Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Pasaulio šeimininkai » Peržiūrų: (881) Komentarų: (0) (29.09.2016 - 10:41)

Rotšildai prieš Rokfelerius. Trampas prieš Klinton

„Šiuolaikinė bankų sistema grindžiama melu. Bankininkai kuria pinigus faktiškai iš oro. Tai turbūt nuostabiausias fokusas, kokį tik kada nors regėjo žmonija. Bankininkams priklauso visas pasaulis. Pamėginkite jį atimti iš jų, tačiau palikite galimybę kurti turtus vienu plunksnos brūkštelėjimu, ir jie išsipirks pasaulį atgal, ir padarys tai tada, kai jis beveik nieko nekainuos. Atimkite iš jų tokias teises, ir visi patys didžiausi turtai, įskaitant mano paties turtą, išgaruos. O jie ir turi išgaruoti, kad šis pasaulis taptų švaresnis ir geresnis“ – Dž. Stampas, Anglijos Banko direktorius 1928-1941 metais.

Jūs ateinate į banką ir prašote suteikti 100 000 eurų kreditą. Po trijų dienų ar dar anksčiau – po trijų valandų – jūs jį gaunate, jeigu pas jus viskas gerai su dokumentais ir atitinkate banko reikalavimus. Ir jūs neabejojate, kad šis bankas – tai tokia kontora, kurioje visada bus jums reikalingų pinigų. Tačiau čia jūs klystate. Turint galvoje, kad šiandien jūs jau dešimtas, kuris prašo kredito ir dar 10 žmonių laukia eilėje už jūsų, galima būti beveik tikram, kad bankas tokių pinigų neturi. Tuo metu, kai bankas jums sako „taip, mes apsvarstysime“, jis jus apgaudinėja.

Trampas prieš Klinton

Jis nesako „Mes sukursime jums pinigų“. Jis sako „mes šį klausimą apsvarstysime“. Galbūt ir svarsto kokią valandą, visas kitas laikas eikvojamas tam, kad bankų sistema sukurtų tuos pinigus. Bankas paprasčiausiai perka pigesnį kreditą iš Centrinio Banko (spausdinančio pinigus, banko-emitento) ir perparduoda tą kreditą jums. Pas banką emitentą, ant jo prekystalio išsilaisvina vieta vienam sąlyginiam prekės vienetui (100 000 jūsų eurų plius palūkanos) ir jis gali pasiimti naują „prekę“ iš sandėlio ir padėti ją ant prekystalio. Ką ir padaro.

Paklausite: „O kokios problemos? Na, pardavė emitentas vienus pinigus, išsitraukė kitus iš savo seifo, padėjo ant prekystalio ir vėl pardavinėja kreditų pavidalu“.

Problema čia ta, kad seifas tuščias. Seife pinigų nėra. Ten tik kompiuteris, kuriame spausdinami vienetukai ir nuliukai. Jūsų troškimas gyventi į skolą verčia jus ne tik pirkti pinigus, bet ir bendrininkauti sukčiavimo akte. Jūs ne šiaip perkate pinigus, permokėdami už juos palūkanų pavidalu bankui – tarpininkui. Jūs esate pinigų iš oro spausdinimo bendrininkas. Mainais į jūsų įsipareigojimą pervesti kiekvieną mėnesį dalį savo uždirbtų pinigų, jūs sukuriate „kompiuteriniame seife“ tuštumą, kuri tuojau pat užsipildo naujais vienetukais ir nuliukais, pagimdytais iš oro.

Taip, čia viskas labai supaprastinta, tačiau iš esmės viskas vyksta būtent taip.

O taip pat, vėlgi, kalbant apie pačią esmę, tai atsitiko vieną 2008 metų liepos mėnesio rytą.

Deivido Rokfelerio 94 metų sukakties proga pas jį į pakankamai kuklią vakarienę susirinko itin rimti dėdės ir tetos su portfeliais. Jei nutekėtų informacija bent iš vieno jų – katastrofa būtų ekvivalentiška dešimtims atominių bombų sprogimų.

Kažkuriuo momentu apribota iki 5 žmonių publika užsidarė tolimame kambaryje, apipavidalintame retro stiliumi ir po kurio laiko iš ten pasigirsta skambutis, po kurio į kambarį be garso įžengia nebejauna sekretorė.

-Roza, aukseli. – sako senukas jubiliatas. – atnešk man stiklinę šviežio pieno, o žmonėms – pinigus.

-Kiek pinigų?

Senukas paduoda Rozai popieriaus lapuką.

-Tiek, kiek jie prašo. 16 trilijonų 100 milijardų dolerių.

-Puiki, seneli Deividai. – šypsosi sekretorė. – Vieną minutę.

Po minutėlės senukas jau geria pieną ir dėmesingai žvelgia į popieriaus lapuką, kuris ką tik išslydo iš Rozos spausdintuvo. Paskui atidaro stalčių, paima iš ten senoviškus skaitliukus ir įgudusiais meistriškais judesiais sukaukši kauliukais. Raukšlėtame veide pasirodo plėšri šypsena.

-Puiku, ponai, beliko padėti jūsų parašus, ir reikalas baigtas.

Štai taip iš oro, pasakiškai lengvai ir paprastai buvo sukurta 16,1 trln dolerių, kurie buvo skirti išgelbėti pasaulinę bankų sistemą nuo neišvengiamos griūties.

Kaip teigia vyriausybės oficiali ataskaita, FRS per 2008-2009 metų krizę nukreipė slaptų kreditų pavidalu būtent 16.1 trln dolerių stambiausiems bankams. Vien slaptų kreditų administravimo reikalams buvo išeikvota 659,4 mln dolerių. Žemiau pateikiamas supaprastintas sąrašas niekuo nepadengtų amerikietiškų pinigų gavėjų sąrašas (131 ataskaitos puslapis):

Citigroup — $ 2,513 trln.

Molgan Stanley — $ 2,041 trln.

Merill Lynch — $ 1,949 trln.

Amerikos Bankas — $ 1,344 trln.

Barclay — $ 868 mlrd

Bear Stearns — $ 853 mlrd.

Goldman Sachs — $ 814 mlrd.

Kuo buvo padengta šita super emisija ir kur tie pinigai?

Ji buvo padengta JAV valdančio elito politiniais įsipareigojimais sukurti nestabilumo zoną arabų šalyse nuo Maroko iki Irano, finansuojant ir užverčiant ginklais įvairias smulkias teroristų grupuotes, paskui pagal planą sektų „arabų pavasaris“, Libijos, Egipto, Tuniso, Sirijos sunaikinimas, Irano blokada ir oranžinė revoliucija jame, spalvotosios revoliucijos Turkijoje, Armėnijoje, Azerbaidžane.

Tuo pat metu, pagal tą patį planą, Gruzija turėjo reaktyvine artilerija nupūsti Cchinvalį ir Suchumį ir įvesti tose respublikose kontrolę, neva savą, gruzinišką, o realiai visa tai turėjo kontroliuoti Rokfelerių vadovaujami klanai, valdantys „šventąją pinigų spaustuvę“. O Ukraina išstumtų rusų laivyną iš Krymo.

Įvedę savo kontrolę arabų šalyse, pinigų šeimininkai turėjo imtis savo finalinės užduoties – sunaikinti Rusijos valstybingumą. Iš pradžių turėjo būti sunaikinta Baltarusija ir Kazachstanas, toliau turėjo būti nutiesti vamzdynai iš Kataro ir Turkmėnijos į Europą, tai turėjo susilpninti ekonominę Rusijos įtaką Europai iki minimumo, po to Rusijoje jau nesunku būtų suorganizuoti krizę gausių teroro aktų, atliekamų islamistų-radikalų iš „Kaukazo emyrato“, fone. Viso to rezultatas – rusų tauta įstumta į neviltį, jai vadovauti imtųsi Vašingtono vairuojami lyderiai, žmonės masiškai išeitų į gatves ir pasikartotų 1991 metų rugpjūtis. O po jo – naujas „banditiškas dešimtmetis“ kaip Jelcino laikais.

Tačiau, kaip mes dabar jau žinome, viskas įvyko visiškai kitaip.

Turiu jums dvi naujienas. Viena iš jų – gera. Mūsų laukia linksmi laikai.

Trampas išlošia rinkimus Amerikoje. Sunkiai, bet išlošia. Lygiai taip pat sunkiai, kaip britai pasitraukė iš ES.

Trampas – tai Rotšildai. Pats paslaptingiausias, pats uždariausias bankininkų klanas pasaulyje.

Rotšildų ir Rokfelerių karas dėl pasaulinės bankų sistemos kontrolės, karas, turintis jau šimto metų istoriją, pasiekė savo apogėjų. Rotšildai laimi.

Rotšildai prieš Rokfelerius

Galbūt kažkas nežino, tačiau dauguma tų analitikų, kurie įžvelgia povandenines sroves, sukėlusias du pasaulinius karus XX amžiuje, mato tame ne ką kitą, kaip atėmimą iš Rotšildų ir konsolidaciją Rokfelerių rankose Eurazijos naftos aktyvus. Būtent dėl to Vokietiją du kartus užsiundė ant Anglijos (Hitlerį, kaip ir kaizerį Rokfeleriai finansavo per visą karų eigą). Naują „tvarką“ Ruzveltas 1944 asmeniškai padiktavo britų pasiuntiniui JAV lordui Halifaksui (tam pačiam „Miuncheno suokalbio“ bendrininkui, dar 1937 lapkritį sėkmingai susitarusiam su Hitleriu).

Saudo Arabija – Amerikai. Iranas – britams. O Iraką ir Kuveitą „melš“ drauge.

Nusileidę grubiai jėgai du kartus dėl susiklosčiusių aplinkybių, Rotšildai nuoskaudų nepamiršo ir neatleido.

2012 gegužės 30 pasirodė informacija apie susitarimą, pagal kurį kompanija Rothshild Investment Trust „Capital Partners“ (RIT „CP“), priklausanti Rotšildams, įsigijo stambų kompanijos Rockefeller Financial services (RFS),, kuri valdo Rokfelerių šeimos ir kitų turtingiausių JAV šeimų verslą, stambų akcijų paketą.

Informaciją lydėjo standartiniai ir paviršutiniški komentarai, kurių esmė susivedė į tai, kad du stambiausi globalinių oligarchų klanai sudarė sąjungą „bendrai veiklai prieš pasaulinės krizės pasekmes“.

Iš tikrųjų šis argumentas labai tolimas nuo tiesos.

Tačiau kad tai suprastume, turime prisiminti Rotšildų kredo – auksą – ir svarbiausią jų šeimos paslaptį, kurią čionai įvardinsime paprastai, kaip teiginį, kurio įrodymai išeina už šio straipsnio ribų.

Kad ir kas nutiktų šiandien šiuolaikiniame pasaulyje, Rotšildų klano aukso atsargos niekada neišseks.

Abiejų oligarchinių grupių strategijos paskutiniu laiku kuriamos pagal principą, kurį suformulavo Rotšildų biografas Frederikas Mortonas: „Šiandien šeima stengiasi padaryti savo veiklą pasaulyje nepastebima ir negirdima“.

Rokfeleriai, pastaruoju metu siekiantys suskaldyti ir sunaikinti Rusiją – kapituliavo.

Išsilaužė dantis ir beveik nepastebimai pasitraukė į šalį, suteikdami galimybę „vanagams“ – patiems, be jų paramos ir priedangos, susikauti paskutiniame mūšyje su Rotšildais, kuriuos atstovauja Trampas.

Rokfeleriai iki 2014 metų – tai FRS pinigų spausdinimo staklės, pasauliniai bankai, naftos doleriai, Volstritas, pasaulinė žiniasklaida, Saudo Arabijos šeichai ir Islamo Valstybė, begalė tarptautinių visuomeninių organizacijų, didžioji dalis Vakarų politinio elito ir dar daug visko. Tačiau vis dėlto svarbiausią vietą šeimyniniame Rokfelerių versle visada užėmė nafta. O dabar viskas. Atsikratė aktyvų.

Kam dabar priklauso visos kitados legendinės Standart Oil palikuonės – nežinia.

Jie nusiplovė rankas ir leido įvykiams tekėti toliau savo vaga.

Rotšildai neleis antrą kartą ateiti į Baltuosius rūmus neadekvatiems Klintonams. Dideli pinigai mėgsta tylą. Ir branduolinis karas jiems nereikalingas.

Priešais juos, kaip ir prieš mus dabar priešingame krante šurmuliuoja dezorganizuota kaimenė Vakarų politinio elito, baubianti, riaumojanti, lojanti kaimenė „globalistų“, kur kiekvienas atskirai, žinoma, turi kažkokią įtaką pasaulyje, tačiau jų visų suma yra lygi nuliui. Jie sugeba kelti tiktai triukšmą ir bauginti planetos gyventojus savo pačių sukurtais išgamomis, kurie sprogdina lėktuvus, aerouostus, kapoja vaikams galvas.

Bent šiek tiek susiorganizuoti ta kaimenė gali tiktai prieš mus. Tačiau – ir tai svarbiausia – į visą šitą gaują nutaikytos mūsų rusiškos raketos. Rusų tauta yra linkusi geriau pražūti kartu su šita civilizacija termobranduoliniame pragare, nei kapituliuoti šitoms kiaulėms. Įsivaizduokite, kad benderininkų gaujos šlaistosi mūsų miestų gatvėmis, mojuoja savo mėlynai geltonais skudurais ir spardo bejėgius senukus vien už tai, kad jie yra „vata“ – ir suprasite, kad baisiau už atominį karą gali būti tik mūsų pasirengimas jam.

Taip gavosi, kad šioje stadijoje Rotšildai tapo Rusijos sąjungininkais.

Dėl to turi nugalėti Trampas.

Nuobodu nebus. Priešakyje mūsų laukia finalinė scena su nuogais užpakaliais.

Pasaulio ekonomikos kolapsas neišvengiamas, išvengti jo neįmanoma ir atitolinti taip pat. Jam galima tik vadovauti.

Pasaulinė finansinė matrica bus perkrauta. Viskas grįš į pradinę situaciją. Grįšime prie seno gero nacionalinių valiutų aukso standarto.

Viskas gali vykti maždaug pagal tokį scenarijų. Trumpai, keliomis tezėmis:

1. Trampas inicijuoja FRS auditą ir tai sukelia Volstrito ir visų pasaulinių finansinių biržų griūtį. Akcijų rinka pakrato kojas. Naftos fjučersų rinka pakrato kojas. Londono metalų birža dirba ir toliau.

2. Pasaulio komerciniai bankai, išskyrus labai nedaugelį, vienas po kito pradeda skelbti savo bankrotus.

3. Trampas duoda nurodymą JAV Finansų ministerijai pradėti spausdinti Amerikos dolerius, padengtus auksu, saugomu Fort Nokse.

4. FRS doleris (dabartinis) pradeda staigiai nuvertėti auksu padengto dolerio atžvilgiu.

5. JAV finansų ministerija paskelbia, kad laikinai sustabdo išmokas už vyriausybines obligacijas.

6. Dar didesniais tempais ims smukti visų pasaulio valiutų kursai auksinio dolerio atžvilgiu.

(Čia galima pasakyti kitaip. Aukso kaina, kuri šiandien nustatoma Amerikos FRS doleriais, smarkiai išaugs, tačiau prekyba vyks tiktai popieriuje, norinčių parduoti realų auksą neatsiras. Auksas žaibiškai išnyks ir iš visų parduotuvių vitrinų. Kaip ir sidabras)

7. G-7 šalys, Rusija, Kinija, BRIKS ir Eurazijos ekonominės sąjungos šalys paskelbs, kad įveda į apyvartą savo nacionalines valiutas, padengtas auksu. Jeigu pasidomėsite, kurios šalys aktyviausiai paskutiniu metu supirkinėja auksą, pamatysite, kad tai Kinija, Rusija ir BRIKS. Tarptautinio Valiutos Fondo kontrolinis paketas atiteks jau minėtoms šalims.

8. Svarbiausia kaltininke bus paskelbta FRS vadovybė, o taip pat visi tie, kas įsipainiojo į jos aferas su „kiekybiniu sušvelninimu“. Prasidės tyrimas, kuris užsitęs dešimtmečiams.

9. Amerikoje bus įšaldyti visi privačių asmenų indėliai, o grynus dolerius pakeis naujais grynaisiais lengvatiniu kursu Amerikos piliečiams, tačiau ribotais kiekiais. FRS doleriai bus išimami iš apyvartos. Situacija bus kaip 1998 metų Rusijos finansų kracho laikais, tiktai su dideliu šaudymu, turint galvoje, kiek ginklų turi namuose amerikiečiai.

10. Vidurinė Amerikos klasė pagal šį scenarijų turėtų išnykti. Galimiems protestams ir neramumams Amerika jau pasiruošusi.

11. Labiausiai nuo šio chaoso nukentės Europa. Ir ypač ES „jaunimas“, pavyzdžiui, Pabaltijis. Ir štai čia paaiškės, kad NATO batalionai Lietuvoje bus reikalingi visai ne „Rusijos agresijai“ atremti, o tam, kad gesintų stichiškus maištus ir gintų JAV ir vietinio elito nuosavybę.

12. Labai nepavydėtinas likimas laukia arabų šeichų, Saudo Arabijos, Kataro. Baisu net prognozuoti, kas ten dėsis, turint galvoje, kas dedasi dabar, kai siaučia Islamo Valstybė. Karibų milijardieriai liks plikais užpakaliais, Karibų ofšorų zonos nustos egzistavusios. Kaip ir visos kitos.

Ir visa tai gali prasidėti jau sekančiais 2017 metais, ir tęsis iki pirmosios Trampo prezidentavimo kadencijos pabaigos 2020 metais.

Iš pradžių, įsitvirtinę valdžioje, Rotšildai ir jų Trampas pradės slaptas derybas dėl Amerikos užsienio skolos likimo. Vietoje įsipareigojimų užsienio šalims padengimo Amerika ims prekiauti savo geopolitiniais interesais.

Ir ne tiek su stambiais kreditoriais, kiek su valstybėmis, visų pirma su Kinija ir Rusija, kurių garantijos neskelbti Amerikai karo už atsisakymą grąžinti skolas, garantuos jos geras kompensacijas už tokį „atlaidumą“. Lėšų kompensacijoms Amerika pasimelš iš, galbūt, būtent arabų.

Kitų analitikų prognozės arba apskritai nepaiso šito 100 metų trukmės karo tarp klanų, arba neatsižvelgia į Rotšildų kredo – auksą, į tai, kad jų tikslas – sugrąžinti aukso standartą ir tuo pat metu nesukelti termobranduolinio karo.

reklama

Šaltinis

Šioje istorijoje: trampas, kolapsas, bankų sistemos, Amerika, frs, rokfeleriai, rotšildai, bankai, pinigai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 881 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (355)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (273)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Salmonelės bakterijos gali padėti išgydyti vėžį...

Salmonelės bakterijos geriausiai žinomos kaip apsinuodijimo maistu ir vidurių šiltinės kaltininkės. Kasmet nuo jų nukenčia milijonai žmonių. Tačiau Kalifornijos universiteto mokslininko Jeffo Hasty laboratorijoje gulinčios salmo
paranormal.lt
Česnakų sriuba! 100 kartų efektyvesnė nei bet kuris ant...

Ji susideda iš trijų pagrindinių komponentų: raudono svogūno, čiobrelių ir žinoma česnako. Šis natūralus vaistas yra toks pat veiksmingas, kaip antibiotikai kovojant su infekcijomis. Virusai tampa atsparūs vaistams, todėl jie

paranormal.lt
Rusijos mokslininkas susileido bakterijų, kad taptų nem...

Rusijos mokslininkas Anatolijus Bruškovas įsitikinęs, kad amžinąjį Sibiro įšalą ištvėrusios 3,5 mln. metų senumo bakterijos saugo nemirtingumo paslaptį. Siekdamas tai įrodyti vyras ėmėsi drąsaus eksperimento: jis pats susileido
paranormal.lt
Geri patarimai, kaip bėgioti, kad būtumėte sveiki...

2013 metų liepos 18-ąją pradėjęs bėgti nuo gimtųjų namų pietų Anglijoje ir per 621 dienas apibėgęs Žemės rutulį britas Kevinas Karas (Kevin Carr) neoficialiai tapo pačiu greičiausiu žmogumi mūsų planetoje, kuriam tai padaryti pa

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Naujas būdas stabdyti vėžį. Fi...

Kas antras onkologinis ligonis Didžiojoje Britanijoje vartoja kokių nors maisto papildų. Šios šalies mokslininkai įrodė – natūralios medžiagos, esančios granatuose, brokoliniuose kopūstuose, dažinių ciberžolių šakniastiebiuose i
paranormal.lt
Tyrimai, įtikinamai įrodantys ...

Epidemiologiniuose tyrimuose jau būta pranešimų apie tai, kad ilgalaikėje perspektyvoje tie, kurie buvo paskiepyti, pasižymi ne tokia gera sveikata, kaip neskiepyti.
paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa
paranormal.lt
Ekstrasensų mūšis 17 sezonas 1...

Paranormalių reiškinių realybės šou Ekstrasensų mūšis, naujas sezonas, kuris tradiciškai prasideda rudenį per TNT kanalą, pritraukiantis talentingus žmones iš visos šalies išbandyti savo aiškiaregių galimybes. Laidą toliau veda
paranormal.lt
Kaip be kraujo testo nustatyti...

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.
paranormal.lt
Natūrali, ekologiška, novatori...

Novatoriška kaukė! Jūs atsikratysite labai greitai raukšlių, juodų dėmių ir spuogų! Vaizdo įrašas su veido drėkinimo receptu! Mes visi svajojame apie gražią ir švarią odą! Išbandykite šią stebuklingą veido kaukę ir pasiruoškite