Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Žmonės stebuklai » Peržiūrų: (516) Komentarų: (0) (11.06.2016 - 21:01)

Paslaptingosios žmogaus galios

Valia ir tikėjimo sparnai

Senovėje antgamtinių galių turintys žmonės buvo laikomi burtininkais ir raganiais; iki pat žiauraus krikščionybės prietarų triumfo daug kur jie buvo gerbiami, laikomi išmintingais ir net šventais. Rodos, daugelis patys esame susidūrę su reiškiniais, skatinančiais manyti, kad be įprastų penkių juslių - lytėjimo, regos, klausos, uoslės ir skonio - įmanoma ir kitaip suvokti pasaulį. Senovės burtininkams ir buvo būdinga tai, ką šiais laikais mokslininkai vadina ekstrasensiniais gebėjimais (aiškiaregystė, telepatija ir pranašystės).    

Aiškiaregystė yra gebėjimas priimti informaciją per pasąmonę ir apsieiti be jutimo organų. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės, paėmę į rankas aplanką, gali tiksliai pasakyti, apie ką bus rašoma laiške, jo nė neatplėšę. Telepatija yra gebėjimas perskaityti kito žmogaus mintis, o pranašavimas - tiksliai numatyti ateities įvykius.

Pats šių paslaptingų jėgų buvimas meta labai rimtą iššūkį tradiciniam pasaulio suvokimui. Kartais mus Žmogaus galia palikti į orą kaip reiškinys vadinamas levitacija. nustebina žmonės, galintys vien valios pastangomis sulenkti ar ištiesinti metalinius daiktus ir juos perkelti iš vienos vietos į kitą. Pasirodo, tokie žmonės (jeigu nekalbame apie sumanius triukų meistrus, kurie yra visai kas kita) geba paveikti net aplinkinę materialią aplinką, tam tikra prasme pažeisdami visus žinomus gamtos dėsnius. Kai kas sugeba vienoje vietoje akimirksniu pradingti ir greitai pasirodyti kitoje. Senovės indų ir tibetiečių legendos pasakoja apie šventuosius, gebančius ilgą laiką kyboti ore. Jeigu žmonės iš tiesų gali išmokti nugalėti žemės trauką ir pradėti skraidyti, jiems šiame pasaulyje niekas neatrodo neįmanoma. Klausymas tik - kaip įgyti tokių paslaptingų galių?

 Žmogaus galia palikti į orą kaip reiškinys vadinamas levitacija. Sakoma, kad levituodami žmonės virš žemės trumpam pakyla apytikriai iki pusantro metro aukščio, nors rašoma ir apie atvejus, kai žmonės gebėjo laisvai ir ilgai skraidyti aukštai ore. Keista, kad įspūdingiausi levitacijos pasiekimai paprastai įvykdavo staiga ir nelauktai. Tiesa, indų žiniasklaida teigia, kad tai įmanoma pasiekti sąmoningai, panirus į transą.

XIX amžiuje levitacijos galia pagarsėjo Danielis Home’as XIX amžiuje levitacijos galia pagarsėjo Danielis Home’as, o jo pasirodymą savo akimis matė daugybė to meto žymių žmonių, pavyzdžiui, rašytojas Markas Twainas ir Prancūzijos imperatorius Napoleonas III. 1868 metais Londone D. Home’as viename spiritizmo seanse pradėjo levituoti ir išskrido pro langą, akimirką pakybojo ore ir ramiai grįžo į kambarį per kitą langą. Tai įvyko matant daugybei sąmoningų liudytojų.

Dauguma levitacijos atvejų neturi specialios praktinės reikšmės - ji paprastai atsiranda meldžiantis, medituojant ar atliekant magišką ritualą. XX amžiaus pradžioje vienas keliautojas Tibeto kalnuose nuėjo iki gilios prarajos krašto ir suvokė, kad per jį pereiti neįmanoma. Netrukus jis pajuto, kad kartu su visu bagažu pakilo į orą ir sveikas gyvas persikėlė į kitą prarajos pusę, kur sumišęs vos nenuslydo žemyn.

Einšteino Rozeno tiltas - hipotetinis tunelis milžiniškiems erdvėlaikio atstumams įveikti. Einšteino Rozeno tiltas Kitas fenomenas yra teleportacija, kuri pasitaiko ir užfiksuojama gana retai. Teleportuodamasis žmogus staiga dingsta vienoje vietoje ir netrukus atsiranda kitoje. Legendinio triukų meistro Uri Gellerio draugas psichiatras teigė, kad U. Gelleris teleportacijos galias parodė mažiausiai aštuonis kartus. Kartą jis nustėrusiems liudytojams matant iš vienos vietos persikėlė į Niujorką, kuris buvo apytikriai už 60 kilometrų. Taip pat pasakojama, kad viena ispanų vienuolė XVII amžiuje bent 500 kartų teleportavosi per vandenyną į Ameriką, kur Meksikos inėdėnus aktyviai kvietė pereiti į krikščionybė. Jos neįmanomą buvimą vienu metu dviejuose žemynuose patvirtina meksikiečių genčių liudijimai.

