Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Karo paslaptys ir Trečias Reichas » Peržiūrų: (494) Komentarų: (0) (28.02.2016 - 16:05)

Paviešinta 1943 metų JAV žvalgybos ataskaita apie A. Hitlerį

Vienas brutaliausių tironų istorijoje buvo šizofrenikas, kuris siekė įvykdyti kerštą už vaikystėje iškęstus įniršio metus. Taip tvirtino amerikiečių psichologas ir Harvardo profesorius Henry Murrayus, rašo businessinsider.com.

1943 metais JAV Strateginių tyrimų valdyba, CŽV pirmtakė, paskyrė H. Murray'ų studijuoti A. Hitlerio asmenybę ir pabandyti nuspėti jo elgesį. Savo 229 lapų raporte, pavadintame „Adolfo Hitlerio asmenybės analizė“, mokslininkas pabrėžė, kad A. Hitleris yra paranojiška, subyrėjusi asmenybė, kuri „nepajėgi kurti normalių žmogiškų santykių“.

„Yra visiškai neįmanoma iš jo tikėtis gailestingumo ar žmogiško elgesio“, - rašo mokslininkas.

Po žlugdančios vaikystės Hitleris jautė pareigą dominuoti visais klausimais

Hitleris kentėjo nuo nepakenčiamo nepilnavertiškumo, didele dalimi sukelto jo silpnos, pažeidžiamos Paviešinta 1943 metų JAV žvalgybos ataskaita apie A. Hitlerį išvaizdos vaikystėje. Jis atsisakydavo eiti į mokyklą, nes jam buo gėda dėl to, jog jis, lyginant su kitais, buvo prastas mokinys. Jo motina visada jį ramindavo ir neleisdavo jam mesti mokyklos.

„Jis niekuomet nedirbo jokio fizinio darbo, nesportavo ir buvo laikomas visiškai netinkamu eiti į Austrijos armiją“, - rašoma raporte.

Su nesaugumo jausmu jis kovojo garbindamas „brutalią jėgą, fizinę galią, beatodairišką dominavimą ir karines pergales“. Net kalbant apie jo seksualinį gyvenimą, Hitleris aprašomas kaip „visiškas mazochistas“, kuris žemino ir užgauliojo savo partneres.

Daug jo pykčio kilo iš sunkaus Edipo komplekso

Būdamas vaikas Hitleris kentėjo nuo Edipo komplekso – mylėjo savo motiną ir nekentė tėvo. Raporte rašoma, kad kompleksą galėjo sukelti tai, kai jis užtiko savo tėvus besimylinčius.

Adolfas pataikavo savo tėvui ir su juo elgėsi pagarbiai, tačiau jį vertino kaip priešą, kuris valdė šeimą remdamasis „tironiškų žiaurumu ir neteisybe“. Mokslininko teigimu, Hitleris pavydėjo savo tėvui vyriškos jėgos ir svajojo jį pažeminti tam, kad atkurtų „prarastą mamos didybę“.

16 metų Hitleris nerodė jokių ambicijų ir konkurencinumo, nes jo tėvas mirė ir jis dar nebuvo atradęs naujo priešo.

Hitleris dažnai jautėsi nevyriškas

Dar vienas smūgis Hitlerio vyriškumui – „nesugebėjimas normaliai santykiauti“. Tai H. Murray‘ui papasakojo jo buvę partnerės. „Šį fizinį trūkumą galima vertinti kaip priežastį to, jog jis perdėtai troško būti viršesnis. Nepajėgdamas pademonstruoti savo vyriškos galios prieš moterį, jis tai kompensavo demonstruodamas neprilygstamą galią vyrams visame pasaulyje“, - teigiama ataskaitoje.

A.Hitleris su meiluže E.Braun Kaip jau buvo minėta, kai Hitleris intymiai suartėdavo su moterimis, jis elgdavosi mazochistiškai. Kalbama, kad jis turėjo daug partnerių, o vėliau vedė savo ilgametę meilužę Evą Braun, likus vos kelioms valandoms iki to momento, kai jie kartu nusižudė Berlyno bunkeryje.

Jis kentėjo nuo nesugebėjimo priimti sprendimus ir dažnai palūždavo

Net būdamas savo galios viršūnėje, jis dažnai emociškai palūždavo.

„Jis kentėdavo nuo košmarų ir būdavo laikotarpių, kai energija, pasitikėjimas, galia ir gebėjimas priimti sprendimus jį tiesiog apleisdavo“, - rašo Murray‘us.

