reiškinys.

Esu linkęs manyti, jog pasaulyje nėra nieko paranormalaus, yra tik nepažintos visatos sritys. Panašiai, kaip kokiam bušmenui lėktuvas gali būti apipintas paslaptimi, tačiau mums jis yra kasdienis reiškinys.

Kol nepažinome kokios nors srities, ji mums lieka paslaptinga ir net mistiška, tad sakyčiau paranormalus reiškinys yra tai, ko nepažįstame, arba, kas netelpa į mūsų pasaulėvokos koncepciją, tam tikra anomalija.

Įdomu tai, kad tos nepažintos sritys bandomos paaiškinti, kuriant pačias keisčiausias ir neturinčias realaus patvirtinimo teorijas, kurios klajodamos iš lūpų į lūpas aplimpa dar keistesniais jų aiškinimais.

Pats stengiuosi į viską žiūrėti paprastai, čia labai praverčia Okamo „skustuvo principas“. Jei yra racionalus reiškinio paaiškinimas, ar verta kurti papildomas teorijas ir naujus numanomus pasaulio dėmenis, kaip, pavyzdžiui, koks nors informacinis laukas, jei viską galima paaiškinti paprastai?

Pavyzdžiui, per paskaitas apie paranormalius reiškinius, dažniausiai esu klausiamas, kaip paaiškinčiau naktinį įvykį, kurį klausiantieji apibūdina panašiomis patirtimis – jie negali pajudėti, mato demonus, ateivius, vaiduoklius, bandydami šaukti negali išleisti jokio garso, juos užvaldo klaiki baimė ir pan. Tenka išgirsti pačių keisčiausių paaiškinimų, pradedant ateivių pasireiškimais ir baigiant demonų puolimais. Tačiau kiekvienas rimčiau tiriantis paranormalių reiškinių sritį žino, kad tai klasikiniai miego paralyžiaus simptomai ir nieko čia mistiško nėra, tik elementari neurofiziologija.

– Kodėl egzistuoja konfliktas tarp paranormalių reiškinių ir krikščionybės?

– Manau, kad konfliktas paprastai kyla dėl reiškinio nepažinimo ir iš to kylančių klaidingų interpretacijų bei polinkio demonizuoti. Išsyk verta pastebėti, kad paranormalių reiškinių demonizavimu užsiima toli gražu ne visi krikščionys, o tik tam tikros grupelės Bažnyčios viduje, kurios laikosi labiau ideologinės, nei tikėjimo pozicijos.

Kiek tenka pastebėti, Bažnyčia neskuba pulti kokį nors ufonautų fenomeną laikyti demonais, kaip tai daro mūsų egzorcistai.

Mane kaip teologą domina Bažnyčios pozicija įvairiais paranormalių reiškinių klausimais. Kiek tenka pastebėti, Bažnyčia neskuba pulti kokį nors ufonautų fenomeną laikyti demonais, kaip tai daro mūsų egzorcistai.

Čia man pavyzdys yra monsinjoras Corrado Balducci, kuris buvo Vatikano ruporas paranormalių reiškinių klausimais. Jis neskubėdavo demonizuoti paranormalių reiškinių, teigdamas, kad jie yra moksliškai dar nepaaiškinti reiškiniai. Kai mokslas juos paaiškins, tada ir Bažnyčia duos savo atsakymą, o išankstinis nusistatymas gali labai atitolinti nuo tiesos pažinimo.

– Ar nūdienos visuomenėje paranormalūs reiškiniai nėra tapę savotišku dvasingumu, užėmę religijos vietą?

– Vienareikšmiškai į šį klausimą atsakyti neįmanoma. Yra dalis žmonių, kuriems domėjimasis paranormaliais reiškiniais atstoja religiją, kitiems tai tiesiog hobis, tretiems – verslas, dar kitiems – būdas pasakyti, kad religija klysta.

Žinoma, dažnai toks domėjimasis turi tam tikrus religingumo, bet tik, bruožus. Kartais kuriasi įvairios sektos, pavyzdžiui, ufologinio pobūdžio raeliečiai arba visokių „saibabų“ judėjimai, kuriuose naujokai indokrinuojami rodant paprasčiausius iliuzionistų triukus, pateikiant juos kaip didį, stebuklingų galių pasireiškimą.

Kitas religingumo bruožas susijęs su paranormaliais reiškiniais yra mitinis mąstymas. Žinoma, tai normali žmogaus būsena, nes žmogus linkęs tikėti mitais. Senovėje mitai turėjo egzistencinę reikšmę, dabar jie suvokiami šiaip, kaip keistos istorijos. Tačiau jomis tikima ir dažnai su fanatišku užsidegimu.

Kitas religingumo bruožas susijęs su paranormaliais reiškiniais yra mitinis mąstymas. Žinoma, tai normali žmogaus būsena, nes žmogus linkęs tikėti mitais.

