Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Aiškiaregiai, Didieji pranašai » Peržiūrų: (451) Komentarų: (0) (13.06.2016 - 21:55)

Pietro Ubaldžio pranašystės

Kai kas šį žmogų šiandien vadina XX amžiaus Nostradamu, nors dar prieš kurį laiką Pietro Ubaldžio vardas buvo mažai kam žinomas. Genialios šio italų rašytojo, fiziko ir filosofo pranašystės buvo paskelbtos jo knygose maždaug prieš 80 metų. Kol kas informacijos apie Ubaldį galima rasti tik anglų kalba, tačiau, be abejo, netrukus apie jį ims šnekėti visas pasaulis.

Vidinis balsas

Pietras Ubaldis gimė 1896-ais metais Folinyje - nedideliame provincijos miestelyje, Umbrijos aristokrato šeimoje. Jis nugyveno gana ilgą ir sunkų gyvenimą, mirė būdamas 78-ių metų amžiaus San Vinsentėje (Brazilija).

Pietras Ubaldis Apie jo vaikystę praktiškai nieko nežinoma. Jaunystėje jis, tėvo spiriamas, įstojo į Romos universitetą, kur studijavo teisę. Tačiau Pietro interesai tuo neapsiribojo, jį domino ir kiti mokslai: filosofija, fizika, religijos istorija ir senosios kalbos. Be to, Ubaldis buvo geru muzikantu, puikiai kalbėjo keliomis kalbomis.

Baigęs universitetą jis ir toliau užsiėmė savišvieta. Norėdamas kaip nors sudurti galą su galu Pietras įsidarbino anglų kalbos mokytoju vidurinėje mokykloje. Jau tuomet buvo išspausdinti jo esė filosofijos, biologijos, atsiradimo istorijos, to meto socialinių problemų temomis.

Praėjusio amžiaus 4-o dešimtmečio pradžioje Ubaldis savo dienoraštyje rašė, kad girdi vidinį balsą, kuris ir padiktavo jam pranašystes.

Lygiai taip pat savo pojūčius apibūdino ir garsioji bulgarų aiškiaregė Vanga. Ji sakė, kad balsas eina kažkur iš viršaus, tačiau nepakanka jėgų, o ir nėra būtinybės suprasti iš kur jis atsiranda. Reikia atidžiai klausyti, įsiminti ir būti dėkinga už šią dovaną.

Mokslinės pranašystės

Ubaldžio pranašystės liečia įvairias žmonių gyvenimo sferas. Dar 1931-ais metais jis sakė, kad kenksmingų atliekų išmetimas į atmosferą sukels daugybę vėžinių susirgimų. Tačiau tuo metu jo niekas neklausė.

Pietro Ubaldžio mokslinės pranašystėss Jis taip pat perspėjo, kad beatodairiškas miškų kirtimas ir žemės gelmių alinimas yra neleistinas, todėl pakvietė mokslininkus ieškoti alternatyvių energijos šaltinių. Tačiau tik 6-ame praėjusio amžiaus dešimtmetyje buvo pradėti darbai šioje srityje.

1932-ais metais Ubaldis patikslino Darvino teoriją, tačiau mokslo pasaulis į tai neatkreipė dėmesio. Tik praėjus 20-iai metų, kai molekulinė genetika buvo pripažinta mokslu, tapo aišku, kad italų pranašas buvo teisus.

Jis ginčijosi su Einšteinu gravitacijos klausimais. Šiandieniniai amerikiečių astrofizikų ir Maskvos universiteto mokslininkų darbai rodo, kad Ubaldžio teiginiai įgavo praktinę reikšmę ne vienai dešimčiai metų į priekį.

Jis buvo vienas iš pirmųjų, teigusių, kad kosmose egzistuoja banginis judėjimas, kurio greitis žymiai viršija elektromagnetinių svyravimų greitį, o tai reiškia - ir šviesos greitį. Tokie pareiškimai praėjusio amžiaus viduryje buvo ne tik neįprasti, bet ir pakankamai drąsūs. Tai dabar mes žinome, kad taip ir yra.