U. Gelleris Nuo senovės žinoma padavimų apie žmones, galinčius numatyti ateities įvykius per pranašiškus sapnus ar vaizdinius arba kad ir ilgai žiūrint į kavos puodelyje likusius tirščius. Kiti įspūdingai pagydo beviltiškus ligonius. Žmogaus gebėjimai visais atžvilgiais iš tiesų yra absoliučiai paslaptingi.

Oficialioji medicina ir gydūnai

Pasaulyje be oficialių daktarų, gydančių farmacijos preparatais ar sudėtingomis chirurginėmis operacijomis, jau tūkstančius metų veikia ekstrasensai, burtininkai ir įvairūs žyniai. Tokie, pavyzdžiui, yra gydūnai (angl. bealer), žmonėms gydyti naudojantys psichinę energiją.

Edgaras Cayce'as (Edgaras Keisas) gimė Kentukio valstijoje 1877 metais. Jaunystėje persirgęs sunkios formos laringitu jis prarado balsą. Ilgalaikis gydymas nedavė norimo rezultato, todėl jis kreipėsi į hipnotizuotoją ir, Edgaras Cayce'as (Edgaras Keisas) panardintas į transą, E. Cayce'as vėl kalbėjo normaliu balsu. Būdamas užhipnotizuotas, jis tiksliai papasakojo, kas nutiko jo gerklei ir kaip ją būtų tinkamiausia gydyti. Jo paties patartas gydymas iš tiesų buvo veiksmingas. Tada E. Cayce'as nusprendė pabandyti, ar tokiu būdu jis galėtų padėti kitiems žmonėms. Iki pat mirties 1945 metais jis padėjo apie 30 000 žmonių ir kiekvieną kartą, nustatydamas diagnozę ir ieškodamas tinkamiausio gydymo būdo, jis buvo giliame transe. Jį vadino gulinčiu daktaru.

Brazilų valstietis vardu Zė Arigo 1950 metais paskelbė, kad jame apsigyveno vokiečių chirurgas Fritzas, miręs per Pirmąjį pasaulinį karą. Vieną naktį Fritzas atėjęs pas Arigo ir papasakojęs, kad toliau gydys žmones, tik nuo šiol Arigo rankomis. Nuo tada Arigo dažnai pasinerdavo į transą ir tokios būsenos peiliais ir žirklėmis atlikdavo operacijas. Liudytojai pasakojo, kad transo būsenos Arigo atrodė kaip užburtas ir pradėjo kalbėti ryškiu vokišku akcentu.

Vėliau jis pats nesugebėjo prisiminti, kaip atliko konkrečią operaciją. Arigo yra atlikęs ir operacijų buku virtuviniu peiliu - jis tiesiog panardindavo rankas į paciento vidurius, išimdavo nesveikus organus ar auglius ir paskui tiesiog užverdavo pjūvio vietą, sujungdamas kraštus ir lengvai juos suspausdamas. Be to, kai kurie pacientai būdavo pabudę ir teigė nejautę jokio skausmo.

Garsus gydūnas Joao Texeira de Faria, vadinamas Joao iš Dievo, atlieka akių operaciją savo klinikoje Brazilijoje. Pacientų trūkumu jis nesiskundžia. Garsus gydūnas Joao Texeira de Faria Ir Arigo, ir kitų gydūnų atliekamas operacijas stebėję profesionalūs gydytojai visuomet reiškė nesupratimo kupiną nuostabą. Pasigirdo versijų apie itin sumanių triukų meną, bet pagrindinis faktas yra tai, kad dauguma pacientų po gydūnų operacijų pagyja nuo ligų, kurių oficialioji medicina pagydyti negalėjo. Dauguma pačių gydūnų teigia, kad jų veiksmus veda dvasios mirusių gydytojų, vis dar norinčių padėti žmonėms.

Šiuolaikiniai mokslininkai atidžiai ištyrė gydūnų veiklą. Pavyzdžiui, eksperimente su vengrų gydūnų Oscaru Estebanu trijų grupių pelėms buvo padaryti nedideli odos pjūviai. Viena dalis pelių nebuvo gydomos, kitą dalį O. Estebanas paėmė į rankas ir du kartus per dieną po 20 minučių laikė delnuose, o trečiąją sužeistų pelių dalį savo rankose laikė savanoriai studentai. O. Estebano rankose buvusių pelių pjūviai sugijo daug greičiau. Be to, O. Estebanas parodė, kad gali pagreitinti augalų augimą, jeigu jie laistomi vandeniu, kurį anksčiau jis laikė delnuose.

reklama

Singė Kolcova

Šioje istorijoje: transas, gydūnai, Keisas, arigo, Galia, levitacija, Aiškiaregystė

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 516 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (385)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (297)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Kaip atstatyti pažeistus inkstus, naudojant tik 1 arbat...