Tikrai retai žmogus yra linkęs nagrinėti išgirstą istoriją apie vaiduoklius. Toks žmogus priima šią istoriją, kaip kažkieno kito patirtį, pasakoja ją kitam ir taip formuojasi visas istorijų tinklas. Kaip taisyklė tos istorijos yra nutikusios kokio nors draugo pažįstamam. Iš esmės tai yra vienas urbanistinių legendų bruožų. Kartais jų pradinį tašką įmanoma atsekti, bet toli gražu ne visada.

Tad sakyčiau tikėjimas paranormaliais reiškiniais, bent jau kol kas nėra užėmęs religijos vietos, nebent tik paskiroms jais besidominčių žmonių grupelėms.

– Kodėl paranormalūs reiškiniai sulaukia nemenko visuomenės susidomėjimo?

Žmonės trokšta ištrūkti iš niūrios kasdienybės, o domėjimasis paranormaliais reiškiniais ir suteikia šią galimybę.

– Manau visas dėmesys kyla dėl noro patirti, ką nors neįprasta. Nuo seno žmonės mėgo visokius paslaptingus ir šiurpius pasakojimus. Juk daug įdomiau, kai aplink dedasi visokie paslaptingi ir mistiniai įvykiai.

Čia greičiausiai žmogui nėra svarbu, kiek tas įvykis realus, svarbiau, kad būtų įdomus ar net bauginantis. Galbūt, todėl statoma tiek daug fantastinių ir siaubo filmų. Žmonės trokšta ištrūkti iš niūrios kasdienybės, o domėjimasis paranormaliais reiškiniais ir suteikia šią galimybę.

– Ar sutiktumėte su teiginiu, kad kiekvienam paranormaliam reiškiniui yra racionalus paaiškinimas?

– Kiek tenka domėtis šios srities tyrimais, paprastai maždaug nuo 80 iki 95 proc. paranormaliais laikomiems nutikimams be vargo randamas racionalus paaiškinimas (klaidingas realybės suvokimas, psichologiniai efektai, mistifikacijos ir t. t.), tad lieka tikrai nedaug nutikimų, kurie neturi paaiškinimo.

Noras viskam rasti tik racionalų paaiškinimą, atmetant bet kokią paranormalaus pasaulio egzistavimo galimybę, gali pagimdyti hiperkirtiškumą, o tada taip pat iškreipiama pasaulėvoka.

Žinoma, tie nepaaiškinami reiškiniai nebūtinai yra paranormalūs, gal mes jiems tiesiog kol kas nerandame paaiškinimo.

Kita vertus, noras viskam rasti tik racionalų paaiškinimą, atmetant bet kokią paranormalaus pasaulio egzistavimo galimybę, gali pagimdyti hiperkirtiškumą, o tada taip pat iškreipiama pasaulėvoka, kaip ir besąlygiško tikėjimo atveju.

Dalis paranormalių reiškinių tyrėjų yra linkę visur matyti tik paslaptingų galių pasireiškimus, kita atmeta bet kokią paranormalią galimybę bei viską bando paaiškinti racionaliai, ir tik nedaugelis tyrėjų neatmeta galimybės, kad kažkas paslaptinga gali vykti. Man patiko vieno ufologo išsakyta mintis: netikėk niekuo, tačiau neatmesk nieko. Sakyčiau, rimtas tyrėjas turėtų laikytis tokios pozicijos, nes ji neleidžia pasinerti į mistifikavimo labirintus, bet tuo pačiu neuždaro kelio pastebėti anomalijos.

– Esate tam tikrų šiuolaikinių mitų griovėjas?

Kiekvienas turėtų kvestionuoti savo pasaulėžiūrą, tikėjimą ir gaunamą informaciją, tai padeda nepasiklysti idėjų vandenyne.

– Tam tikrų taip, nors mano tikslas nėra griauti. Labiau norėčiau, kad žmonės susimąstytų. Jei kam nors mano mintys padės naujai pažvelgti į pasaulį ir save patį, tada būsiu savo tikslą pasiekęs.

Manau, kad kol žmogus užduoda sau klausimus, tol jis tobulėja. Kiekvienas turėtų kvestionuoti savo pasaulėžiūrą, tikėjimą ir gaunamą informaciją, tai padeda nepasiklysti idėjų vandenyne.

Esant tokiai gausai visokių išgalvotų, mistifikuotų ar pseudomokslinių aferų, negebančiam analizuoti informacijos, labai lengva pasimesti. Informacijos daug, o tarp mūsų nėra visų sričių specialistų, tad kiekvienas tikime kokiais nors mitais.

Nesu sutikęs nei vieno žmogaus, kuris netikėtų bent jau kokiais nors mitais (čia turiu omenyje urbanistinius mitus). Jais suabejojus bent šiek tiek priartėjame prie tiesos ir objektyvaus pasaulio vertinimo. Visų mumyse esančių mitų neįmanoma sugriauti. Pavyzdžiui, gali būti, kad, jei išmanai fiziką, būsi pilnas mitų apie religiją, jei esi filosofas, greičiausiai net pats to nesuvokdamas būsi pilnas mitų apie mediciną ir pan.

