Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Religija » Peržiūrų: (1456) Komentarų: (0) (21.02.2016 - 14:43)

Sutartis su velniu. Ar galima parduoti sielą velniui?

Praktika rodo, kad parduoti galima viską, netgi tokį subtilų dalyką, kaip siela. Iki šiol nėra žinoma, ar siela yra materialus dalykas ir kur ji randasi, tačiau kai kurių mokslininkų duomenimis, gautais sveriant žmones prieš mirtį ir iš karto po jos, sielos svoris yra nuo 11 iki 43 gramų. Ką galima gauti už tokią lengvą, tačiau nepaprastai vertingą substanciją?

Už kokias gėrybes žmonės pasiruošę parduoti savo nemirtingą sielą? Pirmiausia, tai turtai. Žmogaus gobšumas yra begalinis. Yra daugybė priežodžių ir patarlių, kurias jungia viena mintis – „Pinigų per daug nebūna“. Ir šia žmogiškąja silpnybe labai aktyviai naudojasi nelabasis. Kitas gundymo būdas – sėkmė versle ar žaidimuose. Tačiau galutinis rezultatas vis tiek yra noras praturtėti. Klausimas tik toks – kokią kainą už tai teks sumokėti?

Turbūt nėra pasaulyje nė vienos tautos, kurios folklore nebūtų pamokančios istorijos šia tema. Vienas vargšas žmogelis kartą panorėjo, kad jo kišenėse visada būtų tiek pinigų, kiek yra pas patį geriausią ir sėkmingiausią mieste gyvenantį lošėją kortomis. Taip suformuluotas noras leido nelabajam apgauti prasčioką, trokštantį turtų. Kurį laiką žmogeliui sekėsi, jis labai dažnai išlošdavo, kišenė pūtėsi nuo pinigų. Tačiau kartą atsitiko taip, kad žmogus sėdo kortomis lošti su lošėju, į kurio turtus lygiavosi. Ir štai šį kartą sėkmė atsigręžė prieš patį žmogų – kuo daugiau jis pinigų išlošė, tuo mažiau jų buvo kišenėse. Galiausiai kišenės pasidarė tuščios – kaip ir pas jo varžovą. Tas pareikalavo lošti toliau, kad galėtų atsilošti. Veltui nelabojo apgauta auka išvertė kišenes, rodydamas, kad nieko neturi ir negali atlikti statymo. Pralaimėjusiojo bičiuliai nusprendė, kad žmogus kažkur gudriai paslėpė pinigus ir iš to pykčio taip prilupo žmogelį, kad šis vos nenukeliavo į kitą pasaulį.

Japonijoje irgi pasakojama pamokanti istorija apie žmogų, kuris nusprendė sudaryti sutartį su velniu. Mainais į sėkmę reikaluose žmogui reikėjo praryti tik nedidelę kirmėlę – atrodo, visai nedidelis užmokestis už būsimą sėkmę. Kirmėlė prikibo prie skrandžio sienelės, susisuko kokoną ir pavirto lėliuke. Ši lėliukė savo šeimininkui davė naudingus patarimus -kokiuose renginiuose dalyvauti, kuriuos geriau ignoruoti, kaip elgtis su naujais pažįstamais ir t.t. Žmogaus verslas tiesiog ėmė klestėti. Tačiau po kiek laiko iš lėlytės išsirito vabalas, kuris ėmė ropinėti žmogaus viduje, o jo patarimai pavirto į kategoriškus įsakymus. Mokestis už laikiną sėkmę buvo visiškas savikontrolės praradimas – žmogus pavirto į bedvasį apvalkalą, kuris aklai vykdė savo naujojo šeimininko nurodymus.

Atsiskaityti su nelabuoju ne visada reikia būnant gyvam. Kai kada demonai kantriai laukia, kada žmogus nusimes žemiškųjų rūpesčių naštą ir tada visiškai turės paklusti nelabojo valiai.

1992-ais metais Australijoje Brisbeno mieste vietoje buvusio kalėjimo „Boggo Road“ duris atvėrė muziejus. Lankytojai gali užsukti į tamsias kameras, kurios išsaugojo savo pirmykštę išvaizdą, bei išgirsti velnišką juoką, kuriuo juokiasi vieno buvusio kalinio dvasia, kuri ir toliau gyvena buvusiame kalėjime.

„Boggo Road“ kalėjimas

Ernestas Ostinas buvo paskutinysis kalinys, nuteistas mirties bausme šiame kalėjime. Egzekucija buvo įvykdyta 1913-ųjų m. rugsėjo 22 d. Kalbama, kad korimo metu, netgi apimtas priešmirtinės agonijos, žiaurus 11-metės mergaitės žudikas juokėsi į veidą bausmės vykdytojams. O dabar skleidžia kraupų juoką buvusio kalėjimo koridoriuose. Anksčiau jis baugino prižiūrėtojus ir kitus kalinius, o dabar smalsius muziejaus lankytojus. Vietiniai gyventojai teigia, kad Ostinas taip atidirbinėja savo kontraktą su velniu, rinkdamas jam naujas sielas. Nežinoma, kas buvo pažadėta Ostinui sandėrio metu. Jei tai buvo amžinas gyvenimas, tai Ostinas buvo žiauriai apgautas – visą gyvenimą leisti kalėjimo vaiduoklio kailyje ir tarnauti velniui tikrai nepavydėtinas likimas.

Tačiau vis tik kai kuriems narsuoliams pavyko pergudrauti žmonių sielų medžiotoją. Apie tokį retą atsitikimą pasakojama islandų pasakoje apie Semundą Išmintingąjį. Kartą Semundas Išmintingasis ir du jo draugai ėmė mokytis burtų. Tam jie įstojo į mokyklą, kurioje buvo laikomos burtų knygos. Keletą metų jie praleido tamsiame rūsyje be jokių langų, studijuodami šias knygas. Per tuos metus jie niekur nebuvo iš mokyklos išėję, nematė jokių kitų žmonių. Už mokslus nieko nereikėjo mokėti, tik prieš pradedant mokslus buvo iškelta sąlyga, kad mokinys, iš mokyklos išeinantis paskutinis, turi likti tarnauti velniui. Iš pradžių visi draugai susitarė, kad visi kartu žengs pro duris ir taip apgaus velnią. Tačiau paskutinę mokslų dieną Semundas pasakė, kad jis žengs paskutinis pro duris. Jis apsirengė ilgu ir laisvu apsiaustu. Žengiant pro duris jį už skverno sugriebė velnias, tačiau Semundas išsinėrė iš apsiausto ir taip ištrūko iš velnio nagų. Tiesa, sunkios durys Semundui privėrė pėdą, tačiau tai buvo vieni juokai, palyginus su siela. Nuo to laiko islandai kartais pasako: „Siela brangesnė už pėdą“.

Yra ir kita šios pasakos versija. Joje pasakojama, kas Semundas Išmintingasis jį sugriebusiam velniui pasakė, kad ne jis yra paskutinysis mokyklą paliekantis mokinys. Tardamas šiuos žodžius, parodė į savo šešėlį. Velnias patikėjo Semundu ir jį paleido. Taip Semundas išsisuko nuo tarnystės velniui, tačiau visiems laikams neteko savo šešėlio.

Dabartiniais laikais vargu ar kas nors ims pasakoti tai, kad pardavė savo sielą velniui. Tačiau kartais tenka išgirsti pasakojimų apie sandorį, kurį galima pavadinti visai sėkmingu, bet…

Tai įvyko šalia vieno kaimelio nelabai toli Sankt Peterburgo. Kaimelyje gyveno vienas žmogelis, užkietėjęs grybautojas. Vieną dieną jis susiruošė į mišką, nors aiškiai buvo matyti, kad bus lietaus. Būnant miške, lietus ėmė pilti kaip iš kibiro, prasidėjo perkūnija. Žmogelis nusprendė pasislėpti po aukšta ir plačia egle, tačiau nespėjo to padaryti. Į medį trenkė žaibas, žmogelis buvo keletą metrų nusviestas tolyn nuo medžio. Kūnas buvo tarsi surakintas, netgi akių vokų negalėjo užmerkti.

Lietus lijo tiesiai į akis. Staiga neaišku iš kur šalia atsirado kresnas senukas, apsirengęs žaliais drabužiais. Žmogelis nematė, kad keistasis senukas ką nors kalbėtų, tačiau galvoje aiškiai girdėjo žodžius

Tikriausiai buvo pasinaudota telepatija. Senukas paklausė: „Ir ko tu tokiu oru į mišką eini? Nejaugi esi toks alkanas, kad be grybų negali apsieiti?“ Žmogelis atsakė, kad grybus renka ne valgymui, o savo malonumui. Tai labai prajuokino kaistąjį senuką. Jis pažadėjo sugrąžinti žmogeliui gyvybę, kurios neteko nuo žaibo, ir dar apdovanos sugebėjimu rinkti grybus kiek tik norės ir kokius norės. Tačiau pačiam valgyti šių grybų nebus galima – jei bent kąsnelis grybo pateks į burną, tuoj pat vėl atims gyvybę.

Po šių žodžių žmogelis ėmė atsipeikėti, vėl pradėjo normaliai kvėpuoti, o akyse pasimatė šviesūs ratilai. Keistojo senuko nebebuvo, buvo galima pagalvoti, kad visa tai pasivaideno. Buvo apmaudu grįžti iš miško tuščiu krepšiu, sulytam, po tokio keisto atsitikimo. Pagalvojo, kad būtų gerai bent kokią voverušką nusipjauti. Pažvelgė truputį į šoną – o ten voveruškų tiltas, visos sveikos, gražios. Po to pagalvojo, kad miške turėtų raudonikiai augti – už kito medžio pamatė raudonas grybų galvas. Žmogelį paėmė azartas – pagalvojo, kad gerai būtų krepšį užpildyti baravykais. Ir iš tiesų, šalia jaunuolyno aptiko nuostabių baravykų – vienas už kitą gražesnių. Pasuko žmogelis namo ir pradėjo galvoti, gal viskas jam ir nepasivaideno. Prisiminė sąlygą, todėl visus grybus atidavė kaimynei. Tai suprantama – kas norės tikrinti ar tai pasivaideno, ar buvo realybė, jei viso to kaina – gyvybė.

Pabaigai reikia priminti, kad reikia būti atsargiems su savo norais – juk klastingasis nelabasis taip ir taikosi išgirsti kas pasakys savo norus. Pakanka tik kiek užsižiopsoti, ir bus pasirašytas kontraktas, kurio neįmanoma nutraukti.

reklama

Šioje istorijoje: velnias, Siela, Sutartis su velniu

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 1456 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1



Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (373)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (288)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Kaip atsikratyti akmenų nuo dantų be odontologo...

Pastaruoju metu, daugelis žmonių užduodą klausymą, kaip atsikratyti akmenų nuo dantų namų sąlygomis? Ypač jis svarbus tiems žmonėms, kurie negali sau leisti brangių paslaugų dantų klinikoje.
paranormal.lt
2 tibetietiški receptai jaunystei išsaugoti...

Kaip tibetiečiai išsaugo jaunystę ir sveikatą? Vienas iš seniausių receptų buvo rastas kažkur Tibeto kalnuose. Paslaptis, kaip išsaugoti jaunystę, esą buvo parašyta molinėse lentelėse. Tik istorikai abejoja, ar iš tiesų vienu

paranormal.lt
Geriausia priemonė nuo cholesterolio ir aukšto spaudimo...

Vienuoliai jau senai naudoja šį nuostabų efektyvų metodą. Jie mano, kad šis metodas gali būti taikomas nuo įvairių ligų, taip pat pagerinti imunitetą.
paranormal.lt
Rusijos mokslininkas susileido bakterijų, kad taptų nem...

Rusijos mokslininkas Anatolijus Bruškovas įsitikinęs, kad amžinąjį Sibiro įšalą ištvėrusios 3,5 mln. metų senumo bakterijos saugo nemirtingumo paslaptį. Siekdamas tai įrodyti vyras ėmėsi drąsaus eksperimento: jis pats susileido

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Teherano NSO incidentas...

1976-ais metais įvyko taip vadinamas Teherano incidentas, kai ankstyvą rugsėjo 19-os dienos rytą virš Irano sostinės vizualiai ir radarų ekranuose buvo stebimas neatpažintas skraidantis objektas.
paranormal.lt
Panašūs žmonių keisto dingimo ...

Deividas Paulidesas, daugiau nei 20 metų dirbęs teisėsaugos organuose, nagrinėjo nepaaiškinamus žmonių dingimo atvejus Šiaurės Amerikoje ir pastebėjo keistus sutapimus. Tuo metu, kai vietiniai policijos pareigūnai kiekvieną atve
paranormal.lt
Malahaido pilies vaiduokliai...

Malahaido (Malahide) pilis, stovinti netoli Dublino, yra viena iš labiausiai turistų lankomų Airijos vietų. Pilis pastatyta didelio parko teritorijoje, esančio gražiame pajūrio miestelyje Malahaide. Beveik 800 metų pilis tuo pač
paranormal.lt
Kur teleportacijos metu dingst...

"Teleportacijos" terminą pirmasis panaudojo Čarlzas Fortas, norėdamas apibūdinti daiktų pernešimą iš vienos vietos į kitą be matomo fizinės jėgos panaudojimo ar dalyvavimo. Per šimtmečius surinkta daug medžiagos apie tai, kaip ž
paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Paralelinės visatos...

Norint išsiaiškinti, kas yra paralelinės visatos, pirmiausia būtina atsakyti į svarbesnį klausimą – o kas gi yra ta visata? Egzistuoja trys šio klausimo nagrinėjimo kryptys: mokslinė, religinė-mitologinė ir asmeninė. Pagal domin
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.
paranormal.lt
Egzemos gydymas! 5 geriausi ir...

Obuolių actas buvo naudojamas šimtmečius, gydymui nuo visų ligų. Įrodyta, kad obuolių actas žmogaus organizmui turi teigiamą poveikį. Tarp jų: cukraus kiekio kraujyje sumažinimas, pagerina net diabeto simptomus. Dažniausiai o

paranormal.lt
Vandenilio peroksidas vaistas ...

Dėmesio: Food Grade Vandenilio Peroksidas nėra maistas ar maisto papildas. Autoriai, tyrėjai bei kai kurie Hab. Mokslo Daktarai yra atlikę ypač daug tyrimų ir analizių, kurių metu pastebėjo, kad naudojant skiestą vandenilio p

paranormal.lt
Paskubėkite! Šis straipsnis ša...

Nuostabi priemonė! Šis 100% natūralus gėrimas valo ir pašalina toksinus, chemines medžiagas ir riebalus iš mūsų arterijų, kurie gali mums pakenkti.