Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Mistinės būtybės » Peržiūrų: (897) Komentarų: (0) (08.10.2015 - 19:17)

Skraidantis žmogus iš paralelinio pasaulio

Apie "skraidančius žmonės" žinoma nuo neatmenamų laikų. Beveik visų tautų pasakose ir legendose pasakojama apie sparnuotą būtybę, panašią į žmogų. Tačiau tik pastaruoju metu buvo pradėta labiau domėtis šiais reiškiniais, bandant suprasti su kuo susitinka žmonija savo gimtojoje Žemėje?

Pirmiausia „skraidančiais žmonėmis" buvo susidomėta JAV. Šios šalies KOP archyve, kuriame saugoma su NSO susijusi informacija, yra Viljamo Lembo iš Nebraskos pranešimas. 1992 m. vasario 22 d. apie 5 valandą ryte Lembas medžiojo netoliese Hjubelo. Netikėtai kažkur iš aukštai pasigirdo keistas aukšto tono garsas. Vyras pakėlė galvą ir pamatė virš galvos praskrendantį didelį tamsų objektą. Po to ši skraidanti „būtybė" nusileido, panašiai kaip sklandytuvas, ir toliau nuėjo giliu sniegu,

palikdama pėdsakus. Būtybės ūgis buvo ne mažiau 8 pėdų. Ji praėjo pro medį, už kurio slėpėsi Lembas, ir dingo. Medžiotojas pabandė pavyti keistąją būtybę, sekdamas pėdsakais sniege, tačiau taip ir nesugebėjo.

Dar keletas aprašymų apie nepaprastus susitikimus, įvykusius netoliese mažyčio Point Plezanto miestelio. Šie aprašymai taip pat saugomi jau minėtame archyve.

1966 m. lapkričio 15 d. vakare apie 23:30 dvi jaunos sutuoktinių Skarberių ir Maletų poros iš Point Plezanto išvyko automobiliu į užmiestį pas savo draugus. Jauni žmonės pasiklydo. Bandydami rasti kelią privažiavo prie seno fabriko. Kai jie važiavo pro atvirus vartus, viena moteris net prasižiojo iš nuostabos. Visi pažvelgė į tamsą ir pamatė du ryškius raudonus apskritimus. Jie buvo maždaug dviejų colių skersmens, nutolę vienas nuo kito apie šešis colius. Staiga šie apskritimai atsiskyrė nuo pastato, ėmė artėti link automobilio. Visi pamatė, kad tai yra didžiulio padaro akys.

Savo išvaizda padaras buvo panašus į žmogų, tik žymiai didesnis. Jo ūgis buvo apie 6,5-7 pėdos. Keisčiausia buvo tai, kad jis turėjo ant nugaros suglaustus sparnus!

Didžiulės raudona šviesa šviečiančios akys, atrodo, automobilyje sėdinčius žmones tarsi užhipnotizavo. Visi keliautojai apie minutę laiko sėdėjo nejudėdami, negalėdami atitraukti akių nuo padaro. Tuomet kažkuris šūktelėjo: „Nešdinamės iš čia!“ Automobilis išvažiavo į kelią. Ant nedidelės kalvos jaunuoliai pamatė dar vieną, lygiai tokį patį padarą. Kai dideliu greičiu važiuojantis automobilis susilygino su juo, padaras išskėtė sparnus, panašius į šikšnosparnio, ir vertikaliai pakilo aukštyn į orą. Nors automobilis spaudė apie 100 mylių per valandą greičiu, skraidantis padaras nuo jo neatsiliko, beje, nė karto nemostelėdamas sparnais.

1966 m. lapkričio 17 d. keliu Nr. 7 automobiliu važiavo 17-metis vaikinas, gyvenantis Point Plezante. Staiga šalia automobilio atsirado „didelis paukštis", kuris vaikiną persekiojo visą mylią.

1966 m. lapkričio 25 d. 7:15 ryte jaunas avalynės pardavėjas Tomas Uris važiavo automobiliu ir pastebėjo lauke šalia kelio stovinčią figūrą, panašią į žmogaus. Staiga padaras išskleidė sparnų porą ir vertikaliai pakilo aukštyn, tarsi malūnsparnis. Vaikinas plentu „spaudė" 75 mylių per valandą greičiu, tačiau „skraidantis žmogus" nuo jo neatsiliko.

Įdomu yra tai, kad visi Point Plezanto miestelio gyventojai, matę skraidantį monstrą, tvirtino, kad juos apėmė neapsakoma baimė.

Panašiai tuo pačiu metu skraidantis padaras pasirodė netoli Nju Heiveno miestelio Vakarų Virginijoje. Vieną sekmadienio rytą 18-metė Konė automobiliu vyko namo iš bažnyčios. Kai ji važiavo pro apleistus vietinio golfo klubo laukus, šone pasirodė didelė pilka figūra, kurios ūgis buvo ne mažiau 7 pėdų. Tačiau ne didžiulis ūgis prikaustė Konės žvilgsnį, o padaro akys - didelės, apvalios, šviečiančios raudona spalva. Staiga išsiskleidė ant padaro nugaros esanti sparnų pora, jis pats lėtai ir be jokio garso vertikaliai pakilo aukštyn. Skrydžio metu padaras sparnais nemojavo.

„Skraidantis žmogus“ buvo pastebėtas ne tik anapus Atlanto. 1963 m. lapkričio 16 d. vakare keturi vaikinai iš Kento grafystės (Anglija) grįžo iš šokių namo nedideliu užmiesčio keliu netoliese Sendling Parko. Staiga už medžių pasigirdo šakelių traškėjimas, didžiulė juoda figūra išlindo iš krūmų ir pasuko tiesiai į vaikinus. Padaras buvo žmogaus dydžio, tik turėjo sparnus, kaip koks šikšnosparnis.

Labai panašus padaras 1979-ais metais buvo pastebėtas Jaroslavlio srityje (Rusija). Studentas Igoris Kulešovas kartu su mokslo draugais buvo išsiųstas į Pereslavsko rajono Nagorjės kaimą padėti nuimti derlių. Vieną šiltą rugsėjo vakarą vaikinas su pažįstama mergina išėjo pasivaikščioti. Saulė nusileido už horizonto, sutemo. Staiga studentas pamatė, kad iš tos pusės, kur ką tik nusileido saulė, maždaug 25-30 metrų aukštyje skrenda kažkoks tamsus daiktas. Kai jis priartėjo, pavyko įžiūrėti žmogų, kuris lėtai skrido oru. Jis buvo apsirengęs skafandru, primenančiu viduramžių riterių šarvus. Jo galva buvo panaši į apverstą kibirą. Skrendančio žmogaus kūną juosė vos pastebima švytinti aureolė... Netikėtai skraidantis žmogus staiga pakeitė savo kursą ir pasuko link jaunuolių. Skrisdamas virš suakmenėjusios porelės galvų, jis ištiesė kairę ranką ir jo skrydžio kryptis sklandžiai pasikeitė link miško, už kurio labai greitai ir dingo. Kai „skraidantis žmogus“ skriejo virš jaunuolių, jie išgirdo garsą, panašų į lapų šlamėjimą pučiant silpnam vėjui.

Prisimindamas šį keistą nutikimą, Igoris papasakojo, kad tuo metu, kai prie jų priartėjo skraidantis padaras, jo kūnas suakmenėjo. Jis negalėjo net pajudėti. Tokioje būsenoje išbuvo 5-7 minutes. Palaipsniui jaunuolis ėmė atsigauti, pajuto, kad vėl gali judėti, tačiau prislėgta nuotaika buvo keletą dienų. Praėjus dviems dienoms po susitikimo su „skraidančiu žmogumi" Igoris pasijuto blogai - sustreikavo širdis. Jaunuolis buvo išleistas namo. Iki kelionės į kaimą jaunuolis buvo visiškai sveikas. Namuose jis kreipėsi į gydytoją, kuris apžiūrėjo ir padarė elektrokardiogramą. Pamatęs ją, gydytojas pasakė, kad su tokia širdimi dirbti žemės ūkio darbų jam tikrai negalima.

22-jų metų studentė Manuela iš Parmos (Italija) „skraidantį žmogų" matė 1991 m. gruodžio 16 d. Mergina pasakojo, kad padaras buvo „tamsiai žalios spalvos, iš pažiūros gana nerangus. Veide buvo matyti dvi didžiulės raudona spalva mirksinčios akys. Padaras judėjo horizontaliai lėtai, tarsi kosmonautas nesvarumo būsenoje, ir sukinėjo galvą kaip koks robotas. Visą laiką jo akys mirksėjo. Padaras tai kybojo ore, tai paskrisdavo į vieną ar kita pusę, tai pakildavo aukštyn ar nusileisdavo žemyn“.

Su kuo susidūrė liudininkai, gyvenantys abiejuose mūsų planetos pusrutuliuose? Nežiūrint į tai, kad vienais atvejais „skraidantys žmonės" turėjo sparnus, o kitais jų nebuvo, susidaro įspūdis, kad jie yra tos pačios kilmės. Visi šie padarai turėjo raudonas akis, kurios žmones hipnotizavo. Sprendžiant iš to, kad padarai, nemojuodami sparnais lengvai pavydavo dideliu greičiu važiuojančius automobilius, galima manyti, kad ore jie judėjo kažkokio kito įtaiso pagalba.

Amerikiečių mokslininkai, kurių šalyje „skraidantys žmonės“ buvo sutinkami dažniausiai, turi dvi hipotezes. apie galimą jų kilmę. Pirmoji hipotezė yra tokia: kariškiai panaudojo netoliese įslaptintų karinių bazių esančių rajonų gyventojus ilgalaikiams eksperimentams, kurių metu buvo bandoma paveikti žmonių sąmonę ir ją valdyti kažkokiu ypatingu spinduliavimu, sukeliančiu vienodas haliucinacijas visiems žmonėms. Antroji hipotezė teigia, kad skraidantys žmonės iš tiesų egzistuoja. Tik jų gimtoji vieta yra ne Žemė. Jie kartas nuo karto atsiranda mūsų matavime, o po to be pėdsakų sugrįžtą į savąjį. Šiuo atveju būtų įdomu sužinoti, kas sukelia šio keisto fenomeno pasireiškimo ciklus. Gal būt, būtent tokiu periodiškumu atsidaro portalai į kitus pasaulius?

reklama

Šioje istorijoje: hipotezė, padaras, figūra, skraidantys žmonės, skraidantis padaras

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 897 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 2

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (393)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (301)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Šarminis vanduo: receptas, kuris detoksikuoja ir apsaug...