Inkstai - gyvybiškai svarbus organas mūsų kūne. Pagrindinė jo funkcija yra užtikrinti hormonų ir fermentų veiklą, kad suskaidyti maistą ir paversti jį cheminėmis medžiagomis, kurią galėtume naudoti, kaip energiją.

paranormal.lt
Daug žadantis atradimas: vėžines ląsteles pavertė sveik...

JAV mokslininkai atrado būdą, kaip išgydyti krūties, plaučių, šlapimo pūslės ir daugelio kitų rūšių vėžį. Jiems pavyko perprogramuoti vėžines ląsteles, kad šios virstų sveikomis ir nustotų daugintis pasiutusiu greičiu.

paranormal.lt
Paruoškite imbierą nuo vėžio, artrito, cholesterolio...

Jis naudojamas plačiai, ypač veiksmingas peršalimo, gripo, kosulio, artrito ir skrandžio ligų atveju. Be to, imbieras gali padėti sumažinti nugaros skausmą ir raumenų skausmus, taip pat sumažinti padidėjusį cholesterolio ir cukr
paranormal.lt
Jei turite vitamino C trūkumą gerkite šį gėrimą!...

Vitaminas C yra stiprus antioksidantas ir odos geras draugas. Jis apsaugo odą nuo tiesioginių saulės spindulių ir stimuliuoja gijimo procesą, pagerina įdegį.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Žmogaus protu nesuvokiami reiš...

Tai, kad pasaulyje egzistuoja daugybė neatskleistų paslapčių ir protu dar nesuvokiamų reiškinių, manau visi gerai žinome. To net negalėtume įvardyti, kaip kažkokio labai jau ypatingo fakto, o tokių nepaaiškinamų reiškinių yra ne
paranormal.lt
Vandenyne dingę turistai...

Pasitaiko atvejų, kai kelionių jūrų laineriais metu be pėdsakų dingsta kuris nors turistas. Policija negali aptikti jokių prapuolusiojo pėdsakų. Detektyvams lieka tik spėlioti, kas nutiko laive.
paranormal.lt
Dingusių pasaulių žemėlapiai...

Ši istorija apie senovinius žemėlapius tapo žinoma visiems po to, kai 1929-uju metų lapkričio 9 d. Stambulo nacionalinio muziejaus direktorius Halilas Edhemas tvarkė archyvus ir vienoje lentynoje aptiko du geografinio žemėlapio
paranormal.lt
Mistinė T-1 sala...

1946 m. rugpjūčio 11 d. specialios paskirties lėktuvas B-29 „Poliarinė lapė“ iš Ferbankso aviabazėje dislokuoto „Aliaskos lapių“ dalinio pakilo į reguliarų žvalgybinį skrydį virš Šiaurės Ledjūrio. Jo m

paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Šis skanus gėrimas padės norma...

Užsirašykite receptą! Hormonai – jūsų organizmo cheminės būklės pranašas. Jūsų kraujagyslėmis per kraują jie keliauja į audinius arba organus. Hormonai veikia lėtai ir, laikui bėgant, turi įtakos įvairiems procesams.
paranormal.lt
Cholesterolio reabilitacija...

Kodėl patariama nevalgyti vištos odos? Todėl, kad pavydima jums jūsų gražios odos, kurioje yra daug ...cholesterolio. :) Cholesterolio daugiausia organizme yra kepenyse, žarnyne ir ... odoje.
paranormal.lt
Vėžio žudikas: gerkite šias su...

Vėžio žudikas: gerkite šias sultis kiekvieną dieną nevalgius! Geriausias būdas užkirsti kelią vėžiui!

paranormal.lt
Pašalinkite podagrą natūraliai...

Podagra - uždegiminė liga, panašus į artritą, kuris gali sukelti nepakelią skausmą sąnariuose. Aukštas šlapimo rūgšties kiekis kraujyje - podagros pagrindinė priežastis. Kai valgome maisto produktus, kuriuose gausu purino, pavy
paranormal.lt
Kankina kosulys? Čia 5 efektyv...

Aš nuolat kankinuosi nuo kosulio! Kiek vaistų esu išbandęs! Viskas! Užteks! Atėjo laikas pereiti prie natūralių priemonių! Pirma, jie yra 100% natūralūs ir nekenksmingi! Antra, jie yra labai veiksmini ir padeda kur kas greiči