Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (3.7K) Komentarų: (0) (21.04.2016 - 07:09)

Raganos patarimai: Norinčioms praturtėti ir rasti meilę

Masačusetso valstijoje (JAV), Salemo miestelyje, kur XVII a. vyko kraupusis raganų teismas, gyvena oficialiai pripažinta ragana Laurie Cabot.
 
Ji neverčia priešų rupūžėmis. Nemosikuoja burtų lazdele ir šluotą naudoja tik pagal tiesioginę paskirtį. Ji tik atrodo kaip pasakų ragana. Bet tai — vien įvaizdis: kad žmonės įtikėtų jos galia. Savo pačių labui.
 
Savo burtus garsioji ragana (beje, aktyvi kovotoja už ekologiją bei gamtą) rašo į vadinamąją “Šešėlių knygą”. Pačios sugalvoti nurodymai, magijos knygose rasti įdomūs receptai ar iš kartos į kartą perduodami burtai — Laurie fiksuoja viską, nurodydama dieną, Mėnulio fazę, naudojamus ingredientus. Nuodugniai aprašo aplinkybes, tikslus ir, žinoma, rezultatą. Kiekvieno burto — skirtingi padariniai. Jie priklauso nuo ingredientų kokybės, patalpų šviesos, net nuo Laurie nuotaikos. Kokia bus burtų galia, lemia mažos, iš pirmo žvilgsnio nesvarbios detalės. Laurie visada fiksuoja, kada burtai geriau veikia: kai ji vilki žalios spalvos drabužius, kai uždega violetines žvakes ar kai būna išsimaudžiusi eterinių aliejų vonioje. Tokie dalykai ir yra jos “Šešėlių knygos” savitumo esmė. Beje, savo “Šešėlių knygą” turi kiekviena padori ragana.
Raganos patarimai: magija, burtai, meilė
 
Laurie griežtai laikosi dviejų taisyklių. Pirma, magiją galima naudoti ne nelaimei kitiems prišaukti — tik sėkmei iškviesti. Šio įstatymo pažeisti nevalia — kitaip burtai ims kenkti pačiai burtininkei. Antra, už geraširdiškus veiksmus trigubai apdovanojama. Atkaklumu ir kantrybe laimėta aukso moneta privilioja tris tokias pat. Būk kantri, nes magija — subtilus menas. Daugiau apie Laurie gali sužinoti jos interneto svetainėje www.lauriecabot.com. O mes pateiksime kelių nepavojingų jos burtų aprašymus.

Jei nori praturtėti

Pinigai — tai energija, todėl labai svarbu, kokiu būdu tavo pasąmonė trokšta praturtėti. Šis receptas padės atverti pinigų energijos šaltinį.Tau reikės: aukso spalvos audinio maišelio, visų nereikalingų monetų, antpirščio. Burtai atliekami per jaunatį. Surink po visus namus išmėtytas aukso spalvos monetas ir suberk į nedidelį aukso spalvos maišelį. Per kiekvieną jaunatį papildyk maišelį naujomis monetomis. Kai pririnksi pilną, pakeisk jas stambesnėmis kupiūromis ir pradėk rinkti iš naujo. Antpirštis — kantrybės simbolis. Kaskart, kai jaunatis grįš į savo pradinį tašką, naujųjų metų pradžią, turėsi nebe aukso spalvos — tikro aukso monetą. Ši kantriai laukta moneta simbolizuos tavo gebėjimą kaupti turtus. Taigi energijos šaltinis atvertas, talismanas yra, lieka tik priversti šią energiją veikti — kad kasmet turėtum vis daugiau monetų!

Jei ieškai laimės

Laimė — sielos būsena. Kiekvieną dieną pradėk tokiu pat ritualu: įsivaizduok, kokia moterimi norėtum tapti. Neribok fantazijų, bet piešk tik tikrovišką vaizdą. Kitaip tariant, nesitikėk 10 cm pailginti kojų, tačiau naują automobilį ar vaikiną (jei jo dar neturi) gali įsivaizduoti drąsiai. Laurie tvirtinimu, kasdien atliekamas šis pratimas itin veiksmingas. Tik reikės asmeninio talismano: papuošalo, maišelio su magiškomis žolelėmis, kriauklelės... Tiks viskas. Svarbiausia — kad pati kurtum, rinktum ir tai darydama pozityviai mąstytum. Niekada nesiskirk su savo magiškuoju daikčiuku, ir neilgtrukus jis pradės nešti sėkmę! Pažiūrėk — ne taip jau ir sudėtinga pasiruošti maišelį-talismaną. Tau reikės: mažo mėlyno audinio maišelio, keleto rozmarinų sėklų, ąžuolo lapo, kryžių damos iš kortų malkos, jūros kriauklės, mėlyno kaspino, dviejų mėlynų žvakių. Mėlyna spalva simbolizuoja gražų gyvenimą. Ąžuolas — jėgą ir išmintį. Rozmarinas skatina veikti. Jūros kriauklė saugo ir žada naujų susitikimų. Kryžių korta — tai užstatas. Talismaną ruošk per jaunatį. Uždek žvakes, sudėk visus ingredientus į maišelį, gražiai perrišk kaspinu ir ištark: “Išaušo nauja diena. Nuo šiol mano gyvenimas bus puikus.” Dabar maišelį kišk į rankinę — kad kaskart pamačiusi pajustum jo apsaugą.

