Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Ligos, mutacijos » Peržiūrų: (752) Komentarų: (0) (02.10.2016 - 09:07)

Vakcinacija ir skiepai: komplikacijos po vakcinacijos nuo autizmo iki mirties

Iš kur atsiranda autizmas? Kodėl mes sergame? Ne vienas pagalvojame, kas kaltas? Maisto ne toleravimas, o gal vaikystėje sudarytos sąlygos būti mums neatspariais esamomis ir būsimomis ligomis... Šiandiena, aptikau įdomų straipsnį apie vakcinaciją, galbūt šis straipsnis padės apsispręsti dėl vaikų skiepijimo...

Vakcinacija ir autizmas.

Manau, kiekvienas tėvas, motina turi teisę spręsti patys apie vaikų likimą... Taigi... mažos mintys apie vakcina, vakcinacija ir skiepus. Filmą galite pažiūrėti: «Vakcinuoti: nuo sukčiavimo iki katastrofos»

Šiame filme gerai atsispindi formacijų kompanijų sukčiavimo atvejai, kaip yra paslepiami tikrieji MMR vakcinos neigiami poveikiai, dėl autizmo. Norėdami suprasti, kodėl vaikai suserga, užtenka pamatyti, kas yra įtraukta į skiepus kaip konservantai (konservanto kultūros bakterijos, kurios tariamai turi sukurti imunitetą). Šiame filme skamba frazės, pagal skiepų vakcinacijos kalendorių, kiek formacijos kompanijoms susikrauną pajamų.

Pagrindinis konservavimo medžiagų sąrašas ir simptomai:

- Mertiolatas arba tiomersalis - "Ekologinis gyvsidabris (gyvsidabrio druska), kitaip dar vadinamas metilgyvsidabris natrio susijęs su pesticidais." Tiomersalis pirmą kartą įregistruotas 1929 metais prekybiniu mertiolato pavadinimu.

- Formaldehidas - stiprus mutagenas ir alergenas. Alergines savybes apima: angioneurozinė (Kvinkės) edema (rašoma, kad ji paveldima), dilgėlinė, rinopatija (lėtinis rinitas), astminiai bronchitai, bronchitinė astma, alerginis gastritas, tulžies pūslės uždegimas (cholecistitas), kolitas, eritema ir odos įtrūkimai ir kiti.

- Fenolis - tai karbolio rūgštis, laikomas vienu iš stipriausių ląstelių (protoplazmos) nuodų. Fenolio gebėjimas slopinti imuninę reakciją, blokuojant fagocitinį aktyvumą. Toksinėmis dozėmis jis gali sukelti traukulius, širdies ir inkstų nepakankamumą.

- Tvin-80, taip pat žinomas, kaip polioksietileno sorbitano monooleatas (polisorbatas 80). Atliktame viename tyrime pranešama, kad jis pasižymi estrogeniniu aktyvumu, kai jis buvo įvedamas į naujagimių žiurkių patelių pilvo ertmę. Po 4-7 dienų buvo įšaukiamas estrogeninis poveikis.

- Aliuminio hidroksidas. Plačiai naudojamas aliuminio hidroksidas praeityje vertinamas, kaip katastrofa. Aliuminio toksiškumas atsiskleidė tik po jo panaudojimo. Atkreipkite dėmesį, kad jau dešimtmečius, jis nėra rekomenduojama naudoti vaikų skiepijimui.

Studijos skirtos įvertinti šių komponentų poveikį vaikų skiepijimui niekas ir niekada ne atliko! Tad, prieš skiepijant vaikus, reikalaukite skiepo medžiagų aprašymo...

Ne veltui yra sukurti vaistai, šiems simptomams taisyti...

Jei pažvelgsime į vaikų skiepijimo kalendorių, mes matome, kad bendras toksiškų medžiagų kiekis, kuris patenka į organizmą vaiko, yra labai didelis, todėl būtina atsižvelgti į tai, gyvsidabris patenka į smegenų lipidus ir kaupiasi ten, rezultate gyvsidabris išsiskiria iš smegenų du kartus ilgiau, nei iš kraujo.

Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinis skiepijimo kalendorius

Lietuviškas vaikų skiepijimo kalendorius

Rusijos vaikų profilaktinis skiepijimo kalendorius

Rusijoje vaikų skiepijimo kalendorius

Vaizdo medžiaga: kaip gyvsidabris patenka į smegenis ir kaip gyvsidabrio turintys komponentai sunaikina neuronus, galima aiškiai pamatyti čia (su mechanizmo paaiškinimu):

Turbūt labiausiai paplitęs ir metinis mėginys yra Mantų mėginys (ne skiepas). Jis gaunamas iš tuberkuliozės bakterijų filtrato, kuris nepalankiomis sąlygomis gali pats tarnauti, kaip pagrindinis tuberkuliozės sukėlėjas.

Be to, pagal anotacijas firmos Aventis Pasteur MSD Ltd, tuberkulino gamintojas ("Tuberosol") rašo: yra "Tween 80" (0,0005%), kaip stabilizatorius ir fenolio (0,28%) pridedamas, kaip konservantas. Fenolis, žinomas kaip karbanolio rūgštis, kaip ankščiau buvo minima laikomas vienu iš galingiausių ląstelių nuodų, ir visos kalbos apie jo tariamą "saugus, mažos koncentracijos", - ne daugiau, kaip spelionės, nes niekas niekada nebuvo atlikę šiuos tyrimus. Bet jis gerai žinomas, kaip gebantis slopinti imuninį atsaką, blokuojant fagocitinį aktyvumą. Todėl, didelės dozės, gali sukelti traukulius, širdies ir inkstų nepakankamumą.  Taip pat minimas ir stabilizatorius su kukliu vardu "Tvin-80", jis turi estrogenino, t.y. įtakoja hormonų veiklą, todėl visa tai gali turėti įtakos ankstyvajam brendimui.
Natūralu, nei kancerogeninis, nei mutogeninis potencialas šio preparato "Tuberosol", kaip beveik visos vakcinos, nebuvo tiriamos.

Pagal savo esme, Mantų testas yra nieko daugiau, kaip cheminė reakcija su pesticidų naudojimu, be to ši reakcija pateikiama ne mėgintuvėlyje, o vaiko kūno viduje! Tačiau pasaulyje jau yra iš esmes atliekami nauji bandymai siekiant nustatyti tuberkuliozę - in vitro, t.y. mėgintuvėlyje.

2004 m. birželio mėnesį Europos šalys priėmė naują nepalyginamai tikslesnį testą nustatyti tuberkuliozę. Paremtas T-ląstelės kraujo serumo.

Taigi, pabaigai aš rekomenduoju pažiūrėti paskaitą Червонской Г. П, pavyzdžiui, šitą:

Komplikacijos po vakcinacijos. Gairės. Čia galite matyti, kokios gali būti sukeltos komplikacijos po vakcinacijos, t.y. skiepų.

Komplikacijos po vakcinacijos. Gairės.

T. y. Rusijos sveikatos apsaugos ministerijos oficialiai pripažįsta, kad, pavyzdžiui, po vaiko vakcinacijos, nuo bet kurios vakcinos, per mėnesį gali mirti vaikas. Žiūrėkite šį vaizdo įrašą, kartu stebėkite aukščiau pateiktą komplikacijos lentelę, gaires, suprasite labiau, kurias vakcinas naudoti, kurias ne.

Taigi, aš asmeniškai manau, kad žala vakcinos yra daug didesnė, nei jo įrodyta nauda. Ir tai yra tik mano nuomonė grindžiama informacija ir gyvenimo patirtimi. Prieš vakcinas nesu prieš, kol neliečia manęs ir kiekvieno asmeniškai. Rinkitės saugiai, gyvenkite saugiai!

reklama

Paranormal.lt Šaltinis

Šioje istorijoje: Mantų testas, Komplikacijos po vakcinacijos, Vakcina, vakcinacija, skiepijimas, sveikatos patarimai

Pasidalinkite su paranormal.lt savo naujiena, receptu, mintimis!

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Peržiūrų: 752 | | Reitingas: 0.0/0 |
Nemokami skelbimai
paranormal.lt
Parduodu ekologiškus obuolius...

Sveiki, parduodame ekologiškus, įvairių rūšių obuolius. Obuoliai niekuo nesupurkšti, auginti nuosavajam sode. 1 KG/60...
paranormal.lt
Antikvariniai minkšti baldai...

Antikvariniai minkšti baldai. Klaipėdoje prekiaujame, tik su klientu sutartu laiku. Klientui pageidaujant, atvežame b...

PANAŠŪS STRAIPSNIAI:

//Rašykite, diskutuokite, ginčikitės, atviras kodas (be keiksmų). Pasidalink, su kitais savo nuomone, bendrauk!

Iš viso komentarų: 0
avatar

Paranormal TV TV nemokamai

NAUJAUSI VIDEO:
00:00:16

Iš TKS stebėjo pra... 0

00:01:41

Tarptautinėje kosm... 1

00:07:06

Virš Arizonos nufi... 1Tavo spauda ir naujiena!
paranormal.lt
Ūkininkai renkasi ekologiškų produk...

Lietuvos žmonės gali džiaugtis šiuo metu plintančiais ūkininkų turgeliais. Ne išimtis ir pat... (377)

paranormal.lt
Add 3 Ingredients To Your Coffee. A... Despite being a delicious start of the day, the morning cup of coffee also offers numerous heal... (291)

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicina

paranormal.lt
Auksinis pieno receptas nuo kosulio...

Pienas - vertingas produktas, kurį pakeisti niekuo negalimą. Išskyrus, jo maistinių savybių, pienas turi ir gydomųjų savybių. Jo sudėtis kinta priklausomai nuo gyvūno, jo mitybos, metų laiko...

paranormal.lt
Juozas Ruolia paneigė mitus apie būtino išgerti vandens...

Derėtų pasitikėti savo organizmu ir nevartoti nemėgstamo maisto, LRT radijo laidoje „Sveikata“ tvirtina fitoterapeutas Juozas Ruolia. Anot jo, taip pat nederėtų tikėti patarimais, kad per dieną reikia išgerti du, tris ar daugiau
paranormal.lt
Egzemos naikinimo priemonės natūraliu būdu...

Padeda šviežių kopūstų košelės, sumaišytos su kiaušinio baltymu tvarsčiai. Tvarsčius keisti 1-2 kartus per dieną.
paranormal.lt
Šampūnas nuo pleiskanų ir plaukų slinkimo...

Eteriniai aliejai tapo gana įprastas dalykas, šiais laikais. Jie gali pilnai realizuoti savo potencialą pastaraisiais metais. Jie naudojami įvairiais būdais ir įvairioms reikmėms - pavyzdžiui, daugelis žmonių juos naudoja gam


//Paranormal naujienos » // Dienos Horoskopas skaityti...

paranormal.lt
Kasparo Hauzerio paslaptis...

1828 m. gegužės 26 d. į Niurnbergo vartus pasibeldė paauglys. Jis buvo tvirto stoto, šviesių garbanotų plaukų, išblyškusio veido ir ėjo svyruodamas tarsi būtų girtas. Prie jo priėjo vietinis batsiuvys Georgas Veikmanas pažiūr

paranormal.lt
Keisti susitikimai jūroje...

Per kelis pastaruosius dešimtmečius įvairiose pasaulinio vandenyno ir didžiųjų ežerų vietose įvyko akistatų ne tik su objektais, bet ir su iki šiol nežinomais „subjektais“. Pradžioje atrodo, jog šios žinios primena senų „jūros v
paranormal.lt
Neįtikėtini faktai: keisčiausi...