Pasak H. Murray'aus, Hitlerio ciklas nuo nevilties iki veiksmingumo vykdavo tokia tvarka:

  • Emocinis protrūkis, įniršio priepuolis ir kaltinimai, pasibaigiantys ašaromis ir savęs gailėjimu;
  • Inercijos periodai, išsekimas, melancholija ir nesugebėjimas priimti sprendimus;
  • Valandos nusiminimo ir kankinančių košmarų;
  • Atsigavimo laikas;
  • Pasitikėjimas savimi ir ryžtingas sprendimas.

Šie penki žingsniai galėdavo nutikti per parą , o kartais – užtrukti kelias savaites.

Jis gėdinosi savo kilmės

Hitleris vertino „gryną, vokišką kraują“, kurį jis siejo su aristokratija ir grožiu. Mokslininkas pateikė tam tikrą jo „maišyto kraujo“ baimės paaiškinimą.

„Būdamas dvylikos metų, jis buvo prigautas atliekantis seksualinį eksperimentą su maža mergaite. O vėliau jis, atrodo, ėmė jausti nenumaldomą sifilio baimę. Jis bijojo per kontaktą su moterimi užteršti savo kraują. Lytinius santykius jis vertino kaip kažką labai bjauraus“, - rašoma raporte.

Hitleris neigė, kad jo tėvas buvo nesantuokinis vaikas ir turėjo bent dvi žlugusias santuokas. Taip pat – kad jo senelis ir krikšto tėvas buvo žydai, o viena iš jo seserų buvo turtingo žydo meilužė.

Hitleris savo neapykantą išliejo ant žydų, nes jie buvo lengvas taikinys

H. Murray‘us aiškina, kad žydai buvo grupė, į kurią jis galėjo projektuoti savo nepasitenkinimą, nes jie „nesmogs atgal kumščiais ir ginklais“.

Antisemitinės karikatūros buvo siejamos ir su kitais dalykais, kurių nemėgo Hitleris – verslu, materializmu, demokratija, kapitalizmu ir komunizmu. Jis norėjo iš žydų atimti jų turtus ir galią.

Hitleris tarsi „hipnotozuodavo“ tuos, su kuriais kalbėdavo

Nors buvo žinoma apie silpną negailestingojo nacių lyderio rankos paspaudimą, bendrai jo buvimas buvo tarsi hipnotizuojantis. Jis gaudavo daug komplimentų dėl savo pilkai mėlynų akių, nepaisant to, kad jos būdavo apibūdinamos kaip „negyvos“.

Šaltinių teigimu, Hitleris, susipažindamas su naujas žmonėmis, atrodydavo drovus arba prastos nuotaikos, nelabai sugebėdavo koordinuoti gestus. 

Komentaras: lrytas.lt

audrys - pezalai. vien šita fraze ko verta .... "Net meilės santykiuose A.Hitleris buvo apibūdintas kaip „pilnai išsivystęs mazochistas“, kuris žemindavo moteris ir prieš jas smurtaudavo." -> mazochistas ne žemina, o mėgsta būti žeminamas.

reklama

Šioje istorijoje: naciai, Adolfas Hitleris, JAV

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 494 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (361)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (278)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Atsikratykite pažastų plaukelių per 2 minutes!...

Moterims, pažastų plaukeliai yra labai nemalonus ir erzinantis dalykas, todėl jos bando kiekvieną dieną atsikratyti jų.
paranormal.lt
Kitoks požiūris į česnaką...

Plačiai paplitusi nuomonė, kad žmogaus sveikatai labai naudingas česnakas. Na ir deda jį įsitikinusieji šiuo pusiau mitu savo burnon tiesiogiai ir netiesiogiai, per dešras ir kitokius patiekalus, kad drūtesni ir sveikesni būtų.
paranormal.lt
Šampūnas iš valgomos sodos - plaukų augimo magija!...

Mes visi žinome apie sodos privalomus, mes galime naudoti kepimui ir valymui, bet ir gydant daugelį lygų, gydomųjų savybių pagalba. Tačiau, kiekvieną dieną mes sužinome kažką naujo apie šį nuostabų ingredientą. Soda gali pageri
paranormal.lt
Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydy...

Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydyti? Jos funkcija gaminti hormonus. Sutrikusi skydliaukės funkcija sukelia sveikatos problemų.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda