Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Liaudies medicina ir sveikatos patarimai » Peržiūrų: (842) Komentarų: (0) (08.06.2016 - 09:49)

Pratimai nugarai ir stuburo išvaržos gydymui bei profilaktikai

Didelę reikšmę visų stuburo susirgimų ir šiaip negalavimų profilaktikai, tame tarpe ir tarpslankstelinių išvaržų atvejais, turi bendras sveikatos stiprinimas, protingas fizinis aktyvumas, teisingas maitinimasis, imuniteto stiprinimas, o taip pat vengimas streso, alkoholio ir rūkymo , kurie žymiai pablogina kraujotakos sistemos darbą, o sekant tuo ir pilnavertį tarpslankstelinių diskų maitinimą.

Šamilio Aliautdinovo pratimai labai efektyvūs stiprinant raumenų grupę aplink stuburą ir tarpslankstelinės stuburo išvaržos atsiradimo profilaktikai. Pats video autorius teigia ją pilnai išsigydęs (t. y., nejaučiantis jokių su ja susijusių skausmų) ir siūlo savo nesudėtingų pratimų kompleksą visiems norintiems jaustis taip pat. [Pilnas aprašymas ir video demonstracija]

Pratimai nugarai ir stuburo išvaržos gydymui bei profilaktikai

Video vertimas:

Šamilis Aliautdinovas. Pakankamai daug kartų ir gana dažnai manęs buvo klausiama, kaip aš išsprendžiau problemą su juosmens skausmais, su tarpslanksteline išvarža. Čia lyg tyčia aš gavau tokį laišką, pastūmėjusį mane ekspromtu sukurti nedidelį video siužetą parodant mano kiekvieną dieną praktikuojamus pratimus.

Laiške jaunas, 17 metų vaikinas man skundėsi, jog jis jau vos pakelia sunkesnius dalykus, vaikšto į masažus, vartoja specialų maistą ir pan. Ir tai būdamas tik 17 metų! – Ir jam prognozuojama, kad po keleto metų gali būti rimtos komplikacijos.

Dabar trumpai apie mane. Sulaukęs 30 metų aš susidūriau su keliomis sunkiomis ligomis, pakankamai paplitusiomis, trimis iš jų. Ir daktarai kiekvienos jų atveju man sakė, jog tai visam gyvenimui, ir kad taip bus taip blogai, taip siaubinga… Negaliu sakyti, jog tai būtų buvę blogi gydytojai, ne, tiesiog aš supratau, jog gydytojai metams bėgant priprato prie to, jog jų pacientai nedaro nieko, kas reikalauja bent minimalių jų pastangų, kad taptų sveikesniais.

Ir labai didelė dalis tų žmonių, paprasčiausiai ryja tabletes, tame tarpe daro nuskausminančias injekcijas, tada, kai jiems užeina pusiaujo skausmai ar tos pačios jau minėtos išvaržos uždegimas.

Kalbant apie juosmens srities tarpslankstelinę išvaržą, tai kažkuriame etape, atrodo aš tada buvau 33 m amžiaus, kai ji atsirado pas mane, tai buvo labai nemalonus skausmas, po to, kelių mėnesių eigoje užeidavo didžiuliai skausmai, – tai labai skausmingi pojūčiai – aš atsibusdavau nuo skausmo, aš tiesiog griūdavau ant kelių nuo skausmo, žinoma nieko kilnoti aš jau negalėjau.

Ir štai aš važinėjausi automobiliu, ir savo dešinę koją, (ji man vis labiau tirpo) aš paprasčiausiai įkeldavau į automobilį rankomis. Aš jos negalėdavau įkelti savaime, kojų raumenų pastangomis, kaip tą darė kiti, – jie neklausė.

