Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Ginklai » Peržiūrų: (1315) Komentarų: (0) (29.05.2015 - 20:44)

Rusijoje naujos kartos ginklas, arba tikrai NSO

Rusijos Permės krašto gyventojai tokie priblokšti, kad skambina vienas kitam ir ragina lįsti laukan pažiūrėti. Kas čia per kobra, klausia jie. Pasaulio pabaiga, vėliau pakomentuos vienas iš stebėtojų. Dar vėliau danguje nežinia iš kur pasirodys antras toks neatpažintas skraidantis objektas.

Būtent NSO paleidimu šį vaizdo įrašą liudininkai ir pavadino, kai įkėlė jį į youtube.com „Mano Permės Krašto“ paskyrą. Tai erdvė kurioje vietos gyventojai dalijasi visokiomis keistenybėmis, kurios vyksta Permės krašte. Konkrečiai ši keistenybė nutiko prieš porą mėnesių Kizelio miestelyje.

Raketas rusai paprastai leidžia iš Baikonuro kosmodromo Kazachstane, bet jis už beveik 2000 kilometrų nuo Permės. Todėl keistenybių mėgėjai juokauja, kad tai arba naujos kartos ginklas, arba tikrai NSO.

Filmuotą medžiagą vartotojai į socialinį tinklą ją įkėlė kovo 11 dieną. Jei darysime prielaidą, kad liudininkai nedelsė, nes tokiu įspūdingu vaizdeliu norėjo pasidalyti iškart, tuomet laikas sutampa su Rusijos prezidento Vladimiro Putino dingimu iš viešumos. Jo nesimatė nuo kovo 5 d. iki 11 d..

Kai kovo 16 d. jis pasirodė per susitikimą su Kirgizijos prezidentu, tuoj pat paskelbė, kad Rusija vykdo milžiniško masto karines pratybas, apie kurias Rusija paprastai praneša manevrams jau įsibėgėjus.

„Šiandien vyriausiasis ginkluotųjų pajėgų vadas davė įsakymą nuo aštuntos ryto Maskvos laiku įvesti visišką kovinę parengtį Šiaurės laivyno pajėgose, kai kuriuose Vakarų karinės apygardos ir oro desanto daliniuose“, – kovo 16 d. sakė Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu.

Iš pradžių Vakarų naujienų agentūros pranešė, kad Šiaurės Vakaruose Rusija išbando 40 tūkst. karių ir 3000 kovos mašinų. Kitą dieną Rusija skaičius patikslino juos padvigubindama.

Tuo pat metu kuklesnės pratybos vyko ir Rytuose, kur generolai išbandė mažiausiai 5000 karių, ir Pietuose, kur prie Čečėnijos antiteroristinę operaciją imitavo bent 500 karių.

Na o dar metų pradžioje šalies pareigūnai žadėjo Centrinėje karinėje apygardoje, kuriai priklauso ir minėtas Permės kraštas, būtent kovą bandyti balistines raketas „Iskander-M“. Jomis branduolinį užtaisą galima pasiųsti į taikinį už kelių šimtų kilometrų.

Apžvalgininkai tokio masto pratybas iš karto pavadino bene didžiausiomis iš ir taip didelių pastarųjų Rusijos pratybų. O Lietuvos gynybos ekspertas, studijuojantis Rusijos karinę modernizaciją, Daivis Petraitis net mano, kad šitaip Rusija išbandė, kaip veikia vienas iš reformos ramsčių – naujas Nacionalinis valstybės gynybos koordinavimo centras. Tuo ir galėjo užsiimti pradingęs Putinas.

Rusija tikrino centrą imituodama du su puse karo – puolimą Vakaruose, gynybą Rytuose ir taikos palaikymo operaciją Pietuose. Minėtas centras yra tarsi smegenys, kurios kontroliuoja ne tik visus karinius pajėgumus, bet ir juos remti turinčias valstybės institucijas. Iš esmės tai karo meto struktūra, primenanti sovietinę per antrąjį pasaulinį karą.

Tiesa, pasak D. Petraičio, dviem su puse karų Rusijos pajėgos dar nesukomplektuotos. Rusija baigia perginkluoti kariuomenę atnaujintais ginklais, bet iki 2020-ųjų dar žada pristatyti visai naujos kartos ginkluotę. Vienas iš tokio perginklavimo pavyzdžių yra tarpžemyninė balistinė raketa „Rubezh“, kuri gali nešti branduolinį užtaisą.

Raketa, pasak Rusijos, pajėgi pralaužti amerikiečių priešraketinę gynybą, nes sugeba paleisti tuščių kovinių galvučių, kurios suklaidina priešraketinę sistemą.

Permės krašto liudininkų įrašas fiksuoja kažką panašaus į klaidinimą, kai staiga nežinia iš kur pasirodo antrasis skriejantis objektas. Tokiam spėjimui pritartų ir priešraketinės gynybos srityje profesinės patirties sukaupęs D. Petraitis. Jis LRT Televizijai sakė, kad įrašas primena balistinę raketą, o tokią keistą uodegą jai suteikti gali kietasis kuras. Rusų kietojo kuro mišiniai dar nėra iki galo ištobulinti, jų likučiai ilgai lieka degti atmosferoje.

Tokią raketą įmanoma paleisti iš mobilaus komplekso, nebūtina sudėtinga aikštelė kaip kosmodromas. Galiausiai, net Rusijos žiniasklaida, pavyzdžiui, TASS naujienų agentūra, rašė, kad būtent kovo viduryje „Rubezh“ išlaikė kontrolinį testą ir raketa priimta į kariuomenės strateginę ginkluotę.

Ją plačiai gaminti Rusija pradės kitąmet. Todėl galima rasti pagrįstų argumentų, kad Kizelio gyventojai nufilmavo visai ne NSO, o Rusijos raketą. Tik ne „Iskander“, kurios bandymą Rusija žadėjo, o „Rubezh“, galinčią kaip kobra kirsti taikiniams, esantiems net kituose žemynuose.

reklama

Algirdas Acus Šaltinis

Šioje istorijoje: Rusija, Rubezh, nso

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1315 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (368)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (282)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Veido kaukė atjaunins veidą per 5 minutes!...

Pamirškite visas brangias kosmetikas nuo raukšlių. Dabar jūs galite pasigaminti natūralią veido kaukę iš dviejų ingredientų, kuri padės jums atrodyti jauniau vos per 5 minutes. Jūsų raukšlės ir "nuvytusi" oda liks praeityje.
paranormal.lt
Atsikratykite strijų naudojant šiuos 7 būdus...

Strijų gali atsirasti po svorio padidėjimo, svorio praradimas ar nėštumas. Yra daug losjonų, kremų, chemijos pilingas (odos šveitimas) ar lazerinė chirurgija kuri padeda pašalinti strijas. Sėkmės priklauso nuo odos tonuso, amžia
paranormal.lt
Atsisveikinkite su inkstų akmenimis vos per vieną savai...

Atsisveikinkite su inkstų akmenimis vos per vieną savaitę - nuostabus receptas! Šis receptas daugeliui padėjo išvengti operacijos!
paranormal.lt
Aš neperku pastilių nuo kosulio vaistinėse! Pasigaminu ...

Daugelis žmonių per pirmus peršalimo simptomus, bėga į vaistine ir ieško pastilių, nuo kosulio. Pastilės sumažina skausmą, sumažina peršalimo simptomus. Mes siūlome, ne išleisti daug pinigų ir pasigaminti šiuos saldumynus nami

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.

paranormal.lt
Natūralus antibiotikas naikina...

Būtinai išbandykite šį receptą! Naikina infekcijas jau po pirmo panaudojimo! Vietoj to, kad vartoti daug vaistų kovai su šlapimo takų infekcijomis, jūs galite panaudoti 100% natūralų namų receptą, kuris susideda iš natūraliai

paranormal.lt
Tyrimai patvirtina: tik 4 šauk...

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums! Taip, tai tiesa - jums reikia tik 4 šaukštų šios priemonės, prevencijai ir vėžio gydymui. Skamba puikiai, ar ne? Profesorius Mermerskis teigia, kad ši priemonė yra naudinga ir veiksming

paranormal.lt
3 žolelių arbata valanti organ...

Šis straipsnis, žinoma, daugelį šokiruos. Jo nebūtina skaityti valgio metu ir po jo. Tačiau, jūs turėtumėte atidžiai perskaityti šią medžiagą, nes ji yra susijusi su tai dalykais, kurie yra labai svarbus mums visiems! Tai yra pa