Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: NSO, Ateiviai » Peržiūrų: (871) Komentarų: (1) (29.07.2015 - 20:35)

Patarimai, kaip nufotografuoti NSO

Ar kitų planetų gyventojai lankosi Žemėje nėra žinoma. Taip, mes dažnai girdime begales liudijimų, internete galime pamatyti begales video įrašų ir nuotraukų, keliamos įvairios teorijos, tačiau visi šie egzistuojantys įrodymai kaip tokie yra niekiniai.

Kodėl? Priežastis ta, jog pakaktų vieno vienintelio artefakto arba viešai parodyto tikro „ufonauto“ ir viskas būtų aišku. Tačiau dabar visi įrodymai yra abejotinos vertės, kuriuos beje labai sunku surasti tarp didelio skaičiaus įvairaus pobūdžio mistifikacijų.

Vieni tokiais įrodymais neabejodami tiki, kiti ne, tačiau po juos pasižvalgo praktiškai visi. Parodykite man žmogų kuris nežino kas yra skraidanti lėkštė arba „ufonautas“.

Nori nenori, kiekvienas žino apie ateivių apsilankymus Žemėje. Kai kurie asmenys tiki kad regėjo NSO, kiti tiki, kad buvo pagrobti, tačiau akivaizdžių įrodymų kol kas niekas nėra pateikęs. O juk užtektų tik vieno. Skeptikai šiuo klausimu pasisako taip: ekstraordinarios teorijos reikalauja ekstraordinarių įrodymų. Kitais žodžiais tariant, nepakanka paprasčiausios nuotraukos, reikia kažko rimtesnio, kažko kas nekeltų abejonių.

Taigi šiame straipsnyje aš jums noriu papasakoti kaip teisingai fotografuoti NSO.

Tai padaryti nesudėtinga, bet kokiu atveju bent jau draugų rate galėsite pasigirti, jog nufotografavote patį tikriausią NSO. Vieniems tai dovanos draugų pagyras, kitiems – piršto pasukiojimą prie smilkinio, bet pabandyti gal ir verta, ar ne?

Kantrybė – dorybė

NSO pasirodymų statistika gana didelė. Skraidančias lėkštes žmonės mato kas naktį. Negana to, praktiškai kiekvienas jūsų pažįstamas galės paliudyti, jog yra regėjęs keistas šviesas danguje. Taigi, tam, kad susekti NSO, jums reikės ne miegoti naktimis, o stebėti dangų. Jei NSO (ar kas tai bebūtų) neišvysite šiąnakt, tai gal kitą arba dar kitą naktį jums nusišypsos Fortūna. Tad šiame scenarijuje jums labai pravers sėkmė ir kantrybė.

Pasirinkite atvirą lauką, kuriame labiausiai atsiskleidžia naktinis dangus. Mieste ką nors pastebėti yra daug sunkiau, tad tokia vieta geriau kad būtų kuo toliau nuo miesto, nes miesto šviesos apšviečia ne tik žvaigždes, bet ir visus kitus objektus dangaus skliaute. Tai astronomai vadina šviesos triukšmu.

Kai kurie NSO medžiotojai sėkmę bando privilioti visokiais amuletais ir talismanais, nors aš manau, kad čia jau kiek persistengta. Bet čia kiekvienas turi savo metodiką.

Ypatingų vietų paieška

Kai kurie NSO tyrėjai teigia, jog jei jūs vienoje ir toje pačioje vietoje mėnesį stebėję neužfiksavote NSO arba ko nors neįprasto, vadinasi, buvo netinkamai pasirinkta vieta.

Paprastai sakoma, jog geriausios stebėjimo vietos yra prie kokių nors ypatingų objektų: karinių poligonų (pavojinga, gali nušauti), prie senų pilių ir dvarų (baisu, gali sutikti vaiduoklį), laukuose kur randami „kropcirklai“ (angl. crop circles, t. y. tokie ratai laukuose). Bet čia taip pat pavojinga, nes gali patekti po kombainu. Ir panašiai.

Geriausia, jei vieta apipinta kokiomis nors mistiškomis istorijomis. Galų gale jei neužfiksuoti NSO, tai kokį vaiduoklį ar sniego žmogų tikrai pričiupsite.

Dažnai teigiama, kad tokios vietos it magnetas traukia NSO. Vėlgi įrodymų nėra, bet jei ieškai ufonautų, tai gal verta pabandyti?

Palydovai ir gamtos reiškiniai

Labai svarbu žinoti, kada virš tavo regiono praskrenda palydovai arba ta pati Tarptautinė kosminė stotis. Tiesiog didelė dalis užfiksuotų NSO iš tiesų būna praskrendantys dirbtiniai palydovai (ar net lėktuvai), o tokį objektą palaikę NSO apsijuoksite prieš visą pasaulį.

Kokie dirbtiniai objektai praskrenda virš tavo regiono galima sužinoti parsisiuntus į telefoną specialias programėles. Jų rasite ne vieną ir ne dvi.

Taip pat svarbu domėtis gamtos reiškiniais, idant jų nepalaikytum NSO pasirodymu. NSO paprastai palaikomi: halas (atmosferinis reiškinys), kai kurie debesys, paukščiai, Venera ir kiti panašūs ir su ateiviais nieko bendra neturintys objektai.