Jis ne kartą perspėjo savo draugą Enriką Fermį, kad eksperimentai su atomais nėra tokie jau nekalti, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Gali būti, kad jis žinojo, jog po kelių dešimtmečių virš Černobylio pakils mirtį nešantis debesis...

Žinojimas ar intuicija?

Kai kurie žmonės mano, kad Pietro Ubaldžio fenomeną galima paaiškinti gerai išvystyta intuicija ar paprasčiausiai loginiu mąstymu kartu su įvairiapusėmis žiniomis. Dabar sunku pasakyti, kas sudarė pranašysčių pagrindą - intuicija ar balsas iš aukščiau, tačiau šios pranašystės pildosi!

Prieš 6-is dešimtmečius Ubaldis prognozavo, kad baigsis karas tarp religijos ir mokslo, tarp jų atsiras sąlyčio taškai. Jis manė, kad XX amžiaus pabaigoje mokslas pripažins ne tik materialius, bet ir dvasinius dalykus, todėl nustos skelbti apie savo nesuderinamumą su religija. Civilizacijos bedvasiškumas taps praeities atgyvena.

Pietro Ubaldžio pranašystės Tačiau šie pranašo pareiškimai sukėlė didžiulį Musolinio, jo pasekėjų ir Vatikano religinių fanatikų nepasitenkinimą. Tai buvo pirmasis Ubaldžio konfliktas su valdžia. Beje, vėliau jų buvo dar ne vienas.

1934-ais metais, kai dar niekas net negalvojo apie Antrąjį pasaulinį karą, Ubaldis rašė, kad šis karas yra neišvengiamas, nes pasaulis susirūpinęs puolimo ir gynybos priemonių kūrimu. Sukaupdami ginkluotę žmonės galėjo naudotis didžiuliu griaunamuoju potencialu, tačiau morališkai apie jį užmiršti dar nebuvo pasirengę. Dėl to kruvina beprotybė buvo neišvengiama. Tačiau ji pasibaigs proto ir taikos pergale.

Ubaldis fašizmą vadino pūliniu Europos kūne ir tvirtino, kad jis, kaip ir bet koks kitas pūlinys, pratrūks, o jo vietoje užaugs nauja oda. Tai dar kartą įrodys, kad politinis blefavimas perspektyvų ir neatneša jokios naudos.

Tačiau ne visos prognozės buvo tragiškos. Ubaldis buvo įsitikinęs, kad po eilės sunkių išbandymų Europa žengs didžiulį žingsnį visuomenės evoliucijos srityje. Atgims progreso jėgos, sugrįš dvasingumas. Ir kuriam laikui planetoje įsivyraus taika.

Dar vieną nepaprastai tikslią prognozę Ubaldis padarė 4-ame dešimtmetyje. Jis sakė, kad atsiras didžiulė priešprieša simbolinei Berlyno-Romos - raudonosios Maskvos ašiai. Ši ašis būtinai subyrės, tačiau prieš tai pralies daugybę kraujo.

O po to atsiras nauja priešprieša: Maskvos socialinės teisybės ideologija prieš JAV pripažįstamą asmenybės laisvę. Ubaldis manė, kad pasiekti vieną ir antrą galima tik tuomet, jei tarp JAV ir Rusijos vyraus taika ir bus vykdoma demilitarizavimo politika. Tais laikais tokius pranašo pareiškimus buvo galima laikyti fantastika. O juk taip kurį laiką ir buvo.

Dar vienoje išsipildžiusioje pranašystėje Ubaldis skelbė: „Nėra jokios būtinybės pulti raudonąją Rusiją. Jos totalitarinį režimą sugriaus ne išorės, o vidaus jėgos. Pats sovietinis bedieviškas komunizmas atves prie pasaulinės komunistinės idėjos pabaigos. Ir tuomet, kai bus įveikta ši ypatinga prievartos sistema, pasaulis galės lengviau įkvėpti, Rusija atsities, o komunizmas kaip mokslas artimiausiai ateičiai išnyks. Tai bus gera žinia visai žmonijos civilizacijai, dar vienas didelis žingsnis
į pasaulinę dvasinę evoliuciją..."