Kiekvieno žmogaus gyvenime kartais nutinka tokie keisti sutapimai, kad nenorom kyla klausimas – ar tai iš tiesų atsitiktinumai? Arba koks nematomas scenaristas žaismingai valdo mūsų likimus?

paranormal.lt
Stebuklingas Gvadelupės Mergel...

Kiekvienais metais į Meksiką atvyksta milijonai žmonių, turėdami vieną tiksią – apsilankyti šiauriniame sostinės priemiestyje esančioje bažnyčioje ir savo akimis pamatyti Gvadelupės Mergelės Marijos, kuri laikoma abiejų

paranormal.lt
Devintoji planeta Saulės siste...

Tas pats mįslingasis 6 laipsnių posvyris. Tie 6 laipsniai – tai Saulės ašies posvyrio su ekliptikos plokštuma kampas. Iki šiol ši keista anomalija nebuvo paaiškinta. Tačiau naujuose skaičiavimuose įvedus dar neatrastos 9-osios
paranormal.lt
Apie pasaulio tuštumą...

Žvaigždės slepia daug netikėtų dalykų. 2007 metais, stebėdami Banginio žvaigždyno žvaigždę Mirą, kuri mokslui žinoma jau daugiau kaip 400 metų, astronomai staiga atrado netikėtą dalyką. Pasirodo, už šios raudonosios gigantės dri
paranormal.lt
Kaip juodoji skylė suplėšo žva...

Supermasyvios juodosios skylės galaktikų centruose didžiąją laiko dalį yra neaktyvios – į jas medžiaga krenta labai lėtai. Bet kartais pro jas pralekia žvaigždė, kurią juodosios skylės gravitacija suardo į gabaliukus. Tie gabal
paranormal.lt
Jau beveik dešimtį metų Žemę p...

Visatoje netrūksta nežinomų ir nesuvokiamų dalykų. Nuo juodųjų skylių iki egzotiškų planetų, mokslininkai dar turi daug ką paaiškinti. Tačiau pastaruoju metu viena mįslė ypač sudomino astronomus: tai mistiniai signalai danguj

paranormal.lt
Tamplierių korporacija...

XIV amžiaus pradžioje Europoje egzistavo apie pusantros dešimties dvasinių-riterių ordinų. Tamplierių, t.y. Šventyklos riterių ordinas toli gražu nebuvo pats turtingiausias. Tie patys hospitaljerai turėjo savo žinioje žymiai did
paranormal.lt
6000 metų senumo amuletas su N...

Naudodamiesi fotoliuminescencinės spektroskopijos metodą, mokslininkai išsiaiškino, kaip buvo pagamintas 6 tūkst. m. amžiaus sulaukęs amuletas.
paranormal.lt
Rasta per Šaltąjį karą pamestą...

Kai kanadietis naras Seanas Smyrichinsky po vandeniu išvydo didelį apvalų objektą, iš pradžių jis pagalvojo, kad tai nuskendusi „skraidanti lėkštė“. Tačiau dabar ekspertai mano, kad jis galėjo rasti atominę bombą, pamestą dar 19
paranormal.lt
Svarbiausi Nikola Teslos išrad...

Nikola Tesla yra vienas garsiausių pasaulio mokslininkų. Daugelis jo išradimų pranoko to laikmečio pažangą, todėl buvo įvertinti tik po paties genijaus mirties. Pristatome svarbiausius Nikolo Teslos pasiekimus mokslo srityje.

paranormal.lt
Kokiais ginklais kariavo senie...

Senajame indų epe „Mahabharata“, parašytame sanskrito kalba ir sudarytame iš 18 knygų, yra daugiau nei 200 tūkstančių eilėraščių, turinčių duomenų apie Senovės Indijos religiją, pasaulėžiūrą, papročius, istoriją, taip pat legend
paranormal.lt
Sąmokslo teorijos: vėžys negyd...

Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę
paranormal.lt
Sąmokslo teorija: kas susprogd...

Šiais metais 9/11 įvykiams sukanka 15 metų. Ryte Niujorke po nuvarytų (pagal oficialią versiją bent jau) keleivinių lėktuvų smūgių sugriuvo Pasaulinio prekybos centro bokštai. Kaip pranešė žiniasklaida, vakare Vašingtone dar vie
paranormal.lt
Sindikatas - slapta vyriausybė...

Žmonių grupė, kuri žinoma kaip Sindikatas (arba Konsorciumas), dirba kartu su pirmaisiais Žemės gyventojais - ateiviais, kurie vadinami "Kolonistais". Nuo 1948-ųjų metų jie kruopščiai rengė planą ir ruošėsi naujai (pakartotinai)
paranormal.lt
Nėštumas ir skiepai nuo gripo:...

Klausimas – skiepytis ar nesiskiepyti aktualus kasmet, kai tik atšąla orai. Ir diskusijos kaskart vis karštesnės, lyg iškiltų nauja ir iki tol nenarstyta tema. Vienas populiariausių ir ypatingas aistras keliančių gandų, kad skie
paranormal.lt
Moteris pagimdė 11 vaikų be ce...

42-metų moteris pagimdė 11 sveikų berniukų. Gydytojai iš Indianos buvo šokiruoti, stebuklingas gimdymas.

paranormal.lt
Vitaminą D gamintis skatina ne...

Tamsiuoju metų sezonu, kai trūksta saulės, žmonės puola vartoti vitaminą D, bet jo perteklius gali daryti ir neigiamą poveikį, LRT RADIJUI sako gydytoja Jūratė Dobrovolskienė. Kad, norėdami jaustis geriau, nepadarytume organizmu
paranormal.lt
Savaiminis organizmo valymąsis...

Joks gripas, įskaitant ir kiaulių ar veršių, nėra užkrečiantis. Dėl tos pačios paprasčiausios priežasties, kad virusai – nėra gyvi organizmai. Užkrečiančios yra peršalimo ligos, nes jose labai aktyviai dalyvauja bakterijos. Kai
paranormal.lt
Vėžio žudikas: gerkite šias su...

Vėžio žudikas: gerkite šias sultis kiekvieną dieną nevalgius! Geriausias būdas užkirsti kelią vėžiui!

paranormal.lt
Pašalinkite podagrą natūraliai...

Podagra - uždegiminė liga, panašus į artritą, kuris gali sukelti nepakelią skausmą sąnariuose. Aukštas šlapimo rūgšties kiekis kraujyje - podagros pagrindinė priežastis. Kai valgome maisto produktus, kuriuose gausu purino, pavy
paranormal.lt
Kankina kosulys? Čia 5 efektyv...

Aš nuolat kankinuosi nuo kosulio! Kiek vaistų esu išbandęs! Viskas! Užteks! Atėjo laikas pereiti prie natūralių priemonių! Pirma, jie yra 100% natūralūs ir nekenksmingi! Antra, jie yra labai veiksmini ir padeda kur kas greiči

paranormal.lt
Visiškas ir greitas organizmo ...

Ciberžolė pagrindinis ingredientas šio recepto. Ciberžolė yra žinoma dėl jos veiklios medžiagos kurkumino, kuris turi daugiau nei 150 teigiamų terapinių veiksnių, įskaitant antioksidantines, priešuždegimines ir priešvėžines s

paranormal.lt
Šis receptas lengvai išvalys p...

Jei norite apsaugoti savo bronchus ir plaučius, tada šis receptas yra tai, ko jums reikia. Lengviau išvengti šių ligų nei jas gydyti. Daugelis mokslininkų teigia, kad šis receptas vėžio profilaktikai yra taip pat naudingas.