Ir štai, gerokai pabendravęs su medikais aš supratau, kad ta iššokusi išvarža man tiesiog spaudžia nervus. Ir smegenims siunčiant kažkokius signalus kitoms kūno dalims, tie signalai eina per tuos stuburo nervus, o šita išvarža taip pat spaudžia nervą, kuris savo ruožtu siunčia savo signalą…

Ir kaip man pasakė vienas gydytojas, gaunasi kaip koks trumpas elektrinis sujungimas, kai persimaišo signalai, kur nugali intensyvesnis. Ir visumoje gaunasi, kaip neturintis pilno kontakto laidas į elektros lemputę neduodantis jai reikalingos pastovios srovės, signalas tai yra, tai nėra. Ji tiesiog mirksi arba paprasčiausiai perdega.

Panašiai yra ir su nervu, kurį spaudžia išvarža – šis dalykas iššaukia skausmą, bet pats blogiausias dalykas šitame visame – nervas keliantis skausmą duoda aštrų signalą į smegenis ir jos savo ruožtu duoda neteisingas komandas į jūsų kepenis, jūsų inkstus, jūsų skrandį, jūsų kraujotakos sistemą ir t.t. Tai yra visi šie organai pradeda gauti neteisingas komandas ir jau po penkerių metų jums pradeda gydyti inkstus, kepenis, ta ar kitką.. Nors viso to gydyti nereikia…

Iš smegenų iš tiesų ėjo teisingos komandos, tačiau dėl to, kad jūsų nervą spaudė išvarža, ji tuos teisingus signalus sutrikdydavo, sumaišydavo ir gaudavosi savotiškas sugedęs telefonas jūsų organizme.

Ir po keturiasdešimties žmogus tiesiog pradeda sugriūti ir byrėti dalimis… Ir dar labiau po penkiasdešimties. Jis visą laiką yra gydomas, pastoviai silpnas ir nelaimingas, besiskundžiantis, pastoviai dirbdamas vaistams. Ir kodėl?

Tai elementari tinginystė. Kodėl?

Kažkuriame savo ligų ir skausmų etape, kai aš pačiam sau netikėtai supratau, jog daktarai mane jau nusprendė įrašyti į invalidų sąrašą, aš tiesiog pasiėmiau knygą, paprastai nieko nekeisdamas, sau įprastu gyvenimo ir darbo režimu, ir išstudijavau stuburo sandarą.

Išsiaiškinau kas yra išvarža. Kas, kaip ir kodėl vyksta. Išsiaiškinau kas yra tarpslanksteliniai diskai. Diskas tai yra gyva materija. Tai ne šiaip kokia negyva tarpinė. Tikrai ne. Tai gyvas organas kuriame vyksta medžiagų apykaita.

Ir taip, trumpinu savo pasakojimą. Šis minėtas laiškas buvo paskutinis lašas. Daugelis žmonių klausinėjo, kiekvienam atsakyti neįmanoma, o juolab raštu tai išdėstyti sudėtinga, todėl nutariau kažkokiu būdu įrašyti kaip ir kokie daromi pratimai, ir štai po to, jei jūs ir toliau nieko nedarysite, o sulaukę savo 20,30,ar 50 metų amžiaus verksite nuo skausmų […]

Todėl nusistatykite iškart, jei jau jums atsirado problema su nugara, – jūs ją spręskite, tik pradžioje žinoma išstudijuokite, kas su jumis ten yra. O pratimus, .. tuojau aš juos jums parodysiu.

(6:50 min) Kaip aš jau minėjau, tarpslanksteliniai diskai tai gyva materija, todėl būtina, kad ten būtų atitinkama medžiagų apykaitos cirkuliacija, deguonis, maitinamosios medžiagos ir t.t.

Tam, visas stuburas turi būti lygiai išdėstytas, visas krūvis slanksteliams turi būti paskirstytas vienodai. Jis turi būti tiesus. Ir tam reikalui būtina daryti pratimus stiprinančius atitinkamus stuburo raumenis, kurie yra išdėstyti aplink visą stuburą, kaip iš nugaros pusės, taip ir iš vidinės pilvo pusės.

Taip pat stuburui labai blogai antsvoris. Pastaruoju metu visada prisilaikau savo optimalaus svorio rodiklių.

Dabar apie raumenis. Juos stiprinti reikia kasdien. Šie pratimai užima 20-25 minutes. Ir jie reikalingi tam, kad raumenys prisiimtu ant savęs dalį stuburo apkrovos. Prilaikytų lygią visą stuburo struktūrą.

Ir net tada, kai ten yra išvarža, atstumai ten visiškai maži, bet dėl to, kad raumenys įsitempę ir taip padidina atstumus tarp slankstelių (labai nedaug), to užtenka atpalaiduoti jūsų užspaustą nervą. Žinoma tuo atveju, jei jūs treniruojate reikalingus raumenis.

Tai ką darau aš, tai esu pritaikęs būtent sau, o jūs, išstudijavę patys savo išvaržą, į kurią ji pusę labiau pakrypusi ir t.t. patys sau pasireguliuokite pratimų kryptį, jei bus atskiras poreikis.

Guli ant pilvo ant grindų, rankos sukabintos už nugaros ant juosmens. Išilginiai nugaros raumenys labai svarbūs, todėl pratimas būtent jiems.

Pakeliate liemenį aukštyn ir dešiniąją koją kartu. Po to vėl tą patį, tik tada jau kairiąją koją. Pageidautina, jei įkvėptumėte tada, kai pakeliate liemenį su koja, tada dirba ir pilvo raumenys. Aš šį pratimą darau nuo 100 iki 150 pakartojimų.

Pastaruoju metu aš ėmiau didinti apkrovas, perkėlęs rankas nuo nugaros ant galvos (10:10 min) ir vėlgi įkvėpdamas į pilvą ir įtempdamas pilvo raumenis. Tokiu būdu keliu tik viršutinę kūno dalį palikdamas kojas gulėti ant grindų. Tad jei jūs padarėte 100 pratimų pirmuoju būdu (rankos už nugaros ant juosmens ir pakeliant kojas), tai po to galite padaryti dar 50 sudėję rankas už galvos.

(10:35). Kai jūs padarėte savo 100-150 pratimų, – jūs nesikeliate. Jūsų raumenys pasitempė. Kaip ant nugaros, taip ir ant pilvo. Labai gerai. Dabar reikia juos ištempti.

Neatitraukdami dubens nuo grindų jūs pamažu rankų pagalba išlenkiate savo nugarą. Ne nugaros raumenų, o būtent rankų pagalba. Ištempiate atgal ir į viršų, bet dubens tuomet nekeliate. Ir taip kokias 2-3 minutes.

Toliau, be staigių judesių jūs iš lėto pereinate ir sulenkę kelius atsisėdate ant blauzdų (10:28 min). Susidedate rankas už galvos ir iš lėto, pamažu, iškvėpdami orą lenkiatės į priekį dar ištempdami nugaros raumenis. Tai turi būti daroma pamažu, visiškai neskubant. Darome apie 3-4 minutes.

Sekantis labai geras pratimas, tikiuosi jūs suprasite jo reikšmę. (12:20) Kojų pėdos sudėtos šalia viena kitos, mes pritūpę ir atsirėmę rankomis į grindis, o patys keliai plačiai išskėsti.

Prakišate rankas tarp praskėstų kelių ir susiimate sau už kulnų. Tupite klubus nuleidę, galva žemyn ir stengiatės atsipalaiduoti. Iškvepiant vyksta raumenų atsipalaidavimas. Tam irgi reikės keleto minučių.

Sekantis pratimas (13:20) remiatės rankomis ir keliais į grindis, o kulnus pakeliate. Ir dabar jūs paprasčiausiai judinate klubus į kairę ir į dešinę (kaip žuvis uodegą). Gaunasi, kad kulnai ir galva juda į vieną pusę, o patys klubai į priešingą. Darykite tai 20-40 kartų.

Ir dabar, po visų minėtų pratimu jūs atsigulate ant grindų ant pilvo (14:28), vieną ranką ištiesę į priekį, o kitą statmenai į šoną, kojos truputį plačiau nei pečių plotyje ir tą šoninę ranką keliate aukštyn sukdamiesi visų kūnu, neatitraukiant kojų nuo grindų, tik jas pasukant šonu. Apsukame ją aplink save ir nuleidžiame labai lėtai priešingoje kūno pusėje, jausdami kaip sukasi mūsų stuburo slanksteliai.

Grįžtame atgal ir dabar tą patį darome kita ranka. Bet labai lėtai. Jūs pajausite lengvus trakštelėjimus, bet kadangi dabar jūsų raumenys patempti, jie visus slankstelius pastatys į vietą. Daryti reikia apie 3-4 minutes.. jūs patys pajausite, iškvepiant orą atsipalaiduojama.

Ir paskutinis pratimas – skersinis. (15:28 min) Be skersinio negalima. Nes be nugaros raumenų žmogaus stuburo laikyseną dar reguliuoja pilvo raumenys (presas).

(17:17 min) Pasikabiname ant skersinio ir keliame savo kojų kelius prie krūtinės. Kabėdami susiriečiame. Ir tą pakartojame 10 kartų. Jei iškart nepavyksta tai mažiau. Šitą pratimą pakartojame tris kartus. Jis ištempia nugaros raumenis ir įtempia pilvo raumenis. Ko ir reikėjo teisingai laikysenai atstatyti.

Visi šie pratimai užims apie 25 minutes. Na daugiausiai 30. Juos jums reikės daryti kasdien, ir visą gyvenimą. Tačiau tai atsipirks keleriopai. Ypač prisiminus kokių skausmų jūs atsikratėte jų pagalba ir kaip pagerėjo jūsų gyvenimo kokybė.

Sėkmės.

Redakcija neprisiima atsakomybės už šiame straipsnyje pateiktų pratimų gydomąjį ar neigiamą poveikį. Prieš imantis šios gimnastikos rekomenduojame pradžioje pasitarti su savo gydytoju.

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: tarpslanksteliniai diskai, stuburo skausmai, stuburo isvarza, stuburo isvarzos gydymas, stuburo gydymas, samil aliautdinov

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 842 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Patarimai, kaip mesti rūkyti ir nuo ko pradėti...

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais, gegužės 31 dieną bus minima pasaulinė diena be tabako. Nuo 1987 metų pasaulinė sveikatos organizacija skatina visus rūkalius nerūkyti bent vieną dieną ir susimąstyti apie nikotino daromą žal
paranormal.lt
Rusijos mokslininkas susileido bakterijų, kad taptų nem...

Rusijos mokslininkas Anatolijus Bruškovas įsitikinęs, kad amžinąjį Sibiro įšalą ištvėrusios 3,5 mln. metų senumo bakterijos saugo nemirtingumo paslaptį. Siekdamas tai įrodyti vyras ėmėsi drąsaus eksperimento: jis pats susileido
paranormal.lt
Puikus ir nebrangus būdas balinti dantis tik per 15 min...

Kiekviena svajoja apie baltą šypseną. Nepriklausomai nuo didelio kavos vartojimo, juodos arbatos, rūkymo ar tiesiog dėl dantų priežiūros stokos jūsų dantys gali tapti geltoni. Užuot mokėję nemažus pinigus profesionaliam balinimu
paranormal.lt
Krienų lapai - vienintelė priemonė šalinanti druskas iš...

Norite atsikratyti druskos, kuri susikaupė jūsų organizme? Nepašalinus, gali lemti skausmus. Paimkite du šviežius krienų didelius lapus. Prieš miegą pamirkykite juos iš abiejų pusių verdančiame vandenyje ir ir iškarto uždėkite

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.