Iš užmaršties

Pranašas, filosofas, rašytojas Ubaldis savo tėvynėje pasirodė besąs nereikalingu. Tuo metu Musolinis rekomendavo šalies gyventojams skaityti bulvarinius romanus ir kitokius panašius skaitalus, o ne knygas, panašias į Ubaldžio parašytas. Jeigu tuo metu būtų egzistavęs „disidento" terminas, jis tikrai būtų taikomas pranašui.

Pietras Ubaldis Jo drąsios pranašystės, neskiriančios reikiamo dėmesio dučei, ginčai su Vatikano tamsybininkais, savaime suprantama, valdžiai nepatiko. Dėl tos priežasties Ubaldis savo knygas, tarp kurių buvo ir pagrindiniai traktatai „Didžioji sintezė" bei „Pranašystės", buvo priverstas spausdinti Brazilijoje.

Šiuose darbuose apžvelgti Visatos evoliucijos klausimai, gyvybės atsiradimo Žemėje hipotezės ir visuomenės vystymosi prognozės. Jis buvo įsitikinęs, kad „laiko konvulsijos - tai pasiruošimas užgimti naujai žmonijai, žymiai aukštesnio lygio". Ubaldis tikėjo progresu, aukštos moralės normų įsigalėjimu, jo mintys buvo panašios į Sokrato, Dostojevskio ir kitų garsių pažangių žmonių mintis.

Netgi tuomet, kai Musolinio režimas žlugo, italai nesusidomėjo pranašo darbais. Ir ne tik tėvynainiai buvo abejingi. 1952-ais metais viena Italijos organizaciją iškėlė Ubaldį kandidatu Nobelio premijai gauti. Tačiau Švedijoje buvo nuspręsta, kad Sartras yra vertesnis kandidatas.

Ir štai, nepripažintas Europoje, Ubaldis išvyko į Braziliją, kur, kaip ir anksčiau, noriai buvo spausdinamos jo knygos įvairiomis kalbomis. Kai neprisiminti biblinio posakio, kad savam krašte pranašu nebūsi?!

Šiandien pagaliau praregėję italai ėmė spausdinti pranašo knygas. Šiuo metu yra išspausdinta 20 knygų iš 24 parašytų. Ubaldis, nors ir pavėluotai, buvo pripažintas ir tėvynėje, apie ką liudija italų profesoriaus Rikardo Pieračio žodžiai: „Ubaldžio atveju aiškiaregystė yra ne paprasčiausias balsas iš viršaus, bet ir žmogaus, turėjusio universalias žinias ir užaštrintą savo laikotarpio pojūtį, analitinio mąstymo, kūrybinio įkvėpimo ir mokslinės intuicijos polėkis".

reklama

Šioje istorijoje: ubaldis, ubaldžio pranašystės

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 451 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (361)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (278)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Kaip atstatyti pažeistus inkstus, naudojant tik 1 arbat...

Inkstai - gyvybiškai svarbus organas mūsų kūne. Pagrindinė jo funkcija yra užtikrinti hormonų ir fermentų veiklą, kad suskaidyti maistą ir paversti jį cheminėmis medžiagomis, kurią galėtume naudoti, kaip energiją.

paranormal.lt
Druskos poveikis kraujagyslėms...

Druska ir kraujo spaudimas Gerai žinoma, kad žmonės vartojantys daug druskos (natrio) turi padėjusią aukšto kraujo spaudimo riziką. Iki šiol buvo mano, kad pagrindinis mechanizmas, kodėl druska (natris), pakelia kraujo spaudim
paranormal.lt
Lengvas, neskausmingas ir pigus būdas pašalinti karpas ...

Karpos ir odos žymės - neskausmingos ataugos, kurioje gali pasirodyti, bet kurioje kūno dalyje, ypač tose vietose, kurios labiausiai prakaituoja, ties pažastų, veido, kaklo.
paranormal.lt
Kvepalų daroma žala sveikatai ir aplinkai...

Jie kvepia maloniai, tačiau kas būtent juose kvepia? Parduotuvėse yra kvepalų su citrinos, medžių, gėlių aromatais, bet tai nereiškia, kad jų sudėtyje esama bent lašelio natūralių medžiagų. Ir jums niekas nepasakys, iš kokių med

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda