Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistika » Peržiūrų: (283) Komentarų: (0) (15.06.2016 - 21:20)

Ranka iš kito pasaulio

1870-ais metais žinomas anglų chemikas Viljamas Kruksas tapo vieno nutikimo liudininku ir netgi dalyviu. Iš šviečiančio debesies, pakibusio virš mokslininko galvos, kažkokiu nepaaiškinamu būdu materializavosi žmogaus ranka. Ir tai dar ne viskas - ši iš dangaus nusileidusi ranka paspaudė mokslininko ranką. Kam priklausė ši iš dangaus nusileidusi ranka?

Pirmą, kartą rankos „nežinia iš kur" ėmė atsirasti pirmuosiuose spiritizmo seansuose, kurie buvo jpradėti rengti XIX amžiaus viduryje. Štai kaip 1858-ais metais vykusį Jumo seansą aprašo liudininkas: „Dujinis šviestuvas buvo pritemdytas, tačiau kambaryje buvo pakankamai šviesu, kad būtų galima aiškiai matyti veidus, supančius daiktus, ir ranką ant stalo. Mes buvome dvylika. Ir štai laisvoje vietoje, priešais mediumą, pasirodė liktoji ranka. Ji išbluko, kai mes ėmėme į ją žiūrėti, tačiau netrukus vėl pasirodė - mirksinti iki alkūnės ranka. Ji lėtai pajudėjo link stalo vidurio. Mes vėl suskaičiavome savo rankas, visos buvo savo vietose. Ši ranka buvo iki alkūnės, toliau nebuvo nieko. Ranka švietė silpna, tačiau aiškiai matoma šviesa. Netrukus ji išnyko, tačiau po to mes pamatėme visą jos atsiradimo procesą.

Ranka iš kito pasaulio Norėdama įrodyti, kad ranka yra materiali, ji paėmė varpelį, juo paskambino ir po to jį ištiesė man. Iš netikėtumo aš sučiupau ranką. Tai buvo tikra ranka, su pirštais ir nagais, minkšta ir šilta. Tačiau ji ištirpo mano rankoje, dingo".

Kitas liudininkas - laikraščio „Hartford time“ redaktorius Baras - Jumo seanse dalyvavo 1855-ais metais. Seanso metu pasirodė ranka, kuri paėmė pieštuką ir ėmė juo rašyti ant popieriaus lapo. Seanso dalyvių rankos buvo ant stalo, visiems matomos, tad niekas iš dalyvaujančiųjų tikrai negalėjo rašyti. Tai, kas buvo parašyta, buvo vieno seanso dalyvio tolimos giminaitės ir artimos draugės, kuri mirė prieš keletą metų, vardas. Beje, vardas buvo užrašytas šios moters braižu.

Kadangi skeptikai tvirtino, kad ši ranka priklauso kokiam nors fokusininkui, apsirengusiam juodais rūbais ir ištepusiam ranką fosforu, Baras nusprendė atlikti nedidelį eksperimentą. Kai ranka ėmė spausti rankas visiems dalyviams, Baras ją palaikė savo rankoje ir atidžiai apžiūrėjo. Tai buvo normali, šilta žmogaus ranka, tik kažkodėl balta kaip sniegas. Ranka baigėsi ties riešu. Baras patikrino - toliau nieko nebuvo! Tuomet jis pasuko ranką delnu į save ir bedė į ją savo pirštu. Pirštas išlindo kitoje delno pusėje. Kai jis ištraukė pirštą, susidariusi kiaurymė užsitraukė, o pati ranka išnyko.

Labai įdomiai elgėsi ranka, kuri pasirodė Jumo seanse 1855-ais metais Anglijoje. Ši ranka ramiai paėmė ant stalo gulėjusią Bibliją ir ją atvertė. Ji pavartė lapus ir pieštuku Mato evangelijos 13-ame skyriuje pieštuku pažymėjo šį tekstą: „Palaimintos jūsų akys, nes jos mato; palaimintos jūsų ausys, nes jos girdi. Nuoširdžiai jums sakau: daugelis teisuolių pranašų norėtų matyti dalykus, kuriuos jūs matote, tačiau jų nematė, ir girdėti dalykus, kuriuos jūs girdite, tačiau jų negirdėjo“.

Britų karališkosios mokslo draugijos narys, profesorius seras Viljamas Kruksas nebijojo kolegų pašaipų ir buvo vienas iš pirmųjų garsių to meto mokslininkų, surizikavęs atlikti fizinį eksperimentą su „kito pasaulio" reiškiniu. Apibendrindamas savo stebėjimus, atliktus XIX amžiaus 8-ame dešimtmetyje spiritizmo seansuose, kuriuose pasirodydavo rankos, Kruksas pažymėjo: „Minėtos rankos ir pirštai man visada atrodė tvirti ir panašūs į tikrus. Kartais jie buvo panašūs į tankų garų debesį, kurio dalis turėjo rankos formą. Ne visi seanso dalyviai aiškiai matydavo rankas ir pirštus. Pavyzdžiui, kai ranka nešdavo gėlę ar kokį kitą mažą daiktą, vieni matydavo virš rankos šviečiančius garus, kiti - iš garo susiformavusią ranką, o kiti matydavo tik judantį daiktą. Aš pats ne kartą iš pradžių pastebėdavau judantį daiktą, o po to šviečiantį debesėlį, kuris atsirasdavo aplink šį daiktą. Šis debesėlis imdavo tirštėti ir įgaudavo visai susiformavusios rankos formą.

Tuomet šią ranką pamatydavo visi. Ji atrodė kaip gyvo žmogaus ranka. Šios rankos baigdavosi ties riešu ar alkūne šviečiančiu debesėliu. Šių rankų prisilietimas prie žmogaus rankos kartais atrodo šaltas, kaip ledas, o kartais - šiltas ir gyvas. Kartais būdavo, kad ranka stipriai paspausdavo mano ranką - kaip senas draugas po ilgo nesimatymo. Kartą aš laikiau ranką, nusprendęs jos nepaleisti. Ranka visiškai nebandė išsilaisvinti, tačiau po truputį ėmė virsti garais ir taip dingo iš mano rankos".

Tais atvejais, kai dalis kambario seansų metu buvo atitveriama užuolaidomis, kuriomis būdavo sukuriamas kabinetas mediumui, rankos pasirodydavo pro užuolaidų tarpus. Pavyzdžiui, XIX amžiaus 8-o dešimtmečio pirmojoje pusėje Edžio Horacijaus seansų metu iš už užuolaidų pasirodydavo daugybė rankų - vyriškų, moteriškų, vaikiškų. Žiūrovų prašymu jos noriai rašydavo visokius palinkėjimus, pasirašydavo po jais. Neretai žiūrovai atpažindavo savo mirusių draugų ar giminaičių braižą. Mediumas šių seansų metu sėdėjo šiapus užuolaidų, be to, jo rankas laikė kiti žmonės, tačiau tai visiškai netrukdė pasirodyti rankų fantomų pasirodymui.

Įdomus atsitikimas įvyko Jumo seanse, kuriame dalyvavo Prancūzijos imperatorius Napoleonas III. Imperatorius mediumo paprašė iškviesti jo mirusio dėdės Napoleono Bonaparto sielą. Šį atvejį aprašė grafas Branickis: „Svetainė buvo ryškiai apšviesta. Napoleonas sėdėjo giliame krėsle. Priešais jį stovėjo Jumas. Imperatorius nespėjo pasakyti savo noro, kai jo veidas staiga pasikeitė. Jis staiga atitraukė savo ranką ir nervingai šūktelėjo: „Ach, išlaisvinkite mane iš tos rankos!“ Pasirodo, kažkokia ranka gana stipriai paspaudė imperatoriaus pirštus, kurie gulėjo ant kėdės nugarėlės.

Matydamas imperatoriaus jaudulį Jumas prisiartino ir pradėjo savo manipuliacijas. Iš seanso dalyvių lūpų pasigirdo nuostabos ir baimės šūkiai: visiškoje šviesoje atsirado žmogaus ranka, matoma iki alkūnės, kuri nuo aukšto marmurinio židinio paėmė sunkią 12-os žvakių bronzinę žvakidę, pernešė ją per visą svetainę ir pastatė priešais imperatorių“.

1893 m. balandžio 27 d. Rusijos eksperimentinės psichologijos draugija atliko eilinį eksperimentą su mediumu Michailovu. Eksperimento dalyviai matė, kaip už mediumo kėdės
nugarėlės pasirodė nedidelis balsvas debesėlis. Jis ėmė didėti, po to įgavo silpnai šviečiančio spindulio formą, kuris transformavosi į ranką, matomą iki alkūnės. Ranka pakilo virš mediumo galvos, po to nusklendė prie sienos ir pabeldė į ją. Po to šviečianti ranka ėmė skraidyti aplink palubėje kybančią lempą, nutraukė nuo jos šilkinį gaubtą, kurį nusviedė į šalia esantį kambarį.

Po to į kairę nuo mediumo susiformavo antra ranka. Dešinioji ranka nusklendė prie sunkios kušetės ir ėmė ją stumti link šalia esančio kambario tokia jėga ir vikrumu, kurie nėra būdingi paprastiems žmonėms. Tuo pačiu metu kairioji ranka stūmė kėdę su ant jos miegančiu mediumu!

Išanalizavus profesoriaus Krukso aprašytus XIX amžiaus garsių mediumų D. Jumo, Evos Kartjė, Euzapijos Paladinos, Franeko Klusto ir kitų seansus, kuriuose pasirodydavo rankos, jas sąlyginai galima suskirstyti į du visiškai skirtingus tipus. Pirmojo tipo rankos savo išvaizda ir dydžiu atrodo visai kaip žmogaus, todėl galima nustatyti kam jos priklauso - vyrui ar moteriai. Šios rankos matomos arba iki riešo, arba iki alkūnės.

Sprendžiant iš kelių čia aprašytų atvejų, šios rankos „priklauso" realiai egzistavusiems asmenims. Jos seansą vykdančio mediumo pagalba materializuojasi mokslui nežinomu būdu. Šių rankų fiziniai sugebėjimai atitinka žmonių rankoms: jos gali nešti daiktus, dovanoti moterims gėles ir groti muzikos instrumentais, netgi tokiais, kuriais pats mediumas nemoka groti. Šios rankos priklauso arba yra valdomos protingos būtybės, kuri veikia nepriklausomai nuo mediumo valios.

Antrojo tipo rankų fantomai susiformuoja iš kažkokios substancijos, kurią išskiria mediumas. Profesorius Rišė (vėliau jam buvo paskirta Nobelio premija) šią substanciją pavadino ektoplazma. Šios rankos dažnai turi tik tris ar keturis pirštus (tai užfiksuota gana geros kokybės nuotraukose), gali išsitempti iki nenatūralaus ilgio (pavyzdžiui, per visą kambarį) ir pasižymi nežmoniška jėga.

Nors tai atrodo kaip paradoksas, tačiau XXI amžiaus pradžioje šioje parapsichologijos tyrimų srityje mes į priekį nesame pažengę nė vieno žingsnio, palyginus su XIX amžiaus pabaiga.

 

reklama

Šioje istorijoje: Kruksas, Spiritizmas, mediumas

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 283 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Receptas, kaip pašalinti dulkių erkutes...

Daugelis žmonių neturi bendro supratimo apie šiuos "gyvūnėlius", o reiktų sužinoti, štai kodėl. Dulkių erkutės. Maži vabaliukai, kurie gyvena patalynėje, kilimuose ar minkštuose balduose, mėgsta valgyti negyvas odos ląsteles. Ši
paranormal.lt
Kaip nudažyti plaukus natūraliomis priemonėmis...

Daugelis žmonių kavą gerią, bet nepagalvoja, o gal nežino, kad šis gėrimas turi ir kitų paskirčių. Ją naudoja ir maisto ruošimui, kvepalams, plovikliuose, taip pat kosmetikoje.
paranormal.lt
Šampūnas iš valgomos sodos - plaukų augimo magija!...

Mes visi žinome apie sodos privalomus, mes galime naudoti kepimui ir valymui, bet ir gydant daugelį lygų, gydomųjų savybių pagalba. Tačiau, kiekvieną dieną mes sužinome kažką naujo apie šį nuostabų ingredientą. Soda gali pageri
paranormal.lt
Detoksikacijos gėrimas per 2 minutes...

Šis gėrimas puikiai tinka esant kraujospūdžiui, nutukimui ir turint didelį cukraus kiekį. Niekas nemėgsta sirgti, bet kaip taisyklė daugelis ligų gali būti lengvai pagydoma.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.