Kiekviena sritis, kurios neišmanome, atsiskleidžia mums tik dalinai, kitką užpildo netiksli informacija, kuria tikime.

Kiekviena sritis, kurios neišmanome, atsiskleidžia mums tik dalinai, kitką užpildo netiksli informacija, kuria tikime. Ta informacija paprastai mūsų sąmonėje ir egzistuoja mitų pavidalu.

– Esate ne tik teologas, bet ir fantastas. Kaip tarpusavyje siejasi šios dvi domėjimosi sritys?

– Fantastika yra sena mano aistra ir smagus laisvalaikio praleidimas. Vienas didžiausių metų įvykių man jau daug metų yra sudalyvavimas Lietuvos fantastikos mėgėjų suvažiavime „Lituanicon“. Fantastika užima gana didelę mano gyvenimo dalį. Fantastika padeda plačiau žvelgti į pasaulį ir į savo tikėjimą. Kalbu ne apie laisvamanystę, tiesiog fantastika leidžia išmokti pažvelgti į viską, kiek kitokiu kampu, neprarandant ryšio su realybe.

Sakyčiau, fantastika padeda nenuklysti į lankas ir išlaikyti kritinį mąstymą. Ji moko kvestionuoti viską, su kuo susiduri, o taip pat neatmesti slėpiningo pasaulio egzistavimo galimybės.

Nors atrodytų paradoksalu, bet fantastika moko atskirti fikciją ir racionalumą. Pats fantastų bendruomenėje dalyvauju maždaug 20 metų ir tokios kritinės masės racionaliai mąstančių žmonių nesu sutikęs nei vienoje kitoje socialinėje grupėje. Sakyčiau, fantastika padeda nenuklysti į lankas ir išlaikyti kritinį mąstymą. Ji moko kvestionuoti viską, su kuo susiduri, o taip pat neatmesti slėpiningo pasaulio egzistavimo galimybės.

Todėl pabaigai norisi pacituoti rašytoją profesorių J.R.R.Tolkieną, kurio mintys man imponuoja ir papildo mano kaip teologo santykį su fantastika: „Krikščionis turi suprasti, jog visos jo pastangos ir sugebėjimai yra pripildyti prasmės nuo kurios priklauso išgelbėjimas. Ta malonė kuri jam duota, tokia didelė, kad jo fantazijos pasaulis, puošia ir skatina pasaulį atsiversti.“

reklama

Tomas Viluckas Šaltinis

Šioje istorijoje: Fantastika, religija, paranormalūs reiškiniai, bažnyčia, savitaiga

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1127 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 1
Avatar0Avatar Redaguoti draudžiama
1 Admin   (26.07.2015 15:19)
avatar

 Turite savo nuomone apie fantasto Gabrieliaus E.Klimenkos pasisakymus? Ar tikrai jis teisus?


Atsakyti

avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (351)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (270)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Geriausia priemonė nuo cholesterolio ir aukšto spaudimo...

Vienuoliai jau senai naudoja šį nuostabų efektyvų metodą. Jie mano, kad šis metodas gali būti taikomas nuo įvairių ligų, taip pat pagerinti imunitetą.
paranormal.lt
Žuvų taikai: naudingi ar žalingi?...

Žuvų taukai yra labai populiarus maisto papildas, ir juos vartojantys žmonės galvoja, kad jie yra naudingi sveikatai. Bet ar tai tikrai tiesa?
paranormal.lt
Mokinys savarankiškai rado būdą, kaip išgydyti ŽIV?...

Kaip ir daugelis mokslu besidominčių mokinių, Andrew Jinas domėjosi žmogaus evoliucijos klausimu. Bet susidomėjimas šį protingą jaunuolį, vieną iš trijų „Intel Science Talent Search“ laureatų, laimėjusių 150 000 JAV dolerių, nuv
paranormal.lt
Molės Fenčer paslaptis...

Niekas taip nesuprato kas nutiko Molei Fenčer, pavadintai "Bruklino Mįslė" ("Brooklyn Enigma"). To niekaip negalima susieti su stebėjimų ar tyrimų trūkumu - ir vienų, ir kitų buvo pakankamai.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite
paranormal.lt
Išvalykite žarnyną nuo gleivių...

Išsivalę nuo gleivių, išmatų ir kitų parazitų žarnyne, mes galime atsikratyti daugelį ligų. Per 70 metų (gyvenimo trukmė) mūsų žarnynas perdirba apie 100 tonų maisto produktų ir 40 tūkstančius litrų skysčio. Pasekmė, ant pilv

paranormal.lt
Pašalinkite gleives iš plaučių...

Atėjo laikas peršalimo ligoms, bronchitui ir pneumonijai! Jei jūs kenčiate nuo kosulio, tada šis receptas padės jums! Kai žmogus kenčia nuo nepraeinančio kosulio, jam sunku dirbti, pastovus skausmas krūtinėje, galvoje ir žino