Vaizdo kameros pasirinkimas

Stebint NSO vaizdo įrašus tinklapyje YouTube, atrodo kad pagrindinis vaizdo kameros pasirinkimo kriterijus yra: kuo prasčiau filmuoja, tuo geriau. Taigi, nepatingėkite pasirinkti gerą ir kokybišką vaizdo kamerą.

Jei nenulaikote kameros stabiliai, tada naudokite specialų stovą, nes juk po ekraną lakstantis šviesos taškelis, pripažinkime, yra labai menkas įrodymas. Dažnai būna taip, kad žmonės filmuoja paprasčiausią žvaigždę, o dėl kameros nestabilumo susikuriamas įvaizdis, kad tas taškelis chaotiškai skraido po dangų, o jau tada kai kurie ufologai kuria teorijas apie antigravitacinius variklius, jėgos laukus ir kitus fantastinius dalykus, kurie apsaugo NSO pilotus tokių staigių manevrų metu.

Fotografuojant naudokite trumpą išlaikymą

Jei jau pamatėte kažką danguje, kas jums pasirodė panašu į NSO, nefotografuokite naudodami ilgą išlaikymą, nes vėlgi dėl drebančių rankų gausis tik neaiški dėmė arba kokia nors abstrakcionizmo paveikslus primenanti nuotrauka. Čia taip pat galioja taisyklė: turėk gerą fotoaparatą, nes su muiline nieko doro nenufotografuosi.

Šalti nervai

Labai svarbu nepradėti panikuoti, nes nei nuotraukos, nei vaizdo įrašo tokiomis aplinkybėmis tikrai nepadarysite. Labai dažnai sutinku žmonių, kurie pamatę bet kokią judančią švieselę danguje susijaudina ir pradeda entuziastingai šokinėti ar priešingai, sustingsta pagauti siaubo. Tiek viena, tiek kita reakcija neleis jums padaryti gero kadro.

Ką daryti jei NSO nepavyksta pagauti?

Jei Fortūna nuo jūsų nusisuko, tada belieka vienintelis būdas: photoshop’as (arba kitos vaizdo apdorojimo programos). Deja, tokių mistifikacijų yra itin daug. Ir nori nenori tenka nusivilti, kai išties įspūdingi NSO pasirodo besantys sukurti kompiuteriu. Tokių mistifikacijų ir labai tikroviškų internete yra daug.

Štai kad ir Santa Clarita NSO vaizdo įrašas: 

Nors vaizdas įspūdingas, ir NSO besidominčių bendruomenėje sukėlė daug triukšmo pasirodė besanti kompiuterinė mistifikacija:

Jei nemokate naudotis photoshop’u ar kitomis vaizdo apdorojimo programomis galite pasitelkti fantastinių filmų kadrus, kaip kad ne taip seniai padarė vienas lenkas.

Maždaug prieš metus žiniasklaidoje pasirodė pranešimai apie tai, jog 2013 metų sausio mėnesį, Čenstochove (Lenkija) 27 metų asmuo, pavadintas Matthew (nes norėjo išlikti anonimu) apie 3 val. nakties iš arti nufotografavo NSO. Matthew ilgai negalėjo užmigti, tad išėjo pasivaikščioti į greta esantį miškelį ir po jo apylinkes. Matthew teigė pamatęs danguje skrendantį trikampio formos objektą.

NSO kompiuterinė mistifikacija:

Pagal jo apskaičiavimus, objektas turėjo būti 5–6 metrų pločio. Objektas praskrido maždaug 2,3 metro virš Mathhew galvos. Taip pat jis teigė, jog girdėjo žemo dažnio garsą, kurį skleidė objektas.

Nors objekto stebėjimas truko tik maždaug 30 sekundžių, tačiau Matthew sugebėjo savo telefonu objektą nufotografuoti. Buvo naudojamas „Samsung Corby Pro“ telefonas su 3.2 MP kamera.

Man pačiam, kaip senam fantastikos ir paranormalių reiškinių mėgėjui, šios nuotraukos pasirodė kažkur matytos, tad nusprendžiau pasitikrinti ir taip atlikti mažą tyrimą.

Taigi ėmiausi peržiūrinėti seną gerą “X files” serialą, ieškodamas patvirtinimo savo įtarimams. Daug žiūrėti nereikėjo. Tiesiog bežiūrint pilotinę seriją (1 sezonas 1 serija) maždaug nuo 33 minutės radau būtent tuos pačius kadrus, kurie buvo pateikti kaip Matthew darytos nuotraukos. Štai kadras iš filmo, tiems kas tingite žiūrėti visą seriją:

Kadras iš "X-files" (trumpą video pamatysite paspaudę ant paveikslėlio)

O čia vieno stop kadro palyginimas su lenkiškuoju variantu:

Viršus: lenko matytas NSO / Apačia: Kadras iš serialo "X-files"

Taigi, kai kitą kartą pamatysite kokias nors NSO nuotraukas, neskubėkite aklai tikėti. Tikrinkite visą gaunamą informaciją. Kaip kad sakė vienas žymus NSO tyrėjas: Tikras ufologas turėtų netikėti niekuo, bet neatmesti nieko.