Jei nori išsaugoti vaikino ištikimybę

Tavo vaikinui patinka varvinti seiles į kitas? Laurie siūlo išmėginti šį receptą. Tau reikės: vaikino nuotraukos, vienos violetinės gėlės, mažo gabalėlio gintaro, širdžių damos iš kortų malkos, dviejų violetinių žvakių. Ritualą atlik per pilnatį. Uždek žvakes, į vieną ranką paimk gėlę, į kitą — mylimojo nuotrauką ir kortą. Užsimerk, pajusk gėlės aromatą ir įsivaizduok gintaro spalvą. Leisk šiems pojūčiams įsisikverbti į tavo mintis. Įsivaizduok mylimąjį, supamą šių spalvų bei kvapų. Atsisuk į žvakes ir ištark šiuos žodžius: “Aš esu tavo širdies Dama, liaukis žiūrėti į kitas.” Užpūsk žvakę ir kartok šį ritualą, kol pasikeis Mėnulio fazė (maždaug 15 dienų).

Jei kovoji su varžove

Kai kalbame apie meilės santykius, skaičius trys yra ramybės priešas. Trys — jau per daug! Jei jauti, kad aplink sukiojasi konkurentė, mėgink jos atsikratyti Laurie burtais. Tau reikės: nedidelio popieriaus lapo, tuščio stiklainio, paveikslėlio, vaizduojančio gulbę arba delfiną, siūlų sruogos, susuktos aštuonetuku, rakto, šaldytuvo. Procedūrą atlik per delčią (kai žiūrėdama į Mėnulį iš kairės matai siauriausią juostelę). Užrašyk varžovės vardą ant popieriaus lapelio. Įdėk jį į stiklainį kartu su gulbės ar delfino paveikslėliu. Šios dvi mitinės būtybės, traukiusios Veneros vežimą, simbolizuoja meilę. Pridėk siūlų sruogą — ji simbolizuos stiprų judviejų su mylimuoju ryšį. Raktas turi išlaisvinti jį iš varžovės pinklių. Įmesk į stiklainį porą ledo gabaliukų ir laikyk šaldytuve iki pilnaties (apie 15 dienų). Ruošdama šiuos burtus šnibždėk: “Greitai mano draugas ir tu būsite nutolę vienas nuo kito. Tu rasi meilę kitur.” Jei jau nusprendei atsikratyti varžovės, turi pagalvoti ir apie jos gerovę!

Jei trokšti susigrąžinti vaikiną

Jauti, kaip mylimasis tolsta? Bijai, kad jis niekada nebegrįš? Laurie metodas padeda atkurti meilės ryšį. Tau reikės: eterinio rozmarinų aliejaus (jo voniai), eterinio žaliųjų citrinų aliejaus (tavo voniai), eterinio jazminų ir tuberozų aliejaus (masažui), jūsų bendros nuotraukos, keturių jūros spalvos žvakių, keturių baltų žvakių. Burti reikia per jaunatį ir priešpilnį. Išdėliok žvakes aplink nuotrauką, kaitaliok spalvas. Uždek žvakes. Galvodama apie meilę bandyk nuvyti neigiamą energiją. Įsivaizduok nuotrauką, apsuptą baltos šviesos, ir sakyk: “Mano meile, aš esu tavo išrinktoji.” Kartok burtus keletą dienų, visą priešpilnį. Būtų nuostabu, jei pamalonintum mylimąjį masažu. Rinkis tuberozų eterinį aliejų — jis įkvepia aistrą. Paskui palepink jį vonia su eteriniu rozmarinų aliejumi. Pati pasimėgauk vonia su eteriniu žaliųjų citrinų aliejumi.

Šaltinis

Turi savo nuomone, gali kažką pasakyti, pasidalinti sveikatos receptu, įnovaciją, pranešk per 5 minutes ir tave pastebės!

reklama

Šioje istorijoje: Laurie, Ragana, burtai

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 3747 | | Reitingas: 0.0/0 |
PANAŠIOS NAUJIENOS: Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

//Parašykite savo nuomonę, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Ekologiškų produktų, antikvaro, ezoterikos skelbimų portalas
paranormal.lt
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 10 gr. iki 300 gr. Dar tur...
paranormal.lt
Bioenergetinis gydymas ir konsultacijos...

Bioenergetikė, asmeninio tobulėjimo trenerė teikia individualias konsultacijas Kaune. Atlieku auros diagnostika, atst...

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:10:26

Saldainiai be cukr... 1

00:06:16

Soda. Kaip teising... 2

00:10:15

Kraujo valymas nat... 0Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (1332)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (1400)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Natūralus kandidozės nugalėjimas...

Candida albicans ir candida tropicalis yra pavadinti mieliagrybiai, gyvenantys mūsų virškinamajame trakte ir gleivinėse. Miel...

paranormal.lt
Kaip atsikratyti akmenų nuo dantų be odontologo...

Pastaruoju metu, daugelis žmonių užduodą klausymą, kaip atsikratyti akmenų nuo dantų namų sąlygomis? Ypač jis svarbus tiems žmon...
paranormal.lt
Išvalykite kūną nuo parazitų ir sumažink riebalų nusėdi...

Dauguma iš mūsų tikrai mėgsta saldumynus, tačiau liūdna tiesa yra ta, kad cukrus turi neigiamą poveikį mūsų sveikatai. Pernelyg...
paranormal.lt
Tik 50 ml per dieną šis galingas gėrimas išvalys jūsų a...

Galiausiai, arterija žmogaus kūne praranda savo lankstumą ir elastingumą, ant jų sienelių susiformuoja aterosklerozinės plokš...