Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Aiškiaregiai, Didieji pranašai » Peržiūrų: (4150) Komentarų: (0) (02.12.2015 - 00:15)

V. Mesingo pranašystės

Viena įdomiausių ir paslaptingiausių XX a. asmenybių - Volfas Mesingas. Garsus iliuzionistas, hipnotizuotojas ir pranašautojas gimė 1899 m. kaimelyje netoli Varšuvos. Praėjusio amžiaus viduryje V.Mesingas buvo nepaprastai populiarus ir konsultuodavo net patį sovietų imperijos vadą J.Staliną. Daugelis jo pranašysčių išties išsipildė.

Pranašystė, kuri jaunajam V.Mesingui vos nekainavo gyvybės, nuskambėjo iš Berlyno teatro scenos. Kaip jis vėliau rašė memuaruose, ateities regėjimas jį aplankė netikėtai ir nevaldomai. Greičiausiai todėl V.Mesingas vokiečių karininkų pilnai salei išpranašavo Antrojo pasaulinio karo pradžią. Bet paskui iš jo lūpų nuskambėjo baisiausia pranašystės dalis - fašistinio režimo laukia neišvengiamas krachas. Kaip paskui pasakojo liudytojai, V.Mesingo regėjimas buvo toks stiprus, kad jis nesustodamas kalbėjo

beveik pusę valandos, o paskui tiesiog nugriuvo scenoje. Į tokią pranašystę iškart sureagavo vadovaujančios partijos vadovybė: buvo paskelbta pranašautojo paieška, bet jam, padedant draugams, kuriuos vėliau nužudė fašistai, pavyko pasprukti į SSRS.

Antrojo pasaulinio karo metais V.Mesingas, SSRS jau gerai žinomas, buvo evakuotas į Novosibirską, ten tęsė pasirodymus. Karo iškamuoti žmonės plūdo į koncertų sales, po kelis kartus ateidavo į pasirodymus, kad pamatytų tikrų stebuklų. Motinas ir žmonas, išlydėjusias savo sūnus ir vyrus į frontą, domino viena - ar gyvi jų vyrai. Tūkstančiai žmonių jam rašė ir mėgindavo susitikti po seanso, bet V.Mesingas griežtai atsisakydavo apie tai kalbėti, trumpai paaiškindamas; „Aš negaliu suteikti laimės vienai šeimai ir atimti viltį iš dešimties kitų“. Bet pagrindinę viltį V.Mesingas vis dėlto suteikė, įvardijęs karo pabaigos datą. Tai įvyko 1943 m. per seansą Novosibirsko operos teatre. Vienas iš žiūrovų su kitais perdavė raštelį, kuriame buvo klausimas „Kada baigsis karas?“ Perskaitęs sakinį, V.Mesingas iškart išpyškino datą - gegužės 8-oji, tiesa, metų nepasakė.

V.Mesingo ir Josifo Stalino pažintis prasidėjo nuo rimto pranašautojo gebėjimų patikrinimo. Iš pradžių J.Stalinas iškvietė V.Mesingą pas save į Kremlių. Paklausinėjęs apie Lenkiją ir gastroles, jis pasiūlė aiškiaregiui pabandyti išeiti iš Kremliaus be leidimo, pastovėti po medžiu, o paskui grįžti. Pro langą pamatęs einantį V.Mesingą, J.Stalinas apstulbo, o jam grįžus pradėjo kamantinėti, kaip jam tai pavyko. Šis atsakė, kad apsaugininkams įteigė: „Eina generolas, atiduokite pagarbą ir praleiskite“. Norėdamas dar kartą patikrinti V.Mesingą, J.Stalinas paprašė išnešti iš taupomosios kasos 100 tūkstančių rublių,

pateikus paprastą švarų sąsiuvinio lapą. Šis patikrinimas vos nesibaigė tragedija: banko darbuotoją ištiko infarktas, kai jis pamatė, pagal kokį „dokumentą“ išmokėjo didelę pinigų sumą. Laimė, jis pasveiko. 1953 m. V.Mesingas pats nuvyko į priėmimą pas J.Staliną, norėdamas paprašyti nutraukti žydų persekiojimą SSRS, bet vadas net nenorėjo jo klausyti. Tuomet V.Mesingas išpranašavo, kad J.Stalino mirtis jau netoli, o mirs jis per žydų šventę. Taip ir buvo: 1953 m. kovo 5 dieną, kai judėjai šventė Purimą, savo oficialioje rezidencijoje nuo kraujo išsiliejimo į smegenis mirė J.Stalinas.