Šiek tiek statistikos pabaigai

1950 metais JAV buvo sudaryta speciali mokslinė komisija, turėjusi ištirti visus to meto Amerikoje užfiksuotus NSO pasirodymo atvejus. Tyrimo metu buvo sudarytas statistinis reiškinių paskirstymas procentais pagal tai, ką iš tiesų matė kontaktuotojai. Štai skaičiai:

Balionai, zondai ir kiti skraidantys aparatai – 15,4 %; astronominiai arba atmosferos reiškiniai – 15,2 %; optiniai reiškiniai ir paukščiai – 6,3 %; radarų trukdžiai – 5,8 %; netiksliai suvokta informacija – 23,8 %; kiti racionaliai paaiškinami reiškiniai – 17,6 %; sąmoningos mistifikacijos – 1,6 %; nepaaiškinami reiškiniai 14,3 %.

Žinoma, dabar statistika būtų kitokia, ypač mistifikacijų atveju, kurių dabar yra gerokai daugiau nei buvo seniau. Tačiau pateikti duomenys rodo, kad tik šiek tiek daugiau nei 14 % atvejų buvo sunku ar neįmanoma paaiškinti to meto gamtamoksliniu pažinimu. Dabar šis skaičius veikiausiai būtų mažesnis, nes prisidėjo kitų mokslo sričių, tokių kaip psichologijos tyrimai, kurie leidžia paaiškinti dar daugiau liudijimų.

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: Nežemiška gyvybė, nso, UFO

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 871 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 1
Avatar0Avatar Redaguoti draudžiama
1 Admin   (29.07.2015 21:00)
avatar

 Manau, jai būtų Gabrielius teisus, galėtu pats nufotografuoti. Tik kažkodėl, kalba ir kelia versijas. O per tiek metų manau nė karto nėra padaręs foto ar matęs NSO.


Atsakyti

avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (392)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (301)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Begleivė dieta (2)...

Liga išlieka šiuolaikiniam medicinos mokslui tokia pačia paslaptimi, kaip ir prieš tūkstančius metų žiniuoniui – egzistuoja paslaptinga išorinė jėga, kurios pašaukimas Jums kenkti ir griauti Jūsų gyvenimą. Natūropatija nusipelno
paranormal.lt
Išvada: homeopatija veikia tiek pat, kiek placebas...

Dar viena iš liūdesio priežasčių naujoje poliklinikoje, kad kai kuriems ten dirbantiems gydytojams, bent tiems, su kuriais susidūriau, homeopatija yra ok. Homeopatija nėra ok. Dar baisiau, kad teko susidurti su rezidentais, k

paranormal.lt
Puikus ir nebrangus būdas balinti dantis tik per 15 min...

Kiekviena svajoja apie baltą šypseną. Nepriklausomai nuo didelio kavos vartojimo, juodos arbatos, rūkymo ar tiesiog dėl dantų priežiūros stokos jūsų dantys gali tapti geltoni. Užuot mokėję nemažus pinigus profesionaliam balinimu
paranormal.lt
Nustokite valgyti tuną!...

Žuvis pagrindinis elementas daugelyje dietų. Dažniausiai tai būna tunas. Ją visi dietologai rekomenduoja, kaip naudingiausia iš žuvų, bet yra tai, ko turbūt jūs nežinojote. Tunas - labiausiai kenksminga žuvis žmogui, jei jį v


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Paruoškite imbierą šiuo senu b...

Imbieras - gali būti dar labiau naudingas, nei jūs manote! Pieno produktai yra populiarūs visame pasaulyje. Šie produktai praeina fermentacijos procesą, kuriame bakterijos maitinasi natūraliu cukrumi ir krakmolu esančiame maist
paranormal.lt
Geresnis pasirinkimas už kavą:...

Šiuo metu madingiausia iš žaliųjų arbatų yra mačia, bet sveika gerti ir visų kitų rūšių žaliąsias arbatas. Viename tokios arbatos puodelyje gausu antioksidantų ir priešuždegiminių medžiagų.
paranormal.lt
Kaip grūdintis, kad būtume sve...

Sakoma, kad grūdintis sveika. Vieni, norėdami sustiprinti imuninę sistemą, lipa į eketę, kiti prausiasi tik su šaltu vandeniu arba kiekvieną laisvą valandėlę išnaudoja pasivaikščiojimams ar darbui gryname ore. Dar kiti teigia, k
paranormal.lt
Ar jūsų maiste pakanka vitamin...

Kad būtumėme sveiki, mitybos specialistai rekomenduoja valgyti kuo įvairesnį maistą.
paranormal.lt
Ar tikrai naudinga vietnamieti...

Ar prisimenate, buvo vietnamietiškas balzamas „Žvaigždutė“? Mažas apvalus indelis su raudona žvaigžde ant viršaus. Stipraus kamparo ir mėtų kvapo, be to, visiems gyvenimo atvejams - nuo peršalimo, nuo traumų, inhaliacijoms...