Šis receptas, kaip pasigaminti šarminį vandenį, kuris gali padėti sumažinti organizme rūgštingumą, jai maistu jūs negalite subalansuoti pH. Šis receptas padės detoksikuoti organizmą ir užkirsti kelią vėžiui.
paranormal.lt
Geriausia priemonė nuo cholesterolio ir aukšto spaudimo...

Vienuoliai jau senai naudoja šį nuostabų efektyvų metodą. Jie mano, kad šis metodas gali būti taikomas nuo įvairių ligų, taip pat pagerinti imunitetą.
paranormal.lt
Pasigamink namie anticeliulitinę pastą: stebuklingas ef...

Magiškas poveikis! Nesvarbu, esate apkūnus ar liesas, celiulitas visada ras būdą, kaip jus erzinti. Moterys visame pasaulyje susiduria su šia problema. Yra daug priežasčių, kodėl atsiranda celiulitas, tačiau dažniausia priežast
paranormal.lt
Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydy...

Dažni skydliaukės simptomai ir problemos, kaip jas gydyti? Jos funkcija gaminti hormonus. Sutrikusi skydliaukės funkcija sukelia sveikatos problemų.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
5 dažniausios paranormalios pa...

Teigiama, kad paranormalias patirtis arba potyrius, neturinčius mokslinio paaiškinimo, kasdien patiria daugybė žmonių. Todėl tikrai verta susipažinti su dažniausiai išgyvenamomis paranormaliomis patirtimis. Juk kiekvienam gal

paranormal.lt
Juodojo voro pranašystės...

Viduramžių aiškiaregiai, skelbdami pranašystes, paprastai neslėpdavo savo tikrųjų vardų. Tačiau XV a. Florencijos pranciškonų vienuolis po savo rankraščiais visada palikdavo tik juodo voro atvaizdą. Manoma, kad tai buvo Frederik
paranormal.lt
Veidrodis – portalas tarp anap...

Nuo seno tikėta, kad veidrodžiai turi mistinių galių ir yra laidininkai tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Filosofas, tarologas ir numerologas Leopoldas Malinauskas teigia, kad apskritai neaišku, kuris pasaulis yra tikras – mūsi
paranormal.lt
„Eltanino“ antenos anomalija...

Ne kartą rašėme apie vandenynų, jūrų ar ežerų gelmėse glūdinčias paslaptis. Šį kartą papasakosime apie nepaprastą atradimą kuris sukėlė didžiulį susidomėjimą mūsų gelmėmis ir paslaptimis esančiomis jose.
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
A. Fursovas apie nacių lyderiu...

2011 pasirodė knyga „Pilkasis vilkas. Adolfo Hitlerio pabėgimas“ (The Escape of Adolf Hitler. The Case President N. Y.: Sterling, 2011. XXXII. 352 p.) Autoriai teigia, kad Hitleris nenusižudė, o pabėgo iš Vokietijos ir likusį gy
paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Imbiero arbata: nuo inkstų akm...

Imbiero arbatos nauda! Ji gydo nuo virusų, kurie gali sukelti peršalimą, gripą ar pūslelinę. Ji malšina skausmą, labai efektyvi, jei žmogus jau serga peršalimo ligomis, gripu ar turi galvos, raumenų skausmą. Jame gausu antioksid
paranormal.lt
Apie kokias ligas įspėja liežu...

Kinų medicinos žinovo V. Naumavičiaus teigimu, jeigu žmogus į specialistą kreipiasi dėl tokio, rodos, menkniekio, kaip kažkuo nepatikęs liežuvis, vadinasi, jo psichologinė ir fiziologinė būklė yra įtempta.
paranormal.lt
Kai organizmas prašo pagalbos...

Žmogaus organizmas yra sukurtas tobulai. Jame vyksta neįtikėtini procesai. Ir, jei atsiranda problemos, jis mums signalizuoja.Kokie tai signalai ir ką jie reiškia.
paranormal.lt
Ką daryti sušalus?...

Atvėsus orui, pučiant šaltam vėjui atsiranda nušalimų ir kūno atšalimo pavojai. Nušalimų tikimybė didėja apsirengus nepritaikytais šaltam orui ir ankštais drabužiais, nepavalgius, esant mažai kūno masei (mažas poodinis riebalini
paranormal.lt
Atsisveikinkite su ėduonimi ir...

Ar žinote, kad kas dieną naudojamas kokosų aliejaus šaukštas pagerins burnos higieną ir padės kovoti su dantų ėduonimi? Kokosų aliejus yra stiprus savo anti-grybelinėmis, antibakterinėmis ir anti-mikrobinėmis savybėmis, kurios