Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Karo paslaptys ir Trečias Reichas » Peržiūrų: (3366) Komentarų: (0) (06.05.2015 - 18:50)

Radgumas - Apokalipsės kodas ir Trečiasis reichas

Tiuringijoje esantis Jonastalio slėnis visada buvo laikomas vienas iš mistiškiausių ir paranormaliausių vietų Vokietijoje. Viduramžiais slėnyje rasdavo prieglobstį bažnyčios persekiojami magai. Antrojo pasaulinio karo metais požeminėse laboratorijose prižiūrimi esesininkų dirbo mokslininkai. Jie Trečiajam reichui kūrė superginklą - nuo naujos technologijos "Fau" raketų iki radarais neaptikimų skraidančių aparatų. tačiau beveik niekam nėra žinoma, kad požeminiame poligone Ordrufe Hitlerio įsakymu buvo kuriamas "slaptas ginklas" - Radgumas. Jis taip pavadintas buvo pagal vieną paslaptingą medžiagą, kurios vos keletas kilogramų gali sunaikinti visą planetą. būtent šis poligonas susilaukė ne mažiau paslaptingų tyrinėtojų dėmesio. apie šiuos paslaptingus žmones, kurie "nosimi rausia žemę", Tiuringijoje sklinda gandai. Yra žinoma tik tiek, kad paslaptingieji tyrinėtojais nėra Vokietijos piliečiais.

Kai vieni žino, o kiti - negali

Tiesiog pačioje Antrojo pasaulinio karo pabaigoje amerikiečių žvalgyba gavo pranešimą iš savo agento: Ordrufo tyrimo centre SS obergrupenfiureris daktaras Hansas Kamleris įsakė paspartinti Radgumo ginklo kūrimą, kurio keletas kilogramų aktyviosios medžiagos gali tiesiog pelenais paversti ištisus žemynus. Sis pranešimas žvalgybos agentui kainavo gyvybę. Po gauto pranešimo OSS (Office of Strategic Services - JAV karinė žvalgyba) pasiuntė specialias grupes, kurios turėjo sugauti ar nužudyti Kamlerį, kuris vadovavo superginklo kūrimo darbams. Mokslininko medžioklė vyko labai rimtai - iš pradžių buvo sulaikytas vienas Kamleris, po to - kitas, trečias... Pasirodo, aukšto rango esesininkas dar 1943-iais metais pasirūpino savo antrininkais. Suprantama, nė vienas šių antrininkų negalėjo atskleisti paslaptingojo Radgumo paslapties.

Kai 1949-ais metais JAV karinė žvalgyba suėmė tikrąjį Kamlerį, kuris slėpėsi sąjungininkų okupuotoje zonoje, jo antrininkų dienos tapo suskaičiuotos. Netrukus laikraščiuose pasirodė „Kamlerio“ portretas ir straipsnis, kuriame buvo rašoma, kad „superginklo kūrėjas 1945-ųjų metų gegužę nusižudė". Iš tikrųjų mokslininkas buvo slapta išgabentas į JAV Dokumentai, kurie buvo paimti arešto metu, pasirodė besantys labai vertingi - pagal juos amerikiečiai sukūrė ne vieną naują modernų ginklą. Tačiau apie pačią didžiausią paslaptį - Radgumo superginklą - Kamleris galėjo tik papasakoti. Esesininkas papasakojo, kad visa su Radgumu susijusi dokumentacija ir veikiantis (!) bandomasis pavyzdys jo įsakymu buvo paslėpti slaptuose Ordrufo urvuose. Amerikiečiams liko tik už galvų susigriebti - Tiuringija tuo metu jau buvo tapusi Vokietijos Demokratinės Respublikos dalimi.

Susidarė tiesiog paradoksali situacija. Sovietų Sąjunga, kuri taip pat labai domėjosi slaptais vokiečių mokslininkų darbais, nežinojo, kad „vaikšto“ ant vieno iš didžiausio Trečiojo reicho atradimo, o amerikiečiai, kurie tai žinojo, neturėjo galimybės jo iškasti iš po žemių. Savaime suprantama, kad JAV slaptosios tarnybos jau seniai norėjo gauti leidimą prieiti prie slapto ginklo. Panašu, kad šį leidimą gavo visai neseniai - paslapčia nuo viso pasaulio.

Amžiaus paslaptis

Praėjusio amžiaus 6-ame dešimtmetyje Ordrufo tyrimo centro rajone dėl potvynių ir kitų gamtinių kataklizmų įvyko nuošliauža. Panašu, kad vietiniai paaugliai aptiko įėjimą į urvą, kur buvo saugoma „apokalipsės brangenybė“, tačiau jaunų turistų grupė žuvo labai paslaptingomis aplinkybėmis. VDR slaptoji tarnyba Štazi sustiprino šios vietos apsaugą. Tačiau dėl nežinomų priežasčių į požeminę SS laboratoriją Rytų vokiečiai taip ir nepanoro patekti. Arba negalėjo to padaryti.

9-ame dešimtmetyje vienas aukštas pareigas užimantis VDR pareigūnas (kai kuriais duomenimis - kalnų inžinierius), kuris buvo CŽV užverbuotas, sugebėjo savo šeimininkams perduoti grunto, paimto šalia Ordrufo, pavyzdžius, bei filmuotą medžiagą iš griūties vietos. Tikrasis šio pareigūno vardas ir tolimesnis likimas nėra žinomi. Tačiau yra žinomas vienas daug pasakantis faktas - visa JAV turima dokumentacija, susijusi su Radgumo superginklo kūrimu, yra įslaptinta iki 2049-ųjų metų. Su šia dokumentacija negali susipažinti netgi Vokietijos vyriausybė.

2005-ais metais žinomas istorikas iš Berlyno, daktaras Raineris Karlšas pats ėmėsi tirti šį reikalą. Jam pavyko aptikti OSS karininkų, kurie kažkada dirbo su Radgumo kūrėju Hansu Kamleriu. Mokslininkas surizikavo išspausdinti savo samprotavimus apie Jonastalio slėnio paslaptis. Per keletą mėnesių istoriko reputacija buvo tiesiog sunaikinta, nes spaudoje buvo išspausdintas ne vienas straipsnis, kuriame Karlšas buvo pavadintas paprasčiausiu šarlatanu, besivaikančiu sensacijų. Mokslininkas neatlaikė tokio spaudimo, pradėjo širdgėlą malšinti alkoholiu ir netrukus, kaip skelbia oficialioji versija, nusižudė, užėjus baltosios karštinės priepuoliui.

Ar šios paslaptys buvo vertos žmonių gyvybių? Gal šis Radgumas yra ne daugiau nei mitas?

Nori išsaugoti paslaptį? Šauk apie ją.

2013-ųjų metų pabaigoje keletas vokiečių mokslininkų, kurie vadina save Karlšo pasekėjais, sugebėjo surinkti lėšų ir įsigyti žemės gręžimo techniką. Jie pabandė iš Tiuringijos oficialiųjų asmenų gauti leidimą atlikti darbus Jonastalyje. Atsakymas buvo neigiamas, nes „visas nurodytas rajonas įeina į geriamojo vandens apsaugos zoną“, kurioje draudžiami bet kokie kasinėjimai.

2014-ųjų metų pabaiga. Jonastalio slėnyje netoli Ordrufo ir Goselio kaimelio pasirodė keisti žmonės. Jie panašūs į privačios apsaugos kompanijos, užregistruotos ne Vokietijoje, darbuotojus. Į šią vietą gabenama žemės gręžimo technika. Kaip teigia vietiniai gyventojai, paslaptingi tyrinėtojai, sugebėję iš vietinės valdžios gauti leidimą kasinėjimams, vokiškai kalba su siaubingu akcentu. Patys darbai jau vykdomi labai plačiai - į gręžinius leidžiami garsiniai zondai, kurių pagalba galima aptikti po žemėmis esančias tuštumas.

Kaip į šiuos įvykius reaguoja Vokietijos ir pasaulio informavimo priemonės? Nutyli tai, kas vyksta? Visiškai ne. Laikraščiuose, žurnaluose, interneto forumuose skelbiama dešimtys „tikrųjų" versijų. Viena jų skelbia: amerikiečiai, gavę Vokietijos valdžios pritarimą, Jonastalyje ieško... Gintaro kambario. Reikia pažymėti, kad nėra nė vieno istorinio dokumento, kuriame būtų nors truputį užsiminta, kad naciai būtent šiose vietose paslėpė Gintaro kambarį. Kita versija: paieškos darbus visai netoliese ypač slapto nacių tyrimo centro Ordrufe vykdo Izraelio atstovai - atseit, ieško dokumentų apie koncentracijos stovyklų kalinius, kuriuos vokiečiai karo metais palaidojo šioje vietovėje. Ir vėl reikia pažymėti, kad nėra nei rašytinių, nei žodinių užuominų šios hipotezės naudai. Be to, labai įdomus dar vienas dalykas - jeigu žydai tikrai ieško savo žuvusių tautiečių, tai vokiečių žurnalistai jau seniai būtų pakalbinę šiuos tyrinėtojus. Šiuo atveju nebuvo netgi jokio bandymo susitarti dėl interviu. Kiti „tyrinėtojai“ neskelbia nei savo vardo, nei pilietybės.

Žinoma, rimtoji Vokietijos spauda juokiasi iš pasakojimų apie Gintaro kambario ar dokumentų apie nužudytus žydus paiešką. Ir siūlo dar vieną, ne mažiau keistą prielaidą. Atseit, Jonastalyje vykdomi įprastiniai skalūnų dujų gavybos paruošimo darbai. Viskas gal ir būtų panašu į teisybę, jei ne nuotraukos iš paslaptingų darbų vietos, kurios tapo žinomos visuomenei. Kaip teigia specialistai, paruošiamiesiems skalūnų dujų gavybos darbams reikia žymiai galingesnės technikos. Ta technika, kuri naudojama Jonastalyje, gali pasiekti tik 100-200 m gylį. Kaip tik tokį gylį, kuriame, kaip teigiama dokumentuose, ir buvo įkurtas ypač slaptas mokslinis centras.

Tad kas gi slepiasi šioje mistiškoje Vokietijos žemėje? Kas šiandien bando gauti dokumentaciją apie paslaptingą Radgumo superginklą ar net eksperimentinį jo pavyzdį?

reklama

Mįslės ir faktai

Šioje istorijoje: Fau, naciai, kamleris, gintaro kambarys, superginklas, apokalipsės kodas, Trečiasis reichas, radgumas

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 3366 | | Reitingas: 5.0/1 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Ar jums tikrai reikia antibiotikų?...

Tarp gydytojų sklando mitas, kad pacientai trokšta antibiotikų, kad ateis ir reketuos, šitų stebuklingų vaistų, nors visai jiems jų nereikia. Mitas tik pusiau mitas, nes tikrai yra, nors ne tiek daug, kaip būtų galima pamanyti.
paranormal.lt
Kaip nudažyti plaukus natūraliomis priemonėmis...

Daugelis žmonių kavą gerią, bet nepagalvoja, o gal nežino, kad šis gėrimas turi ir kitų paskirčių. Ją naudoja ir maisto ruošimui, kvepalams, plovikliuose, taip pat kosmetikoje.
paranormal.lt
Nustatyta: kaip vėžys pradeda plisti žmogaus organizme...

Vokietijos mokslininkai nustatė, kaip vėžinės ląstelės organizme iš pirminio auglio plečiasi į kraujotaką. „Nature“ publikuotame tyrime teigiama, kad antriniai navikai, vadinami metastazėmis, prasibrauna pro mažas kraujagysles n
paranormal.lt
Detoksikacijos gėrimas per 2 minutes...

Šis gėrimas puikiai tinka esant kraujospūdžiui, nutukimui ir turint didelį cukraus kiekį. Niekas nemėgsta sirgti, bet kaip taisyklė daugelis ligų gali būti lengvai pagydoma.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.