Savo atsiminimuose V.Mesingas dažnai pasakoja apie tai, kaip jis demonstruodavo savo gebėjimus skeptikams. Toks įvykis buvo vienoje laikraščio redakcijoje. Dalyvaujant vyriausiajam redaktoriui ir dešimčiai žurnalistų V.Mesingas nutarė pademonstruoti pranašavimo talentą ir paprašė užsirašyti jo pranašystes. Po kelių dešimčių metų šį įvykį V.Mesingas išsamiai parašė knygoje „Apie save“:

„Vieni susidomėję, kiti su skeptiška šypsena, bet bloknotus išsitraukė. Tie, kurie bloknotų neturėjo, nuo vyriausiojo redaktoriaus stalo pasiėmė po švaraus popieriaus lapą ir pasiruošė amžinąsias plunksnas... „Dabar rašykite, - sukomandavau linksmai, - šiandien - birželio penktoji. ...Tarp birželio dvidešimtosios ir dvidešimt penktosios... atleiskite, kokia jūsų pavardė?“ - kreipiausi į vieną iš esančiųjų.

- Ivanas Ivanovičius Ivanovas, - atsakė šis.

- Tai štai, tarp birželio dvidešimtosios ir dvidešimt penktosios jūs, Ivanovai, būsite smarkiai paaukštintas pareigomis. Naujas paskyrimas... Prašau visų, kai tai atsitiks, man paskambinti... Visi užsirašėte? Tai štai, po kelių savaičių išsiaiškinkite, aš buvau teisus ar ne.

Dvidešimt antrąją dieną įvairiu metu man paskambino keturi žmonės. Ivanovas buvo paskirtas vieno iš didžiausių laikraščių vyriausiuoju redaktoriumi... To įvykio liudytojai visi gyvi ir manau, kad visi prisimena šią dieną, birželio penktąją. Tik Ivanovo pavardės neieškokite vyriausiųjų redaktorių sąrašuose: aš nežinau, ar jam bus malonu, jei šis įvykis plačiai nuskambės, todėl neįvardijau nei laikraščio redakcijos, nei jo tikrosios pavardės“.

Baisiausia aiškiaregystės dovanos savybė - žinios, kurių negali atsikratyti. Ir V.Mesingas visiškai tiksliai žinojo savo mirties datą ir stengėsi kuo rečiau apie tai galvoti. Bet kai terminas artėjo, jis kabinosi į gyvenimą ir tikėjo gydytojų bei Dievo galia. Išvykdamas operuotis, V.Mesingas pasisuko į savo namą ir sušnabždėjo: „Na, štai ir viskas, Volfai, tu čia daugiau nebegrįši“. Taip ir įvyko; nors operacija praėjo sėkmingai, netikėtai sutriko pranašo inkstų veikla ir 1974 m. lapkričio 8 dieną jis mirė.

Įdomu, kad Volfas Mesingas savo dienoraštyje paliko prognozes ir 2016 metams, kuriuos mums teks stebėti jau po mėnesio. Kadangi, Mesingo pranašystės visada išsipildydavo, įdomu laukti jo prognozių.
Taigi, jo pranašystės 2016 metams yra susiję su trimis šalimis: JAV, Rusija ir Japonija. Kaip rašo jis, JAV nebe bus supervalstybė, o ją išstums valstybė, apie kuria niekas negalėjo pagalvoti, kad tai JAV rimtas konkurentas. Nors Mesingas neįvardija tos šalies savo dienoraštyje, bet galima numanyti, kad

tai Kinija. Kaip manoma, Kinija ir suduos JAV didžiulį prekių ir pinigų smūgį, po kurio JAV ekonomika nustos gyvuoti.

Antroji pranašystė - Rusija, kaip mano Mesingas, turės perleisti dalį savo teritorijos Kinijai. Tai logiška, jai Kinija tikrai taps ekonomikos supervalstybė po JAV. Tačiau, Rusija nuo to nieko nepraranda, vėliau ji taps dvasingiausia ir įtakingiausia tauta pasaulyje. Tačiau, tai bus kiek vėliau.....

2016 metai bus lemtingi ne tik JAV, bet ir Japonijai kuriai kartu su Taivaniu laukia didžiausias branduolinis smūgis. Deja, Mesingas nepatikslino, iš kur jos atskries ir kokios bus pasekmės visoms pasaulio šalims. Na, pagyvensim pamatysim, laukti liko nelabai daug......

Parengta pagal dienraščio „Respublika“ priedą „Julius/Brigita“

reklama

Šioje istorijoje: pranašystės, Volfas Mesingas, Stalinas, Mesingas

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 4150 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (385)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (297)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos

paranormal.lt
Galingas receptas nuo juodų taškelių ant veido!...

Skaitytoja Emilia Akbulatova pasidalino savo patirtimi paruošiant kaukę nuo juodų taškelių. Štai ką ji rašo: tas pats efektas, kaip reklamose gaunamas sumaišant želatina ir aktyvuotą anglį!

paranormal.lt
Kuo medus ir cinamonas yra naudingas mūsų sveikatai...

Visi sako, kad medus ir cinamonas yra naudingas mūsų sveikatai, bet jie pamiršo pasakyti! Medus ir cinamonas neįtikėtinas naudingas derinys, kuris yra veiksmingas kovojant su įvairiomis ligomis. Jų gydomosios savybės yra labai
paranormal.lt
Sekso paskirtis keisis, jis bus reikalingas tik malonum...

Standfordo universiteto (JAV) mokslininkai tvirtina, kad jau nebe už kalnų tie laikai, kai sekso nereikės. Bent jau ne tam, kad žmonės pratęstų giminę.
paranormal.lt
Vaisius, kuris žudo vėžį per kelias minutes!...

Mokslininkai padarė vieną iš didžiausių atradimų, kuris teikia vilties milijonams žmonių. Šis preparatas yra vadinamas “EBC-46”, kuris gali būti naudojamas, kaip natūralus ir veiksmingas vėžio gydymui.

//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Žmogaus protu nesuvokiami reiš...

Tai, kad pasaulyje egzistuoja daugybė neatskleistų paslapčių ir protu dar nesuvokiamų reiškinių, manau visi gerai žinome. To net negalėtume įvardyti, kaip kažkokio labai jau ypatingo fakto, o tokių nepaaiškinamų reiškinių yra ne
paranormal.lt
Vandenyne dingę turistai...

Pasitaiko atvejų, kai kelionių jūrų laineriais metu be pėdsakų dingsta kuris nors turistas. Policija negali aptikti jokių prapuolusiojo pėdsakų. Detektyvams lieka tik spėlioti, kas nutiko laive.
paranormal.lt
Dingusių pasaulių žemėlapiai...

Ši istorija apie senovinius žemėlapius tapo žinoma visiems po to, kai 1929-uju metų lapkričio 9 d. Stambulo nacionalinio muziejaus direktorius Halilas Edhemas tvarkė archyvus ir vienoje lentynoje aptiko du geografinio žemėlapio
paranormal.lt
Mistinė T-1 sala...

1946 m. rugpjūčio 11 d. specialios paskirties lėktuvas B-29 „Poliarinė lapė“ iš Ferbankso aviabazėje dislokuoto „Aliaskos lapių“ dalinio pakilo į reguliarų žvalgybinį skrydį virš Šiaurės Ledjūrio. Jo m

paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kas bus su pasauliu, kai išnyk...

Pradedant 10-uoju XX amžiaus dešimtmečiu bitininkai pradėjo pastebėti masinį darbinių bičių nykimą, ypač žiemos mėnesiais. Nuo to laiko situacija tik pablogėjo – išmirė apie 4000 medų nešančių bičių rūšių, o 2006 metais fenomenu
paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Vegetatyvinė distonija ir kas ...

Kiekvienas biologinis organizmas, kaip ir bet kuris gyvas organizmas gamtoje, nusakomas eile charakteringų savybių, kurias jis sugeba išlaikyti laike. Jų pastovumas yra tas kriterijus, kuriuo remiantis galime tvirtinti kiek vien
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Šis skanus gėrimas padės norma...

Užsirašykite receptą! Hormonai – jūsų organizmo cheminės būklės pranašas. Jūsų kraujagyslėmis per kraują jie keliauja į audinius arba organus. Hormonai veikia lėtai ir, laikui bėgant, turi įtakos įvairiems procesams.
paranormal.lt
Cholesterolio reabilitacija...

Kodėl patariama nevalgyti vištos odos? Todėl, kad pavydima jums jūsų gražios odos, kurioje yra daug ...cholesterolio. :) Cholesterolio daugiausia organizme yra kepenyse, žarnyne ir ... odoje.
paranormal.lt
Vėžio žudikas: gerkite šias su...

Vėžio žudikas: gerkite šias sultis kiekvieną dieną nevalgius! Geriausias būdas užkirsti kelią vėžiui!

paranormal.lt
Pašalinkite podagrą natūraliai...

Podagra - uždegiminė liga, panašus į artritą, kuris gali sukelti nepakelią skausmą sąnariuose. Aukštas šlapimo rūgšties kiekis kraujyje - podagros pagrindinė priežastis. Kai valgome maisto produktus, kuriuose gausu purino, pavy
paranormal.lt
Kankina kosulys? Čia 5 efektyv...

Aš nuolat kankinuosi nuo kosulio! Kiek vaistų esu išbandęs! Viskas! Užteks! Atėjo laikas pereiti prie natūralių priemonių! Pirma, jie yra 100% natūralūs ir nekenksmingi! Antra, jie yra labai veiksmini ir padeda kur kas greiči